Článek

Kalousek chválí svou stranu: Nepatříme magnátovi a víme, co chceme

 
První místopředseda TOP 09 si na sociální síti Facebook pochvaluje, jak probíhá jednání 210 delegátů strany na víkendové ideové konferenci. Strana prý nestrká hlavu do písku před problémy dneška ani před výzvami budoucnosti. Hodlá např. chránit občany před „Velkým bratrem“, kterého občanům připravuje současná koalice Bohuslava Sobotky (ČSSD), Andreje Babiše (ANO) a Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) téměř na každém kroku.
13.06.2015 18:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7393 článků) , Pavel Bělobrádek (1145 článků)
Podobné články

ANO 2011: Programová východiska aneb ANO České republice

 
Žijeme a pracujeme v České republice. Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme pro ně lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou, ať už žijí ve městech či na vesnicích. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky mladým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Proto jdeme do politiky.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

Starosta Vařeka: Chceme…

 
Chceme, aby v našem městě byly čisté ulice, chceme vyspravené chodníky, chceme více parkovacích míst, chceme se dívat na sečené a udržované zelené plochy...
08.07.2015 16:01 |

podobné články

Kalousek: Do vlády přizveme stranu, která nebude podporovat Paroubka

 
Zakladatel strany TOP 09 Miroslav Kalousek se ohradil proti výrokům, že jeho strana bere voliče ODS. Podle něj každý rozumný pravicový volič zvedne ruku pro jeho stranu. Kalousek tvrdí, že až vyhraje volby, a neříká přitom kdy, nebude zvát do vlády stranu, která bude podporovat Jiřího Paroubka. Jedním dechem dodává, že to snad v té době už nebude ODS.
08.09.2009 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3034 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků)

Kalousek bude stranu řídit pevněji, než Schwarzenberg. Sněm mu schválil změnu stanov

 
Sněm TOP 09 v sobotu změnil stanovy, díky kterým tak bude mít možnost nový předseda, kterým se s devětadevadesátiprocentní jistotou stane Miroslav Kalousek, stranu reprezentovat navenek a zároveň bude mít všechny organizační pravomoci. Přitom, dokud stranu vedl Karel Schwarzenberg, měl organizační kompetence místopředseda. Kalousek si tak své dosavadní kompetence může ponechat. Část delegátů ovšem byla proti, změna prý degraduje post prvního místopředsedy.
28.11.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3511 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků) , Karel Schwarzenberg (382 článků)

Kalousek se znovu hlasitě oháněl komunistickým fízlem. A začala řežba

 
AKTUALIZACE Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) dnes vysvětloval poslancům, proč se odvolal proti rozhodnutí mandátového a imunitního výboru sněmovny. Ten totiž nedávno uznal, že se má Kalousek omluvit kolegovi z KSČM Zdeňkovi Ondráčkovi za slova o komunistickém fízlovi. Podle slov Kalouska se ale není zač omlouvat. Ondráček před listopadem 1989 sloužil režimu v pohotovostním pluku SNB a těm se prostě prý běžně říkalo "komunističtí fízlové", poznamenal dnes Kalousek a navíc urazil i nepřítomného vicepremiéra Andreje Babiše (ANO). „Čo to trepeš? Aká parlamentná kontrola, čo je to také, všeci kradnětě a my chceme makať,“ imitoval Kalousek Babiše, čímž narážel na ministrovu špatnou češtinu. Nakonec poslanci nedokázali zaujmout jakýkoliv postoj k jeho výroku a rozhodnutí imunitního výboru tak ani nezrušili, ale ani nepotvrdili.
25.09.2014 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7393 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků) , Miroslav Jakeš (20 článků)

Můj odchod z čela by stranu poškodil. Kalousek v ČT obhajoval setrvání na postu předsedy TOP 09

 
Miroslav Kalousek zůstává předsedou TOP 09. Navzdory jasnému neúspěchu strany v krajských volbách si členové strany přejí, aby je dosavadní lídr vedl dál. Sám Kalousek má za to, že by svým odchodem z čela TOP 09 stranu spíš poškodil. Ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize také se smíchem konstatoval, že „Kalousek přece může za všechno“.
20.10.2016 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5804 článků)

V této společnosti je strach. Žijeme ve století deprese. Vraťme se k hodnotám, na kterých vyrostli naši prarodiče, vyzval v ČT Max Kašparů

 
„Svoboda povýšila na svévoli jednotlivce, pýcha se změnila na zdravé sebevědomí a bohužel materiální zabezpečení skončilo konzumismem. Vůbec celá naše společnost dospěla k tomu, že něco chceme, co vůbec nepotřebujeme. My chceme něco, co potřebujeme, a pak také chceme něco, co jen chceme mít. A potom musíme platit půjčku i s úroky,“ uvedl ke stavu české společnosti psychiatr, pedagog a kněz Jaroslav Maxmilián Kašparů v pořadu Události, komentáře České televize.
31.12.2015 07:30 |

podobné články

Slavia je bod od sestupu. Kisel: Na dno nepatříme

 
Mezi sedmým a posledním týmem je rozdíl tří bodů
22.09.2010 10:20 |

podobné články

TVRDÉ K.O. pro Chodorkovského: Až do roku 2016 za mřížemi!

