Článek

Kalousek: Naším úkolem je postavit se na stranu svobodné společnosti

 
Projev Miroslava Kalouska na 4. celostátním Sněmu TOP 09
29.11.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5803 článků)
Podobné články

Znechucený Kalousek na ČT: Babišovi dnes vychází vstříc i Bakalův Respekt

 
Exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) se rozpovídal před kamerami České televize. Zostra se pustil do Andreje Babiše (ANO), proti jehož vysávání státního rozpočtu skrze vlastní firmy by se měli postavit všichni občané, ne jen politici. Totéž platí i o problému ovládání médií, i tady by měli lidé myslet na to, že Babišova média nepíší úplně svobodně. Kalousek však zkritizoval i časopis Respekt Zdeňka Bakaly.
31.05.2015 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7392 článků) , Miroslav Kalousek (5803 článků)

Kalousek: Do vlády přizveme stranu, která nebude podporovat Paroubka

 
Zakladatel strany TOP 09 Miroslav Kalousek se ohradil proti výrokům, že jeho strana bere voliče ODS. Podle něj každý rozumný pravicový volič zvedne ruku pro jeho stranu. Kalousek tvrdí, že až vyhraje volby, a neříká přitom kdy, nebude zvát do vlády stranu, která bude podporovat Jiřího Paroubka. Jedním dechem dodává, že to snad v té době už nebude ODS.
08.09.2009 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3032 článků) , Miroslav Kalousek (5803 článků)

Kalousek bude stranu řídit pevněji, než Schwarzenberg. Sněm mu schválil změnu stanov

 
Sněm TOP 09 v sobotu změnil stanovy, díky kterým tak bude mít možnost nový předseda, kterým se s devětadevadesátiprocentní jistotou stane Miroslav Kalousek, stranu reprezentovat navenek a zároveň bude mít všechny organizační pravomoci. Přitom, dokud stranu vedl Karel Schwarzenberg, měl organizační kompetence místopředseda. Kalousek si tak své dosavadní kompetence může ponechat. Část delegátů ovšem byla proti, změna prý degraduje post prvního místopředsedy.
28.11.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3511 článků) , Miroslav Kalousek (5803 článků) , Karel Schwarzenberg (382 článků)

Můj odchod z čela by stranu poškodil. Kalousek v ČT obhajoval setrvání na postu předsedy TOP 09

 
Miroslav Kalousek zůstává předsedou TOP 09. Navzdory jasnému neúspěchu strany v krajských volbách si členové strany přejí, aby je dosavadní lídr vedl dál. Sám Kalousek má za to, že by svým odchodem z čela TOP 09 stranu spíš poškodil. Ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize také se smíchem konstatoval, že „Kalousek přece může za všechno“.
20.10.2016 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5803 článků)

Svobodně! Nečas, Radičová a Sobotka zaštiťují oslavy Svobodné Evropy

 
Radio Svobodná Evropa oslaví letos osmdesáté narozeniny. S heslem Svobodně! „V Senátu se odbude valná část akcí, mezinárodní konference, koncert. Vydáme také knížku věnovanou exilové žurnalistice," rozpovídal se o oslavách prozatímní šéf Českého rozhlasu Peter Duhan v sobotním Pressklubu.
05.03.2011 18:45 |

podobné články

Kalousek: Vláda chce dostat svobodné lidi pod stoprocentní kontrolu

 
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se pro Právo vyjádřil k důvodům obstrukcí ve Sněmovně a prohlásil, že prostřednictvím elektronické evidence tržeb chce vláda dostat svobodné lidi pod kontrolu.
16.12.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5803 článků)

