Článek

Kámošky s objemnými zadnicemi řádily v karnevalovém reji jen v minimalistických kostýmech

 
Modelky nižší kategorie Amber Rose  (32) a Blac Chynu spojuje nejen touha po popularitě, ale především velkoformátové pozadí. Obě své chlouby hrdě vystavily v karnevalovém průvodu.
13.02.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Amber Rose (56 článků)
Podobné články

Koledují si o výprask na holou? Nesoudné kámošky se po ulici producírovaly s odhalenými zadnicemi

 
Americké Los Angeles přitahuje zoufalky snící o hvězdné kariéře jako magnet, takže je zde možné narazit na pseudocelebrity, které ztratily poslední zbytky soudnosti. Ukázkovými příklady nešťastnic, které skončily s holým zadkem na ulici, jsou Phoebe Price  (43) a Ana Braga.
19.02.2016 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Lady Gaga zase řádí: Sexem posedlá zpěvačka ukázala bradavky i zadeček

 
Kontroverzní zpěvačka "Lady Gaga (27)":http://www.extra.cz/tema/lady-gaga se po delší době vrátila na popovou scénu, a to ve velkém stylu. I když jsme byli spíše zvyklí na to, že se na veřejnosti objevovala v "kostýmech":http://www.extra.cz/to-je-ale-podoba-sexbomba-brozova-vytasila-v-karnevalovem-kostymu-obri-dekolt-rihanna-si-nalepila-na-bradavky-diamanty, které její tělo zakrývaly, dnes ji vídáme dost odhalenou. Nejinak tomu bylo i nedávno v "klubu":http://www.extra.cz/chybi-vam-objeti-nebo-proste-jen-lidska-blizkost-navstivte-objimaci-klub Boujis v South Kensingtonu.
04.09.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1280 článků)

V dubnu se zopakují „divadelní“ prohlídky pivovaru v historických kostýmech

 
Každou dubnovou středu od 19:30 se lidé opět mohou zúčastnit „divadelních“ prohlídek pivovaru v historických kostýmech. Místo obvyklého výkladu průvodců v nich návštěvníci sledují klíčové okamžiky z historie pivovaru prostřednictvím hraných scének v dobových kostýmech. Jedná se již o čtvrtou sérii prohlídek, které byly dosud vždy vyprodány. Vstupenky je nutné rezervovat předem.
29.03.2017 22:30 |

podobné články

Nestydaté kámošky spolu vyrazily na pláž: V bikinách pózovaly jako do erotické seznamky

 
Vrána k vráně sedá, takže se dříve či později musely setkat životní cesty dvou béčkových celebrit, které mají v repertoáru lascivní gesta. Z vyžilé Phoebe Price  (43) a nepříliš úspěšné Any Bragy (34) jsou nejlepší kámošky.
30.11.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Počítačová inženýrka nemá žádné kámošky: Družičkovské povinnosti zastoupili její kolegové a dopadlo to skvěle!

 
Nevěsta Rebeca Sinhara pochází z Brazílie a celý život se zajímá o IT a techniku. Už během studií byly v její třídě jenom 4 holky a zbývajících 56 studentů v ročníků byli kluci. Rebeca pak začala pracovat jako počítačová inženýrka a kámošky neměla žádné.
29.05.2017 23:05 |

podobné články

Kelly z Beverly Hills 90210 na nákupech s Donnou: Poznali byste ji?

 
Kámošky na obrazovkách, kámošky v reálu. Zatímco seriál Beverly Hills 90210 skončil před 17 lety, přátelství blonďatých hrdinek Kelly a Donny je věčné. Totiž jejich představitelek, Jennie Garth (45) a Tori Spelling (44).
01.07.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tori Spelling (221 článků) , Jennie Garth (61 článků)

3v1 jako dojaté tety! Veronika Arichteva bude syna Nikol Štíbrové maximálně rozmazlovat

 
Jeden snímek a tolik krásy. Holky z trojice 3v1 jsou dobré kámošky i mimo kameru a je to vidět i z tohoto snímku. Když Nikol Štíbrová (30) vzala mezi kámošky syna Matyase, byly z toho totálně dojaté.
16.08.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (152 článků) , Veronika Arichteva (284 článků)

Naďa Konvalinková (66): Kámošky ji potopily…

 
Je dobré mít partu kamarádů, protože s nimi se člověk nikdy necítí sám a zažije také spoustu zábavy. Naďu Konvalinkovou její kámošky každopádně pořádně potopily a práskly na ni, proč nemůže zhubnout! Ajéje…
10.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Naďa Konvalinková (125 článků)

