Mysleli jsme si, že nás u tohoto malého chlapce už nic nepřekvapí. Chyba! "Justýna (19)":http://www.extra.cz/justin-bieber-vyhodil-sve-kamarady-z-domu-pote-co-mu-ukradli-drahe-sperky tentokrát vytáhla těžký kalibr, když své fanoušky na Twitteru obtěžovala nechutným příspěvkem, v němž ukázala svůj rašící knírek. Máme podezření, že Bieberovi někdo v noci oholil chloupky na zadnici, nalepil mu je pod "nos":http://www.extra.cz/chybi-vam-kus-tela-vypestujte-si-ho-na-hlave-tenhle-cinan-si-tam-nechava-dorustat-nos a Justin teď uvěřil tomu, že mu opravdu rostou vousy!

Dokonalá kopie: Malá Justýna jako by Bernáškové z oka vypadla!

Jana Bernášková dorazila na křest klipu Pavla Hořejše. A doprovázela ji její desetiletá dcerka Justýna, která si ve videu dokonce zahrála!

Osobnosti: Jana Bernášková (41 článků) , Jana Malá (40 článků) , Jana Malá (40 článků)

Sexy Justýna s vtípkem

„Drahá, zkusíme dneska večer výměnu pozic?“
07.10.2014 05:20 |

OBRAZEM: Superman Cavill je nejvíce sexy. Porazil Pattinsona i Biebera

Další anketu o nejpřitažlivějšího muže roku, tentokrát pořádanou magazínem Glamour, vyhrál představitel filmového Supermana Henry Cavill. Ten je podle čtenářů nejvíce sexy a nechal za sebou upíra Roberta Pattinsona, popovou hvězdičku Justina Biebera i matadora podobných anket Johnnyho Deppa. Další články k tématu: OBRAZEM: Nejvíce sexy muž je Adam Levine. Podívejte na jeho předchůdce OBRAZEM: Nejvíce sexy mužem roku 2011 je herec Bradley Cooper OBRAZEM: Nejvíce sexy herečkou je Watsonová, hercem Cumberbatch Scarlett Johanssonová je už podruhé nejvíce sexy ženou světa Mila Kunisová a Robert Pattinson jsou letos nejvíce sexy
03.12.2013 14:40 |

Osobnosti: Johnny Depp (659 článků) , Scarlett Johansson (271 článků) , Henry Cavill (36 článků) , Adam Levine (54 článků) , Robert Pattinson (361 článků) , Mila Kunis (222 článků) , Bradley Cooper (148 článků) , Justin Bieber (1287 článků)

´Maratónskou´ třicítku vyhrála Kowalczyková před Bjoergenovou

Závod žen na 30 kilometrů klasickou technikou vyhrála Polka Justyna Kowalczyková. V dramatickém finiši porazila o špičku lyže největší hvězdu her Marit Bjoergenovou. Bronz bere Finka Ajno Kaisa Saarinenová.
28.02.2010 02:25 |

Letuška z Tupolevu: Osudný den měla mít volno

Byla velmi krásná a milovala létání. Skákala s padákem a chtěla být pilotem. Bohužel se tak už nestane. Krásná letuška Justyna Moniuszko (†25) zemřela  na palubě prezidentského letadla, které se v sobotu zřítilo u Smolenska v Rusku.
12.04.2010 12:50 |

Pohřeb krásné letušky proplakalo celé město

Severovýchodně od Varšavy v městě Bialystok byla v úterý pohřbena letuška Justyna Moniuszko (†25), která přišla o život při pádu polského vládního speciálu u Smolenska.
21.04.2010 11:30 |

Kowalczyková na klasické desítce zvýšila vedení v Tour de Ski

Obhájkyně prvenství v Tour de Ski Justyna Kowalczyková z Polska ovládla v Oberhofu po pátečním prologu i sobotní klasickou desítku.
01.01.2011 13:55 |

Kowalczyková vyhrála 6. etapu Tour de Ski, Nývltová třináctá

Polka Justyna Kowalczyková vyhrála ve čtvrtek šestou etapu Tour de Ski, závod 15 na kilometrů volnou technikou s handicapovým startem mezi italskými středisky Cortina a Toblach.
06.01.2011 15:40 |

Björgenová vyhrála finále SP v běhu na lyžích ve Falunu

Na druhém místě ve finále skončila s téměř dvouminutovou ztrátou již jistá celková vítězka SP Justyna Kowalczyková.
20.03.2011 15:15 |

Kowalczyková vyhrála v Rogle běh na lyžích na 10 km klasicky

Polka Justyna Kowalczyková vyhrála v sobotu ve slovinské Rogle závod Světového poháru v běhu na lyžích na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem.
17.12.2011 15:25 |

Kowalczyková vyhrála i druhou etapu Tour de Ski

Obhájkyně celkového vítězství Justyna Kowalczyková z Polska vyhrála v pátek v německém Oberhofu i druhou etapu seriálu Tour de Ski.
30.12.2011 15:55 |

Na Tour de Ski se schyluji k řeži mezi Kowalczykovou a Björgenovou

Polka Justyna Kowalczyková vyhrála v italském Val di Fiemme závod na deset kilometrů klasicky s hromadným startem, předposlední etapu seriálu v běhu na lyžích Tour de Ski, před Marit Björgenovou z Norska a Švédkou Charlotte Kallaovou.
07.01.2012 17:40 |

Kowalczyková vyhrála Tour de Ski a oslavila hattrick

Polka Justyna Kowalczyková vyhrála potřetí za sebou seriál Tour de Ski v běhu na lyžích, když doběhla jako první do cíle na vrcholu Alpe Cermis v italském Val di Fiemme. Druhá Marit Björgenová z Norska, třetí místo obsadila další Norka Therese Johaugová.
08.01.2012 13:50 |

Osobnosti: Therese Johaugová (9 článků)

Cologna vyhrál potřetí Tour de Ski, Bauer skončil šestý

Potřetí triumfovala i Justyna Kowalczyková
08.01.2012 15:30 |

Cologna a Kowalczyková vyhráli sprint lyžařů - běžců v Otepää

Švýcar Dario Cologna a Polka Justyna Kowalczyková vyhráli v sobotu v estonském Otepää závod Světového poháru v běhu na lyžích ve sprintu klasickou technikou. Češi na startu nebyli.
21.01.2012 15:45 |

Osobnosti: Dario Cologna (19 článků)