Článek

Kámošky s objemnými zadnicemi řádily v karnevalovém reji jen v minimalistických kostýmech

 
Modelky nižší kategorie Amber Rose  (32) a Blac Chynu spojuje nejen touha po popularitě, ale především velkoformátové pozadí. Obě své chlouby hrdě vystavily v karnevalovém průvodu.
13.02.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Amber Rose (53 článků)
Podobné články

Koledují si o výprask na holou? Nesoudné kámošky se po ulici producírovaly s odhalenými zadnicemi

 
Americké Los Angeles přitahuje zoufalky snící o hvězdné kariéře jako magnet, takže je zde možné narazit na pseudocelebrity, které ztratily poslední zbytky soudnosti. Ukázkovými příklady nešťastnic, které skončily s holým zadkem na ulici, jsou Phoebe Price  (43) a Ana Braga.
19.02.2016 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Lady Gaga zase řádí: Sexem posedlá zpěvačka ukázala bradavky i zadeček

 
Kontroverzní zpěvačka "Lady Gaga (27)":http://www.extra.cz/tema/lady-gaga se po delší době vrátila na popovou scénu, a to ve velkém stylu. I když jsme byli spíše zvyklí na to, že se na veřejnosti objevovala v "kostýmech":http://www.extra.cz/to-je-ale-podoba-sexbomba-brozova-vytasila-v-karnevalovem-kostymu-obri-dekolt-rihanna-si-nalepila-na-bradavky-diamanty, které její tělo zakrývaly, dnes ji vídáme dost odhalenou. Nejinak tomu bylo i nedávno v "klubu":http://www.extra.cz/chybi-vam-objeti-nebo-proste-jen-lidska-blizkost-navstivte-objimaci-klub Boujis v South Kensingtonu.
04.09.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1268 článků)

V dubnu se zopakují „divadelní“ prohlídky pivovaru v historických kostýmech

 
Každou dubnovou středu od 19:30 se lidé opět mohou zúčastnit „divadelních“ prohlídek pivovaru v historických kostýmech. Místo obvyklého výkladu průvodců v nich návštěvníci sledují klíčové okamžiky z historie pivovaru prostřednictvím hraných scének v dobových kostýmech. Jedná se již o čtvrtou sérii prohlídek, které byly dosud vždy vyprodány. Vstupenky je nutné rezervovat předem.
29.03.2017 22:30 |

podobné články

Nestydaté kámošky spolu vyrazily na pláž: V bikinách pózovaly jako do erotické seznamky

 
Vrána k vráně sedá, takže se dříve či později musely setkat životní cesty dvou béčkových celebrit, které mají v repertoáru lascivní gesta. Z vyžilé Phoebe Price  (43) a nepříliš úspěšné Any Bragy (34) jsou nejlepší kámošky.
30.11.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)

Milenky Mareše: Dvořáková se Svobodovou řádily ve vířivce

 
Leoši, tvoje milenky skončily v jedné vířivce! Bývala partnerka Gábina Dvořáková (22) a současná přítelkyně Hana Svobodová (22) včera řádily v luxusní vířivce, zavěšené patnáct metrů nad zemí.
16.03.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Svobodová (212 článků)

Neuvěříte, jaké to byly kamarádky: Takhle Bartošová s Gottovou řádily za svobodna na horské dráze

 
Když dojde k setkání Ivany Gottové s Ivetou Bartošovou, příliš vřele se nejspíš nevítají. Před devíti lety z nich ovšem byla nerozlučná dvojice a tehdy ještě svobodné dámy spolu řádily na pouti jako malé holky.
03.12.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6612 článků)

Pamela i Bündchen obdivovaly sexy tanečnice v Riu!

 
Celebrity nechyběly na slavném reji masek
09.03.2011 12:45 |

podobné články

Lechtivé tajemství basketbalistky Elhotové: Myslí na penisy?!

 
Panečku, to se nám to v Londýně pěkně rozjíždí. Že se o olympiádě mluví jako o reji sexuálních čuňačinek, už se ví. Tentokrát se ale česká basketbalistka Kateřina Elhotová (22) rozpovídala i o tom, co si sotva prozradí ty nejlepší kamarádky. Svou půvabnou copatou hlavičku má totiž pořádně nabitou erotikou...
31.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Elhotová (6 článků)

Cestovky vzkazují: Snižte váhu kufrů! Jinak zaplatíte…

 
Pokud cestujete s objemnými kufry, právě tuto letní sezonu by vás to mohlo přijít hodně draho. Českými turisty nejvyužívanější letecké společnosti Travel Service a Holiday Czech Airlines, s nimiž létá většina cestovních kanceláří, totiž snížily váhový limit na zavazadlo z 20 na 15 kilogramů.
17.06.2012 12:10 |

podobné články

Stěhuje se k novému milenci? Přistihli jsme Gábinu Partyšovou, jak vynáší ze svého hnízdečka krabice

 
To jsou věci! Gábinu Partyšovou  (34) jsme přistihli, jak opouští svůj bejvák ve Slovanském domě a do auta se vleče s několika objemnými krabicemi. Stěhuje se snad moderátorka k novému chlapovi? Opouští své luxusní pražské útočiště? Omyl!
28.05.2013 06:00 |

podobné články

Dvanáctiletá dcera musela sledovat svoji matku, jak se opilá svléká v televizi. Co si o tom myslí?

