Článek

Jsem »zbouchnutá«! Co teď?

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...
28.05.2015 12:20 |

podobné články

Podobné články

TV tipy a chyby: Piráti z Karibiku, Zbouchnutá, Postřižiny

 
O víkendu budou kandidovat na nejsledovanější film Piráti z Karibiku, ale nenechte si ujít špičkovou komedii Zbouchnutá, která běží v sobotu hned po nich. Za zmínku stojí také americký film Lepší už to nebude a česká klasika Postřižiny.
08.10.2010 10:55 |

podobné články

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

Beyonce se bála, že zůstane na ocet!

 
Zpěvačka Beyonce si myslela, že nikdy nenajde kluka. Teď už je naštěstí provdaná. Vloni si tajně vzala rappera Jay-Z. Proč se bála, že pana Pravého nepotká? Když byla Beyonce teenager, tvrdě pracovala. Nepotkala nikoho přiměřeně svému věku. To ji přimělo hodně pochybovat o tom, že najde pravou lásku. „Byly zde určité chvíle, když mi bylo 18, které mě přiměly k chmurným myšlenkám. Podívala jsem se z okna a viděla jsem holky, jak jdou na party se svým klukem. Jak můžu já někoho potkat? Nemohla jsem jen tak jít na rande a nikdo mě nevytáhl ven. Pracovala jsem moc tvrdě a nepotkávala jsem lidi věku jako já.“ „Ale teď jsem na tom skvěle. A navíc ještě moc šťastná, že jsem našla osobu, kterou jsem našla. Nevyměnila bych ho za nic na světě,“ prozradila zpěvačka v interview pro Britain´s Sunday Mirror. Na otázku ohledně miminka odpověděla: „Jsem ambiciozní žena, když něco dělám, pracuji tvrdě. Když někoho miluji, miluji se vším všudy. Ale jsem loajální. Chci spoustu dětí, ale na seznamu před nimi je ještě několik věcí, které chci stihnout.“
07.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Jessica Alba přiznala: Klidně jsem dceru překrmila, abych se vyspala

 
Herečka Jessica Alba svým vystoupením v talk show Davida Lettermana neudělala žádnou radost dietologům. Jako matka totiž selhala a svou dvouletou dceru Honor Marii nevhodně krmila. Hvězda filmu Zbouchnutá totiž svou holčičku překrmovala, aby spala celou noc a nebudila ji. Američtí dietologové přitom marně bojují s obezitou svého národa.
06.09.2010 12:59 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Alba (146 článků) , David Letterman (24 článků) , Maria Alba (13 článků)

Lindsay Lohan tweetuje: Jsem zbouchnutá! Šlo o aprílový žert?

 
Zlobivé hvězdičce Lindsay Lohan (26) dobrou náladu a smysl pro humor nezkazí ani pobyt ve vězení nebo v odvykací léčebně. Na apríla si totiž pořádně vystřelila ze svých přátel a fanoušků.
02.04.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Těhotná holka jede: Ahoj, jsem zbouchnutá, nevím od koho, a hledám toho, kdo mi to udělal!

 
Tahle holka se jmenuje Natalie Amyot, pochází z Francie a po dovolené v Austrálii zjistila, že je těhotná. A nyní hledá tatínka přes portál youtube.com. Podaří se jí to?
01.09.2015 12:40 |

podobné články

Ewo, co to bříško?! Je snad zpěvačka »ZBOUCHNUTÁ«?!

 
Že mladá a talentovaná zpěvačka Ewa Farna nikdy nepatřila k žádným vychrtlinám, je všeobecně známá skutečnost. Jenže teď se objevily fotky, na nichž se jí až podezřele rýsuje bříško… Že by měl přiletět čáp nebo vrána?!
08.09.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

Absolonová zasadila poslední ránu manželce svého milence: Je zbouchnutá!

 
Ženatý kladenský hokejista Tomáš Horna a zpěvačka Monika Absolonová prožívají telenovelu a nekoukají napravo nalevo, natož na to, kdo je s kým v jakém svazku. Teď přitvrdili, zpěvačka je ve druhém trimestru!
14.05.2015 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků) , Tomáš Horna (116 článků)

Co je to za přísnou úču? Tuhle velmi známou, krásnou herečku byste na letišti ani nepoznali

 
Herečkou na snímku je rodačka z americké metropole Washingtonu, která koncem listopadu slavila 34. narozeniny. Každého obvykle odzbrojí svým širokým úsměvem a pyšní se skvělým komediálním talentem. Mezi její nejznámější počiny patří horor Bug Buster či komedie Zbouchnutá a Chceš mě, chci tě. Především se ale proslavila rolí v seriálu Chirurgové... Už víte, která slavná kráska se maskovala na letišti v Los Angeles za image brýlaté intelektuálky s drdůlkem na hlavě?
29.01.2013 17:10 |

podobné články

Nová DVD: Mama, Čtyřicítka na krku a Snížek, bílý kožíšek

 
Hororový thriller Mama je o dvou malých dívkách, které zmizely v lesích a pět let je nikdo neviděl. Režisér filmů Zbouchnutá a 40 let panic Judd Apatow uvádí zábavnou sondu do rodinného života s názvem Čtyřicítka na krku. Rodinná animovaná komedie o malém gorilím samečkovi, to je Snížek, bílý kožíšek.
23.07.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Judd Apatow (5 článků)

Muž si udělal ze srandy těhotenský test: Zachránilo mu to život! Jak je to možné?

