Článek

Kajakářka zažila velmi blízké setkání se smrtícími predátory

 
Velmi zblízka se mohla nedávno podívat na kosatky Američanka Michelle Feisová, která vyrazila na kajaku na souostroví San Juan Islands u amerického státu Washington. Se svou kamarádkou tam spatřila hejno více než 20 těchto predátorů.
24.09.2015 11:55 |

podobné články

Podobné články

Kajakářka Kudějová jede domů s bronzem na krku. Hilgertová je zklamaná

 
Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala třetí místo ve Světovém poháru ve vodním slalomu ve Francii a v 21 letech se raduje z první seniorské medaile.
03.07.2011 14:15 |

podobné články

Kajakářka Kudějová jde domů s bronzem na krku. Hilgertová je zklamaná

 
Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala třetí místo ve Světovém poháru ve vodním slalomu ve Francii a v 21 letech se raduje z první seniorské medaile.
03.07.2011 14:15 |

podobné články

Kajakářka Štěpánka Hilgertová odjela na šestou olympiádu: Strach o loď!

 
Jede sice na své šesté Hry, ale přesto byla kajakářka Štěpánka Hilgertová (44) před odletem první olympijské výpravy pekelně nervózní. Když se totiž dvojnásobná olympijská vítězka nedávno vrátila z Londýna, kde byla trénovat, našla svou loď úplně zdemolovanou.
17.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Hilgertová pošesté vpluje do olympijské vody

 
Kajakářka Štěpánka Hilgertová se dnes zapíše do historie šestým startem na olympijských hrách a také další vodní slalomáři, které v Londýně čeká kvalifikace, už mají olympijské zkušenosti. Několik českých sportovců však zažije v třetí soutěžní den her velkou premiéru.
30.07.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Kudějová vyhrála na MS semifinále, debly postoupily tři

 
Dnešní finále na mistrovství světa ve vodním slalomu v Praze pojedou čtyři české lodě. Domácí posádky ovládly semifinále deblkanoistů, neboť se všechny tři vešly mezi nejlepší čtveřici, pozadu nezůstala ani kajakářka Kateřina Kudějová, která jízdu o postup do finále vyhrála. Naopak závod v Troji skončil pro dvojnásobnou olympijskou vítězku Štěpánku Hilgertovou, která byla patnáctá. 
15.09.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Hilgertová je druhá ve finále Světového poháru. Galušková skončila třetí

 
Češky zabodovaly ve finále Světového poháru ve vodním slalomu v Augsburgu. Kajakářka Štěpánka Hilgertová vybojovala druhé místo, další česká reprezentantka Karolína Galušková je třetí. Vyhrála Němka Ricarda Funková. 
17.08.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Kateřina Kudějová si v Londýně dojela pro světové zlato!

 
Český vodní slalom si připsal další skvělý úspěch. Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala na londýnském světovém šampionátu zlatou medaili. O více než dvě sekundy porazila Ricardou Funkovou. Třetí skončila další Němka Melanie Pfeiferová. Neztratila se ani veteránka Štepánka Hilgertová, která skončila osmá.
19.09.2015 15:50 |

podobné články

Obrovské hejno delfínů prchalo před dravými kosatkami

 
Mezi nejobávanější mořské predátory patří kosatky, zvláště pokud útočí ve skupině. Nezastaví se ani před svými vzdálenými příbuznými, delfíny. Přesvědčily se o tom desítky delfínů krátkohubých v zátoce Hyacinthe Bay v Kanadě. Jejich úprk před predátory v minulém týdnu natočil 51letý Kanaďan.
28.06.2012 09:50 |

podobné články

V zoo ve Dvoře Králové přemisťovali nebezpečné predátory: Tak se loví krvelační kajmani

 
Osmdesát zubů jako nože a bleskové reakce. To jsou strašné zbraně kajmanů. Nebezpečné predátory lovili nyní chovatelé v zoo ve Dvoře Králové. Jeden samec a dvě krokodýlí »dámy« ve věku od 15 do 18 let se lacino nedali.
01.02.2013 23:40 |

podobné články

Drama v Tatrách: Česká rodina zažila blízké setkání s medvědem na rušné stezce

 
Skutečně překvapivé setkání zažila rodina z Česka v Tatrách. Na rušné stezce se jen několik metrů od nich vynořil z křoví medvěd a bez známek strachu se blížil až k nim. Drama Blesku popsala paní Dana.
21.06.2017 05:10 |

podobné články

Zabíjí v Sýrii lidi smrtícími pesticidy? NATO zvažuje, že vytáhne do války!

 
Údajné použití chemických zbraní, po kterém mělo na severu Sýrie zemřít 26 lidí, přineslo do občanské války další hrozbu. Je stále reálnější, že se do dva roky trvajícího konfliktu zapojí i Západ. Po zneklidněných Spojených státech se hlasy pro zásah začínají ozývat i z NATO. Prý by mělo postupovat stejně, jako když byl v Libyi svržen diktátor Kaddáfí.
20.03.2013 15:55 |

podobné články

Nudu v lékárně vyměnila za práci se smrtícími látkami

 
Řekne-li se sarin, lidem se vybaví teroristický útok v tokijském metru, při kterém v roce 1995 zemřelo 12 lidí a stovky dalších byly zraněny. A také to, že na něj není protilék. Pro 36letou vědkyni Lucii Bartošovou znamenal měsíce mravenčí práce v laboratoři.
18.11.2013 03:56 |

podobné články

Olympiáda v Soči je pod hrozbou teroristického útoku: Islamisté vyhrožují na videu a ukazují nachystané výbušniny

