Článek

K Babišovi chodí lidé jen kvůli moci a penězům, promlouvá sesazený ústecký primátor

 
Bývalý primátor Ústí nad Labem Josef Zikmund, který byl zvolen za ANO, poskytl rozhovor serveru Aktuálně.cz. V něm vyjádřil své zklamání z Babišova hnutí. Některým lidem v hnutí jde podle něj jen o moc a peníze.
03.01.2016 11:51 |

podobné články

Podobné články

Sesazený šéf Pozemkového fondu se chystá radit církvím s restitucemi

 
Církve mohou získat silného spojence ve sporech se státem kvůli církevním restitucím. K mání je totiž sesazený šéf Státního pozemkového úřadu (SPÚ) Petr Šťovíček, který vracení církevního majetku doposud řídil. Kvůli údajným vazbám na obviněného lobbistu Ivo Rittiga ho v pondělí odvolal ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL).
25.02.2014 03:30 |

podobné články

Osobnosti: Marian Jurečka (497 článků)

Sesazený prezident Egypta Mursí bude souzen za podněcování násilí

 
Sesazený egyptský prezident Muhammad Mursí bude souzen za podněcování k násilí a k vraždě demonstrantů protestujících před jeho palácem v době jeho působení v úřadu. Rozhodl o tom dnes egyptský prokurátor. Termín zahájení procesu podle agentury DPA zatím nebyl stanoven. 
02.09.2013 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Muhammad (171 článků)

Ústecký balíček opět odložen, poslance prý nezajímají problémy obyčejných lidí

 
Poslanecká sněmovna v úterý opět nestačila projednat v prvním čtení Ústecký balíček, ač byl do úterního programu zařazen. Ústecký balíček je soubor legislativních změn řešících napjatou situaci v sociálně vyloučených lokalitách, jako je například Šluknovsko. Ústecký kraj považuje přístup poslanců vládních stran k projednání balíčku za nezodpovědný.
13.06.2012 11:25 |

podobné články

„Já lidi nepotřebuju, oni potřebují mě.“ Julia Roberts promlouvá hlasem přírody

 
Unikátní kampaň připravila organizace Nature Is Speaking, což v překladu znamená Příroda promlouvá. Světové osobnosti propůjčily svůj hlas několika videím. Například hollywoodská herečka Julia Roberts promlouvá hlasem přírody.
11.11.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (237 článků)

Ústecký kraj podporuje svůj balíček legislativních změn peticí

 
Návrh legislativních změn v některých zákonech, takzvaný Ústecký balíček, zamítla v minulých dnech vláda. Ústecký kraj pracoval na návrzích dva roky a těžce nese, že vláda šmahem a podle kraje neopodstatněně návrhy smetla ze stolu. V reakci proto kraj připravil na podporu svého návrhu petici, kterou bude možné podepsat na úřadech měst v kraji po celý listopad.
31.10.2011 15:00 |

podobné články

Vaňhová (ČSSD): Ústecký kraj má plán proti vysoké nezaměstnanosti

 
Ústecký kraj představil akční plán Ústecký program zaměstnanosti 2020, jehož cílem je snížit míru nezaměstnanosti v tomto severočeském kraji na celorepublikový průměr.
18.05.2012 13:25 |

podobné články

Striptéři se neobnažují jen kvůli penězům, ale hlavně kvůli...

 
Zatímco do kin mířily miliony diváků na film Bez kalhot vyprávějící příběh mužských striptérů, sociologové z Colorada se snažili přijít na to, proč se muži vlastně před lidmi obnažují. A došli k závěru, že to rozhodně není jen kvůli penězům. Obnažování vypracovaného těla je totiž pro mužskou duši hotovou drogou. Výrazně to posiluje mužské ego a zvyšuje pocit mužnosti.
14.07.2015 13:00 |

podobné články

Muž z Vysočiny si nechal kvůli pojistce useknout v kurníku prsty!

 
Někteří lidé jsou ochotni kvůli penězům udělat cokoliv, i se nechat zmrzačit. Přesně to udělal třiatřicetiletý muž z Vysočiny. Kvůli penězům si nechal useknout dva prsty na nohách, napsal web Novinky.cz. Za podvod byl již odsouzen.
26.10.2014 13:15 |

podobné články

Zdeněk Zbořil: Po Babišovi jdou jak po Ivetě Bartošové. Uprchlíci? Pláč nad rozlitým mlékem, měli jste poslouchat Klause. Lidé si mysleli, že pravda a láska zvítězí. A dopadlo to jinak

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Dominantním tématem pravidelného ohlédnutí Zdeňka Zbořila za politickým děním uplynulého týdne je uprchlictví. Politici podle něj kolem tohoto problému stále chodí jako kolem horké kaše. Za nereálné považuje vytváření osad pro uprchlíky na severu Afriky, zavedení kvót by mělo význam, jen pokud by se po stalinsku zavedlo přikázané místo pobytu. Politolog ale komentuje i víkendovou fotografii Andreje Babiše na veřejných záchodcích a to, co může stát za zprávou, podle níž Američané chtějí vyšetřovat, jak přišel k penězům na Agrofert.
15.06.2015 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6593 článků) , Andrej Babiš (8337 článků)

