Článek

Kam se hrabou horory... Objevili 400kilovou anakondu!

 
V Brazílii zřejmě objevili největší anakondu, jakou kdy spatřilo lidské oko. Zcela náhodou při explozi na staveništi přehradní nádrže byl objeven obří škrtič mající na délku deset metrů a vážící čtyři stovky kilogramů. Podle zoologů by takový plaz mohl spořádat i středně velkého dospělého člověka.
29.09.2016 12:10 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Muž našel obrovskou anakondu. Nenapadlo ho nic lepšího než se jí dotknout!

 
Někdo se hadů štítí a někdo je miluje. Když ale najdete jen tak někde ležet anakondu, asi by vás ani nenapadlo na ni sahat. Jen byste vzali nohy na ramena a utekli, co nejdál to jde. Tento muž se ale nebál a jeho zvědavost byla silnější. Na anakondu si sáhl. A co se stalo pak?
25.02.2016 19:45 |

podobné články

Arogantní uprchlíci. Tady to dopadne šíleně. Bouchne to. Mám toho plné zuby, kam se hrabou komunisti, hlásí Češka z východu Německa

 
ROZHOVOR „Kancléřka se zbláznila. Svojí politikou rozvrátila celou Evropu. Německá společnost se úplně rozpoltila. Naprosto. Trhají se celé rodiny, nemluví spolu. Je tady diktatura temna, kam se hrabou komunisti. Jednou to tady skončí občanskou válkou, protože to tu časem bouchne. Lidi se budou navzájem střílet,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz česká podnikatelka Bohumila Kamenzová žijící v německém Altenbergu u českých hranic. S uprchlíky se podle ní propašovali do země i bojovníci. „Čekají jen na povel. Až někdo pískne, začnou nás hubit,“ myslí si.
05.04.2016 07:00 |

podobné články

Slash rozprodal kytary a bude točit horory

 
Světoznámý kytarista Slash z Guns'n'Roses a Velvet Revolver udělal doma pořádek a o víkendu nabídl k prodeji své staré kytary, sportovní automobil Corvette a další osobní věci. V rozhovoru pro americký časopis Rolling Stone v té souvislosti zmínil, že hodlá dál koncertovat a také natáčet horory.
28.03.2011 15:25 |

podobné články

Sedět za Českou Miss Earth v kině je peklo: Při hororu ječela jako o život a nadskakovala ze sedačky

 
Když jsme se potkali s Terezou Fajksovou  (25) před premiérou filmu Ghoul, tvářila se drsňácky. Prý horory miluje. "Nejvíc tedy s přítelem, když se můžeme schovat pod peřinku. Holky samozřejmě milují horory proto, že se můžou k příteli přitulit a dělat, že se bojí. Ale dneska jsem tady s kamarádkou, tak uvidíme, jak to zvládneme," řekla Super.cz.
07.03.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Fajksová (196 článků)

Horory o piraních nelhaly: Zubaté čelisti roztrhaly během pár vteřin maso na cucky!

 
Všechny ty děsivé horory o krvelačných piraních, které odtrhají z člověka maso během několika vteřin, nelhaly! Na vlastní oči se o tom přesvědčil rybář v brazilském přístavu. Kuchal v něm vnitřnosti ryby, které pak hodil do vody. Z toho, co se dělo pak, jde mráz po zádech...
20.03.2015 10:30 |

podobné články

Pamatujete na 5 oldschoolových hororů z 90. let?

 
Horory! Bojíte se? Dneska zavzpomínáme na horory z devadesátek.
04.04.2016 08:10 |

podobné články

Režisér Tim Burton: Horory jsem sledoval dřív, než jsem se naučil mluvit

 
Britský režisér Tim Burton přiznává, že jeho život je prodchnut monstry a příšerami od jeho narození. Ještě než prý uměl pořádně mluvit a chodit, byl fascinovaný horory a strašidelnými filmy. Ale díky tomu si vychoval jistý soucit ke všem monstrům, kterých mu je líto. Také proto v jeho filmech nebývají tak zlé a strašlivé.
27.09.2016 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (141 článků)