Milenky Mareše: Dvořáková se Svobodovou řádily ve vířivce

 
Leoši, tvoje milenky skončily v jedné vířivce! Bývala partnerka Gábina Dvořáková (22) a současná přítelkyně Hana Svobodová (22) včera řádily v luxusní vířivce, zavěšené patnáct metrů nad zemí.
16.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Svobodová (213 článků)

Neuvěříte, jaké to byly kamarádky: Takhle Bartošová s Gottovou řádily za svobodna na horské dráze

 
Když dojde k setkání Ivany Gottové s Ivetou Bartošovou, příliš vřele se nejspíš nevítají. Před devíti lety z nich ovšem byla nerozlučná dvojice a tehdy ještě svobodné dámy spolu řádily na pouti jako malé holky.
03.12.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6666 článků)

Pamela i Bündchen obdivovaly sexy tanečnice v Riu!

 
Celebrity nechyběly na slavném reji masek
09.03.2011 12:45 |

podobné články

Lechtivé tajemství basketbalistky Elhotové: Myslí na penisy?!

 
Panečku, to se nám to v Londýně pěkně rozjíždí. Že se o olympiádě mluví jako o reji sexuálních čuňačinek, už se ví. Tentokrát se ale česká basketbalistka Kateřina Elhotová (22) rozpovídala i o tom, co si sotva prozradí ty nejlepší kamarádky. Svou půvabnou copatou hlavičku má totiž pořádně nabitou erotikou...
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Elhotová (6 článků)

Cestovky vzkazují: Snižte váhu kufrů! Jinak zaplatíte…

 
Pokud cestujete s objemnými kufry, právě tuto letní sezonu by vás to mohlo přijít hodně draho. Českými turisty nejvyužívanější letecké společnosti Travel Service a Holiday Czech Airlines, s nimiž létá většina cestovních kanceláří, totiž snížily váhový limit na zavazadlo z 20 na 15 kilogramů.
17.06.2012 12:10 |

podobné články

Stěhuje se k novému milenci? Přistihli jsme Gábinu Partyšovou, jak vynáší ze svého hnízdečka krabice

 
To jsou věci! Gábinu Partyšovou  (34) jsme přistihli, jak opouští svůj bejvák ve Slovanském domě a do auta se vleče s několika objemnými krabicemi. Stěhuje se snad moderátorka k novému chlapovi? Opouští své luxusní pražské útočiště? Omyl!
28.05.2013 06:00 |

podobné články

Dvanáctiletá dcera musela sledovat svoji matku, jak se opilá svléká v televizi. Co si o tom myslí?

 
VyVolená máma Romana má už sice po třicítce, ve skutečnosti se ale chová na patnáct. A vypadá na padesát. Její stripshow ve sprše, při které doslova vysklila obrazovky divákům svými objemnými ňadry, znechutila hvězdného reportéra Thomase (26): „Kdyby se moje máma chovala takhle, ani bych nešel do školy. To bych radši chodil kanálem.“ Její dcera Nikola (12) ale nesouhlasí!
25.09.2013 12:10 |

podobné články

Kam se na to hrabou čeští kmotři. Zpěváci dostali na hraní auta za víc jak jedenáct mega

 
Tohle se u nás jen tak nevidí. Na natáčení jednoho jediného klipu se objevily vozy za víc jak jedenáct miliónů korun. Má to ale své opodstatnění, neboť se točila vizuální podoba k písni Já a ty 2, kterou mají na svědomí rappeři ze seskupení MAAT. K těmto ostrým hochům holt rychlá auta patří, stejně jako třeba holky s oblými zadnicemi v krátkých šortkách a zlaté řetězy.
04.10.2014 12:45 |

podobné články

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s holými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterými se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (32 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s vyšpulenými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterým se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (32 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Takhle to Roden roztáčel mezi kyprými zadnicemi: Mrkněte na ukázku klipu a písně ke snímku o Janu Saudkovi

 
Charizmatický herec Karel Roden  (52) momentálně září v novém filmu Fotograf, jenž je volně inspirován životem fotografa Jana Saudka. Ten je velkým obdivovatelem ženské krásy, a tak není divu, že právě ženy, a především jejich kypré tvary, ve filmu společně s Rodenem hrají zásadní roli. Společně s filmem světlo světa spatřila i titulní píseň k filmu s názvem Já ženy miluju (a mám je rád), kterou nazpívali Kateřina Podholová a Ota Klempíř.
14.01.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Roden (381 článků) , Karel Roden (381 článků) , Jan Saudek (336 článků) , Karel Saudek (111 článků)