 
VyVolená máma Romana má už sice po třicítce, ve skutečnosti se ale chová na patnáct. A vypadá na padesát. Její stripshow ve sprše, při které doslova vysklila obrazovky divákům svými objemnými ňadry, znechutila hvězdného reportéra Thomase (26): „Kdyby se moje máma chovala takhle, ani bych nešel do školy. To bych radši chodil kanálem.“ Její dcera Nikola (12) ale nesouhlasí!
25.09.2013 12:10 |

podobné články

Kam se na to hrabou čeští kmotři. Zpěváci dostali na hraní auta za víc jak jedenáct mega

 
Tohle se u nás jen tak nevidí. Na natáčení jednoho jediného klipu se objevily vozy za víc jak jedenáct miliónů korun. Má to ale své opodstatnění, neboť se točila vizuální podoba k písni Já a ty 2, kterou mají na svědomí rappeři ze seskupení MAAT. K těmto ostrým hochům holt rychlá auta patří, stejně jako třeba holky s oblými zadnicemi v krátkých šortkách a zlaté řetězy.
04.10.2014 12:45 |

podobné články

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s holými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterými se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (29 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Dlouhé roky seděl v ODS, náměstkoval pod Benešovou a teď kandiduje s vyšpulenými zadnicemi. U guláše se rozpovídal o všem

 
REPORTÁŽ Hnutí Otevřená radnice se letos těsně před podáváním kandidátních listin stalo politickou domovinou Daniela Voláka, někdejšího náměstka na Ministerstvu spravedlnosti a největšího rivala bývalého Véčkaře Milana Štovíčka, s kterým se v minulosti vzájemně sesadili z postu litvínovského starosty. Dnes podával guláš spolu se ženami, které se nebály jít do kontroverzní kampaně.
08.10.2014 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Dan Milano (29 článků) , Milan Volák (2 články) , Daniela Benešová (3 články)

Takhle to Roden roztáčel mezi kyprými zadnicemi: Mrkněte na ukázku klipu a písně ke snímku o Janu Saudkovi

 
Charizmatický herec Karel Roden  (52) momentálně září v novém filmu Fotograf, jenž je volně inspirován životem fotografa Jana Saudka. Ten je velkým obdivovatelem ženské krásy, a tak není divu, že právě ženy, a především jejich kypré tvary, ve filmu společně s Rodenem hrají zásadní roli. Společně s filmem světlo světa spatřila i titulní píseň k filmu s názvem Já ženy miluju (a mám je rád), kterou nazpívali Kateřina Podholová a Ota Klempíř.
14.01.2015 21:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Roden (375 článků) , Karel Roden (375 článků) , Jan Saudek (317 článků) , Karel Saudek (111 článků)

MEGA zadky znovu frčí! Kim Kardashian a Coco Austin vystavují svá pozadí stejně jako hotentotská Venuše ve staré Anglii

 
Velké zadky prostě letí! Kim Kardashian, Coco Austin nebo Nicki Minaj? Všechny tyto dámy se chlubí zadnicemi velkými jako hora Říp. A své obrovité přednosti také velice rády ukazují. Existují snad nějaké fotografie, kde by Kim Kardashian stála čelem k fotoaparátu? Tak ta se vidí opravdu málokdy. Jenže jestli si myslíte, že trend velkých zadnic nastal až v současné době, tak se mýlíte. Tento trend započal už ve viktoriánské Anglii, kdy britský lékař William Dunlop v Londýně ukazoval lidu „Hotentotskou Venuši“.
05.11.2015 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kardashian (1131 článků) , William Dunlop (1 článek) , Nicki Minaj (169 článků)

Tady je Leošovo: Petra Faltýnová nechala nahlédnout na své přednosti, se kterými si může hrát jen Mareš

 
Zdá se, že se Petra Faltýnová  (35) našla v odvážných minimalistických modelech. Hříšně krásná modelka se stala hlavní hvězdou přehlídky uznávané české návrhářky Denisy Nové a během několika minut vynesla hned tři ikonické kousky z tvorby známé tvůrkyně minimalistické módy.
19.06.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (692 článků)

Pánové, tyhle plavky mají být letos hitem pláží: Máte na to »koule«?! (FOTO)

 
Britský komik Bobby Norris by nejraději chodil na pláži zcela nahý a ukazoval své genitálie všem na odiv. Mladý herec tak posouvá hranice minimalistických plavek. Loni vyrazil na pláž v bočních tangách (schlong thong) a letos oblékl ještě úspornější kryt na penis a varlata – willykiny. Zakrývají skutečně jen pohlavní orgány od jejich kořene dolů.
12.02.2015 11:05 |

podobné články

Excentrická zpěvačka Vladivojna: Na kostýmech si dávám hodně záležet

 
Divoká červená barva a efektní módní doplněk, péřové boa, jsou pro zpěvačku Vladivojnu La Chiu symbolem ženskosti. Na posledním koncertu, při němž pokřtila své sólové album Tajemství Lotopu, neudělala z této kombinace prvoplánovou záležitost, ale zaobalila ji do kostýmu toreadora. "Na kostýmech si dávám hodně záležet," přiznává Vladivojna La Chia.
04.03.2010 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladivojna La Chia (15 článků)