Článek

K Babišovi chodí lidé jen kvůli moci a penězům, promlouvá sesazený ústecký primátor

 
Bývalý primátor Ústí nad Labem Josef Zikmund, který byl zvolen za ANO, poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz. V něm vyjádřil své zklamání z Babišova hnutí. Některým lidem v hnutí jde podle něj jen o moc a peníze.
03.01.2016 11:51 |

podobné články

Podobné články

Sesazený šéf Pozemkového fondu se chystá radit církvím s restitucemi

 
Církve mohou získat silného spojence ve sporech se státem kvůli církevním restitucím. K mání je totiž sesazený šéf Státního pozemkového úřadu (SPÚ) Petr Šťovíček, který vracení církevního majetku doposud řídil. Kvůli údajným vazbám na obviněného lobbistu Ivo Rittiga ho v pondělí odvolal ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL).
25.02.2014 03:30 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (623 článků)

Sesazený prezident Egypta Mursí bude souzen za podněcování násilí

 
Sesazený egyptský prezident Muhammad Mursí bude souzen za podněcování k násilí a k vraždě demonstrantů protestujících před jeho palácem v době jeho působení v úřadu. Rozhodl o tom dnes egyptský prokurátor. Termín zahájení procesu podle agentury DPA zatím nebyl stanoven. 
02.09.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Muhammad (171 článků)

Ústecký balíček opět odložen, poslance prý nezajímají problémy obyčejných lidí

 
Poslanecká sněmovna v úterý opět nestačila projednat v prvním čtení Ústecký balíček, ač byl do úterního programu zařazen. Ústecký balíček je soubor legislativních změn řešících napjatou situaci v sociálně vyloučených lokalitách, jako je například Šluknovsko. Ústecký kraj považuje přístup poslanců vládních stran k projednání balíčku za nezodpovědný.
13.06.2012 11:25 |

podobné články

„Já lidi nepotřebuju, oni potřebují mě.“ Julia Roberts promlouvá hlasem přírody

 
Unikátní kampaň připravila organizace Nature Is Speaking, což v překladu znamená Příroda promlouvá. Světové osobnosti propůjčily svůj hlas několika videím. Například hollywoodská herečka Julia Roberts promlouvá hlasem přírody.
11.11.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (251 článků)

Ústecký kraj podporuje svůj balíček legislativních změn peticí

 
Návrh legislativních změn v některých zákonech, takzvaný Ústecký balíček, zamítla v minulých dnech vláda. Ústecký kraj pracoval na návrzích dva roky a těžce nese, že vláda šmahem a podle kraje neopodstatněně návrhy smetla ze stolu. V reakci proto kraj připravil na podporu svého návrhu petici, kterou bude možné podepsat na úřadech měst v kraji po celý listopad.
31.10.2011 15:00 |

podobné články

Vaňhová (ČSSD): Ústecký kraj má plán proti vysoké nezaměstnanosti

 
Ústecký kraj představil akční plán Ústecký program zaměstnanosti 2020, jehož cílem je snížit míru nezaměstnanosti v tomto severočeském kraji na celorepublikový průměr.
18.05.2012 13:25 |

podobné články

Krajská zdravotní uspořádala poprvé Ústecký hematologický den

 
Oddělení klinické hematologie Krajské zdravotní, a. s. - Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., uspořádalo odbornou konferenci s názvem Ústecký hematologický den. Ústecké oddělení klinické hematologie je od roku 2013 pracovištěm s rozšířenou hematoonkologickou péčí a centrem pro léčbu hemofilie pro celý Ústecký kraj.
06.05.2017 21:45 |

podobné články

Striptéři se neobnažují jen kvůli penězům, ale hlavně kvůli...

