Článek

Kajakářka Kateřina Kudějová si v Londýně dojela pro světové zlato!

 
Český vodní slalom si připsal další skvělý úspěch. Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala na londýnském světovém šampionátu zlatou medaili. O více než dvě sekundy porazila Ricardou Funkovou. Třetí skončila další Němka Melanie Pfeiferová. Neztratila se ani veteránka Štepánka Hilgertová, která skončila osmá.
19.09.2015 15:50 |

podobné články

Podobné články

Kajakářka Kudějová vyhrála na MS semifinále, debly postoupily tři

 
Dnešní finále na mistrovství světa ve vodním slalomu v Praze pojedou čtyři české lodě. Domácí posádky ovládly semifinále deblkanoistů, neboť se všechny tři vešly mezi nejlepší čtveřici, pozadu nezůstala ani kajakářka Kateřina Kudějová, která jízdu o postup do finále vyhrála. Naopak závod v Troji skončil pro dvojnásobnou olympijskou vítězku Štěpánku Hilgertovou, která byla patnáctá. 
15.09.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Kudějová jede domů s bronzem na krku. Hilgertová je zklamaná

 
Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala třetí místo ve Světovém poháru ve vodním slalomu ve Francii a v 21 letech se raduje z první seniorské medaile.
03.07.2011 14:15 |

podobné články

Kajakářka Kudějová jde domů s bronzem na krku. Hilgertová je zklamaná

 
Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala třetí místo ve Světovém poháru ve vodním slalomu ve Francii a v 21 letech se raduje z první seniorské medaile.
03.07.2011 14:15 |

podobné články

Semifinále bez Hilgertové, o medaili bude bojovat jen talentovaná Kudějová

 
Pouze talentovaná kajakářka Kateřina Kudějová postoupila na mistrovství Evropy ve španělském La Seu de Urgell ze semifinále do odpolední jízdy o medaile. Ze tří českých lodí v kategorii deblkanoistů neuspěla ani jediná.
11.06.2011 12:35 |

podobné články

Čistá jízda přinesla kajakářce Kudějové evropský bronz

 
Jedinou individuální medaili získala pro českou výpravu na mistrovství Evropy ve vodním slalomu kajakářka Kateřina Kudějová, která vybojovala bronz.
31.05.2015 14:01 |

podobné články

Kajakářku Kudějovú dělily od medaile dvě sekundy

 
Kajakářka Kateřina Kudějová obsadila na mistrovství Evropy ve španělském La Seu de Urgell šesté místo, přičemž jako jediná z českých lodí dnes postoupila do finále. Talentované jednadvacetileté závodnici chyběly k premiérové seniorské medaili dvě sekundy.
11.06.2011 15:30 |

podobné články

Voda v pražské Troji vyplavila další cenné kovy

 
Na sobotní tři vítězství navázali čeští slalomáři na Světovém poháru v pražské Troji dalšími třemi medailovými úspěchy, na nejvyšší stupeň však tentokrát nepronikli. Kajakářka Kateřina Kudějová skončila třetí. V závodu deblkanoí byli Ondřej Karlovský s Jakubem Jáněm druzí a Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem obsadili třetí místo. Završili tak nejúspěšnější závod Světového poháru v historii českého vodního slalomu.
21.06.2015 21:46 |

podobné články

Kajakářka Hilgertová pošesté vpluje do olympijské vody

 
Kajakářka Štěpánka Hilgertová se dnes zapíše do historie šestým startem na olympijských hrách a také další vodní slalomáři, které v Londýně čeká kvalifikace, už mají olympijské zkušenosti. Několik českých sportovců však zažije v třetí soutěžní den her velkou premiéru.
30.07.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Kudějová byla na ME ve Španělsku šestá

 
Titul získala Němka Claudia Bärová s náskokem 17 setin před Slovenkou Janou Dukátovou.
11.06.2011 15:10 |

podobné články

Kajakářka Štěpánka Hilgertová odjela na šestou olympiádu: Strach o loď!

 
Jede sice na své šesté Hry, ale přesto byla kajakářka Štěpánka Hilgertová (44) před odletem první olympijské výpravy pekelně nervózní. Když se totiž dvojnásobná olympijská vítězka nedávno vrátila z Londýna, kde byla trénovat, našla svou loď úplně zdemolovanou.
17.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Kajakářka Hilgertová je druhá ve finále Světového poháru. Galušková skončila třetí

 
Češky zabodovaly ve finále Světového poháru ve vodním slalomu v Augsburgu. Kajakářka Štěpánka Hilgertová vybojovala druhé místo, další česká reprezentantka Karolína Galušková je třetí. Vyhrála Němka Ricarda Funková. 
17.08.2014 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (37 článků)

Ledecká si dojela v paralelním slalomu pro světové zlato!

