Článek

K vraždě ho navedly hlasy!

 
„Musíš zabít!“ Takové hlasy údajně slyšel loni před Vánocemi Petr M. (26) z Olomouce. Ten zabil kamaráda opilce (†46), který vedle něj spal v zahradní chatce.
06.10.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Psychiatr Cimický o bestii Dahlgrenovi: K vraždě jej navedly »hlasy«!

 
Děsivější vraždu jsme neviděli! To řekli policisté, kteří ohledávali výsledky řádění údajného vraha Kevina Dahlgrena (20) v Brně. Proč odporný čin spáchal, navíc na příbuzných? Možné pozadí vraždy pro Nedělní Aha! popsal známý psychiatr Jan Cimický.
26.05.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (109 článků)

Žena brutálně zavraždila svoje dítě. Hlasy jí našeptávaly, že je ďábel!

 
Žena se na svoje miminko většinou těší a chce ho ochraňovat a milovat. Může se ale stát, že čerstvá matka začne dítě nenávidět. Vražedkyně z Velké Británie svému miminku podřízla krk. Prý ji k tomu navedly hlasy.
27.11.2016 23:05 |

podobné články

Brutální vražda: Manžel sťal hlavu své manželky po tom, co viděl X Factor. Navedly ho prý hlasy

 
Timothy Allen (40) zabil svoji manželku po tom, co viděl v soutěži X Factor vystoupení, ze kterého dostal strach. Pak se mu přepadly nějaké bludy v hlavě a na manželku se vrhl. Usekl jí hlavu a oddělil od těla.
17.03.2016 16:30 |

podobné články

Opilce k sebevraždě nabádal vnitřní hlas: Policisté ho zachránili na poslední chvíli

 
Teprve dvaadvacetiletého mladíka zachraňovali plzeňští policisté před skokem z mostu. K tomu ho podle jeho vlastních slov navedly hlasy, které slýchá v hlavě prý poměrně často.
22.03.2016 11:30 |

podobné články

Jonák a Babiš! Jaké je poselství této fotky? Jsem prima chlap, hlasy od vrahů mám taky rád

 
Ministr financí Babiš poslední dobou zaujal třemi fotkami. Všechny je najdete ve fotogalerii a my vám povíme, o co tu jde. Jde tu o vaše hlasy. A taky o hlasy lidí, kteří sedí ve vězení. A taky o hlasy sexuálních menšin. Jde tu o každý hlas, který se u voleb počítá.
20.06.2015 13:52 |

podobné články

Polský podnikatel a konzul v Monaku: Přiznal se k vraždě miliardářky!

 
Podnikatel a honorární konzul z Polska, který působí v Monaku se přiznal k vraždě miliardářky kvůli touze po jejím dědictví. Její majetek se odhaduje na téměř půl bilionu korun a snaha přijít k tomuto majetku ho donutila až k vraždě. Zbavil se i svědka, jejího osobního řidiče. Spravedlnosti ale neunikl.
27.06.2014 22:50 |

podobné články

Slovensko se po vraždě novináře otřásá dál. Rezignoval ministr vnitra

 
Slovenský ministr vnitra Robert Kaliňák dnes oznámil svoji demisi. Místopředseda nejsilnější vládní strany Směr-sociální demokracie neustál tlak, kterému čelil po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Jeho odchod žádala nejen opozice, ale i vládní strana Most-Híd. Kaliňák je už druhým ministrem, který po dvojnásobné vraždě odstoupil. Minulý týden rezignoval i ministr kultury Marek Maďarič.
12.03.2018 12:25 |

podobné články

Hloupí Češi a Slováci... Zásadní vyjádření k vraždě Jána Kuciaka

 
Přestože se jejich názory rozcházejí, slovenským politikům se kvůli nim asi nebude dobře spát. Bývalý ředitel slovenského Úřadu boje proti korupci Jozef Šátek a italský investigativní novinář Antonio Papaleo poodhalují svoje úvahy o vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Šátek podrobně zanalyzoval, co mohlo vraždě předcházet a jak se odehrála.
29.03.2018 13:30 |

podobné články

Zlom ve vyšetřování Petra Kramného: Způsob vraždy prozradily Klárčiny prsty!

 
Egyptský lékař, který byl k mrtvým přivolán do hotelového pokoje na počátku tvrtdil, že Klárka ležela ve strnulé poloze se vztyčenýma rukama a zaťatými prstíky. Byl právě toto jeden z možných detailů, které navedly policii hledat jinou příčinu smrti, než otravu?
11.03.2014 11:05 |

podobné články

Policie šetří jako vraždu nález tří koster, zřejmě Němců zastřelených v červnu 1945

 
Tři lidské kostry objevili ve středu kriminalisté spolu s archeology v centru obce Rudník na Trutnovsku v místech, kde by v budoucnu měla vést cyklostezka. Na stopu ostatků obětí poválečné atmosféry v pohraničí je navedly vzpomínky pamětníků a písemné prameny. Jak uvedla krajská policejní mluvčí Ivana Ježková, případ začali řešit jako několikanásobnou vraždu.
24.04.2014 15:10 |

podobné články

Archeologové na stopě hrobky aztéckých králů! Navedly je kosti sťatých dětí!

