Článek

Jubilejní MFF v Karlových Varech ocení Ivu Janžurovou

 
Padesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který se uskuteční letos od 3. do 11. července, udělí cenu za přínos české kinematografii Ivě Janžurové. V nové znělce se představí loňský držitel Křišťálového glóbu Mel Gibson. Na dnešní tiskové konferenci v Praze to oznámil prezident Jiří Bartoška.
28.04.2015 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků) , Jiří Bartoška (593 článků) , Iva Janžurová (416 článků)
Podobné články

MFF v Karlových Varech nabízí dostatek ubytování

 
Volného ubytování po dobu letošního, 45. ročníku Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech, který zahajuje už tento pátek, je stále ještě relativní dostatek. Důvodem je dosavadní poněkud menší zájem o rezervace pobytů v karlovarských hotelech a ubytovacích zařízeních.
29.06.2010 09:20 |

podobné články

Karlovarský festival ocení Jiřinu Bohdalovou

 
Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary převezme na 51. ročníku MFF KV herečka Jiřina Bohdalová, která v letošním roce oslavuje životní jubileum, uvedl v úterý na tiskové konferenci v Praze prezident MFF KV Jiří Bartoška.
26.04.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (807 článků)

Cenou za celoživotní dílo kariéra nekončí: Janžurová si zahraje v novém filmu s Bartoškou

 
Tenhle rok je pro herečku Ivu Janžurovou  (74) ověnčený prestižními cenami za celoživotní dílo. První si vyzvedla na jaře ve vinohradském divadle v Praze, pro druhou si dojela na 50. ročník mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Sál jí ve stoje tleskal déle než americké star Harveymu Keitelovi.
12.07.2015 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (416 článků)

8 nejkrásnějších rób z Karlových Varů! Kdo nejvíce zazářil?

 
"49. Filmový festival v Karlových Varech":http://www.extra.cz/tema/t49-filmovy-festival-v-karlovych-varech je už (konečně) za námi a to znamená, že je čas na závěrečné zhodnocení všech celebrit a jejich (ne)povedených outfitů. "O nejhorších šatech festivalu":http://www.extra.cz/7-nejhorsich-vip-modelu-z-varu-tyhle-saty-udelaly-z-jejich-nositelek-strasidla jsme už psali a teď je čas se podívat na opačnou stranu mince a tou jsou nejkrásnější šaty, které se v Karlových Varech objevily.
14.07.2014 18:00 |

podobné články

Na MFF ve Varech učil Leoš Mareš, jak líbat jako filmová hvězda

 
Žhavá atmosféra na Mezinárodním filmovém festivalu (MFF) v Karlových Varech dostala v neděli další elektrizující náboj, když se do Školy filmových polibků u hotelu Thermal dostavil v roli instruktora populární moderátor Leoš Mareš. Počet zájemců, kteří se chtěli naučit líbat jako správné filmové hvězdy, se okamžitě ztrojnásobil. Mnozí ale ihned zjistili, že pouhá jedna lekce patrně stačit nebude. Na památku si tak alespoň odnesli společný snímek.
06.07.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)

Na MFF ve Varech učil Leoš Mareš, jak líbat jako filmová hvězda

 
Žhavá atmosféra na Mezinárodním filmovém festivalu (MFF) v Karlových Varech dostala v neděli další elektrizující náboj, když se do Školy filmových polibků u hotelu Thermal dostavil v roli instruktora populární moderátor Leoš Mareš. Počet zájemců, kteří se chtěli naučit líbat jako správné filmové hvězdy, se okamžitě ztrojnásobil. Mnozí ale ihned zjistili, že pouhá jedna lekce patrně stačit nebude. Na památku si tak alespoň odnesli společný snímek.
16.07.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků)

Ve Varech vrcholí organizační přípravy na 47. ročník MFF

 
V Karlových Varech v těchto dnech vrcholí organizační přípravy na 47. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF), který začne v lázeňském městě 29. června.
21.06.2012 14:00 |

podobné články

Protestující neonacisté se v Karlových Varech střetli s policií

 
Několik desítek extrémistů protestovalo ve středu v podvečer v Brně a v Karlových Varech, proti úternímu zátahu na aktivní neonacisty. Zatímco v moravské metropoli se protest obešel bez problémů, v Karlových Varech se radikálové střetli s policií. Jeden z nich byl zatčen. Část se jich pokusila obejít policejní kordon a proniknout do centra města.
10.06.2009 19:50 |

podobné články

14 skutečných momentů filmového festivalu v Karlových Varech očima obyčejného smrtelníka!