 
Tak tohle byla parádní jízda. Devatenáctiletá snowboardistka Ester Ledecká ovládla na světovém šampionátu všechny vyřazovací jízdy paralelního slalomu včetně finále a v rakouském Lachtalu si zaslouženě dojela pro zlatou medaili.
22.01.2015 17:17 |

podobné články

České žně v Londýně! Knapková má zlato, Sýkorová senzačně bronz

 
Osmý den na 30. letních olympijských hrách v Londýně přinesl českým barvám hned dvojí medailovou radost! Mistryni světa na skifu Miroslava Knapková suverénně ovládla olympijskou regatu v Eton Dorney a získala v Londýně pro Českou republiku první zlato, třebaže jí trápily zdravotní problémy. Finále malorážky si vystřílela Adéla Sýkorová, Kateřina Emmons kvalifikací neprošla. Sýkorová za svoji ostřílenější kolegyni skvěle zaskočila i podruhé a přidala do české kolekce bronz. Sledujte sobotní dění v on-line reportáži na Sport.cz.
04.08.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Emmons (46 článků) , Miroslava Knapková (50 článků) , Adéla Sýkorová (20 článků) , Kateřina Sýkorová (5 článků)

Vrabcová-Nývltová dojela ve skiatlonu na MS v elitní desítce. Muži předvedli strhující finiš

 
Česká běžkyně na lyžích Eva Vrabcová-Nývltová dosáhla ve Falunu na své nejlepší umístění na světových šampionátech v kariéře. Ve skiatlonu na 15 kilometrů si dojela pro krásné 10. místo. Zlato vybojovala Norka Therese Johaugová.
21.02.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Therese Johaugová (9 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Další medailový výlov v Londýně. Prskavec má zlato, Hošková stříbro!

 
Po sobotním triumfu Kateřiny Kudějové a ženské hlídky se čeští vodní slalomáři zaskvěli na mistrovství světa v Londýně i dnes. Kajakář Jiří Prskavec si bezchybnou jízdou dojel pro zlato. Kateřina Hošková mezi kanoistkami nestačila jen na fenomenální Australanku Jessicu Foxovou.
20.09.2015 17:05 |

podobné články

Páté místo na páté olympiádě. Nash si dojela pro nejlepší individuální výsledek na OH

 
Česká bikerka Kateřina Nash skončila v závodě cross country v Riu de Janeiro pátá. Pro osmatřicetiletou rodačku z Prachatic, která se představila už na páté olympiádě, je to nejlepší individuální výsledek pod pěti kruhy v kariéře. Česká závodnice dojela do cíle se ztrátou dvou minut a deseti vteřin na zlatou Švédku Jenny Rissvedsovou.
20.08.2016 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Nash (3 články)

Bikerka Nash olympijský závod nezvládla. Dojela až čtrnáctá

 
Česká bikerka Kateřina Nash pomýšlela tajně na medaili. Olympijský závod se jí ale nepovedl a skončila na 14. místě. Pro suverénní vítězství si dojela Julie Bressetová z Francie.
11.08.2012 15:25 |

podobné články

Kajakářka Hilgertová: Nekončím! Chci na OLYMPIÁDU V LONDÝNĚ!

 
Legendární olympijská vítězka chce svou dlouhou kariéru zakončit na vrcholné akci - olympijských hrích v Londýně, které se budou konat v roce 2012.
15.05.2011 17:35 |

podobné články

Kateřina Jacques ukázala dceru Noemi. Podívejte, jak vyrostla

 
Dvaačtyřicetiletá Kateřina Jacques žije v úzkém spojení s přírodou. Vede k tomu i svou třetí a nejmladší dceru Noemi, kterou má s bývalým šéfem Strany zelených Martinem Bursíkem. Jacques zase projevila dětskou duši, když v cíli maratonu metala hvězdy. Další články k tématu: Kateřina Jacques: Nagyová se chovala strašně a lidé se jí báli Kateřina Jacques: Martin je odjinud, vědec se skautskou průpravou Bursík kvůli rekonvalescenci nesmí ani myslet, říká Jacques Paroubek propadl o Vánocích cvičení, Jacques je věrná tradicím Používáme jednorázové pleny, přiznala hřích Kateřina Jacques Drsná maminka Kateřina Jacques tráví šestinedělí v práci
17.10.2013 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Jacques (121 článků) , Martin Bursík (304 článků)