Článek

Kamion padl do léčky a útočníci popravili 21 civilistů. Hlavně žen a dětí

 
Neznámí útočníci zavraždili v Jižním Súdánu 21 civilistů. Oběti byly napadeny ze zálohy na silnici na jihu země. O sobotním masakru v pondělí podle agentury AFP informovala místní policie. Vládní představitel obvinil ze zločinu povstalce spojené s bývalým viceprezidentem země Riekem Macharem. Ti to ale podle agentury Reuters popřeli.
10.10.2016 19:30 |

podobné články

Podobné články

Rath se přirovnal k Tymošenkové, prý padl do léčky v politické kauze

 
Poslanec a bývalý středočeský hejtman David Rath obviněný z přijetí úplatku míní, že se stal obětí policejní léčky. Jeho kauza má prý politické jádro. Ve svém čtvrtečním prohlášení, které poskytl jeho advokát Adam Černý, Rath uvedl, že si připadá jako politický vězeň, a svůj případ mimo jiné přirovnává k věznění bývalé ukrajinské premiérky Julije Tymošenkové.
17.05.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , David Černý (250 článků)

Rath se přirovnal k Tymošenkové, padl prý do politické léčky

 
Poslanec a bývalý středočeský hejtman David Rath obviněný z přijetí úplatku míní, že se stal obětí policejní léčky. Jeho kauza má prý politické jádro. Ve svém čtvrtečním prohlášení, které tlumočil jeho advokát Adam Černý, Rath uvedl, že si připadá jako politický vězeň, a svůj případ mimo jiné přirovnává k věznění bývalé ukrajinské premiérky Julije Tymošenkové.
17.05.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , David Černý (250 článků)

Bojovníci ISIS vtrhli do vesnice a popravili 50 lidí. Vraždili i děti

 
Přes 50 lidí zabili útočníci z organizace Islámský stát (IS) v západosyrské provincii Hamá v oblastech ovládaných syrským režimem. Mezi obětmi je nejméně 15 civilistů a přes dvě desítky provládních bojovníků, uvedla exilová Syrská organizace pro lidská práva (SOHR). Podle státní tiskové agentury SANA je mrtvých civilistů 20 a většina z nich byla sťata.
18.05.2017 21:50 |

podobné články

Rath: Jsem obětí léčky stejně jako Tymošenková

 
Poslanec a bývalý středočeský hejtman David Rath obviněný z přijetí úplatku míní, že se stal obětí policejní léčky. Jeho kauza má prý politické jádro. V prohlášení, které dnes poskytl jeho advokát Adam Černý, Rath uvedl, že si připadá jako politický vězeň, a svůj případ mimo jiné přirovnává k věznění bývalé ukrajinské premiérky Julije Tymošenkové.
17.05.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků) , David Černý (250 článků)

Islamističtí útočníci se zabarikádovali v tiskárně, policie je obklíčila

 
Útočníci, kteří ve středu povraždili velkou část redakce francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo, se zabarikádovali v budově tiskárny nedaleko pařížského letiště Charles de Gaulle. Policie objekt obklíčila a z bezpečnostních důvodů uzavřela dvě ze čtyř letištních ranvejí. Útočníci mají u sebe nejméně jednoho rukojmího. Pařížská prokuratura popřela informace, podle nichž útočníci dnes zabili další dva lidi.
09.01.2015 10:57 |

podobné články

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

V Kuvajtu popravili 7 lidí: Pověsili i člena královské rodiny

 
V Kuvajtu popravili sedm lidí, včetně člena vládnoucí královské rodiny Sabahů. Informovala o tom státní tisková agentura KUNA. Šest mužů a jednu ženu popravili pověšením. Mezi odsouzenými byli dva Kuvajťané, včetně Fajsala Abdulláha Džábira Sabaha. Dosud poslední popravy v zemi se uskutečnily v roce 2013, uvedla agentura AP.
25.01.2017 13:35 |

podobné články

Radikálové z Islámského státu popravili za jeden den 232 civilistů!

 
Poslední zprávy OSN zní, že radikálové z Islámského státu zastřelili u Mosulu minulou středu kolem 232 civilistů. Podle organizace zajali také 8000 rodin a použili je jako živý štít při vstupu do města.
28.10.2016 17:35 |

podobné články

Nálety koalice v Sýrii zabily přes 56 civilistů. Byl to omyl, tvrdí organizace

 
Při náletech mezinárodní koalice vedené Spojenými státy na bojovníky z organizace Islámský stát (IS) na severu Sýrie v úterý zahynulo nejméně 56 civilistů. Z toho 11 bylo nezletilých. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Několik desítek dalších civilistů bylo zraněno. Koalice útok zatím nepotvrdila s tím, že informaci ověřuje.
19.07.2016 14:30 |

podobné články

Policie postřelila v Londýně civilistu. Na útočníky vypálila 50x

 
Policisté při nočním zásahu v Londýně proti teroristům postřelili i jednoho civilistu, jeho život ale ohrožen není. Dnes to prohlásil šéf protiteroristické policie Mark Rowley. Dodal, že vyšetřovatelé se stále více kloní k závěru, že útok spáchali tři útočníci, kteří byli zabiti. Předmětem vyšetřování podle Rowleyho ale zůstává, zda za přípravou atentátu nestálo více lidí.
04.06.2017 18:10 |

podobné články

Vrah zabil celkem 6 žen včetně 17leté dívky. Popravili ho injekcí

 
Na Floridě popravili smrtící injekcí Davida Alana Gorea odsouzeného za vraždu sedmnáctileté dívky, informuje v pátek agentura Reuters. Gore se přiznal, že v 80. letech zavraždil ještě dalších pět žen.
13.04.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Alan David (8 článků)