Skála (KSČM): Berle a mrákoty hvězdné pěchoty

 
Hvězdná pěchota, placená za horory o „totáči“, pajdá. Zatím to zvládala o jedné berli. Té z dvojího metru. Vše, z čeho své horory plichtí, se však děje tady a teď.
03.11.2016 17:20 |

podobné články

„Už se hrabou ven.“ Uprchlíci v Belgii obsadili český kamion, řidič spal

 
Překvapivý moment viděl jeden z řidičů v Belgii. Z kamionu jeho spícího kolegy, řidiče českého dopravce Nera Hořovice, vylézali uprchlíci. „Už se hrabou ven,“ prohlásil, celou událost natočil na mobil a zavolal policii. Řidiči jsou zvyklí, že se migranti snaží do vozů dostat, ale obvykle se tak děje ve francouzském Calais. Necelých 50 kilometrů od Bruselu nikdo nic podobného nečekal.
20.06.2017 19:25 |

podobné články

Záchranáři museli probourat dům, aby vyprostili 400kilovou dívku

 
Čtyřicetičlenný tým hasičů, stavebních dělníků a zdravotníků se zapojil do záchrany 19leté Georgie Davis, která je s přibližně 400 kilogramy považována za nejobéznější náctiletou v Británii, napsal deník The Sun.
25.05.2012 15:45 |

podobné články

Dělníci narazili na největšího hada světa: Anakonda měřila 10 metrů!

 
Dělníci v severní Brazílii si hleděli své práce, když objevili tvora jako z hororu – 10metrovou anakondu. Zvíře, které by si z fleku mohlo zahrát v legendárním filmu Anakonda, by mělo nárok i na zápis do Guinnessovy knihy rekordů, kdyby ovšem bylo ještě naživu.
25.09.2016 20:10 |

podobné články

Televizní rybář Vágner - Anakondu ulovil rukama!

 
Syn hudebníka Karla Vágnera (67) a televizní rybář Jakub Vágner (27) se vrátil z rybářské výpravy do divoké Amazonie.
18.03.2010 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vágner (387 článků) , Jakub Vágner (266 článků)

Nicole Kidman: Chtěla bych mít doma hada

 
Jestli chce zpěvák Keith Urban udělat o Vánocích radost své manželce Nicole Kidman, měl by jí darovat anakondu.
10.12.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (288 článků) , Keith Urban (37 článků)

POŠAHANÁ TELEVIZNÍ SHOW! Dívku škrtí anakonda....

 
V holandské televizní show byla čtveřice dívek poslána do džungle, aby tam plnila různé úkoly. Jedna ze slečen se snaží vytáhnout z otevřené bedny jednoho z nejtěžších hadů světa, anakondu velkou.
25.03.2011 12:50 |

podobné články

V džungli našli pětimetrového hada: Nejdelší anakonda světa!

 
To je ale macek! V Ekvádoru našli anakondu měřící 5,18 metru! Rekordmanku chytl v džungli reportér televize BBC Gordon Buchanan v rámci své reality show – samozřejmě s pomocí místního kmene.
19.03.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Gordon (67 článků)

ŠOK: Dělníci v Brazílii našli snad největší anakondu na světě!

 
Brazilské dělníky zastihlo během jejich pracovní doby doslova velké překvapení. V odlehlé jeskyni, kde zrovna dělníci prováděli řízený výbuch, našli snad největšího hada na světě. Anakonda váží skoro půl tuny a je dlouhá deset metrů!
25.09.2016 14:50 |

podobné články

Tohle musí vidět každá žena! Polonahý Klus roztancoval své sportem vytrénované tělo. Kam se hrabou Chippendales!

 
Zpěvák "Tomáš Klus":http://www.extra.cz/tema/tomas-klus (27) se už dlouhou dobu zdržuje v "Dominikánské republice":http://www.extra.cz/tema/dominikanska-republika, kam si jel odpočinout se svou manželkou Tamarou a dcerou Josefínkou. Protože ho brzy čeká další turné, rozhodl se zpěvák začít mu nenápadně dělat promo, a to rovnou tím nejideálnějším způsobem - zaútočit svým mužným tělem na roztoužené fanynky.
28.02.2014 15:15 |

podobné články

Šeredová může být pyšná: Kam se Češi hrabou

 
Pamatujete na super talentovanou porotkyni Talentmanie a světoznámou manželku italského brankáře Gigi Buffona Alenu Šeredovou? V talentové soutěži se navážela do Čechů a prohlásila, že se v České republice všichni zbláznili. Zato Itálie má patent na rozum a jde příkladem. Nyní tam otevřeli novou polikliniku. Pro hračky. A Italové po ní šílí. Tak kdo je tady blázen?
15.12.2010 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (619 článků)

Nejluxusnější český pár současnosti? Trávníček a Fialková v Rolls-Royce

 
Kam se hrabou miliardáři Petr Kellner (46) nebo Zdeněk Bakala (50). Tím pravým luxusem oplývá herec a principál kočovné divadelní společnosti Pavel Trávníček (60). O tom, že tento komediant opravdu „umí žít", se mohli přesvědčit všichni, kdo se před pár dny pohybovali v centru Prahy!
13.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (297 článků) , Petr Kellner (227 článků) , Zdeněk Bakala (280 článků)