Článek

JXD popisuje, jak se dívá na "Šlachtagate" řadový český občan

 
Komentátor Jiří X. Doležal se na serveru Reflex.cz zamýšlí nad současnou kauzou kolem reorganizace Policie ČR a odchodu šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Roberta Šlachty.
12.06.2016 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (200 článků) , Jiří Doležal (200 článků)
Podobné články

VIDEO: Zeman jako vůdce Kim Čong-il. Podívejte se, kam se Miloš dívá

 
VIDEO: Svět internetu nedávno obletěly fotografie severokorejského diktátora Kim Čong-ila, jak se dívá. Dívá se hodně a dívá se rád. Na všechno. A jak svědčí video, které se objevilo na internetu, dívá se velmi rád i Miloš Zeman. Také na všechno!
04.09.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15951 článků) , Kim Kim (989 článků)

Vítek Obálka na Hrad, píše JXD

 
Komentátor Reflexu Jiří X. Doležal se pustil do faktického šéfa Věcí veřejných Víta Bárty. A použil k tomu výroky Andreje Babiše, že Bárta patří do Bohnic. Podle JXD patří na místo prezidenta. Jediný totiž přiznal, že rozdává obálky.
15.11.2011 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7815 článků) , Vít Bárta (2816 článků) , Jirka Doležal (200 článků) , Jiří Bárta (238 článků) , Jiří Doležal (200 článků) , Jiří Vítek (44 článků) , Jiří Bárta (238 článků)

Skandál v církvi. Aktivní gay údajně fakticky řídí nejznámější český řád a prodává nekale řádový majetek. Jde i o restituce. Řeší to i ve Vatikánu a toto nám řekl Duka

 
EXKLUZIVNĚ Katolická církev v ČR bude možná čelit dosud nebývalému skandálu. ParlamentníListy.cz mají k dispozici dokumenty, které tvrdí, že aktivní gay mající intimního přítele údajně fakticky řídí nejznámější český řád, Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou, ovládá velmistra a prodává nekale řádový majetek. Arcibiskup Duka o možném problému věděl minimálně od srpna 2014.
29.06.2016 11:15 |

podobné články

Přišli, řvali, zatkli mě, odposlouchávali mě. Podnikatel popisuje chování policie a dává to k soudu

 
Odposloucháván, zadržen, prohledán, nevinen, tak ve zkratce popisuje server ČeskáJustice.cz případ starožitníka z Prahy. Jde o příklad situace, kdy je občan odposloucháván nikoli na základě konkrétních poznatků o trestné činnosti občana, ale proto, aby policie zjistila, zda nějaký občan páchá nebo nepáchá trestnou činnost.
28.04.2014 11:40 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Šlachtagate aneb Politická nezávislost české policie

 
Jsem v politice hodně dlouho, abych nevěřil na náhody. Zejména tehdy, když se situace opakují či jsou si velmi podobné.
27.06.2016 10:15 |

podobné články

Z dvouhvězdičkového generála Martinů je teď řadový referent

 
Na chodbách policejního prezidia se už více než půl roku pravidelně odehrává zvláštní scénka. Bývalý policejní prezident Oldřich Martinů se dvěma generálskými hvězdami na prýmkách tam totiž jako řadový referent mezinárodního odboru zdraví své nadřízené s mnohem nižšími hodnostmi.
27.08.2011 08:45 |

podobné články

Řadový člen ODS vystoupil a natřel to vedení strany

 
Řadový člen ODS ze Znojma Pavel Kovařík má pocit, že jeho strana dělá vše pro to, aby krajské volby projela na celé čáře. A nejde jen o rozkládající se vládu, skandály či rebelující poslance. Hlavním problémem podle něj je, že ODS zcela rezignovala na svou členskou základnu.
10.10.2012 08:45 |

podobné články

Řadový člen ODS vystoupil a natřel to vedení strany

 
Řadový člen ODS ze Znojma Pavel Kovařík má pocit, že jeho strana dělá vše pro to, aby krajské volby projela na plné čáře. A nejde jen o rozkládající se vládu, skandály či rebelující poslance. Hlavním problémem podle něj je, že ODS zcela rezignovala na svou členskou základnu.
10.10.2012 09:15 |

podobné články

Práce starosty je neměřitelná a nedoceněná, říká hlava Orlové

 
V čele města nahradil Tomáš Kuča (ČSSD) svého otce a záhy po nástupu do funkce zjistil, že to není tak jednoduché a přímočaré, jak to viděl jako řadový občan. Jaké priority si předsevzal, jaké novinky pro letos plánuje pro město či jak chce řešit problémy se sociálně vyloučenými obyvateli v Orlové? 
08.04.2015 15:36 |

podobné články

Strážník zabil autem muže, který přecházel silnici. A dostal jen podmínku!

