Juškovi se finále dálky nepovedlo a skončil až jedenáctý

Dálkař Radek Juška se do užšího finále na atletickém mistrovství světa v Pekingu nedostal a výkonem 757 cm obsadil jedenácté místo. Halový vicemistr Evropy z Prahy zaostal za skokem z kvalifikace. Na postup mezi osm nejlepších bylo třeba dát 797 cm, český atlet v pondělí skočil o centimetr dál.
25.08.2015 16:01 |

Vettel zvolil pro kvalifikace starý výfukový systém a skončil jedenáctý. Nelituji, řekl

Obhájce titulu mistra světa F1 Sebastian Vettel skončil v sobotní kvalifikaci na Velkou cenu Číny až jedenáctý, nelituje však, že na svém voze Red Bull použil starý výfukový systém, a věří, že i tak může být po závodě spokojený.
14.04.2012 12:15 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Matura skončil v Ga-Pa jedenáctý. Kraloval Rakušan Diethart

Český skokan na lyžích Jan Matura skončil jedenáctý v druhém závodu Turné čtyř můstků v Ga-Pa a připsal si nejlepší výsledek sezony. S velkým náskokem nečekaně vyhrál jednadvacetiletý Rakušan Thomas Diethart, jenž se tak dostal do průběžného vedení v Turné. Druhý byl dnes jeho krajan Thomas Morgenstern, třetí místo obsadil vítěz úvodního závodu v Oberstdorfu Simon Ammann ze Švýcarska.
01.01.2014 18:20 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Simon Ammann (8 článků) , Jan Matura (48 článků)

Soukup skončil v Pokljuce jedenáctý, Moravec při střelbě šestkrát minul

Jaroslav Soukup skončil ve stíhacím závodu Světového poháru biatlonistů v Pokljuce jedenáctý se ztrátou minuty a 20 sekund na vítězného Antona Šipulina z Ruska. Ondřej Moravec, který v této disciplíně získal v únoru v Soči stříbrnou olympijskou medaili, dojel po šesti střeleckých chybách na 34. místě.
08.03.2014 12:40 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků)

Moravec skončil ve stíhačce jedenáctý, ženám se nedařilo

Českým biatlonistům se dnes na Světovém poháru v Anterselvě příliš nedařilo. Ondřej Moravec skončil ve stíhacím závodě jedenáctý, ještě horší výkon předvedly jeho ženské kolegyně. Veronika Vítková skončila ve stíhačce na 19. a Gabriela Soukalová na 21. místě. Zvítězili Němec Simon Schempp a Běloruska Darja Domračevová.
24.01.2015 18:17 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (72 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Ondřej Němec (15 článků)

Vítězství na Dakaru slaví Peterhansel. Prokop skončil jedenáctý

Stéphane Peterhansel slaví svůj třináctý titul na Rallye Dakar. Martin Prokop skončil jedenáctý, Aleš Loprais obsadil v kamionech 7. místo. Svůj životní výsledek zajel dvanáctý  motocyklista Ondřej Klymčiw.
14.01.2017 15:40 |

Osobnosti: Martin Prokop (61 článků) , Aleš Loprais (63 článků) , Stéphane Peterhansel (7 článků)

Abraham si v tréninku na německou Grand Prix opět pohoršil, byl jedenáctý

Český závodník Karel Abraham skončil ve třetím měřeném tréninku na Velkou cenu Německa silničních motocyklů jedenáctý, Jakub Kornfeil zajel ve třídě do 125ccm devatenáctý čas. V sobotu odpoledne se na Sachsenringu jede kvalifikace pro devátý podnik sezony.
16.07.2011 13:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil dojel v Aragonii jedenáctý, Moto3 vyhrál Salom

Jakub Kornfeil prodloužil svou sérii závodů, ve kterých dojel v šampionátu Moto3 na bodovaném místě. Ve Velké ceně Aragonie skončil jedenáctý, vyhrál Španěl Luis Salom.
30.09.2012 12:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků)

