Článek

Kalousek: Byl jsem v rozporu se všemi parlamentními principy umlčen

 
Projev na 37. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. 12. 2015 k elektronické evidenci tržeb:
11.12.2015 14:40 |

podobné články

Podobné články

ČSSD chce do konce týdne jednat se zbylými parlamentními stranami

 
Sociální demokraté se chtějí do konce týdne sejít se všemi parlamentními stranami kromě lidovců, s nimiž jednali už v úterý. O uspořádání Poslanecké sněmovny se nyní budou bavit se zástupci KSČM, TOP 09, ODS a hnutí Úsvit. Schůzky budou zřejmě probíhat ve formátu dva plus dva.
13.11.2013 12:31 |

podobné články

Liška (ANeO): Justiční mafie v ČR aneb křivě obviněný a pronásledovaný politik je zpět

 
Vzhledem k praktikám české justiční mafie jsem byl na malou chvilku umlčen a zavalen křivými obviněními a mezitím mi byl zrušen můj profil, stejně jako obviněni i různí členové naší strany, avšak stranu a poctivé členy to nijak neodradilo
06.04.2015 20:36 |

podobné články

Odborář chápe vulgární útoky na Hegera a Kalouska. Ti lidé jsou frustrovaní

 
Stejně jako před dvěma týdny, kdy protestovali proti vládním reformám zdravotně postižení, přišel i tento týden mezi rozzuřené odboráře ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09). Poté, co krátce promluvil, byl umlčen bučením a verbálními útoky. Agresivita odborářů však už nemusí být způsobena jen tím, že se chtějí jednoduše vyřvat.
16.07.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1254 článků)

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

U zemanovců vládnou nedemokratické principy, zlobí se vyloučený Dryml

 
Senátor Vladimír Dryml, který byl v těchto dnech vyloučen ze Strany práv občanů - zemanovců (SPOZ), se na páteční tiskové konferenci do SPOZ zostra pustil. Zkritizoval, že ve straně nefungují demokratické principy, a rozhodnutí královéhradecké buňky SPOZ o jeho vyloučení označil za plivnutí do tváře.
27.09.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dryml (281 článků)

Principy produkce v SimCity ve vysvětlujícím videu

 
Další ze série názorných trailerů, které vysvětlují určité systémy v chystaném znovuoživení série SimCity se věnuje produkci zboží i znečištění, které jsou spolu neodmyslitelně spojeny. Opět je třeba zdůraznit, že vizuální podoba není tou, jaká bude v plné hře, jde jen o torzo, na němž jsou ukazovány ony principy. Zde vidíte cirkulaci mezi obytnou a průmyslovou...
07.12.2010 20:00 |

podobné články

Osobnosti: José Barroso (124 článků) , Dmitrij Medveděv (306 článků)

Principy reformy penzí jdou do vlády. Projedná je ve středu

 
Už ve středu se na vládní stůl dostanou hlavní principy důchodové reformy. Jednat se bude i o sociálním pojištění.
02.04.2011 18:00 |

podobné články

Pražská ODS si vyjasňuje své principy

 
Pražská ODS vedená primátorem Bohuslavem Svobodou začala po poledni řešit na ideové konferenci svůj stav a program. "Taková konference se nekonala léta," řekl Právu místopředseda pražské ODS Tomáš Portlík. Členové regionální buňky si podle něj vyjasňují základní principy.
18.06.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Svoboda (112 článků) , Tomáš Svoboda (158 článků)

Zeman ohrozil demokratické principy, kritizuje Schwarzenberg

 
Prezident Miloš Zeman jmenováním Jiřího Rusnoka premiérem ohrozil parlamentní principy demokracie v České republice. Ministr zahraničí v demisi Karel Schwarzenberg (TOP 09) to řekl v rozhovoru pro server prvnízprávy.cz.
06.07.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3584 článků) , Miloš Zeman (16421 článků) , Jiří Rusnok (1790 článků)

Paroubek: ANO v Havířově jako přípravka komunistů?

