Článek

Kačerova Svatba pozdního léta v Činoherním klubu

 
Inscenace hry Svatba pozdního léta bude mít v pátek 19. února světovou premiéru v pražském Činoherním klubu. Jejím autorem je režisér a herec Jan Kačer, spoluzakladatel Činoherního klubu a režisér mnoha zdejších, dnes už legendárních inscenací, který si ve své hře také sám zahraje.
18.02.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kačer (102 článků)
Podobné články

Herec Jan Kačer (79) o životě: Líbí se mi ženský a mám sladkej život!

 
Herec Jan Kačer (79) působil v Činoherním klubu naposledy před čtyřiceti lety. Teď se ale vrátil tam, kde strávil důležitou část života. A to rovnou s dílem, které sám napsal. Na tiskovce k nové hře Svatba pozdního léta se o sobě překvapivě rozpovídal.
16.02.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kačer (102 článků)

Jednání mezi Činoherním divadlem a městem ztroskotala

 
Jednání mezi Činoherním divadlem a vedením Ústí nad Labem ztroskotala. Divadelníci přitom měli sepsanou dohodu o financování scény, na jejímž vzniku se domluvili s radním Pavlem Dlouhým. Dohoda počítala s tím, že divadlo dostane v letošním roce dotaci. ČTK to řekl jeden z členů vyjednávacího týmu Jan Kvasnička.
28.02.2014 14:10 |

podobné články

Na Národní slavili Češi 25 let svobody do pozdního večera

 
Tisíce svíček a lidí, hudba, pouliční divadlo i demonstrace - taková dnes byla atmosféra na Národní třídě v Praze. Češi zde slavili 25. výročí pádu komunistického režimu, v okolí místa, kde před čtvrt stoletím tvrdě zasáhla socialistická policie proti demonstrujícím studentům. Lidé včetně politiků od rána k památníku na Národní nosili svíčky a květiny. Dopoledne jich tisíce protestovaly proti prezidentu Miloši Zemanovi. Odpoledne až do pozdního večera se ulice proměnila ve velkou kulturní akci nazvanou Díky, že můžem!
17.11.2014 23:10 |

podobné články

3 věci, které vašemu vzhledu zbytečne přidávají léta

 
Ačkoli se snažíte líčit podle nejnovějších trendů, působíte unaveným dojmem a co víc – vaše okolí vám hádá více let, nežli kolik vám ve skutečnosti je. Ptáte se sama sebe, kde je chyba a co děláte špatně, že i přes veškerou snahu působíte starší, což žádná žena nechce. Možná chybujete v líčení a sázíte na prvky, které vám zbytečně přidávají léta – a v tom bude zakopaný pes. Líčení k ženám neodmyslitelně patří. Make-up nám umožňuje zamaskovat nedostatky a dodat si sebevědomí. Každá z nás chce být krásná a na své okolí působit přitažlivě. Jenže ne vždy se nám to daří. Proč? Někdy zkrátka děláme chybičky, které nám přidávají léta a jsou tak viníkem toho, že na naše okolí působíme starší. A to přece nechceme, ne? Chyby v líčení, které vám přidávají léta Líčíte se? A líčíte se správně? Možná sledujete nejnovější trendy v líčení, se kterými se snažíte udržet krok. Mnohdy si myslíme, že jsou dané prvky a fígle pro nás ty pravé, ale ne vždy je tomu tak. Nemusíte se přestat líčit, jestliže vám make-up pomáhá cítit se lépe a přitažlivěji, pak si jen dejte pozor na přešlapy, které vám přidávají léta a to úplně zbytečně. Postačí, pokud se širokým obloukem vyhnete následujícím třem prohřeškům. Umíte kouzlit s řasenkou? První chybou v líčení, o které se v dnešním článku zmíníme, je řasenka – spíše její špatné použití. Ne všem ženám příroda do vínku nadělila krásné a husté řasy, které by nepotřebovaly zvýraznit, není se proto čemu divit, že drtivá většina z nás zkrátka po řasence sáhnout musí. Jenže pokud si s řasenkou pohrajete špatně, pak si uškodíte. A v čem je tedy chyba? Pokud si řasenku nanesete na dolní řasy – tady platí, že méně je více. Nepřehánějte to, jinak se dolní řasy slepí a váš pohled bude... Čtěte více Příspěvek 3 věci, které vašemu vzhledu zbytečne přidávají léta pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.01.2017 08:45 |

