Článek

Kalousek: Pokládám to za neuvěřitelnou drzost a provokaci

 
Poslanci Parlamentu ČR obdrželi pozvání na otevření konzulátu neexistující a neuznané Doněcké lidové republiky, které se má konat 1. září v Ostravě.
31.08.2016 21:55 |

podobné články

Podobné články

Josef Dobeš: Kalousek je provokatér. Bátora a nácek? Drzost

 
Ministr školství z Věcí veřejných Josef Dobeš se ohradil proti tomu, že ministr financí Miroslav Kalousek z TOP 09 označil šéfa personálního oddělení jeho resortu za neonacistu. Považuje to za provokaci a drzost.
25.08.2011 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

VIDEO - Krásná zlodějka koňských sedel! Ta ženská má neuvěřitelnou drzost!

 
Pořádnou drzost prokázala mladá žena, která nakráčela do stájí v Šilheřovicích na Ostravsku a přímo od koní si odnesla jezdecké sedlo za 30 tisíc korun. A podle všeho navíc takto nekradla poprvé!
16.03.2012 05:15 |

podobné články

Zemanova slova považuji za neuvěřitelnou drzost, ohradil se europoslanec Telička

 
Europoslanec Pavel Telička (ANO) se ostře ohradil proti kritice prezidenta Miloše Zemana. Ten v obsáhlém nedělním rozhovoru pro Blesk.cz poznamenal, že Pavel Telička pracoval v orgánech společnosti miliardáře Zdeňka Bakaly, takže je teď, slovy prezidenta, od Teličky drzost vyjadřovat se k reorganizaci policie. Europoslanec si to ovšem nenechal líbit.
03.08.2016 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20461 článků)

Tlustý: Moroz mě chtěl zničit provokací. Stál za tím Kalousek

 
Akce exnáměstka ministra vnitra Michala Moroze, který měl požadovat před pěti lety úplatek pro to někdejšího ministra financí za ODS Vlastimila Tlustého, byl řízenou provokací. Uvedl sám to sám Tlustý v pátek na tiskové konferenci. Také nepřímo naznačil, že by oním objednatelem mohl být současný ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).
29.04.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (218 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

Kalousek: Benefity pokládám za perverzní a budu proti nim bojovat

 
Ministr financí a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek v rozhovoru pro Právo řekl, že chápe, proč zaměstnavatelé i zaměstnanci žádají benefity, když ostatní se na ně skládají. Kalousek to však podle svých slov pokládá za perverzní a chce proti tomu bojovat do poslední kapky dechu.
20.08.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Že ÚS zruší restituce? Nesmysl, říká Kalousek

 
Poslední kolo bitvy o církevní restituce začíná u Ústavního soudu, kde je bude muset vláda obhájit. A ministr financí Miroslav Kalousek k tomu říká: "Ústavní soud je sice suverénní, ale je součástí svého státu. Pokládám za nesmyslnou představu, že to Ústavní soud zruší," řekl Kalousek. Vládu bude u soudu zastupovat ministr Petr Mlsna.
28.05.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Toman (KSČM): Kalousek, Schwarzenberg, Babiš = stejná pakáž

 
Strašně dlouho si pokládám otázku, zda je Schwarzenberg Kalouskova loutka či naopak. Momentálně se TOP 09 dostává ke dnu, tak jako se ke dnu dostaly Věci Veřejné a k úplnému dnu padá ODS. Proč stále za TOP 09 vystupuje Kalousek?
09.11.2014 08:40 |

podobné články

Miroslav Kalousek útočí: Nové a temné nařčení do okolí Miloše Zemana

 
ROZHOVOR. Vláda Bohuslava Sobotky by se podle místopředsedy TOP 09 Miroslava Kalouska měla vyjádřit k výrokům, které pronesl prezident Miloš Zeman v Moskvě. „Bylo by to velmi žádoucí. Pokud to vláda neučiní, pokládám za nezbytné, aby to učinila Poslanecké sněmovna jako hlavní nositel vůle lidu, aby svým usnesením výroky pana prezidenta korigovala,“ prohlásil předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz též vyslovil zásadní podezření ohledně jednoho z prezidentových spolupracovníků
12.05.2015 06:56 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Miloš Zeman (20461 článků)

Lavrov označil vyhoštění ruských špiónů z Česka za "další provokaci"

 
Kvůli podezření ze špionáže ve prospěch Moskvy vyhostila Česká republika dva zaměstnance ruského velvyslanectví v Praze. Právu to potvrdil zdroj z tajných služeb. Vyhoštění označil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov za "další provokaci". Český premiér Jan Fischer odmítl k informaci o vyhoštění na pondělní tiskové konferenci cokoli sdělit. Obdobné kroky doprovázejí většinou odvetná opatření z druhé strany a signalizují napětí v diplomatických vztazích.
17.08.2009 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Policie vyšetřuje šedesát let starou provokaci StB