 
Zatímco do kin mířily miliony diváků na film Bez kalhot vyprávějící příběh mužských striptérů, sociologové z Colorada se snažili přijít na to, proč se muži vlastně před lidmi obnažují. A došli k závěru, že to rozhodně není jen kvůli penězům. Obnažování vypracovaného těla je totiž pro mužskou duši hotovou drogou. Výrazně to posiluje mužské ego a zvyšuje pocit mužnosti.
14.07.2015 13:00 |

podobné články

Muž z Vysočiny si nechal kvůli pojistce useknout v kurníku prsty!

 
Někteří lidé jsou ochotni kvůli penězům udělat cokoliv, i se nechat zmrzačit. Přesně to udělal třiatřicetiletý muž z Vysočiny. Kvůli penězům si nechal useknout dva prsty na nohách, napsal web Novinky.cz. Za podvod byl již odsouzen.
26.10.2014 13:15 |

podobné články

Zdeněk Zbořil: Po Babišovi jdou jak po Ivetě Bartošové. Uprchlíci? Pláč nad rozlitým mlékem, měli jste poslouchat Klause. Lidé si mysleli, že pravda a láska zvítězí. A dopadlo to jinak

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Dominantním tématem pravidelného ohlédnutí Zdeňka Zbořila za politickým děním uplynulého týdne je uprchlictví. Politici podle něj kolem tohoto problému stále chodí jako kolem horké kaše. Za nereálné považuje vytváření osad pro uprchlíky na severu Afriky, zavedení kvót by mělo význam, jen pokud by se po stalinsku zavedlo přikázané místo pobytu. Politolog ale komentuje i víkendovou fotografii Andreje Babiše na veřejných záchodcích a to, co může stát za zprávou, podle níž Američané chtějí vyšetřovat, jak přišel k penězům na Agrofert.
15.06.2015 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6720 článků) , Andrej Babiš (13020 článků)

Liberecká ODS opět nabírá síly, varuje exprimátor

 
Nedávno sesazený primátor Liberce Jan Korytář označil nahrazování zastupitelů své strany Změna pro Liberec zastupitely ODS za postupný návrat starých pořádků. ODS vládla Liberci předchozích deset let a její působení bylo spjato se řadou podezřelých korupčních kauz.
26.05.2011 22:45 |

podobné články

Sesazený Svoboda: Stojí za tím Kalousek. Jsem si téměř jistý

 
Odvolaný primátor Prahy Bohuslav Svoboda (ODS) nebere událostí posledních dní nijak úkorně osobně. Jestli mu však něco vadí, tak že pokud se musejí zdůvodňovat nějaké činy, začne se říkat lži a intenzivně pomlouvat. O ztrátě křesla pražského primátora hovoří Svoboda jako o zradě, za kterou vidí ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09).
25.05.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6420 článků) , Bohuslav Svoboda (702 článků) , Miroslav Svoboda (150 článků)

Svoboda z ODS: Varuji před tím pánem z TOP 09. A Tůma mi říkal...

 
V minulém týdnu sesazený pražský primátor Bohuslav Svoboda se podle redaktorky Barbory Tachecí v rozhovoru pro MF DNES choval téměř stejně jako dříve, a rozhodně nepůsobil dojmem zlomeného muže. Přesto byl v rozhovoru neobyčejně otevřený, vylíčil jak bojoval se strukturami v ODS a TOP 09, natvrdo řekl svůj názor na pražskou ČSSD, a TOP 09 varoval, že se jí spolupráce s těmito lobbisty vymstí.
29.05.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (702 článků)

Močí, močí a primátor nic, říkají Pražané. Šli jsme po břehu Vltavy a viděli tu spoušť