 
Městský strážník v květnu srazil a zabil chodce. Dnes soud rozhodl o jeho trestu – a je až nepochopitelně směšný! Za usmrcení z nedbalosti 20 měsíců podmínka na tři roky. Jak by asi dopadl řadový občan?!
13.11.2014 11:25 |

podobné články

Číňané se bouří kvůli mírnému trestu pro vraždící manželku politika, chtějí smrt

 
Trest smrti s odkladem na dva roky za vraždu britského podnikatele pro manželku donedávna mocného čínského stranického funkcionáře Po Si-laje se mnohým čínským bloggerům zdá být příliš mírný. Podle nich svědčí o tom, že všichni obyvatelé Číny zdaleka nemají stejná práva. Takovýto trest bývá totiž v Číně zpravidla změněn na doživotí, případně ještě dále zkrácen. Řadový občan by podle diskutérů na internetu zcela jistě za podobný zločin skončil před popravčí četou.
20.08.2012 12:55 |

podobné články

Komunistická poslankyně přichází na pomoc Klausovi: K smíchu. Vše je úplně jinak

 
Komunistická poslankyně Marie Nedvědová je původním povoláním právnička a na tanečky kolem ústavní žaloby na Václava Kaluse proto pohlíží přece jen jinak, než řadový občan neprávník. S redakcí ParlamentníListy.cz se poslankyně podělila o své názory na probíhající dění kolem této kauzy i o to, zda se jedná o skutečný, či zástupný problém politických hrátek a zda se Václav Klaus chystá na odvetu.
06.03.2013 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8386 článků) , Marie Nedvědová (15 článků)

Další kněz pedofil! Zatkli ho přímo ve Vatikánu

 
Polského kněze podezřelého ze sexuálního zneužívání chlapců zatkli v úterý ve Vatikánu. Józef Weslovski zatím pobývá v domácím vězení. Kdyby to byl řádový občan seděl by však ve vězení - celá věc se navíc táhne už od loňského srpna! A v současné době není Polák jediným podezřelým. Navíc bylo během pouhých dvou let zbaveno kněžských povinností čtyři sta duchovních ze stejných obvinění!
24.09.2014 09:45 |

podobné články

Nejen Julča jezdí metrem: Tohoto slavného filmového fešáka byste v podzemí nečekali

 
Zájemci o setkání s hvězdným hercem nemusí čekat na pozvánku na prominentní hollywoodský večírek. Jake Gyllenhaal (34) si totiž navzdory své slávě nepotrpí na luxus a cestuje jako řadový občan městskou hromadnou dopravou.
29.01.2015 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Jake Gyllenhaal (74 článků)

Kováčik (KSČM): Řadový občan nemá právo kecat do ČT?

 
Česká televize se v posledních dnech stala tématem, které nás všechny zasahuje. Diskuse o tom, jakým směrem by se měla ubírat, vedou odborníci i laici. Znovu bych rád zopakoval, že koncesionářské poplatky, které někteří požadují České televizi odebrat, v současné době nic neřeší, ba právě naopak.
14.03.2015 17:35 |

podobné články

ANO chce rozkývat koalici. Sobotka a Bělobrádek se pustili do partnera kvůli Šlachtovi

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) se vyjádřili k turbulentní situaci v policii. Vedení Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu opustil Robert Šlachta a dal jasně najevo, že jako řadový občan už policii rozhodně nevěří. Státní zástupci v Olomouci se chystají reorganizaci policie prověřit a mimo to se postarají o to, aby se informace o nejcitlivějších kauzách ani náhodou nedostaly ven.
10.06.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7832 článků) , Pavel Bělobrádek (1186 článků)

Co z toho vypadne za sračky. Robert Šlachta jako poslanec ANO. Bouřlivá debata pokračuje

 
Rezignace šéfa Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Roberta Šlachty nadzvedla mnoho lidí ze židle. Sociální sítě kauzou žijí naplno, stejně tak jako žalobci Vrchního státního zastupitelství. A Šlachta, nyní již jako řadový občan, nevěří vedení policie.
10.06.2016 13:40 |

podobné články

Miroslav Kulhavý: Běžte se už vycpat s těmi sluníčkovými kecy

 
To si opravdu myslí "ti nahoře" (naštěstí ne všichni), že řadový občan nemá mozek?! A ČT na stejné struně tvrdí muziku! Samí sluníčkoví hosté - Šonka, Svoboda (europoslanec za KDU-ČSL) a další; jen Lumír Němec (bývalý velitel Útvaru speciálních operací Vojenské policie) mluvil k věci a rozumně; však ho také moderátorka hned "opravovala".
21.12.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Svoboda (7 článků) , Miroslav Svoboda (130 článků)

Hašek: Nekandiduji, ale na ČSSD se nevykašlu

 
Do roku s letopočtem 2017 jsem vstoupil s mojí rodinou po 14 letech nikoliv jako vrcholový politik, ale jako řadový občan, který pracuje v soukromém sektoru. Přiznávám, že jako založením člověk politický samozřejmě sleduji dění v domácí i zahraniční politice a tu více, tu méně peprně je především doma (k radosti rodiny) komentuji.
04.01.2017 05:30 |

podobné články