 
Šílené video, ve kterém dva "islámští radikálové":http://www.extra.cz/tema/islamsti-radikalove vyhrožují sebevražedným útokem během "olympiády":http://www.extra.cz/tema/olympiada, se v neděli večer objevilo na internetu. Organizace Ansar al-Sunna, ke které se oba muži hlásí, je napojena na obávanou "Al-Káidu":http://www.extra.cz/tema/al-kaida a údajně stála i za lednovými smrtícími útoky ve Volgogradu.
20.01.2014 11:15 |

podobné články

Mám padla, řekla porodní "bába" a nechala matku s dítětem umřít

 
Naprosto neuvěřitelnou lhostejnost se smrtícími následky předvedla vedoucí sestra u komplikovaného porodu. I když měla matka velké problémy, zdravotnice se prostě sbalila a odešla se slovy, že jí skončila směna.
19.09.2014 14:10 |

podobné články

Zrůdy z Islámského státu oživily praktiky doktora Mengeleho. Dále už snad není možné zajít

 
Podle zpráv britského deníku Daily Mail se trýznitelé z Islámského státu inspirují nacistickými praktikami. Vdova a uprchlá otrokyně z kmene Jezídů tvrdí, že její manžel byl zavražděn v nemocnici kontrolované Islámským státem smrtícími injekcemi. Podobným způsobem zabíjeli také nacističtí lékaři, mezi nimiž proslul zejména nechvalně známý doktor Mengele.
12.10.2015 12:51 |

podobné články

Ohnivé peklo v centru Brna: Cestující stačili před smrtícími plameny z autobusu utéct!

 
Hodně žhavá byla dnes jízda linkového autobusu v centru Brna poblíž nákupního centra Vaňkovka. Autobus totiž začal z ničeho nic hořet! Plameny následně autobus zcela zlikvidovaly. Cestující naštěstí stačili utéct.
20.04.2017 17:05 |

podobné články

Big data ropou blízké budoucnosti

 
Osobní data jsou ropou nebo zlatem blízké budoucnosti, říká předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) RNDr. Igor Němec ve výstižné nadsázce, jak důležité a výnosné budou již v blízké budoucnosti údaje o nás i našem chování. Náznaků potvrzujících toto tvrzení nacházíme čím dál více. Jeden z nejmodernějších trendů v této oblasti představuje zpracovávání tzv. big data.
11.05.2015 17:36 |

podobné články

Hledáte skvělý dárek pro ženy? Vyberte kabelku nebo šálu

 
Přemýšlíte o tom, čím udělat radost své kamarádce, kolegyni, mamince, babičce nebo třeba tetě či dceři, zkrátka nějaké blízké ženě? Skvělým tipem jsou kabelky pro ženy, které udělají radost každé bytosti něžného pohlaví. Mít kam si uložit všechny nezbytné maličkosti je pro ženy velmi důležité. Kabelky žen totiž skrývají nejrůznější poklady. Velmi široký výběr potěší A z čeho můžete v tomto případě vybírat? K dispozici je pestrá paleta od malých praktických ledvinek, přes aktovky, pouzdra na notebooky až po batohy a kufry. Na první pohled upoutá různorodý moderní design. Najdete jak nadčasovou elegantní jednobarevnou klasiku, tak i vtipné a barevně nápadité eko tašky, které ocení především kreativní ženy s fantazií. Samozřejmostí je důraz na použité materiály a kvalitu zpracování. Především barevné polyesterové eko tašky jsou skvělým dárkem, který udělá radost a ještě splní praktický účel. Navíc nejde o příliš drahou záležitost, takže se nemusíte bát, že darujete něco nevhodně drahého. Kůže nikdy nezklame Nákladný dárek většinou vybíráte velmi blízké ženě, kde znáte její vkus. Když v takovém případě zvolíte nejmódnější kožené kabelky, nesáhnete vedle.  Podle čeho kabelky vybírat? Všímejte si, jaký typ kabelek žena preferujte a podle toho se ve výběru řiďte. Uvědomte si, jaké barvy ráda nosí, jaký styl oblečení a doplňků preferuje. Z výše uvedeného už dokážete tipnout, čím se jí trefíte do vkusu. Nabídku tvoří jak malé kabelky na drobnosti, tak i větší, které se dají nosit jak v ruce, tak i přes rameno a pojmou i formát A4. Teplá šála zahřeje Jestli si ovšem na výběr kabelky přece jenom netroufáte, určitě potěší a zahřejí zimní šály v různém barevném a stylovém provedení. I tady můžete volit mezi jednobarevnou klasikou i barevnějšími a nápaditějšími pleteninami. Příspěvek Hledáte skvělý dárek pro ženy? Vyberte kabelku nebo šálu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.12.2015 22:06 |

podobné články

Egypt, Kanáry, Španělsko: Žraloci útočí i v dovolenkových rájích Čechů

 
Setkání s mořskými predátory je něco, co chce každý z nás na dovolené u moře zažít ze všeho nejméně. Přesto k podobným setkáním občas dochází. Web trackingsharks.com zveřejnil mapu dosavadních žraločích útoků za rok 2017. Kterým destinacím byste se měli radši vyhnout?
13.05.2017 21:30 |

podobné články