 
Aztéky nechvalně proslavil kult krve a lidské oběti bohům. Zánik jejich civilizace urychlil příchod španělských dobyvatelů, při kterém bylo vedle vraždění a rabování zničeno mnoho cenných památek. Mezeru v poznání se snaží zaplnit mexičtí archeologové, kteří dosud neúspěšně hledali místo posledního odpočinku aztéckých králů.
24.12.2015 12:05 |

podobné články

Oku kamer nic neuteče: Našly nešikovného zloděje klenotů i opilého výtržníka!

 
Říká se jim »velký bratr«, případně »nutné zlo«. Kamery v ulicích měst ale dokážou odhalit zločin či přestupek už v zárodku. Ve Znojmě navedly strážníky bleskově na stopu zloději, kterému se v noci zalíbily šperky ve výkladu klenotnictví, a šanci neměl ani opilý vandal.
25.02.2017 09:20 |

podobné články

VIDEO: 17letí zloději ukradli kolo ze sklepa na Žižkově. Bizarní výmluvy je nezachránily

 
Dvěma mladým zlodějům se krádež kola příliš nevyplatila. Městskou policii na ně totiž upozornil všímavý občan, jenž zlodějíčky zahlédl, jak kolo demontují ve sklepě jednoho z žižkovských domů. K mladíkům, kteří mezitím stihli zmizet, navedly strážníky městské kamery. A výmluvám se nestačili divit.
19.02.2018 13:00 |

podobné články

Ficova šéfa vnitra chtějí sesadit. Po vraždě Kuciaka si na Slováky posvítí i Brusel

 
Po vraždě novináře Jána Kuciaka je rušno i na poli politiky. A to jak na Slovensku, tak v Bruselu. Evropská komise chce prověřit, jak Slováci nakládají s evropskými dotacemi na zemědělství a zda nejsou zneužívány, uvedl pro Die Welt eurokomisař pro rozpočet Günther Oettinger. Ve slovenské vládní koalici vedle toho sílí hlasy pro rezignaci ministra vnitra Roberta Kaliňáka.
01.03.2018 15:20 |

podobné články

Český slavík: Potíže s hlasy odnesla Argema a další

 
Agentura Musica Bohemica, která pořádá Českého slavíka prohlásila, že zjistila manipulace s hlasy. První u skupiny Gibon, kdy prokázala, že jsou hlasy zasílané ze skupiny SIM karet s po sobě jdoucími telefonními čísly.
01.12.2009 18:15 |

podobné články

Eva a Vašek: Smazali nám hlasy! Podvod v Českém slavíku?

 
Válka o hlasy! Tak se dá nazvat souboj zpěváků s pořadateli soutěže Český Slavík Mattoni 2009. Organizátoři totiž některým z nich sebrali hlasy! Třeba skupině Argema 37 procent a pěveckému duu Eva a Vašek 72 procent hlasů. A proč? Kvůli podezření z manipulace s výsledky!
02.12.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (431 článků)

V Krupce volí potřetí, opět s podezřením na manipulaci s hlasy

 
Už potřetí za necelý rok míří lidé k volebním urnám v Krupce na Teplicku. Pokus o řádné komunální volby už dvakrát ztroskotal, kvůli kupčení s hlasy voličů je soud zneplatnil. Podle Transparency International existuje záznam, který vypovídá o kupčení s hlasy.
10.09.2011 16:30 |

podobné články

Richard Müller vyrazí na turné: Nepotřebuje hudbu, stačí mu Hlasy

 
Zpěvák Richard Müller připravil pro své příznivce další unikátní projekt! Několikanásobný Zlatý Slávik se spojil se skupinou Fragile, se kterou nacvičuje skladby v nových úpravách bez užití jediného nástroje! Jen čisté hlasy a dechberoucí interpretace "a cappella", tak se představí Richard Müller na novém albu i turné s názvem "Hlasy".
17.06.2013 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (347 článků) , Richard Müller (347 článků)

Richard Müller přiveze na podzim Hlasy 2

 
V roce 2013 zaznamenal Richard Müller velký úspěch s a cappella projektem Hlasy, když od základu předělal své hity se skupinou Fragile. Podobný zážitek by měl čekat i návštěvníky nového podzimního turné Hlasy 2.
28.05.2014 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (347 článků) , Richard Müller (347 článků)