 
Domníváme se, že existují pouze dvě správné odpovědi na otázku, "proč se i letos stal filmový festival v Karlových Varech cílem takového množství obyčejných nefilmových smrtelníků":http://www.extra.cz/vime-prvni-v-karlovych-varech-chcipnul-pes-proc-vam-bartoska-a-jeho-media-taji-krutou-smrt. Buď mají Češi skutečně zájem o nové filmy, nebo se jen chtěli vyfotit na červeném koberci a následně své "kulturní" úlovky vystavit na facebooku.
13.07.2014 09:05 |

podobné články

Archivář bojuje proti „ruským” názvům ulic v Karlových varech. Zatím neúspěšně

 
Archivář Petr Cais se snaží dlouhodobě prosadit změnu názvů některých ulic a náměstí v Karlových varech. Tvrdí, že ulic v Karlových Varech, které se jmenují po ruských městech a osobnostech, je výrazně více než těch, které nesou názvy jiných světových metropolí, a považuje to za ostudu města. Jeho návrh, aby se město zabývalo změnou názvů ulic, ale dnes městští zastupitelé odmítli.
20.01.2015 12:27 |

podobné články

V Karlových Varech bude dnes zahájen 45. ročník MFF

 
V Karlových Varech bude dnes večer zahájen 45. ročník mezinárodního filmového festivalu. Začne devítidenní přehlídka, která fanouškům i filmovým profesionálům z celého světa nabídne projekce více než dvou stovek filmů, příležitost k setkávání i k odborným diskusím.
02.07.2010 09:10 |

podobné články

Policisté pomáhají turistům v Karlových Varech, ztracenou cizinku předali její skupince

 
Společná mobilní hlídka policie České republiky a strážníků, v průběhu dne zodpověděla necelou stovku dotazů a to hlavně od návštěvníků 49 MFF z Ruska. Jeden z případů, se kterým pomáhala společná hlídka, se stal kolem 14 té hodiny před hotelem Thermal v Karlových Varech.
07.07.2014 16:25 |

podobné články

Sexy Kubelková ve Varech jen na skok: Zažila trable s oplatkou!

 
Sexy moderátorka Iva Kubelková (37) byla jednou z prvních hostů MFF v Karlových Varech, a tak měla dost času projít si křížem krážem kolonádu. Blesk.cz jí tam načapal a pomohl jí ze svízelné situace s oplatkou. Navíc prozradila, proč musela všechny pozvánky na společenské akce ve Varech, odmítnout.
05.07.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (500 článků)

BLESK peněženka je hitem pro mladé: 5 největších výhod karty, které ocení!

 
BLESK peněženka zasáhla celé Česko, lidi zaujala první anonymní dobíjecí platební karta plná výhod na našem trhu. Samozřejmě se objevila i v hledáčku mladých lidí, častějších uživatelů internetu, kteří oceňují nejenom anonymitu při nakupování, ale zejména kontrolu a praktičnost, kterou při svém aktivitami nabitém životě ocení. Zde jsou pádné důvodu, proč BLESK peněženku ocení mladí lidé!
17.10.2014 16:30 |

podobné články

Švorcová napsala o sexuálním vztahu Janžurové: Neodpustí mi to!

 
Herečka Jiřina Švorcová (82) svojí autobiografií vyvolala spoustu emocí. A kladné rozhodně nejsou. Šťourání v soukromí jí kolegové z branže neodpustí. „Nejvíc jsem asi naštvala Gabrielu Vránovou a Ivu Janžurovou,“ připustila Švorcová. Že napsala o tom, že po ní Vránová (71) chtěla zařídit titul zasloužilá umělkyně, nelituje. To, že národu prozradila, že Janžurová (69) měla sexuální vztah s ženatým kolegou Josefem Bláhou (†70), by ale možná vzala zpátky.
22.10.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (416 článků) , Jiřina Švorcová (151 článků) , Gabriela Vránová (102 článků) , Josef Bláha (13 článků)

Janžurová prozradila: Denně piju víno, a je mi hej!

 
VIDEO: Na vinařské akci, kde se volil nejlepší Sommelier v ČR 2011, nechyběly známé herečky. Blesk.cz vyzpovídal Ivu Janžurovou (70), která se svěřila, že denně si dá víno a nejraději se svým mužem Stanislavem Remundou, Ivana Jirešová (33) pije alkohol už od 14 let a Markéta Plánková (33) zavzpomínala na svou první "opici".
03.11.2011 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (416 článků) , Ivana Jirešová (346 článků) , Markéta Častvaj Planková (75 článků) , Stanislav Remunda (44 článků)

Iva Janžurová jako indiánská babička!

 
Tak takhle jsme herečku Ivu Janžurovou (71) ještě neviděli! U Janžurové jsme zvyklí, že se chová a vystupuje jako pravá dáma. Proto, když jsme ji uviděli zmalovanou jako indiánku, úplně nás to vyděsilo!
26.06.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (416 článků)

Šťastná novina: Herečka Iva Janžurová se v březnu dočká pátého vnoučátka

 
Pro herečku Ivu Janžurovou  (71) , která před letními prázdninami přišla o svého životního druha Stanislava Remundu, je v současnosti největší oporou rodina.  A ta se jí teď rozroste. Mladší dcera Theodora totiž čeká třetího potomka. „My jsme se rozhodly s dcerou Theodorou, že to děťátko, které nosí, je můj muž, který se vrací. V březnu tady bude, takže uvidíme, komu bude podobný,“ svěřila Iva v pořadu VIP zprávy.
04.10.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (416 článků) , Stanislav Remunda (44 článků)

Janžurová osm měsíců po smrti partnera: Nezvládám to!

 
Dnes je to přesně osm měsíců, co herečku Ivu Janžurovou (71) navždy opustil její životní partner Stanislav Remunda (†84). Přestože spolu žili úctyhodných 44 let a na svět přivedli dcery Sabinu (40) a Theodoru (38), nikdy se nevzali. Herečka v rozhovoru pro magazín Právo přiznává, že ze smrti svého Slávka ještě zdaleka není »venku«.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (416 článků) , Stanislav Remunda (44 článků)