 
REPORTÁŽ Nic nevíme. Primátor a prezident se někde zašili a nás zase hodili přes palubu. Takhle kriticky se vyjádřila jedna důchodkyně poblíž Jiráskova mostu v Praze. Lidé mají z povodní velký strach. Majitelé domů a nájemníci, kuchaři v restauracích u vody, ale i prodejci erotického zboží či kanoisté. Všichni, které reportér ParlamentníchListů.cz za svou cestu po proudu Vltavy z Císařské louky ke Stromovce zpovídal.
03.06.2013 18:55 |

podobné články

Babišovi už nevěřím ani slovo! Tomio Okamura drtivě promlouvá

 
FENOMÉN BABIŠ- NADĚJE, NEBO HROZBA? „Babišovi nevěřím ani slovo a je pro mne velkým zklamáním,“ říká Tomio Okamura, lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie. Nepředvedl prý nic kromě marketingu a jeho výsledky jsou nulové. Občanům více financí v peněžence nezbývá. Další působení ve vládě je pro Babiše přitom klíčové a nemůže dopustit, aby nevydržel. Podle Okamury by to pro současného ministra financí bylo smrtící politicky, ale i podnikatelsky. Babiš navíc vytváří takovou konstelaci okolností, ve kterých jsou lidé ochotni zkousnout i skandály, které by jindy znamenaly politický konec.
05.04.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2054 článků)

Jsem z toho na prášky. Noční výstup Bělobrádkova muže vás strhne slovy Babišovi, Klausovi, Putinovi a budoucnosti

 
Václav Klaus je stejný Putinův kámoš jako Cyril Svoboda. A jeho „nenávistná třetina“ otevřela cestu k moci Babišovi, když sestřelila Mirka Topolánka, který by jej nikdy k moci nepustil. Tito lidé jsou prý užiteční idioti a měli by se modlit, aby jim to pánbůh odpustil. Toto všechno na ně během noci z úterka na středu vychrlil Martin Schmarz, spolupracovník místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka a někdejší poradce Mirka Topolánka.
12.07.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9086 článků) , Mirek Topolánek (2158 článků) , Cyril Svoboda (355 článků) , Pavel Bělobrádek (1504 článků) , Václav Svoboda (186 článků) , Miroslav Svoboda (27 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Miroslav Svoboda (150 článků) , Pavel Svoboda (361 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Martin Svoboda (51 článků)

Jsem z toho na prášky. Noční výstup Bělobrádkova muže vás strhne slovy o Babišovi, Klausovi, Putinovi a budoucnosti

 
Václav Klaus je stejný Putinův kámoš jako Cyril Svoboda. A jeho „nenávistná třetina“ otevřela cestu k moci Babišovi, když sestřelila Mirka Topolánka, který by jej nikdy k moci nepustil. Tito lidé jsou prý užiteční idioti a měli by se modlit, aby jim to pánbůh odpustil. Toto všechno na ně během noci z úterka na středu vychrlil Martin Schmarcz, spolupracovník místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka a někdejší poradce Mirka Topolánka.
12.07.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9086 článků) , Mirek Topolánek (2158 článků) , Cyril Svoboda (355 článků) , Pavel Bělobrádek (1504 článků) , Václav Svoboda (186 článků) , Miroslav Svoboda (27 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Miroslav Svoboda (150 článků) , Pavel Svoboda (361 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Pavel Svoboda (362 článků) , Martin Svoboda (51 článků)

Mladík zavraždil taxikářku kvůli penězům, v autě zapomněl mobil

 
Mladík, který je obviněný z nedělní vraždy taxikářky v Ústí nad Labem, podle policie ženu zabil kvůli penězům, chtěl také auto. Policisté ho vypátrali jen několik hodin po činu, pomohl jim hlavně mobil, který zanechal v taxíku. Novinářům to dnes řekl severočeský kriminalista Martin Charvát.
30.07.2013 13:35 |

podobné články

Generál Babiš a generál Kalousek. Končící primátor Hudeček promlouvá

 
Končící pražský primátor Tomáš Hudeček tvrdě zúčtoval se svou bývalou domovskou stranou TOP 09. V rozhovoru pro server Echo24.cz stranu přirovnal k Babišovu hnutí ANO. Obě strany jsou podle jeho názoru zřízeny tzv. shora a mají primárně sloužit jako politická vojska, která „generálové Babiš a Kalousek“ využívají ve vzájemných střetech. Ve střetech, které jen prohlubují chaos v české politice.
08.11.2014 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (656 článků)