Článek

Kadlecová (ČSSD): Neznámá (ne)malá domů po Liberecku

 
Urputný boj proti údajné korupci a údajnému klientelismu. To byly hlavní předvolební taháky uskupení Změny v čele s jeho lídrem Janem Korytářem. Tím samým Janem Korytářem, který nyní v pozici libereckého ekonomického náměstka a radního dal popud k práci na protikorupční strategii.
19.05.2015 13:51 |

podobné články

Podobné články

Magda Malá zažívá krizi ve vztahu a stěhuje se z luxusu do paneláku

 
Vztah zpěvačky a herečky Magdy Malé s Vladimírem Horákem prochází vážnou krizí. Ta prý začala už ve chvíli, kdy se jim narodila dcera Terezka. Do té doby spolu vychovávali dceru Magdalenu, kterou má Malá s kameramanem Alešem Matějkou. Další články k tématu: Zpěvačka Malá vyškrtla otce své dcery ze života i z rodného listu Dcera umí výšky jako Karel Gott, říká Magda Malá Zpěvačka Malá porodila holčičku, na sále ji uklidňoval zpěv Zpěvačka Malá truchlí, tragicky jí zemřel synovec Magda Malá čeká přírůstek do rodiny
04.02.2012 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků) , Magda Malá (84 článků)

Kadlecová (ČSSD): Hádek a solitérů jsme si už v politice užili dost

 
Lenka Kadlecová reaguje na článek v ParlamentníchListech.cz s názvem Rušno na Libereckém kraji. Obvinění hejtmana, rozpad koalice, rozhádaní zelení. Co bude dál?
28.12.2014 19:01 |

podobné články

Klaus a jeho lidé očištěni: Milost pro policistku nebyla za peníze

 
Policejní vyšetřování ukázalo, že prezidentskou milost, kterou v roce 2009 dostala policistka Radka Kadlecová, neprovázela korupce. Policisté se případem zabývali od podzimu minulého roku, kdy bylo zveřejněno svědectví dvou lidí, kterým se Kadlecová pochlubila, že měla milost zaplacenou.
05.04.2012 10:45 |

podobné články

Na Liberecku bude do Senátu za TOP 09 kandidovat přednosta chirurgického centra Hromádka

 
Přednosta chirurgického centra v Krajské nemocnici Liberec Peter Hromádka bude kandidovat za TOP 09 do Senátu na Liberecku. Senát je dnes jednou z posledních možností, kde se dá usměrňovat politika současné vládní koalice, proto chce TOP 09 voličům nabídnout kvalitní osobnost a profesionála, řekl dnes ČTK k nominaci předseda liberecké organizace František Gábor. Hromádka je už sedmým kandidátem na senátora, kterého strany na Liberecku zveřejnily.
14.06.2016 09:30 |

podobné články

Devatenáctiletý řidič zahynul při dopravní nehodě: Na Liberecku narazil s vozem do stromu

 
Škoda mladého života. Ten vyhasl devatenáctiletému řidiči osobního automobilu v obci Záskalí na Liberecku po nárazu do stromu. Příčina nehody je zatím neznámá.
02.11.2014 12:50 |

podobné články

4 díly definující Star Trek

 
Do třetice se do kin vydává restartovaná značka Star Trek, tentokrát s podtitulem Do neznáma. Zatímco před sedmi lety byl rebootovaný Star Trek příjemným letním filmem, dnes po Strážcích galaxie a návratu Hvězdných válek nadšení Do neznáma trochu opadá. Fanoušci původních seriálů by navíc raději viděli návrat k duchovním kořenům – kterého si v nové trilogii mnoho neužili. Právě důraz na objevování má být ve Star Trek: Do neznámá silnější než v minulých dvou dílech, krom něj však lze kořeny značky shrnout i skrze čtyři další staré nejvýznamnější díly a filmy.
11.08.2016 11:05 |

podobné články

Kadlecová (ČSSD): Nejhlasitější předvolební tahák Starostů potichu zmizel

 
Cedule lemující silnice v majetku Libereckého kraje, které měly před krajskými volbami ukázat na údajnou nedostatečnou péči o ně ze strany vlastníka, potichu zmizely. Spolu s nimi odpluly do neznáma i sliby řidičům, že jejich autor, hnutí Starostové pro Liberecký kraj, je v případě úspěchu ve volbách dá do pořádku.
08.06.2014 18:00 |

podobné články

Na Liberecku řádí žhář. Na svědomí má nejméně 10 požárů

 
Nebezpečný fantóm řádí na Liberecku. Už od června tam zapaluje činžovní domy. A útoky stále stupňuje. Do domů vniká brzy ráno a zapaluje tam věci odložené na chodbách.
24.09.2010 18:40 |

podobné články

Tajemná návštěva u Rychtáře: Neznámá žena přinesla dopis a korunku pro Ivetu (†48)!