podobné články

Zemřel herec Milan Riehs, zahrál si i ve slavném Amadeovi

 
V pondělí zemřel ve věku 77 let třebíčský rodák, herec Milan Riehs. Sdělila to Alice Bláhová z pražského Činoherního klubu. Pozůstalí se s divadelním a filmovým hercem rozloučí v pátek 27. července na Novém hřbitově v Třebíči. Diváci mohli Riehse vidět naposledy v Činoherním klubu letos na jaře v roli starého učitele v komedii Milana Kundery Ptákovina.
24.07.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Riehs (6 článků) , Milan Kundera (62 článků)

Herec Milan Riehs zemřel ve věku 77 let

 
V pondělí zemřel ve věku 77 let třebíčský rodák, herec Milan Riehs, sdělila Alice Bláhová z pražského Činoherního klubu. Pozůstalí se s divadelním a filmovým hercem rozloučí v pátek 27. července na Novém hřbitově v Třebíči. Diváci mohli Riehse vidět naposledy v Činoherním klubu letos na jaře v roli starého učitele v komedii Milana Kundery Ptákovina.
24.07.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Riehs (6 článků) , Milan Kundera (62 článků)

OPILÝ ŘIDIČ nezvládl řízení. NADÝCHAL 2 PROMILE A ZRANIL SPOLUJEZDCE

 
Hasiči a záchranáři zasahovali v neděli ráno při dopravní nehodě osobního automobilu u Kaceřova na Chebsku, při kterém utrpěl vážné zranění spolujezdec.
11.09.2011 09:15 |

podobné články

Metro z Kačerova na Háje nejede, hledá se člověk v tunelu

 
Páteční cestu domů obyvatelům jihu metropole a okolí značně zkomplikovalo nečekané uzavření metra od stanice metra Kačerov směrem na Háje na lince C. Místo, aby cestující v klidu jeli podzemní dráhou a třeba spřádali plány na nadcházející víkend, museli na Kačerově přestoupit do náhradních autobusů.
22.06.2012 18:35 |

podobné články

Stavbaři uzavřeli Jižní spojku, starý most rozstříhají nůžkami

 
V pátek ve 20 hodin se až do neděle zastavil provoz části pražské Jižní spojky. Důvodem je bourání nevyhovujícího mostu v ulici Ke garážím, která jednu z klíčových pražských komunikací kříží nedaleko Kačerova. Místo bude znovu průjezdné až v neděli v 15 hodin. Provoz na objízdných trasách je zatím plynulý.
03.05.2013 20:50 |

podobné články

Letecké záběry bourání mostu na Jižní spojce

 
Bourání mostu na pražské Jižní spojce tuto páteřní komunikaci od pátečního večera až do nedělního odpoledne v úseku kolem Kačerova zcela uzavřelo. Rozsah prací je dobře vidět na leteckých záběrech.
04.05.2013 16:50 |

podobné články

Na Kačerově a v Ďáblicích autobusům přemístili zastávky. Provoz to má zlepšit

 
K dočasným omezením v pražské hromadné dopravě přibudou dvě trvalé změny. Týkají se autobusových zastávek v Ďáblicích a u Kačerova. Jsou ale spíše kosmetického rázu, takže se na „nepohodlí“ cestujících příliš neprojeví. Spíše by to mělo být naopak.
15.01.2018 20:05 |