Nečas odborářům: Protestujte si, ale ne v pracovní době

 
Jak předseda vlády Petr Nečas uvedl, o protestech odborářů si myslí své. Na jednu stranu zastává názor, že jsme svobodní lidé ve svobodné zemi a že každý má právo vyjádřit svobodně svůj názor na politiku vlády, včetně pořádání různých demonstrací či happeningů. Premiéra nicméně vždy zaujme, že odboráři podobné akce pořádají v pracovní době.
11.07.2011 21:55 |

podobné články

První volební lístek zmuchlejte a zahoďte, nabádali na koncertě Svobodní

 
Strana svobodných občanů připravila v rámci své předvolební kampaně koncert pro Svobodné. Na náměstí Republiky v Praze se ve středu odpoledne sešly desítky lidí. Někteří dorazili, aby podpořili stranu, jiní si poslechli koncert. Svobodné přišlo podpořit i několik umělců. Zahrál například písničkář Vašek Koubek, autor volební hymny Svobodných, dále Rangers, Blanka Šrůmová a ZZ Top Revival.
16.10.2013 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Koubek (8 článků) , ZZ Top (5 článků)

Janeček (KSČM): Je co napravovat

 
Události před 24 lety přinesly uvolnění, občané po mnoha dlouhých letech mohli svobodně dýchat, hovořit, cestovat a volit politickou stranu, pro kterou se svobodně rozhodli.
03.03.2014 10:10 |

podobné články

Unikátní komplex: Hotel, který nebude vidět!

 
Jak postavit hotel a neporušit tím panoráma krajiny? Stačí ho postavit pod zemí! Své o tom vědí v anglické vesnici Hersham, kde u golfového hřiště plánují postavit hotelový komplex. Vyjde to na částku přesahující 2 miliardy korun.
10.01.2010 05:10 |

podobné články

Česko chce postavit nové velvyslanectví v USA, vyjde na půl miliardy

 
Česká republika che ve Spojených státech postavit novou budovu velvyslanectví. Ta současná, která byla postavena v roce 1969, má podle diplomatů nevyhovující rozvody a má i další nedostatky. Oprava domu by podle ministerstva zahraničí byla příliš nákladná a vyplatí se proto postavit stavbu zcela novou. Údajně má stát půl miliardy korun.
11.04.2012 18:15 |

podobné články

Kalousek se diví lidem: Já bych doma spořil, i kdybych měl málo

 
Čtyřicet procent Čechů je smířeno s tím, že v roce 2012 si utáhne opasky a bude žít od výplaty k výplatě. Ministr financí Miroslav Kalousek to považuje za jejich svobodné rozhodnutí, on sám by se uskrovnil a něco šetřil. Sociolog Jan Keller toto doporučení považuje za tak stupidní, že se raději zeptal dvakrát, zda Kalousek takové doporučení vyslovil.
04.01.2012 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5803 článků)

V každém bytě kamera. O tom hovoří Miroslav Kalousek

 
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek bojuje proti zákonu o elektronické evidenci tržeb. Nelíbí se mu totiž, že vláda chce svobodné lidi dostat pod stoprocentní kontrolu. „Kontrolní hlášení kompletně odkryje obchodní partnery finanční správě, která není nepropustná,“ uvedl Kalousek pro deník Právo.
16.12.2015 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5803 článků)

Hlavním úkolem nové vlády je rozpočet s co nejmenším schodkem

 
Novopečení ministři překlenovací vlády Jana Fischera se shodli v diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce, že hlavním úkolem vlády je připravit realistický rozpočet s co nejmenším schodkem. Šéf diplomacie Jan Kohout zdůraznil, že vláda se bude snažit o hledání konsenzu doma i v Evropě. Ministr obrany Martin Barták v této souvislosti zdůraznil, že přes vyjednávání s politickými stranami nebude Fischerův kabinet nějaká méněcenná "vláda pod dohledem".
10.05.2009 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (182 článků) , Jan Fischer (1728 článků) , Martin Barták (335 článků)

