Článek

Kalousek: "Soudruhu, pojďme společně rozorat". Babišova neokomunistická agrobaronská klidná síla

 
Projev na 29. schůzi Poslanecké sněmovny dne 7. 7. 2015.
07.07.2015 16:26 |

podobné články

Podobné články

Kalousek: "Soudruhu, pojďme společně rozorat". Jurečka je neobolševický agrobaron

 
Projev na 29. schůzi Poslanecké sněmovny dne 7. 7. 2015.
07.07.2015 16:11 |

podobné články

Do domu v Přerově narazil kamion: Ještě včera to byla klidná ulice

 
Bývala to klidná ulice v Přerově, až do pondělí, kdy do jednoho z domů vrazil rozjetý kamion. Lidé, kteří v Kramářově ulici bydlí, ví, že přežili svou vlastní smrt.
03.07.2012 18:40 |

podobné články

Kampaň před krajskými volbami je většinou klidná a nekonfliktní

 
Politické strany a uskupení sázejí ve volební kampani před krajskými volbami kromě tradičních plakátů a billboardů hlavně na přímý kontakt s voliči. Stále významnější roli hrají i webové prezentace a sociální sítě. Ačkoli je kampaň většinou klidná a nekonfliktní, zpestřily ji i ostřejší momenty. Padla například výzva k odstoupení ministra dopravy Dana Ťoka (ANO) a velkou pozornost vyvolal také zásah policistů na hradeckém hejtmanství, který souvisel s miliardovou zakázkou na přestavbu náchodské nemocnice.
02.10.2016 17:00 |

podobné články

Babišová o příkořích života v miliardách: Dcera ve škole nesmí vyčnívat

 
Na každoroční charitativní přehlídce Terezy Maxové nemohla chybět ani Monika Babišová (39) s dcerou Vivien (13). Maminka s dcerou módu milují a Blesk.cz exkluzivně prozradily, v jakých značkách si libují. Monika Babišová však naznačila, že obrovský majetek nepřináší jen život v bavlnce. Vivien si například musí dávat pozor, aby nevyčnívala. To totiž spolužáci neodpouští...
19.11.2013 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (409 článků)

Útok na Babišovou! Někdo partnerce ministra financí založil falešný profil na Facebooku. Kde sehnal její intimní fotky?

 
Na sociální síti "Facebooku":http://www.extra.cz/tema/facebook se před pár dny objevil "profil partnerky ministra financí":http://www.extra.cz/babisova-si-zalozila-facebook-a-uz-se-stihla-vyprsit-v-sexy-krajkovem-pradle-nad-jeji-selfie-slinta-i-kokta "Andreje Babiše":http://www.extra.cz/tema/andrej-babis (59) "Moniky":http://www.extra.cz/tema/monika-babisova (39). Kromě sdílení "fotek":http://www.extra.cz/tema/fotky z luxusních restaurací se na profilu objevily i snímky, kde Babišová odhaluje svůj dekolt. A tahle hra, za kterou se ještě neví, kdo za ní stojí, se partnerce vysoce postaveného politika a podnikatele rozhodně nelíbí.
15.04.2014 17:45 |

podobné články

Monika Babišová volila nadvakrát. Poprvé vhodila hlas bez obálky

 
Partnerka vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) Monika, zřejmě porušila zákon. Podobně jako v minulém roce Karel Schwarzenberg vhodila Babišová do urny jen hlasovací lístek bez obálky. Předseda volební komise jí řekl, že to je jeho chyba a že smí volit ještě jednou. Babišová odvolila až napodruhé, což podle zákona není možné.
23.05.2014 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11988 článků) , Karel Schwarzenberg (3711 článků)

Babiš líbal „svého“ muže. A do Sněmovny míří Babišová i známý moderátor

 
Monika Babišová nebyla jediná, kdo si na pódiu od vítězstvím opojeného Andreje Babiše vysloužil polibek. Pusu dostal i Marek Prchal, kterého Babiš nazval marketingovým guru a nadšeně ho objímal. Do Sněmovny nyní po zisku 78 křesel míří za ANO i řada nováčků. Někteří se mezi nimi vyjímají. Hokejový brankář Milan Hnilička, moderátor Aleš Juchelka, Ken ze SuperStar Adam Vojtěch či Andrea Babišová.
23.10.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (32 článků) , Andrej Babiš (11988 článků) , Aleš Juchelka (14 článků) , Vojtěch Adam (120 článků) , Adam Vojtěch (94 článků)

Nové video ze Star Wars: Síla se probouzí. Více Hana Sola, Reyi a lodi Falcon

 
Nový půlminutový spot k filmu Star Wars: Síla se probouzí odhaluje dosud neviděné záběry. Fanoušci tak mohou vidět více Reyi (Daisy Ridley) na planetě Jakku, lodi Falcon a také nové záběry na Hana Sola (Harrison Ford) na zatím neznámé planetě, která je pokryta sněhem. Poprvé také slyšíme hlas herečky Lupity Nyong’o, která ve voice-overu tajemně promlouvá o tom, že tytéž oči pozná v různých lidech. Film zrežíroval J. J. Abrams podle scénáře, který sepsal společně s Lawrencem Kasdanem (Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho) a Michaelem Arndtem (Hunger Games: Vražedná pomsta). Star Wars: Síla se probouzí dorazí do českých kin 17. prosince.
10.11.2015 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Arndt (2 články)