Liberecká ODS opět nabírá síly, varuje exprimátor

 
Nedávno sesazený primátor Liberce Jan Korytář označil nahrazování zastupitelů své strany Změna pro Liberec zastupitely ODS za postupný návrat starých pořádků. ODS vládla Liberci předchozích deset let a její působení bylo spjato se řadou podezřelých korupčních kauz.
26.05.2011 22:45 |

podobné články

Sesazený Svoboda: Stojí za tím Kalousek. Jsem si téměř jistý

 
Odvolaný primátor Prahy Bohuslav Svoboda (ODS) nebere událostí posledních dní nijak úkorně osobně. Jestli mu však něco vadí, tak že pokud se musejí zdůvodňovat nějaké činy, začne se říkat lži a intenzivně pomlouvat. O ztrátě křesla pražského primátora hovoří Svoboda jako o zradě, za kterou vidí ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09).
25.05.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5963 článků) , Bohuslav Svoboda (688 článků) , Miroslav Svoboda (133 článků)

Svoboda z ODS: Varuji před tím pánem z TOP 09. A Tůma mi říkal...

 
V minulém týdnu sesazený pražský primátor Bohuslav Svoboda se podle redaktorky Barbory Tachecí v rozhovoru pro MF DNES choval téměř stejně jako dříve, a rozhodně nepůsobil dojmem zlomeného muže. Přesto byl v rozhovoru neobyčejně otevřený, vylíčil jak bojoval se strukturami v ODS a TOP 09, natvrdo řekl svůj názor na pražskou ČSSD, a TOP 09 varoval, že se jí spolupráce s těmito lobbisty vymstí.
29.05.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (688 článků)

Močí, močí a primátor nic, říkají Pražané. Šli jsme po břehu Vltavy a viděli tu spoušť

 
REPORTÁŽ Nic nevíme. Primátor a prezident se někde zašili a nás zase hodili přes palubu. Takhle kriticky se vyjádřila jedna důchodkyně poblíž Jiráskova mostu v Praze. Lidé mají z povodní velký strach. Majitelé domů a nájemníci, kuchaři v restauracích u vody, ale i prodejci erotického zboží či kanoisté. Všichni, které reportér ParlamentníchListů.cz za svou cestu po proudu Vltavy z Císařské louky ke Stromovce zpovídal.
03.06.2013 18:55 |

podobné články

Mladík zavraždil taxikářku kvůli penězům, v autě zapomněl mobil

 
Mladík, který je obviněný z nedělní vraždy taxikářky v Ústí nad Labem, podle policie ženu zabil kvůli penězům, chtěl také auto. Policisté ho vypátrali jen několik hodin po činu, pomohl jim hlavně mobil, který zanechal v taxíku. Novinářům to dnes řekl severočeský kriminalista Martin Charvát.
30.07.2013 13:35 |

podobné články

Generál Babiš a generál Kalousek. Končící primátor Hudeček promlouvá

 
Končící pražský primátor Tomáš Hudeček tvrdě zúčtoval se svou bývalou domovskou stranou TOP 09. V rozhovoru pro server Echo24.cz stranu přirovnal k Babišovu hnutí ANO. Obě strany jsou podle jeho názoru zřízeny tzv. shora a mají primárně sloužit jako politická vojska, která „generálové Babiš a Kalousek“ využívají ve vzájemných střetech. Ve střetech, které jen prohlubují chaos v české politice.
08.11.2014 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (650 článků)

Nehorázné, na pád vlády! Od Pavla Šafra přichází další nařčení proti Andreji Babišovi

 
Lidové noviny, patřící ministru financí Andreji Babišovi (ANO), publikují seriál článků poškozujících firmu Oleo Chemical vyrábějící biopaliva. Ta konkuruje Babišově firmě Agrofert a Babiš o ni má dlouhodobě zájem. Lidé z vedení této firmy jsou navíc vyšetřováni Policií ČR, což svědčí o napomáhání Babišovi. Vše opět publikují Babišovy noviny. Takto to alespoň tvrdí Svobodneforum.cz šéfredaktora Pavla Šafra.
15.07.2015 08:46 |

podobné články

Jsem dál prezidentem Ukrajiny, tvrdil sesazený Janukovyč

 
Svržený ukrajinský prezident Viktor Janukovyč nepožádá Moskvu, aby na Ukrajině vojensky zasáhla. Prohlásil to na tiskové konferenci v ruském Rostově na Donu, kde se poprvé od svého útěku z Ukrajiny objevil na veřejnosti. Janukovyč se nadále považuje za prezidenta a odmítá, že by byl zbaven moci. Nynější vládu v Kyjevě označil za nelegální a květnových mimořádných prezidentských voleb se zúčastnit nechce. 
28.02.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Janukovyč (379 článků)

Páry se nejvíc hádají kvůli penězům, sex je až na 5. místě

 
Hádky se nevyhnou téměř žádnému páru. Podle nového průzkumu se partnerské dvojice nejčastěji hádají kvůli penězům. Finance jsou zdrojem rozbrojů u třetiny párů.
08.06.2009 14:05 |

podobné články

Vražda kvůli penězům otřásla Havířovem

 
Kvůli penězům zavraždila žena (44) o dvanáct let mladší druhou ženu z Havířova-Města. Podle kriminalistů byly motivem s největší pravděpodobností spory ohledně financí.
08.08.2009 16:35 |

podobné články