 
Policie začala vyšetřovat šedesát let starou provokaci komunistické Státní bezpečnosti (StB). Ta krátce po puči v roce 1948 chytala politické uprchlíky do pasti, kterou nazvala krycím jménem "Kameny".
08.08.2012 06:20 |

podobné články

Vše nejlepší, Cristiano! Fotbalová megastar musela skousnout provokaci

 
Cristiano Ronaldo rozděluje fotbalový svět, jedni ho velebí, druzí nenávidí. Jedno je ale jasné, skvělý fotbalista. Dnes slaví 28 let. Při příjezdu na sraz národního týmu Portugalska ale musel skousnout provokaci fanoušků.
05.02.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (471 článků)

Nečas: Dotyčné fotky jsem považoval za provokaci bulváru

 
Premiér Nečas se ani návštěvě Polska nevyhnul otázkám na aktuální politické situaci. Během kratičké tiskové konference například potvrdil, že inkriminované fotografie své ženy opravdu viděl, ale považoval je pouze za provokaci bulváru.
16.06.2013 20:50 |

podobné články

Někdo si udělal hodně divnou srandu z Martina Bursíka. Podívejte se

 
Někdejší předseda Strany zelených Martin Bursík zřejmě čelí šikovné provokaci. Česká média v noci obdržela e-mail, podle kterého bývalý vicepremiér zakládá novou politickou stranu s názvem "Čtvrtá strana". Mail odkazuje na webové stránky, na kterých zpoza Bursíkova obličeje nevykukuje nikdo jiný než Marek Dalík. Martin Bursík Novinkám.cz sdělil, že jde o "primitivní provokaci" vůči jeho osobě.
26.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (304 článků) , Marek Dalík (288 článků)

Rusko nevěří OSN a tvrdí, že chemický útok v Sýrii byl provokací

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes opět tvrdil, že Moskva má závažné důvody se domnívat, že srpnový chemický útok u syrského Damašku byl provokací. Informovala o tom agentura Reuters.
19.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků)

Ukrajinská armáda viní separatisty z provokací u Mariupolu. Čas pro stažení zbraní prý proto ještě nenastal

 
Z vyvolávání provokací u přístavu Mariupol obvinila ukrajinská armáda proruské separatisty. Podle ukrajinského velení kvůli pokračujícím útokům separatistů tak ještě nenastaly podmínky pro stažení těžkých zbraní z fronty. Mariupol je posledním velkým městem na jihovýchodě Ukrajiny, které dosud zůstává pod kontrolou kyjevské vlády.
23.02.2015 11:26 |

podobné články

Západ žádá odhalit Němcovovy vrahy, Kreml hovoří o provokaci

 
Politická vražda na zakázku je jednou z hypotéz ruských kriminalistů, kteří vyšetřují páteční vraždu bývalého vicepremiéra a pozdějšího předáka ruské opozice, pětapadesátiletého Borise Němcova. Žádné podezřelé se podle médií dosud dopadnout nepodařilo. Kreml označil vraždu spáchanou jen pár kroků od sídla státní moci za provokaci. Opozice a Západ se dožadují odhalení a potrestání vrahů známého kritika režimu.
01.03.2015 08:26 |

podobné články

Trenýrky nad Hradem jsou uměleckou provokací. Společnost ji musí unést, tvrdí právník

 
Vlající červené trenýrky nad Pražským hradem jsou uměleckou provokací vyjadřující silný politický názor, tvrdí v rozhovoru pro deník Právo Jan Wintr, odborník na ústavní právo. Rozhodně to podle jeho názoru není ani krádež, ani výtržnictví. Současně připomíná, že trestní zákoník už urážku majestátu neobsahuje a trestný čin hanobení prezidenta republiky byl zrušen v 90. letech.
22.09.2015 02:50 |

podobné články

Poslankyně Černochová: Jízda Nočních vlků je propagandistickou akcí i provokací Putinova režimu s imperiálními choutkami. Netvrdím, že NATO nemá své chyby, ale…

 
VÝROČÍ KONCE DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY První místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová míní, že jízda Nočních vlků je jednak propagandistickou akcí Putinova režimu a také provokací. „Noční vlci v symbolické rovině souvisí s imperiálními choutkami putinovského režimu a s reminiscencí na staré předrevoluční časy,“ vysvětluje. Současně je ale proti tomu, aby se přepisovaly dějiny, abychom si méně připomínali, že východ republiky osvobodila Rudá armáda a západ zase Američané.
06.05.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (414 článků)

Na Zemanovou v divadle prý chystali provokaci. „Styďte se,“ bouřil Zeman

 
Poslední den Zemanovy návštěvy v Moravskoslezském kraji byl opět rušný. Proti Zemanovi vyrazili do ulic s transparenty odpůrci, připravili i plachtu s Václavem Havlem a dalajlamou. Prezident přitom mj. navštívil pivovar, kde tvrdil, že „tak jako má mít muž rád více žen, má mít rád i více piv“. Na závěrečné tiskovce se pak zastal své manželky Ivany, proti které prý v Ostravě připravili jistou provokaci.
04.11.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4808 článků) , Ivana Zemanová (338 článků)