Sebevražda synovce (†14) Janečkové: Před smrtí pověřil sestru těžkým úkolem…

 
Sebevražda synovce moderátorky Pošty pro tebe Ester Janečkové Filipa zahýbala Českem. Tragická smrt tak mladého člověka ukázala, že naše společnost je mnohem krutější, než si myslíme. Mladík také proto svou sestru v dopise na rozloučenou pověřil těžkým úkolem…
11.02.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (192 článků)

Machálková promluvila o nemoci expartnera Šípka: Bořek nazval rakovinu životním úkolem

 
Kromě syna Dalibora zbytek rodiny o rakovině slinivky, se kterou známý architekt Bořek Šípek (65) bojuje, mlčel. Hrobové ticho prolomila až jeho expartnerka Leona Machálková (47), s nímž má nemocný Šípek syna Artura. Podle ní je rakovina pro Bořka životním úkolem.
14.05.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (377 článků) , Bořek Šípek (249 článků)

Sobotka: Strhávání tibetských vlajek není úkolem policie. Ta uznala chybu

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se domnívá, že zasahování proti tibetským vlajkám, jak se tomu dělo v době návštěvy čínského prezidenta v Praze, není úkolem policie. Řekl to během čtvrtečních interpelací ve sněmovně. Policisty nicméně pochválil za zvládnutí situace, co se týče bezpečnostních aspektů. Závěry policejního interního šetření zároveň tvrdí, že policie chybovala pouze při svém postupu na FAMU.
14.04.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7358 článků)

Tipy jak se správně nalíčit

 
Jak se správně nalíčit, aby se váš výsledný make-up stal tou nejlepší vizitkou a dal tak vašemu okolí jasně najevo, že o sebe pečujete s maximálním úsilím? Ačkoli si většina žen myslí, že své kosmetické štětce ovládá se vší parádou a jsou si jisté v kramflecích, jen hrstička z nich skutečně rozumí líčení a ví, jak se správně nalíčit. Kromě správné techniky líčení je důležité používat i kvalitní štětce nebo vhodné kosmetické výrobky v podobě řasenky, očních stínů, podkladové báze nebo make-upu. Pamatujte, že méně je někdy více a u líčení to platí obzvlášť! Užitečné tipy jak se správně nalíčit v několika krocích Ne všem ženám bylo shůry dáno, aby vypadaly dokonale i bez zásahu štětce nebo make-upu. Jestliže i vy patříte k obyčejným smrtelnicím, které si zkrátka k oné dokonalosti musí trochu pomoci, pak si nenechte ujít naše tipy, s jejichž pomocí bude líčení hračka. Krok první: Čištění a hydratace Pokud chcete, aby vám make-up na tváři vydržel po celý den, pak musíte svou pleť na tak náročný úkol připravit. Pamatujte, že make-up lépe drží v případě, kdy je pleť pod ním čistá, není mastná a je dobře hydratovaná. Vaším prvním úkolem proto je pleť důkladně vyčistit, odmastit ji pomocí odličovače nebo micerální vody a nebojte se použít tónující krém, jehož úkolem je sjednotit barvu pleti a zakrýt nedokonalosti. Krok druhý: Make-up Hned druhým krokem je nanesení make-upu, který by měl být odstínově co možná nejpodobnější vaší přirozené barvě pleti. Snažte se vyhýbat přílišně výrazným kontrastům, protože tmavý obličej a oproti němu světlý krk rozhodně nevypadá dobře. Proto nezapomeňte make-up pomocí štětce rozetřít do ztracena a nakonec jej zafixovat pomocí pudru. Krok třetí: Líčení očí Líčení očí je věcí každého z nás. Hodně záleží na tom, jaký typ líčení chceme zvolit, jestli dáme přednost výraznějším očím, nebo naopak výraznějším... Čtěte více Příspěvek Tipy jak se správně nalíčit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 06:10 |

podobné články

Nejdek (SPOZ): Co je naším úkolem v sociálně zdravotní péči o seniory?

 
Úroveň společnosti se pozná podle její péče ne o své mocné, ale bezmocné.
16.09.2013 11:30 |

podobné články