Článek

Kalous (ODS): Tak jsem se naštval a posekal si před vlastním prahem

 
Po několika týdnech nečinnosti našeho MH (z objektivních důvodu nezpůsobenou neschopností či leností) už mě pohled na přerostlou trávu plnou klíšťat kolem chodníků přestal bavit. Nelíbila se mi ani nebezpečně přerostlá tráva kolem silnice, přes kterou není ani vidět do zatáčky.
22.06.2016 21:40 |

podobné články

Podobné články

Mirko Kalous posiluje vedení OKIN GROUP

 
Místopředsedou správní rady OKIN GROUP se stal Mirko Kalous. Do OKIN přišel v říjnu 2013 a posílil top management jedné z vůdčích outsourcingových firem, která poskytuje služby zákazníkům v Evropě, Africe, na Blízkém východě a patří mezi největší globální poskytovatele těchto služeb v České republice. OKIN GROUP zastřešuje značky OKIN BPO a OKIN FACILITY. Mirko Kalous bude odpovědný za rozvoj nových oblastí podnikání, inovace, vyhledávání obchodních příležitostí a za zvýšení obchodní výkonnosti.
17.03.2014 15:05 |

podobné články

Hron (SLK): Změna by si měla zamést před vlastním prahem

 
V současné době Změna v čele s Janem Korytářem (asi bych měl být přesnější a uvést Krajské protikorupční pracoviště založené Janem Korytářem, ale jedná se jen o synonymum) kritizuje vedení kraje, že neposkytuje informace v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Stejně tak Ivan Langr, náměstek primátora za Změnu kritizuje předchozí vedení města za špatnou protikorupční strategii. Změna by si ale měla zamést před vlastním prahem.
14.04.2015 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (861 článků)

Každý si má zamést před vlastním prahem, vzkázal Sobotka účastníkům schůzky se Zemanem

 
Přestože se účastníci sobotní schůzky s prezidentem v Lánech k jejímu konání přiznali, předseda ČSSD Bohuslav Sobotka je nehodlá vyzývat k odchodu z funkcí. „Nebudu nikoho k ničemu vyzývat, každý by si měl zamést před vlastním prahem,“ prohlásil.
30.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9436 článků)

Vostrá (KSČM): Potírání korupce? ČSSD by si měla nejdřív zamést před vlastním prahem

 
ČSSD má plnou pusu opatření proti korupci a střetu zájmů. Nejlepší by však bylo zamést si před vlastním prahem.
13.03.2014 08:50 |

podobné články

Kumpána posekal mačetou, opilec si prý nic nepamatuje!

 
Panáky, několik piv, pak brutální útok. Tak loni vypadal »mejdan« Zdeňka Faltýnka (56). Ten kamaráda Zdeňka Z. (63) doma posekal mačetou. Vyfasoval osm let vězení.
21.12.2016 12:10 |

podobné články

Opilý mladík v noci ukradl školní sekačku a posekal rodičům trávník

 
Mladý muž byl zatčen, když uprostřed noci ukradl sekačku na trávu ze střední školy ve městě East Lyme v americkém státě Connecticut. Odjel na ní domů, aby rodičům posekal trávník, poté ji na cestě zpět do školy zanechal opuštěnou. Odhalil ho až záznam z bezpečnostní kamery.
10.05.2011 08:55 |

podobné články

Josef Kalous z Prahy: 47 let jsem neviděl! Teď mi lékaři vrátili zrak!

 
Josef Kalous (59) z Prahy ve svých dvanácti letech tragicky oslepl. Do obličeje mu vystříkla vřící voda a nenapravitelně poškodila rohovku. Proslulý oční chirurg Pavel Stodůlka mu teď po 47 letech vrátil zrak.
23.05.2011 12:15 |

podobné články

Novým trenérem Ocelářů se stal Jiří Kalous

 
Novým trenérem hokejistů Třince se stal Jiří Kalous, který naposledy působil jako asistent v týmu Lva Praha. Na lavičce Ocelářů nahradil Josefa Turka, který v klubu před dvěma dny skončil, přestože měl ještě rok platný kontrakt.
10.04.2013 18:50 |

podobné články

Byla to třetina z říše snů, řekl Kalous

 
Trenér hokejistů Liberce Jiří Kalous byl nadšený z toho, že se jeho svěřencům podařilo během druhé třetiny zápasu s Kladnem vstřelit osm gólů.
13.11.2009 14:10 |

podobné články

TREST: Liberečtí Kalous s Nedvědem zaplatí pokutu, Doležal bez trestu

 
Kouč Jiří Kalous zaplatí dvacet tisíc za vstup na ledovou plochu, Petr Nedvěd deset tisíc za hození flašky na střídačku soupeře.
08.03.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nedvěd (143 článků) , Jirka Doležal (242 článků) , Jiří Doležal (242 článků)

Kalous: Jsou to pro nás mimořádně cenné body

 
Trenér libereckých hokejistů Jiří Kalous pochválil své svěřence za obrat v závěru utkání se Spartou.
28.10.2011 22:30 |

podobné články

Kalous končí na střídačce Liberce. Půjde trénovat Lva?

