Článek

Jsme přátelé, jsme přátelé, jsme přátelé. Pozoruhodný rozhovor se dvěma hlavouny EU

 
Německý týdeník Spiegel přináší dvojrozhovor s předsedou Evropského parlamentu Martinem Schulzem a předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Napříč celým rozhovorem oba politici ujišťují o svém neskonalém přátelství a těch nejlepších úmyslech, které mají s Evropskou unií.
11.07.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Schulz (234 článků)
Podobné články

Jak to, že si dnes může každý psát, co chce? Ředitel ČT poskytl pozoruhodný rozhovor

 
Rozhovor generálního ředitele České televize Petra Dvořáka o jeho plánech na další šestileté období, který zveřejnily Hospodářské noviny, přinesl pozoruhodný pohled ředitele Dvořáka na svět médií. Šéfa Kavčích hor například rozčílilo, že si dnes může na internetu publikovat kdo chce co chce.
02.05.2017 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (557 článků) , Petr Dvořák (552 článků)

Kubera: Češi, budete potrestáni. Je čas ukázat Junckerovi a EU...

 
ROZHOVOR „Andrej Babiš každopádně vyhrál volby, to je třeba reflektovat a je nutné se s tím smířit. Má nárok být premiérem,“ říká senátor za ODS a teplický primátor Jaroslav Kubera. Sestavování menšinové vlády považuje za chybu, stejně chybně vidí ale argument, že do koalice lze jít, avšak nikoliv s Babišem jako premiérem. Upozornil, že voliči a celá společnost na devítistranovou roztříštěnost Sněmovny doplatí, a bude potrestána. Zároveň připomněl, abychom nepřeceňovali funkce předsedů výborů. Kdyby byly neplacené, zájem by prý rázem utichl. A došlo i na Evropskou unii, kde bychom se podle něj neněmli společně s kolegy z visegrádské skupiny na Junckera a další hlavouny pořádně zatlačit.
04.12.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (591 článků)

Pozoruhodný nález archeologů v Údolí králů: Alabastrová babička Tutanchamona!

 
Archeologové v Egyptě hlásí pozoruhodný nález. V Údolí králů, známém pohřebišti faraonů poblíž Luxoru, vykopali unikátní sochu královny Teje, Tutanchamonovy babičky!
29.03.2017 10:25 |

podobné články

Jak to vidí mravenec: Pozoruhodný svět těch nejmenších

 
Mravence nikdo nemá moc v oblibě. V našich domácnostech jsou nevítaným hostem. Jejich záliba v cukříčkách nás může až rozzlobit. Napadlo Vás, jak mravenci vidí naši kuchyň a celkový svět? Jsou to mistři orientace! Jejich vidění je pozoruhodný úkaz. Takový Piccaso by jim určitě záviděl úhel pohledu.
11.03.2018 07:05 |

podobné články

Cenzura navlékla Portman bombarďáky

 
Po dokonalém těle herečky Natalie Portman šílí každý muž. Tedy až na hlavouny, kteří stojí za jejím nejnovějším filmem Your Highness (Vaše výsost). V oficiálním traileru jí nechali zakrýt sexy zadeček odhalený v historických tangách hnědými bombarďáky.
23.12.2010 15:05 |

podobné články

Sankce proti Rusku zasáhnou tamní hlavouny i státní firmy

 
Evropské sankce proti Rusku zasáhnou nejen další desítky pohlavárů režimu, ale hlavně ruské státní firmy. Ty si už v Evropě jen tak nepůjčí a nadostanou se ani k vyspělým technologiím. Český premiér Bohuslav Sobotka si naopak pochvaluje, že se mu povedlo sankce omezit, aby české strojírenství tak nekrvácelo.
06.09.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Provazochodec přešel mezi dvěma horkovzdušnými balóny

