Článek

Kámošky s objemnými zadnicemi řádily v karnevalovém reji jen v minimalistických kostýmech

 
Modelky nižší kategorie Amber Rose  (32) a Blac Chynu spojuje nejen touha po popularitě, ale především velkoformátové pozadí. Obě své chlouby hrdě vystavily v karnevalovém průvodu.
13.02.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Amber Rose (56 článků)
Podobné články

Koledují si o výprask na holou? Nesoudné kámošky se po ulici producírovaly s odhalenými zadnicemi

 
Americké Los Angeles přitahuje zoufalky snící o hvězdné kariéře jako magnet, takže je zde možné narazit na pseudocelebrity, které ztratily poslední zbytky soudnosti. Ukázkovými příklady nešťastnic, které skončily s holým zadkem na ulici, jsou Phoebe Price  (43) a Ana Braga.
19.02.2016 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Lady Gaga zase řádí: Sexem posedlá zpěvačka ukázala bradavky i zadeček

 
Kontroverzní zpěvačka "Lady Gaga (27)":http://www.extra.cz/tema/lady-gaga se po delší době vrátila na popovou scénu, a to ve velkém stylu. I když jsme byli spíše zvyklí na to, že se na veřejnosti objevovala v "kostýmech":http://www.extra.cz/to-je-ale-podoba-sexbomba-brozova-vytasila-v-karnevalovem-kostymu-obri-dekolt-rihanna-si-nalepila-na-bradavky-diamanty, které její tělo zakrývaly, dnes ji vídáme dost odhalenou. Nejinak tomu bylo i nedávno v "klubu":http://www.extra.cz/chybi-vam-objeti-nebo-proste-jen-lidska-blizkost-navstivte-objimaci-klub Boujis v South Kensingtonu.
04.09.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1286 článků)

V dubnu se zopakují „divadelní“ prohlídky pivovaru v historických kostýmech

 
Každou dubnovou středu od 19:30 se lidé opět mohou zúčastnit „divadelních“ prohlídek pivovaru v historických kostýmech. Místo obvyklého výkladu průvodců v nich návštěvníci sledují klíčové okamžiky z historie pivovaru prostřednictvím hraných scének v dobových kostýmech. Jedná se již o čtvrtou sérii prohlídek, které byly dosud vždy vyprodány. Vstupenky je nutné rezervovat předem.
29.03.2017 22:30 |

podobné články

Nestydaté kámošky spolu vyrazily na pláž: V bikinách pózovaly jako do erotické seznamky

 
Vrána k vráně sedá, takže se dříve či později musely setkat životní cesty dvou béčkových celebrit, které mají v repertoáru lascivní gesta. Z vyžilé Phoebe Price  (43) a nepříliš úspěšné Any Bragy (34) jsou nejlepší kámošky.
30.11.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Počítačová inženýrka nemá žádné kámošky: Družičkovské povinnosti zastoupili její kolegové a dopadlo to skvěle!

 
Nevěsta Rebeca Sinhara pochází z Brazílie a celý život se zajímá o IT a techniku. Už během studií byly v její třídě jenom 4 holky a zbývajících 56 studentů v ročníků byli kluci. Rebeca pak začala pracovat jako počítačová inženýrka a kámošky neměla žádné.
29.05.2017 23:05 |

podobné články

Kelly z Beverly Hills 90210 na nákupech s Donnou: Poznali byste ji?

 
Kámošky na obrazovkách, kámošky v reálu. Zatímco seriál Beverly Hills 90210 skončil před 17 lety, přátelství blonďatých hrdinek Kelly a Donny je věčné. Totiž jejich představitelek, Jennie Garth (45) a Tori Spelling (44).
01.07.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (232 článků) , Jennie Garth (63 článků)

3v1 jako dojaté tety! Veronika Arichteva bude syna Nikol Štíbrové maximálně rozmazlovat

 
Jeden snímek a tolik krásy. Holky z trojice 3v1 jsou dobré kámošky i mimo kameru a je to vidět i z tohoto snímku. Když Nikol Štíbrová (30) vzala mezi kámošky syna Matyase, byly z toho totálně dojaté.
16.08.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (167 článků) , Veronika Arichteva (294 článků)

Naďa Konvalinková (66): Kámošky ji potopily…

 
Je dobré mít partu kamarádů, protože s nimi se člověk nikdy necítí sám a zažije také spoustu zábavy. Naďu Konvalinkovou její kámošky každopádně pořádně potopily a práskly na ni, proč nemůže zhubnout! Ajéje…
10.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Konvalinková (127 článků)