 
Kalous se má stát v HC Lev Jandačovým asistentem
16.04.2012 11:05 |

podobné články

Kandidát do sněmovny Kalous (ANO): Stát se poslancem je pro mě výzva

 
Nechci ve sněmovně zešedivět a ztloustnout, ale nadále pracovat pro své město. Nejsem z těch politiků, kteří berou svou práci jen jako jakýsi čtyřletý projekt, říká pro ParlamentníListy.cz starosta Jeseníku Adam Kalous (ANO). Zamýšlí se také nad možným povolebním uspořádáním a zhodnotil kandidáty na příští hlavu státu. Povídali jsme si ale i o proměně města za poslední roky, jeho rozvoji do budoucna a o cestovním ruchu, který má pro Jesenicko zásadní význam.
14.07.2017 09:10 |

podobné články

Zamilovaná Bočanová se bojí o dceru. Hlídá ji zásahovka kvůli úchylovi, který spí před jejím prahem

 
Mahulena Bočanová  (44) by si měla právě teď vychutnávat chvilky absolutního štěstí, protože je po dlouhé době zase zamilovaná , tentokrát je jejím vyvoleným svalnatý hokejista , místo toho ale prožívá děsivé okamžiky hrůzy! Jak se nám podařilo zjistit, již čtyři měsíce má podivného fanouška, který noc co noc přespával před jejím prahem. Moderátorku a herečku proto hlídají její kamarádi ze zásahové jednotky a ve střehu je i kriminálka. "Mám velký strach o dceru Márinku," potvrdila pravdivost informací sama Mahulena.
23.11.2011 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (739 článků)

Zametli Zemanovi před jeho prahem: Mají vydezinfikované mozky? Ptá se Ovčáček

 
V důsledku nespokojenosti s českou politikou a prezidentem Milošem Zemanem založila parta mladých lidí ochotnickou skupinu Domácí potřeby, která pořádá veřejná satirická představení. Jedno se konalo 28. října a mělo název Sám se vyznamenám, druhé se uskutečnilo v předvečer 17. listopadu, to studenti zametli prezidentovi před jeho prahem. Kdy zasáhnou znovu?
22.11.2016 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20138 článků)

Sobotka: ODS kdysi zadlužila kraje a teď rekordně zadlužuje i stát

 
Petr Nečas se před krajskými volbami pokouší vzkřísit „řeckou lež“, s níž ODS strašila občany před parlamentními volbami v roce 2010. Tentokrát šíří nepravdy o zadlužování krajů pod vedením ČSSD. Vládní ODS by si však v této souvislosti měla nejdříve důkladně zamést před vlastním prahem.
04.09.2012 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9257 článků)

Chřipek v Praze mírně ubylo, nadále je nad prahem epidemie

 
Chřipkových onemocnění v tomto týdnu v Praze mírně ubylo, počty nemocných ale nadále zůstávají nad prahem epidemie. Hlášeno bylo šest pacientů se závažným průběhem chřipky, z nich jeden ve věku 86 let zemřel. ČTK to dnes řekla Zdeňka Jágrová z Hygienické stanice hl.m.Prahy s tím, že chřipková epidemie v Praze zvolna ustupuje.
13.02.2015 12:20 |

podobné články

Dozvuky Moravce: Ministr Babiš ukazoval na Bendla a ODS, sklidil výsměch a nařčení

 
Pod palbou nařčení z korupce a kmotrovství ve zdravotnictví se ocitli někteří členové ODS. Na paškál si je vzal čerstvý vicepremiér Andrej Babiš ve včerejších Otázkách Václava Moravce. Pak setřel kompletně i celou stranu, o které řekl, že jde o zničenou značku. ODS ale vrací úder a radí Babišovi, aby si nejdříve zametl před vlastním prahem.
03.02.2014 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11997 článků)

Paroubek (NS-LEV 21): B. Sobotka by si měl zamést před vlastním prahem

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka mne kritizuje za to, že jsem nebyl při hlasování o třetím čtení církevních restitucí v Poslanecké sněmovně. Údajně se nechal slyšet, že hlasování nebyl přítomen ani Jiří Šlégr, což se dá jednoduše vyvrátit kontrolou hlasování, kdy Jiří Šlégr hlasoval proti církevním restitucím. Byl jsem na jednání řádně omluven a vypárován, stejně, jako tři poslanci sociální demokracie.
18.07.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Bohuslav Sobotka (9436 článků) , Jiří Šlégr (406 článků) , Jiří Paroubek (3405 článků)