 
Moskevský soud vyměřil bývalému ropnému magnátovi Michailu Chodorkovskému dalších šest let vězení za praní špinavých peněz a zpronevěru, informuje ve čtvrtek agentura RIA-Novosti.
30.12.2010 14:55 |

podobné články

Šéf Wikileaks hrozí mediálnímu magnátovi!

 
Spoluzakladatel serveru WikiLeaks Julian Assange má přes 500 tajných amerických diplomatických depeší. Některé se týkají mediálního magnáta Ruperta Murdocha (vlastník například The Times). Pokud se Assangemu něco stane, tak vyjde pravda o Murdochovi napovrch.
13.01.2011 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Julian Assange (93 článků) , Rupert Murdoch (40 článků)

Ivanka Trump dala dcerce jméno z české pohádky. Chcete vědět jaké?

 
Holčička, která se v neděli narodila podnikatelce Ivance Trump (29) a mediálnímu magnátovi Jaredu Kushnerovi (30), má konečně jméno. Prozradil je šťastný dědeček, americký miliardář Donald Trump (65).
19.07.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (829 článků) , Ivanka Trump (118 článků)

Za útok holicí pěnou na Murdocha půjde komik DO VĚZENÍ!

 
Muž, který chtěl mediálnímu magnátovi Rupertu Murdochovi rozplácnout o obličej talíř s pěnou na holení, půjde na šest týdnů do vězení, píše agentura Reuters. Rozhodl o tom v úterý londýnský soud.
02.08.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Rupert Murdoch (40 článků)

Slavia: prohráváme zbytečně, na dno tabulky nepatříme

 
Slavia ve dvou kolech nové sezony nezískala ani bod
08.08.2011 13:05 |

podobné články

Romští starousedlíci protestují: Všichni nepatříme do jednoho pytle!

 
Dvě desítky romských starousedlíků se sešly dnes odpoledne na náměstí v Rumburku na protestním shromáždění. Po tom, co se ve městě dělo v pátek, kdy po demonstraci výtržníci zdemolovali plot u domu obývaného Romy, chtějí dát najevo, že jsou ze stoupajícího napětí sami nešťastní.
27.08.2011 18:25 |

podobné články

Klaus: Řekům ouzo nevyčítám. Ani my s naší výkonností do eurozóny nepatříme

 
Prezidentu Václavu Klausovi nedává řecká uražená reakce spát. Řekové se zlobí, že o nich minulý týden v rozhovoru pro Právo prohlásil, že se svým životním stylem nemohou být ve stejné měnové unii společně s Německem, a nařkli jej, že se holedbá českou pracovitostí. Klaus nejprve odpověděl Řekům ve čtvrtek lakonicky, v sobotu pak obranu svých výroků ještě rozvedl a spor připsal na vrub chybě v překladu.
03.09.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8256 článků)

Ruský magnát se pustil pěstmi do svého oponenta v televizní debatě

 
Páteční natáčení televizní diskuze o světové hospodářské krizi v ruské televizi NTV skončilo bitkou. Poté, co se ve studiu strhla vášnivá hádka, došla ruskému bankéři a mediálnímu magnátovi Alexandru Lebeděvovi trpělivost a pustil se do svého oponenta, businessmana Sergeje Polonského pěstmi. Přitom ho shodil ze židle.
18.09.2011 11:30 |

podobné články

Vláda by měla lidi uklidňovat. Místo toho je straší, říká komentátor

 
„Nepatříme mezi země olivovníkového pásma, tak špatně na tom ještě nejsme,“ prohlásil ekonomický komentátor Jan Macháček v Českém rozhlasu 1 Radiožurnál. Vládu kritizoval především za neschopnost poskytnou českému občanu vizi lepší budoucnosti, z čehož pramení i následná spotřební deprese.
11.10.2012 18:50 |

podobné články

Konec je blíž, než jste si mysleli!

 
Ne, nebojte se – nepatříme k lidem, kteří hlásají konec světa. Máme na mysli konec letošního roku.
30.10.2012 00:15 |

podobné články

K západní Evropě nepatříme, řekl Schwarzenberg

 
Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg prohlásil na konferenci Domov Střední Evropa: tváře, biografie, identity, která se konala v Senátu, že Česká republika nikdy nebyla a ani nebude součástí západní Evropy. Rozdíly vidí v odlišných tradicích, mentalitě i politické kultuře, jak ukázaly poslední týdny.
28.06.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3511 článků)