 
O pozoruhodný výkon se postaral v úterý v čínské provincii Jün-nan provazochodec Aisikaier Wubulikasimu. Přešel totiž po 18 metrů dlouhém a pět centimetrů širokém ocelovém nosníku, který byl zavěšený mezi dvěma horkovzdušnými balóny, napsala agentura Reuters.
02.08.2013 06:45 |

podobné články

Žena se dvěma vagínami: Menší penisy patří do té levé

 
Na světě se rodí občas nejen muži se dvěma penisy, ale také ženy se dvěma vagínami. Zatímco u některých savců je to jev docela běžný, u člověka anomálie. Problémy svým majitelům většinou nepůsobí. Jak dokazují rozhovory těchto osob na sociální síti Reddit. V minulosti tam o svém životě vyprávěl muž se dvěma penisy, teď zase žena se dvěma vagínami. Krom mnohého odhalila, že třeba levá vagína je o něco menší a hodí se pro muže s menším pyjem.
13.04.2016 14:05 |

podobné články

Kuře strčené ve vagině, sex v muzeu. Jelcin byl to nejhorší, dal Rusko Západu zdarma. Promlouvá slavný disident, který si bere jídlo bez placení, teď bydlí u Schwarzenberga a Putin ho chce zpět

 
ROZHOVOR ParlamentníListy.cz získaly velmi pozoruhodný rozhovor. Na straně zpovídaného v něm stál ruský umělec, zakladatel skupiny „Vojna“ a jeho žena, jež s ním skupinu, kterou celosvětově proslavily politické performance, zakládala. Jako tazatel pak vystupuje neméně originální český umělec Milan Kohout.
19.11.2016 04:50 |

podobné články

Jsou opravdu tak hloupé, že neumí samy mluvit? Rozhovor s MISS by byl asi porod

 
Chtěli jsme udělat rozhovor s Miss. Takový rozhovor, který ostatní média nemají. Chtěli jsme upřímný rozhovor plný překvapivých zjištění, ne jen slyšet trapné plytké fráze, které jsme slyšeli už stokrát. Jenže udělat rozhovor s Miss? To není jen tak!
05.04.2016 13:45 |

podobné články

Narušitelé v Událostech ČT: Ministr odpovídal za povyku dívky s kamerou

 
Akční podání Událostí České televize dnes přineslo divákům pozoruhodný zážitek. Do živého vysílání z ulice před Úřadem vlády pronikla mladá rázná demonstrantka, která vytrvale narušovala rozhovor s ministrem Martinem Kubou a ještě si ho přitom stihla natočit na kameru.
13.06.2013 19:45 |

podobné články

Jaromír Štětina: Jít na koncert Alexandrovců je kolaborace s cizí armádou

 
Europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina poskytl rozhovor aktivistovi Pražského Majdanu Tomáši Peszynskimu, přičemž pozoruhodný je zejména jeho výčet Čechů, kteří údajně podporují režim Vladimira Putina. Vedle komunistů do něj Štětina zařadil i ministra kultury Daniel Hermana či prezidenta Miloše Zemana. Toho politik z TOP 09 považuje za kolaboranta.
17.08.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3031 článků) , Jaromír Štětina (282 článků) , Miloš Zeman (20434 článků) , Daniel Herman (596 článků) , Daniel Herman (1052 článků)

Západ urazil Rusko rozšířením NATO. Byla to chyba, stejně jako Ukrajina, zněla poslední slova právě zesnulého státníka z Francie

 
Zítra to bude právě měsíc, kdy zemřel Michel Rocard, který patří dodneška mezi nejoblíbenější francouzské premiéry 20. století. Týden před svoji smrtí poskytl pozoruhodný rozhovor deníku Le Point, ve kterém se vyjadřuje k přistěhovalecké politice, ale také ke vztahům k Rusku.
01.08.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michel Rocard (2 články)

Slova Andreje Babiše, která zapadla. Vytahuje je Pavel Šafr

 
Na pozoruhodný rozhovor, který poskytl ministr financí Andrej Babiš deníku Právo, upozornil server Svobodné fórum.
04.10.2016 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12374 článků)

Pozoruhodný rozbor: Snad jen Robejšek zarazí Babiše v letu. Lidovcům svíčkové báby vymírají, ČSSD ovládli střelci od koryt, o pravici vůbec nemá smysl se bavit

 
ROZHOVOR „Mohou zarazit Babiše v letu,“ myslí si publicista Petr Sedláček o Realistech, jejichž vstup na politickou scénu ohlásil známý politolog Petr Robejšek. Sedláček předpokládá, že má šanci převzít silný elektorát voličů různých politických stran, případně oslovit ty, kteří hlasovat vůbec nechodí: „S pravicí se nepočítá, a jsou tu jen umírající socialisté,“ podotkl. Přesto se mu na celé věci něco nezdá: „Začalo mi být divné, když Robejšek hovořil o moudrém lidu, následně ho vyznamená Zeman, pak zakládá politickou stranu a je za tím Penta. Na náhody nevěřím.“
28.11.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (280 článků)