Další hrozba pro koalici: Gazdíkovo sbohem

 
TOP 09 se chlubila tím, že jí na rozdíl od koaličních partnerů netrápí skandály, ani vnitřní spory. Zatímco Věci veřejné se zcela rozložily a i ODS občas působila dost dezolátním dojmem, Schwarzenbergova a Kalouskova strana se prezentovala jako „klidná síla“. Teď však i ona ztrácí glanc.
28.07.2012 09:05 |

podobné články

Politolog Hvížďala: Fischer vyhraje, protože je to "klidná síla"

 
Komentátor Karel Hvížďala si myslí, že příští rok v lednu občané zvolí za prezidenta Jana Fischera. Decentní úředník pro ně podle něj symbolizuje klid a jistotu, kterou občané v turbulentních časech hledají.
13.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Vokoun kouzlí. Klidná síla narazí na Jágra

 
Veterán Tomáš Vokoun chytá šance a chytil i svou
28.05.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vokoun (194 článků)

Jsem spíš klidná síla, ujišťoval Herman na ČT. Proto prý vymění jen dva náměstky

 
Novým ministrem kultury se stal bývalý šéf Úřadu pro studium totalitních režimů Daniel Herman. Na ministerstvo si vzal dva nové náměstky, Kateřinu Kalistovou z Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a Miroslava Rovenského. Další změny už zřejmě neučiní.
31.01.2014 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1046 článků)

Lidovci půl roku po návratu: Stále stejná klidná síla, budoucnost světlejší než ODS, soudí znalci

 
POLITOLOGOVÉ Pravicoví voliči by měli být rádi, že se lidovci dostali po volbách do Poslanecké sněmovny, protože dávají sociální demokracii větší možnost koaličního vládnutí bez účasti komunistů, říkají političtí analytici. Poukazují tak na význam středové KDU-ČSL, když hodnotí význam lidovců po sto dnech vládnutí kabinetu Bohuslava Sobotky.
11.05.2014 05:20 |

podobné články

KDU-ČSL: Klidná síla je zpátky

 
KDU-ČSL jede na vlně úspěchu. V komunálních volbách získala 3792 zastupitelů, 11 kandidátů postupuje do druhého kola senátních voleb.
15.10.2014 12:41 |

podobné články

KDU-ČSL: Jsme KLIDNÁ SÍLA. Děkujeme za důvěru

 
Děkujeme všem voličům, kteří dali důvěru našim kandidátům ve volbách komunálních a obou kolech voleb senátních!
19.10.2014 09:55 |

podobné články

Zbořil: TOP 09 dostala po kebuli? Pozor. Od Kalouska by si pes kůrku nevzal a vše je dnes jinak. Pročpak je tak ticho o Ukrajině?

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Klidná síla lidovců prý získala křesla za pomoci ANO a ČSSD. Politolog Zdeněk Zbořil mírní jásot KDU-ČSL nad výsledky senátních voleb a nepředpokládá změnu v jejich přístupu při rozhodování ve vládě. Výprask TOP 09 překvapivě politolog nepovažuje za krizi strany. „Mají potenciál připravit další projekt, před kterým se někteří dočasní kritici hluboce ukloní a budou jej podporovat,“ předpokládá politolog, který sází na pružnost místopředsedy Miroslava Kalouska. Jako významnější prohru vidí ústup ze slávy u ČSSD. Ve svém pravidelném hodnocení politických událostí posledních dnů si také Zbořil všímá situace na Ukrajině, které bychom měli opět věnovat pozornost.
20.10.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6346 článků)

Klidná síla stoupá vzhůru. Sympatičtí lidovci prý dokáží ustát i nepříjemné kauzy

 
POLITOLOGOVÉ Pro lidovce je dobře, že se jejich předseda Pavel Bělobrádek rozhodl obhajovat křeslo v čele strany. Podle odborníků je totiž tento veterinář, který v roce 2010 převzal zadluženou KDU-ČSL po jejím vypadnutí z Poslanecké sněmovny, ztělesněním politiky lidovců.
20.12.2014 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bělobrádek (1483 článků)

Urbánek (TOP 09): Klidná síla s militantní tváří

 
Před několika dny na ParlamentnichListech.cz vyšel příspěvek „Nikdo z nás nemá právo určovat, kudy má vést dálnice v jiné městské části“ (viz níže), jehož autorem je Ing. Václav Šmrha (KDU-ČSL), člen klubu HPP11, člen výboru zastupitelstva pro rozvoj a životní prostředí Městské části Praha 11.
04.06.2016 13:25 |

podobné články

STAN v Jihomoravském kraji: Uhájili jsme dvě místa v celostátním výboru

 
IX. republikový sněm hnutí Starostové a nezávislí zvolil své vedení na další tři roky. Klidná síla potvrdila po úspěšných krajských volbách v rolích předsedu Petra Gazdíka i prvního místopředsedu Víta Rakušana. Jižní Morava má v novém celostátním výboru dva zástupce. K Radomíru Pavlíčkovi přibyla Jana Krutáková.
02.04.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (871 článků) , Petr Gazdík (860 článků) , Jan Rakušan (5 článků) , Jan Morava (63 článků)