 
Každá politická strana by měla být charakteristická v první řadě svým politickým programem. Měla by také být schopna prezentovat určité ideové principy. Hnutí ANO nyní, jako mnohokrát předtím ukázalo, že vlastně žádné ideové principy nemá. A vlastně nemá ani žádný program, kromě osoby svého vůdce, multimiliardáře a majitele nejvlivnějšího mediálního domu v zemi, A. Babiše.
02.07.2016 09:25 |

podobné články

Vích (SPD): Jsou principy přímé demokracie nástrojem na dezintegraci společnosti?

 
Principy přímé demokracie nejsou všespasitelné, ale pokud je s nimi zacházeno šetrně, jsou nejdemokratičtějším způsobem pro politiky, jak by se měli v uvedené situaci zachovat.
06.07.2016 09:25 |

podobné články

Ministerstvo plní cíle Politiky architektury a stavební kultury

 
Ministerstvo pro místní rozvoj vydalo Principy a zásady urbanistické kompozice v příkladech. Publikace, kterou dle zadání ministerstva zpracoval Ústav územního rozvoje, představuje základní principy urbanistické kompozice jako prostředku pro zvyšování atraktivity a zlepšování obrazu obcí, měst a krajiny. Je konkrétním krokem k naplnění opatření Politiky architektury a stavební kultury ČR.
06.08.2016 20:40 |

podobné články

Spor v Liberálním institutu. Ševčík vyloučen za nepřijatelné jednání, on hovoří o dětinské mstě

 
Bývalý ředitel Liberálního institutu Miroslav Ševčík byl na základě rozhodnutí správní rady vyloučen z institutu. Podle tiskové zprávy se provinil nepřijatelným jednáním, jež bylo v rozporu jak s principy liberalismu, tak i se zásadami slušného chování. Ševčík, který institut spoluzakládal, hovoří o dětinské mstě. Informaci přináší server Echo24.cz.
04.04.2016 20:25 |

podobné články

Politik Kalousek a herec Bartoška: Vášnivá debata s cigaretou v puse: »Mirku, takhle vyhraješ volby!«

 
Získat do svých řad slavného sportovce nebo oblíbeného herce je snem každé politické strany. Známá tvář totiž na nespokojené voliče působí daleko lépe než sebedokonalejší politický program. Před blížícími se parlamentními volbami se asi o podobný kousek pokoušel i místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Fotoreportéři deníku Aha! ho totiž načapali, jak nad sklenkou vína dlouze hovoří s populárním hercem Jiřím Bartoškou (63)...
24.02.2010 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (519 článků) , Miroslav Kalousek (5962 článků)

Janota: Paroubkova smlouva o rozpočtu je k smíchu

 
Sociální demokraté chtějí dohodu podepsat se všemi parlamentními stranami s výjimkou ODS.
16.02.2010 12:00 |

podobné články

Vítěz iráckých voleb nevyloučil koalici s poraženým premiérem

 
Vítěz iráckých parlamentních voleb Ajád Aláví je připraven jednat se všemi parlamentními stranami, aby mohl rychle vytvořit novou vládu.
27.03.2010 15:10 |

podobné články

ČSSD hodlá zabránit projednávání zákona o církevních restitucích

 
Sociální demokraté chtějí ve sněmovně zabránit projednávání vládního návrhu zákona o majetkovém vypořádání s církvemi. Zákon je prý chybně připravený a nedomyšlený. Pokud se zákon nepodaří zastavit, chce ČSSD jednat se všemi parlamentními stranami o pozměňovacích návrzích.
03.05.2012 09:15 |

podobné články

Bárta: Zrušení paragrafu loterijního zákona je další rána Kalouskovi

 
Velké vítězství VV a obcí nad všemi parlamentními stranami
11.04.2013 21:50 |

podobné články

TOP 09 chce změnit pravomoci prezidenta. Bude jednat i s opozicí

 
TOP 09 plánuje do dvou týdnů předložit návrh změny Ústavy, podle níž by se nově vymezily pravomoci prezidenta, které se týkají jmenování vlády. O změnách chce jednat se všemi parlamentními stranami, například opoziční ČSSD je pro.
15.07.2013 20:05 |

podobné články