Rozhovor s Lenkou Josefiovou pro extrakrasa.cz

 
Být krásná a úspěšná – to je snem každé ženy. My vám dnes jednu takovou představíme. Rozhodli jsme se vyzpovídat Lenku Josefiovou, která ačkoliv mladá, žhaví módní mola. Krásná česká modelka narozená v Hradci Králové dobývá svět. Je tváří mnoha českých, ale také mezinárodních firem. Naposledy se stala tváří známého návrháře Leo Almodal. Přezdívaná je českou Claudií Schiffer a nelze si nevšimnout její podoby s touto slavnou topmodelkou. Mimo modelingu se může Lenka blýsknout i mnoha tituly z celosvětových soutěží krásy. S úspěchem reprezentovala naší republiku již na 14 mezinárodních soutěžích.  Z nich si také přivezla nemalé množství titulů. Zanedlouho odlétá na Maltu, kde bude usilovat o titul hned dvou světových soutěží: Miss European Tourism 2015 a World Bikiny Model 2015. Lenko, kudy vedla vaše cesta k modelingu? Byla hodně strnitá? Přihlásila jste se někam sama nebo vás někdo oslovil? Vše začalo tím, že moje maminka viděla inzerát v regionálních novinách. Jedna modelingová agentura hledala modelky. Šla se mnou tedy na casting, vybrali mě a začala jsem chodit na regionální přehlídky. Prošla jsem dvěma modelingovými kurzy, nafotila první fototesty, poté se přestěhovala do Prahy a zkusila modeling i tam. Zanedlouho jsem již odlétala zkusit štěstí i do zahraničí. Poprvé jsem letěla do Řecka, pak Španělska, Milána, Turecka a následovala i Čína a další. Určitě jste velmi zaneprázdněná. Jak práci v modelingu vnímají vaši rodiče a přátelé? Určitě si naplno užíváte každé volné chvíle s nimi? Ano, mám toho skutečně hodně. Žiji již delší dobu v Dubaji, někdy jsem během jednoho měsíce až v šesti různých státech. I přesto se snažím alespoň jednou ročně přiletět na návštěvu za rodiči a přáteli do České republiky. Rodiče mě podporují a přejí mi úspěch. Tatínek říká, že je na mě velmi pyšný. Přátel mám spousty po celém světě vzhledem ke svému častému cestování. Jsem ráda, když mám příležitost se s nimi opět setkat. Volné chvíle s přáteli... Čtěte více Příspěvek Rozhovor s Lenkou Josefiovou pro extrakrasa.cz pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 09:06 |

podobné články

Kočkopes s příměsí koně a králíka ztělesňuje ideál domácího zvířete

 
Britové mají jasno a anketa, která měla dát nový náhled na otázku, zda je lepším mazlíčkem pes či kočka, má pozoruhodný výsledek. Ideální domácí zvíře Britů by bylo ze 49 procent pes a z 35 procent kočka. Takového dominantního kočkopsa by pak měl doplnit z devíti procent kůň a ze sedmi procent králík.
13.08.2009 09:00 |

podobné články

Neexistoval jeden Třeboňský oltář, šlo o dvě díla

 
Jihočeský sborník historický letos otiskl pozoruhodný článek o díle Třeboňského mistra, nejvýznamnějšího malíře, který kdy působil na území Čech. Napsala ho Eva Kolářová, odborná pracovnice Národní knihovny v Praze. V posledních třiceti letech jde o nejradikálnější posun v bádání o díle tohoto gotického umělce.
19.08.2009 15:05 |

podobné články

Dan Bárta se věnuje především jazzu, rodině a vážkám

 
Zpěvák a textař Dan Bárta má za sebou pestrou hudební minulost. Začínal jako rocker, vyzkoušel si funky i role v muzikálech. Po letech se dopracoval k vlastnímu stylu, v němž se mísí především jazzové vlivy. Představil se také jako pozoruhodný fotograf vážek.
13.12.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (213 článků)