 
Ve čtvrtek odpoledne do Uhříněvsi dorazila neznámá žena. Bílé šaty, rozhárané černé vlasy a tajemný dopis, který chtěla připevnit na plot pod parte. Nejprve ale zamířila do domu za Rychtářem (56)! Kdo to byl? A o čem se s vdovcem po Ivetě (†48) bavila?
08.05.2014 15:35 |

podobné články

Bleskové povodně na Liberecku způsobily škody přes miliardu korun

 
Bleskové povodně napáchaly o víkendu v Libereckém kraji škody, které překročí miliardu korun. Výši škod odhadl hejtman Stanislav Eichler (ČSSD) při dnešní návštěvě prezidenta Václava Klause v kraji. Jen v Chrastavě na Liberecku prý škody na obecním majetku přesáhnou 100 milionů korun, další budou na soukromém majetku.
08.08.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků)

Podvodníci na Liberecku okrádají seniory!

 
Senioři pozor! Na Liberecku úřaduje trojice podvodníků, která obírá o peníze starší důvěřivé lidi. Povedlo se jí to už dvakrát a vždy se stejnou historkou. V nemocnici údajně leží kamarád a oni nemají peníze na jeho operaci.
16.06.2009 15:50 |

podobné články

Na Liberecku se topil chlapec: Oživili ho po půl hodině

 
Ani ne patnáctiletý chlapec se v neděli večer topil v řece Smědá v Raspenavě na Liberecku. Ve vodě pod splavem zůstal pět až deset minut.
02.08.2009 18:50 |

podobné články

Srážka auta s vlakem na Liberecku: Dva lidé zraněni!

 
Dvě lehká zranění a škodu 270.000 korun má na svědomí nehoda auta s vlakem, která se stala v pondělí po 14:00 u Šimonovic na Liberecku. Osobní auto Volkswagen se při ní střetlo s osobním vlakem a dalším vozem.
17.08.2009 19:40 |

podobné články

Babička uhořela v domě ve Višňové na Liberecku

 
Žena ve věku zhruba 80 let uhořela dnes odpoledne v rodinném domě ve Višňové - Andělce na Liberecku. Hasiči a ani posádka přivolané sanitky služby jí už nedokázali pomoci.
27.01.2010 20:50 |

podobné články

Česko zasáhly bouřky s vichřicí a krupobitím

 
Česko v pondělí zasáhly silné bouřky, které doprovází vichřice a krupobití. Asi nejhorší je situace na Liberecku, kde bouřku provázela větrná smršť. Ta připravila o dodávky elektřiny několik desítek domácností nejen na Liberecku, ale i na Českolipsku. Hasiči museli zasahovat i na desítkách míst na jižní Moravě, kde přívalové deště zatopily několik míst.
24.05.2010 20:20 |

podobné články

Hromadná dopravní nehoda na Liberecku, na místě jsou čtyři zranění

 
Hromadná dopravní nehoda čtyř osobních vozů na Liberecku si vyžádala několik zraněných.
03.07.2010 16:25 |

podobné články

Déšť zvýšil hladiny řek na Liberecku, v Mníšku je stav ohrožení

 
Noční déšť zvýšil hladiny řek na Liberecku. Podle informací Českého hydrometeorologického ústavu spadlo v oblasti Chrastavy za šest hodin 40 milimetrů srážek. Na Jeřici v Mníšku byl vyhlášen stav ohrožení. Hladina řeky, která ještě večer dosahovala sotva devíti centimetrů, překročila ráno čtyři metry, vylila se z břehů a dál stoupá.
07.08.2010 08:55 |

podobné články

Záplavy na Liberecku mají čtvrtou oběť

 
Záplavy v Libereckém kraji mají zřejmě čtvrtou oběť. Mrtvou třiasedmdesátiletou ženu z Heřmanic na Liberecku objevili u Bogatyně v Polsku.
09.08.2010 16:35 |

podobné články

Rabování na Liberecku: Přijeli krást Poláci?!

 
Hyenismus! Lidé na Liberecku přišli často o vše. Museli opustit své domovy, firmy. Už několikátý den pracují na odklízení bahna a trosek. A jiní je okrádají! Policie zadržela při rabování už pět lidí, dva Rumuny a tři Poláky
10.08.2010 08:00 |

podobné články