podobné články

ANKETA: Hanychová, Bartošová, nebo Pomeje? Vyberte svatbu roku 2013

 
Obávané třináctky se slavné páry nezalekly, naopak si ji zvolily jako start manželství. Vdávaly a ženily se největší hvězdy českého bulváru. Některé i nadvakrát. Která měla svatbu nejhezčí? Další články k tématu: Agáta Hanychová se tajně vdala za Jakuba Prachaře. Nevěděla to ani Žilková Manželé Prachařovi se znovu vzali, přáli jim i Gottovi Kerndlová se vdala, místo moravského mejdanu byla svatba ve Vegas Kerndlová a Mayer uspořádali moravskou svatbu, přišel i prezident Iveta Bartošová si vzala Josefa Rychtáře, svatbě asistovala policie Jiří Pomeje se potřetí oženil. Nevěsta prozradila, že čeká holčičku OBRAZEM: Svatba Jiřího Pomeje očima fotografky Po televizních zásnubách tajná svatba. Kepková si vzala Hejdu na zámku Tajná herecká svatba: Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se vzali
25.12.2013 00:57 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (452 článků) , Jiří Pomeje (1373 článků) , Jakub Prachař (878 článků) , Agáta Prachařová (2540 článků) , Iveta Bartošová (6675 článků) , Petr Štěpánek (594 článků) , Petr Štěpánek (594 článků)

Byl autor státního znaku ČSFR Skalník udavačem StB?

 
Nejblíž u Václava Havla, jak to šlo, měla v listopadu 1989 komunistická StB svého muže. Téměř v přímém přenosu tak mohla sledovat třeba vznik občanského fóra v Činoherním klubu.
20.11.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4791 článků)

Ochotníci si mohou zahrát v pražském Činoherním klubu

 
Pražský Činoherní klub pokračuje v uvádění projektů amatérských divadelních souborů. V neděli 6. prosince představí kolektiv nazvaný V.A.D. Kladno, jehož členové uvedou představení Sága rodu Rassini. O dva dny později tu bude hostovat pražské Divadlo (bez záruky) s inscenací Nevěsta.
05.12.2009 09:00 |

podobné články

Žilkovou zranila kolegyně: Mám otřes mozku a hlubokou ránu na hlavě

 
Herečka Veronika Žilková (48) má otřes mozku a řezná zranění na hlavě. Ve středu během představení v Činoherním klubu ji kolegyně nešťastnou náhodou střepem rozřízla hlavu a z herečky začala crčet krev. V pražské nemocnici Pod Petřínem ji ránu zašili a nařídili domácí klid.
26.03.2010 10:45 |

podobné články

Zemřel herec Okresního přeboru Štícha

 
Ve věku 68 let zemřel v pondělí 31. ledna herec Stanislav Štícha, který již od roku 1975 působil v Činoherním klubu. Několikrát se objevil také na filmovém plátně, například v Okresním přeboru.
05.02.2011 14:35 |

podobné články

Herec Juraj Kukura: Proč se jeho žena skrývá?

 
ROZHOVOR: Juraj Kukura (65) je uznávaný herec, měl také jednu ze tří nominací na Thálii za nejlepší herecký výkon minulého roku. V Činoherním klubu hraje sám sebe a zveřejňuje dosud skrytá zákoutí své duše. Proč zůstal v osmdesátých letech v zahraničí, proč se jeho žena neobjevuje po jeho boku a proč považuje stáří za blbost? A proč si myslí, že nás čeká revoluce?
25.03.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Kukura (55 článků)

Herec Ondřej Vetchý: Oslavil padesátiny! Gratulantům rozdával rozteklé bonbony!

 
Herec Ondřej Vetchý včera slavil padesátiny. Žádný opulentní mejdan se však nekonal, oslava nebyla naplánovaná ani v jeho domovském Činoherním klubu. Přesto ale skromný a samotářský herec dopoledne vyrazil na nákupy.
17.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (227 článků)

Zemřel Milan Riehs (†77): Hrál ve Vyprávěj, Ulici nebo Arabele

 
V pondělí zemřel Milan Riehs (†77) herec menších televizních rolí. Diváci mohli vidět naposledy v Činoherním klubu letos na jaře v roli starého učitele v komedii Milana Kundery Ptákovina. I když je jeho jméno neznámé, zahrál si ve více jak čtyřiceti televizních filmech a seriálech.
24.07.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Riehs (6 článků) , Milan Kundera (62 článků)