Článek

Kadlecovo zranění nevypadá dobře. Jeho další účinkování v turnaji je ohroženo

 
Útočník českého národního týmu do 21 let Václav Kadlec si v utkání proti Srbsku poranil kotník a jeho další start je ohrožen. Kadlec sice neutrpěl žádnou zlomeninu, ale podle týmového lékaře Alexandra Kučery je šance padesátiprocentní, naděje existuje i pro úterní závěrečný zápas skupiny A s Německem.
21.06.2015 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kadlec (131 článků) , Václav Kadlec (130 článků)
Podobné články

Kadlecovo Fenerbahce definitivně vyloučeno z Evropské ligy!

 
Fotbalový klub Fenerbahce Istanbul, v němž působí i český obránce Michal Kadlec, neuspěl u sportovní arbitráže CAS s odvoláním proti dvouletému vyloučení z evropských pohárů kvůli korupci. O tom, kdo ho nahradí v Evropské lize, by měla UEFA podle svého webu rozhodnout ve čtvrtek odpoledne. 
28.08.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Kadlec (128 článků)

Chudobou je prý ohroženo víc Němců než Čechů

 
Německý statistický úřad zveřejnil v úterý závěry zprávy, podle níž je pádem pod práh chudoby ohroženo více obyvatel Německa než jeho nejbližších sousedů včetně České republiky.
27.03.2012 14:30 |

podobné články

Vyšetřování kauzy pandurů je ohroženo, hlavní detektiv jde do civilu

 
Vyšetřování rozsáhlé korupční kauzy spojené s nákupem obrněných transportérů Pandur pro českou armádu je ohroženo. Podle zjištění Práva se totiž rozhodl odejít do civilu klíčový detektiv elitního protikorupčního útvaru František Zahálka, který má případ na starosti.
14.09.2011 08:40 |

podobné články

Vyšetřování kauzy pandurů je ohroženo, hlavní detektiv jde naštvaný do civilu

 
Vyšetřování rozsáhlé korupční kauzy spojené s nákupem obrněných transportérů Pandur pro českou armádu je ohroženo. Podle zjištění Práva se totiž rozhodl odejít do civilu klíčový detektiv elitního protikorupčního útvaru František Zahálka, který má případ na starosti.
14.09.2011 09:30 |

podobné články

V Česku je ohroženo chudobou už 10 procent domácností

 
Ohrožení příjmovou chudobou domácností v České republice je stále vyšší. V úterý o tom informoval Český statistický úřad (ČSÚ) s tím, že chudobou bylo v České republice v loňském roce ohroženo 1 022 300 obyvatel (9,8 %).
19.06.2012 11:06 |

podobné články

Předání dekretů desítkám nových profesorů je ohroženo

 
Podzimní jmenování desítek nových profesorů je ohroženo. Po Martinu C. Putnovi, jemuž prezident Miloš Zeman dekret na jaře předat odmítl, se situace může zopakovat v mnohem větším měřítku.
11.09.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15118 článků)

872 tisíc Čechů ohroženo chudobou. Platy rostou, ale ceny rostou ještě rychleji

 
Českým domácnostem sice rostou příjmy, ale reálně, po započtení inflace, jim klesají. S odvoláním na nejnovější údaje Českého statistického úřadu to uvedl server Novinky.cz. Podle něj je nyní v Česku ohroženo chudobou asi 872 tisíc lidí.
28.11.2013 08:02 |

podobné články

Bezdomovectvím je v ČR ohroženo sto tisíc lidí

 
Podle odhadů žije na území Česka kolem třiceti tisíc bezdomovců. Reálně je ale ohroženo ztrátou domova, vlastního bytu, kolem sta tisíc lidí. Jedná se zejména o lidi topící se v dluzích, neplatiče nájemného, nezaměstnané, ale i staré lidé s nemožností směny stávajícího, pro ně drahého, bydlení.
04.01.2014 11:35 |

podobné články

Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

 
Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Cibulková (72 článků) , Barbora Strýcová (159 článků) , Karolína Plíšková (212 článků) , Kristýna Plíšková (34 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Primář Sova Ladislav Chudík (89): Injekce do oka! Přichází o zrak

 
Legendární herec Ladislav Chudík bojuje s vážným poškozením zraku. I když se dlouhodobě léčí, tak zda mu to pomůže. Bude díky tomu ohroženo jeho účinkování v divadle?
16.01.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Chudík (89 článků)

To nevypadá dobře: Otakar Brousek (89) se opět musí léčit!