Kornfeil byl v kvalifikaci jedenáctý. Byl rád, že neupadl

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil skončil ve Velké ceně Španělska letos poprvé v kvalifikaci Moto3 mimo elitní desítku, zajel jedenáctý čas. Karel Abraham byl v nejsilnější třídě MotoGP šestnáctý.
03.05.2014 16:55 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Šlesingr doběhl ve stíhačce jedenáctý, zlato má slovinská mašina

Biatlonista Michal Šlesingr nakonec očekávanou medaili ve stíhačce v Novém Městě na Moravě nezískal. Po jedné chybné ráně na poslední střelecké zastávce a horším běžeckém výkonu nakonec skončil jedenáctý. Zlato stejně jako v sobotním sprintu získal Slovinec Jakov Fak. Přestože počasí během mužského závodu bylo o něco vstřícnější než v předchozí ženské stíhačce, rozhodovaly zejména poslední kilometry a závěrečná střelba.
08.02.2015 16:36 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Parádičky s míčem a frisbee: Borci se trefují z dálky do koše

Po internetu se šíří toto skvělé video. Partička sportovců předvádí, co všechno dokáže s basketovým míčem a létajícím talířem. Z veliké dálky se trefují do koše. Z některých kousků opravdu zůstává rozum stát.
15.10.2011 13:50 |

Lišák Horváth! Na brankáře Spartaku Moskva vyzrál z velké dálky

Plzeňský kapitán Pavel Horváth je pro svůj tým i nadále velmi platným hráčem. Skvělou kopací techniku ukázal zkušený středopolař i v přátelském utkání se Spartakem Moskva, kde překopnal soupeřova brankáře z velké dálky.
16.07.2012 12:05 |

Osobnosti: Pavel Horváth (157 článků)

Krásná dělovka z dálky pomohla Ajaxu ke čtvrtému titulu v nizozemské lize v řadě. Tenhle gól si Dán Lasse Schöne určitě bude pamatovat.
28.04.2014 07:50 |

Výstava Tajemné dálky vrcholí, v neděli muzeum otevře do sedmi večer

Už jen do neděle 22. února potrvá v olomouckém Muzeu moderního umění výstava českého symbolismu Tajemné dálky. Vzhledem ke zvýšenému zájmu návštěvníků v posledních dnech bude v neděli muzeum otevřeno zdarma až do 19 hodin. Ve stejný čas pak symbolickou tečku za výstavou učiní koncert písničkáře Vladimíra Merty v Divadle hudby.
19.02.2015 11:11 |

Osobnosti: Vladimír Merta (7 článků)

RECENZE: Tajemné dálky ztrácející se v tunelu

Tajemné dálky je název výstavy o symbolismu v českém výtvarném umění v letech 1880 – 1914, kterou připravila Národní galerie v pražském klášteře sv. Anežky České.
06.05.2015 11:55 |

Abraham dojel jedenáctý, Pešek zase nedokončil

Abraham dojel v San Marinu jedenáctý
06.09.2009 13:40 |

Koukal se vrátil na squashový trůn, má jedenáctý český titul

Jan Koukal se vrátil na domácí squashový trůn. Nejlepší český hráč v neděli vyhrál osmnácté mistrovství republiky a na konto si připsal již jedenáctý titul.
25.04.2010 21:10 |

Začíná jedenáctý ročník festivalu Letní slavnosti staré hudby

Koncertem souboru Collegium Marianum se ve čtvrtek v Rudolfinu opět v Praze rozezní tóny festivalu staré hudby. Jedenáctý ročník Letních slavností staré hudby nabídne během devíti večerů až do 8. srpna na atraktivních i netradičních místech setkání ponejvíce s hudbou 16. a 17. století, hranou soubory či sólisty specializujícími se na autentické podání i nástroje.
22.07.2010 13:35 |

Abraham zajel v trénincích ve Španělsku jedenáctý a desátý čas

Motocyklový závodník Karel Abraham zajel v pátečním prvním tréninku před Velkou cenou Španělska Moto GP jedenáctý nejlepší čas a na okruhu v Jerezu za sebou nechal i ostřílené Hectora Barberu ze Španělska nebo Japonce Hiroši Aojamu.
01.04.2011 12:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Hector Barbera (1 článek)