Manuál pro pány: Mám u ní šanci? aneb Jak se neutopit v ženských očích!

 
Vyznáte se dobře v pohledech ženy? Máte dojem, že v očích rozpoznáte, co si vlastně myslí? Nebuďte si až tak jisti, kódy, triky i léčky dívek a žen bývají rafi nované, nevyzpytatelné. Nechme se raději poučit. Tajemství nitra něžného pohlaví se snaží rozšifrovat britský odborník na mezilidské vztahy Ali Campbell v knize Víc než jen sex. Studii provedl na stovkách žen…
15.04.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Ali Campbell (1 článek)

Český voják v Afghanistánu byl oceněn za hrdinství. Pomohl odrazit útok Talibanu

 
Českého vojáka působící na afghánské základně Bagrám (BAF) byl oceněn za hrdinství v boji. Oceněný voják pomohl odrazit útočníky, když konvoj padl do léčky. Dnes sdělil generální štáb české armády s tím, že jméno vojáka nelze podle platných bezpečnostních pravidel uvést, zveřejnit se mohou pouze jeho iniciály. 
17.06.2014 19:35 |

podobné články

RECENZE: Tohle už není vtipné, Quentine

 
Režisér Quentin Tarantino padl do léčky vlastní megalomanie. Vyrostl na akčních filmech a westernech, a když zestárl a dostal se k velkým rozpočtům, řekl si, že by mohl natočit westernový „velkofilm“ Osm hrozných a přivolat atmosféru starých bijáků.
06.01.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (189 článků)

Hrdina 2. světové války Antonín: Nacisté mě střelili do hlavy

 
Antonín Chmel (85) si to vybavuje tak přesně, jako by se to stalo před pár dny – a ne v dubnu 1945. „Padl jsem do léčky. A když jsem ležel na zemi, střelil mě Němec do hlavy,“ popisuje dramatické události. Nikdo mu nedával šanci, ale on přežil.
08.05.2016 18:35 |

podobné články

Český generál zahynul při boji s ISIS: Vojenského lékaře zabil sebevražedný atentátník

 
Kurdský lékař s českým občanstvím zahynul během ofenzivy proti Islámskému státu. Brigádní generál v 80. letech vystudoval medicínu v Olomouci a posléze zde i žil. Při ofenzivě padl do léčky islamistů a zemřel rukou sebevražedného atentátníka.
30.05.2016 17:55 |

podobné články

Dělal obvoďáka v Česku. Teď ho zabil Islámský stát!

 
Kurdský lékař s českým občanstvím zahynul během ofenzivy proti Islámskému státu. Brigádní generál v 80. letech vystudoval medicínu v Olomouci a posléze zde i žil. Při ofenzivě padl do léčky islamistů a zemřel rukou sebevražedného atentátníka.
31.05.2016 12:05 |

podobné články

V Rusku zatkli ministra hospodářství. Kvůli padesátimilionovému úplatku

 
Ruská policie zadržela ministra hospodářství Alexeje Uljukajeva, kterého podezřívá z přijetí úplatku ve výši dva miliony dolarů (5 0,3 milionu Kč). Údajně za pozitivní hodnocení, na základě kterého těžařská firma Rosněfť koupila poloviční podíl v ropné firmě Bašněfť. Uljukajev podle agentury Reuters s odvoláním na vyšetřovatele padl do léčky, kterou  zorganizovala tajná služba FSB. Jedná se o zatčení nejvýše postaveného ruského politika od nezdařeného puče v roce 1991.
15.11.2016 10:45 |

podobné články

ÚTOK VRAHŮ Z IS? Dva muži ve Francii přepadli kostel! Kněze podřízli, jeptišky osvobodilo komando

 
AKTUALIZUJEME: Dva neznámí ozbrojenci přepadli kostel nedaleko francouzského města Rouen. V kostele drželi rukojmí. Není zatím jasné, o co se útočníci snažili a kdo je vyslal do akce. Svědkové uvedli, že muži se před útokem přihlásili k odkazu Islámského státu. V kostele bylo drženo několik osob, kněz je bohužel po smrti. Útočníci ho údajně podřízli. Další návštěvník kostela je těžce poraněn. Jeptišky osvobodilo komando, útočníci byli při policejní akci zabiti.
26.07.2016 12:35 |

podobné články