Milenky Mareše: Dvořáková se Svobodovou řádily ve vířivce

 
Leoši, tvoje milenky skončily v jedné vířivce! Bývala partnerka Gábina Dvořáková (22) a současná přítelkyně Hana Svobodová (22) včera řádily v luxusní vířivce, zavěšené patnáct metrů nad zemí.
16.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Svobodová (214 článků)

Neuvěříte, jaké to byly kamarádky: Takhle Bartošová s Gottovou řádily za svobodna na horské dráze

 
Když dojde k setkání Ivany Gottové s Ivetou Bartošovou, příliš vřele se nejspíš nevítají. Před devíti lety z nich ovšem byla nerozlučná dvojice a tehdy ještě svobodné dámy spolu řádily na pouti jako malé holky.
03.12.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6694 článků)

Pamela i Bündchen obdivovaly sexy tanečnice v Riu!

 
Celebrity nechyběly na slavném reji masek
09.03.2011 12:45 |

podobné články

Lechtivé tajemství basketbalistky Elhotové: Myslí na penisy?!

 
Panečku, to se nám to v Londýně pěkně rozjíždí. Že se o olympiádě mluví jako o reji sexuálních čuňačinek, už se ví. Tentokrát se ale česká basketbalistka Kateřina Elhotová (22) rozpovídala i o tom, co si sotva prozradí ty nejlepší kamarádky. Svou půvabnou copatou hlavičku má totiž pořádně nabitou erotikou...
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Elhotová (6 článků)

Cestovky vzkazují: Snižte váhu kufrů! Jinak zaplatíte…

 
Pokud cestujete s objemnými kufry, právě tuto letní sezonu by vás to mohlo přijít hodně draho. Českými turisty nejvyužívanější letecké společnosti Travel Service a Holiday Czech Airlines, s nimiž létá většina cestovních kanceláří, totiž snížily váhový limit na zavazadlo z 20 na 15 kilogramů.
17.06.2012 12:10 |

podobné články

Stěhuje se k novému milenci? Přistihli jsme Gábinu Partyšovou, jak vynáší ze svého hnízdečka krabice

 
To jsou věci! Gábinu Partyšovou  (34) jsme přistihli, jak opouští svůj bejvák ve Slovanském domě a do auta se vleče s několika objemnými krabicemi. Stěhuje se snad moderátorka k novému chlapovi? Opouští své luxusní pražské útočiště? Omyl!
28.05.2013 06:00 |

podobné články

Dvanáctiletá dcera musela sledovat svoji matku, jak se opilá svléká v televizi. Co si o tom myslí?

 
VyVolená máma Romana má už sice po třicítce, ve skutečnosti se ale chová na patnáct. A vypadá na padesát. Její stripshow ve sprše, při které doslova vysklila obrazovky divákům svými objemnými ňadry, znechutila hvězdného reportéra Thomase (26): „Kdyby se moje máma chovala takhle, ani bych nešel do školy. To bych radši chodil kanálem.“ Její dcera Nikola (12) ale nesouhlasí!
25.09.2013 12:10 |

podobné články

Kam se na to hrabou čeští kmotři. Zpěváci dostali na hraní auta za víc jak jedenáct mega

 
Tohle se u nás jen tak nevidí. Na natáčení jednoho jediného klipu se objevily vozy za víc jak jedenáct miliónů korun. Má to ale své opodstatnění, neboť se točila vizuální podoba k písni Já a ty 2, kterou mají na svědomí rappeři ze seskupení MAAT. K těmto ostrým hochům holt rychlá auta patří, stejně jako třeba holky s oblými zadnicemi v krátkých šortkách a zlaté řetězy.
04.10.2014 12:45 |

podobné články

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s holými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterými se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (32 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s vyšpulenými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterým se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (32 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

MEGA zadky znovu frčí! Kim Kardashian a Coco Austin vystavují svá pozadí stejně jako hotentotská Venuše ve staré Anglii

 
Velké zadky prostě letí! Kim Kardashian, Coco Austin nebo Nicki Minaj? Všechny tyto dámy se chlubí zadnicemi velkými jako hora Říp. A své obrovité přednosti také velice rády ukazují. Existují snad nějaké fotografie, kde by Kim Kardashian stála čelem k fotoaparátu? Tak ta se vidí opravdu málokdy. Jenže jestli si myslíte, že trend velkých zadnic nastal až v současné době, tak se mýlíte. Tento trend započal už ve viktoriánské Anglii, kdy britský lékař William Dunlop v Londýně ukazoval lidu „Hotentotskou Venuši“.
05.11.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1207 článků) , William Dunlop (1 článek) , Nicki Minaj (181 článků)