 
O tom, že těhotenský test není jen poslem špatných zpráv, tedy pardon, není jen poslem toho, že je slečna zbouchnutá, se přesvědčil muž z Velké Británie.
10.03.2014 20:35 |

podobné články

RECENZE: Sousedi jsou letní komedií bez ambicí

 
Herec a scenárista Seth Rogen dokáže být praštěně zábavný, vytvořil si svůj specifický styl a v komediích Zbouchnutá nebo Superbad zazářil. V Sousedech režiséra Grega Mottoly udržuje přisprostlý styl, ale své starší počiny nedokáže trumfnout.
28.05.2014 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Greg Mottola (1 článek) , Seth Rogen (27 článků)

Tak proto spěchají na veselku... Snoubenka George Clooneyho je prý »ZBOUCHNUTÁ«

 
Herec George Clooney prý na svatbu spěchá především proto, že jeho snoubenka Amal už by později neskryla ve svatebních šatech klenoucí se bříško. Tvrdí to bulvární magazíny E! News a TMZ s tím, že se na svatbu nebývale spěchá a šestatřicetiletá právnička se poslední dny objevuje v příliš volném oblečení.
19.08.2014 12:00 |

podobné články

Osobnosti: George Clooney (738 článků)

Michael Jackson se OBRACÍ V HROBĚ: Jeho 16letá dcera je ZBOUCHNUTÁ!

 
Jediná dcera Michaela Jacksona prý otěhotněla. Podle amerických a britských médií šestnáctiletá Paris Jackson nosí volné věci, z nichž jí však vyčuhuje vystouplé bříško. Jméno potenciálního otce není zatím známo, dcera popového krále se s ním ale začala ukazovat na veřejnosti.
09.09.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Michael Jackson (603 článků) , Paris Jackson (127 článků) , Paris Jackson (133 článků)

Dopisy Havla a Landovského: Milý Pavle, naše kamarádka je zbouchnutá. Zřejmě ode mě!

 
Zesnulého herce Pavla Landovského (†78) nepojilo s bývalým prezidentem Václavem Havlem (†75) jen dlouholeté přátelství. Jak se ukázalo, kromě názorů, myšlenek a zážitků, se pánové dělili i o společné milenky. A jednu takovou Václav Havel přivedl do jiného stavu. Vyplývá to z dopisů, které Landovský před smrtí odtajnil.
12.10.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4812 článků) , Pavel Landovský (169 článků)

Sokolová a největší tajemství Plesu v Opeře: Není těhotná? A kdo je případně otec malého Sokola?

 
Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová je buď zbouchnutá, nebo jí dvakrát nesedly šaty. Co myslíte?
10.02.2015 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (249 článků)

Šaty jí zničily postavu: Štíhlá modelka vypadala jako »zbouchnutá«!

 
Na Plese v Opeře se objevila řada celebrit včetně Kateřiny Sokolové, jedné z našich nejkrásnějších miss. Kateřina na sobě měla šperky v hodnotě 1,5 milionu korun! Mnohem více ale zraky přítomných upotalo výrazné bříško, které se Katce rýsovalo pod šaty...
11.02.2015 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Sokolová (249 článků)

Zbouchnutá kokainová princezna? Lindsay Lohan se promenádovala na pláži v negližé s podezřelým břichem!

 
Známou hollywoodskou herečku a průšvihářku Lindsay Lohan (29) vyfotili na pláži při dovolené v Řecku. Místo nových skandálů se ale řeší její břicho. Čeká snad narození potomka?
22.07.2015 10:21 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Filmové premiéry: Nesmrtelný, Vykolejená, Amy, Malý dráček a Když zvířata sní

 
Provokativní psychologický sci-fi thriller Nesmrtelný zkoumá důsledky věčného života za cenu smrti někoho jiného. Po komedii Zbouchnutá natočil režisér Judd Apatow pro změnu Vykolejenou. Po úspěšném uvedení na karlovarském festivalu jde do kin britský dokumentární hit Amy o zpěvačce Winehouseové. premiéru má i německý rodinný animovaný film Malý dráček. Zato ale dánský film Když zvířata sní určitě pro děti není - je to horor.
06.08.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Judd Apatow (5 článků)