 
Tohle vůbec nevypadá dobře! Herec Otakar Brousek st. (89) se po loňské operaci plic  znovu necítí ve své kůži, a proto nebude hrát v nejbližší době v divadle.
21.02.2014 12:10 |

podobné články

Maminka Bílé je opět v nemocnici: Nevypadá to dobře, smutní Lucie!

 
Letošní Vánoce nejspíš nebudou pro Lucii Bílou (48) ty nejšťastnější. Její maminka (74), která začátkem roku prodělala mozkovou mrtvici, leží opět v nemocnici. A podle zpěvačky to s ní nevypadá vůbec dobře. Je možné, že Lucie letos ke štědrovečerní večeři spolu se svou maminkou neusedne.
28.11.2014 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (1928 článků)

Nevypadá to dobře, připustil po střelbě v Mnichově generál Pavel. Ale takovéhle věci si prý členové NATO musí vyřídit sami

 
Ministr vnitra Milan Chovanec v pátečních Událostech, komentářích České televize poznamenal, že stále nemáme dost informací k tomu, co se vlastně v Mnichově děje. Bezpečnostní expert Andor Šándor doplnil, že od útoku uplynulo jen několik hodin. Na podobné situace bychom si prý měli zvyknout, protože svět je plný pomatenců, kteří touží rozsévat smrt. Druhý nejvýše postavený muž v NATO Petr Pavel přiznal, že situace z posledních týdnů nevypadá pro NATO dobře.
22.07.2016 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1024 článků) , Petr Pavel (328 článků)

Kraus si namastil konto! Díky účinkování v reklamě!

 
Herec a moderátor Jan Kraus si opět může mnout ruce. Díky jeho popularitě a úspěchům dostal kontrakt na účinkování v reklamě na minerální vodu, za kterou dostal nemalý honorář!
13.04.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (909 článků)

Proč VyVolený Honza nepřiznal účinkování v gay pornu? Jeho maminka odhalila pravdu!

 
Již několik dní Vilou otřásá skandál týkající se údajného účinkování Honzy Podzimka (23) v explicitním snímku pro pány. Tam se Honzovi náramně podobný krasavec oddává pestré škále zvrhlostí, kterých jsou schopni jen herci v pornografických filmech. On něco takového naprosto odmítá. Teď s novými informacemi přišla matka "obžalovaného".
13.11.2013 05:11 |

podobné články

Vladko dostal ukázkový hysterák: Proč si vybral Honzu obviňovaného z účinkování v gay pornu

 
Pokud si VyVolené čas od času zapnete, možná nabudete dojmu, že se Vladko (35) snaží využít každé vteřiny na televizní obrazovkách, aby předvedl své pověstné umění spustit hysterák na povel naprosto kvůli čemukoliv a komukoliv. Emočně labilnímu soutěžícímu včera patrně došlo, že po dobu svého účinkování v soutěži ještě neseřval Honzu (23), a jal se to napravit.
13.11.2013 12:36 |

podobné články

Ivana Gottová: Můj zdravotní stav vylučuje účinkování v muzikálu

 
Moderátorka Ivana Gottová předčasně ukončila své účinkování v muzikálu Přízrak Londýna. Má totiž problémy s krční páteří a její stav je natolik vážný, že nemůže v divadle setrvat. Na televizní obrazovce bude do konce června.
01.06.2015 01:01 |

podobné články

Před osudovou středou. Na účast Véček ve vládě to zatím nevypadá

 
Situace ve vládní koalici nevypadá vůbec dobře a neustále se spíše zhoršuje. Čím dál tím více to vypadá, že se přibližuje možnost, že Věci veřejné opustí vládu a že by ji za jistých okolností mohly podporovat jako konstruktivní opozice. ParlamentnímListům.cz to potvrzují zdroje z VV i ODS.
16.05.2011 15:15 |

podobné články

Před osudovou středou. Na účast VV ve vládě to zatím nevypadá

 
Situace ve vládní koalici nevypadá dobře a spíše se zhoršuje. Čím dál tím více to vypadá, že se přibližuje možnost, že Věci veřejné opustí vládu a že by ji za jistých okolností mohly podporovat jako konstruktivní opozice.
16.05.2011 18:25 |

podobné články