Článek

Jitka Čvančarová o Olince (†30), kterou zabila nemoc motýlích křídel: V našich očích svůj boj vyhrála!

 
Herečka Jitka Čvančarová (37) je od roku 2007 patronkou charitativní organizace Debra ČR a s Olgou Joklovou, která 16. srpna podlehla nemoci motýlích křídel, byly přítelkyně. Její odchod Jitku velmi zarmoutil a Blesk.cz poskytla svou kondolenci.
19.08.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)
Podobné články

Jitka Čvančarová je maminkou, porodila holčičku

 
Třiatřicetiletá herečka Jitka Čvančarová v sobotu porodila první dítě. Holčička přišla na svět v pražské porodnici u Apolináře, měřila 51 centimetrů a vážila 3,30 kila. Maminka i dcera Elena Emilie jsou v pořádku. Další články k tématu: Nevěstou roku je Jitka Čvančarová, rozhodli čtenáři iDNES.cz Těhotná Čvančarová ještě před svatbou nafotila sexy snímky Je to fuška, říká o těhotenství zakulacená Jitka Čvančarová Těhotná Jitka Čvančarová si vzala tanečníka Petra Čadka Tělo se nařeže a naseká, popíše Čvančarová Krausovi pohřeb v Tibetu VIDEO: Čvančarová ukázala dcerku Elenu Emilii, jméno má po babičce
29.01.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků) , Petr Čadek (190 článků)

Čvančarová se vrací k práci, hraní v muzikálu podřídí kojení

 
Jitka Čvančarová se téměř tři měsíce po porodu rozhodla nastoupit do muzikálu Bídníci, který zkoušela před narozením dcery. Tu ale stále kojí, takže se dohodla s producentem Janečkem na odpoledních představeních. I když jí zůstala nějaká ta poporodní kila, do kostýmu se pořád vejde. Další články k tématu: VIDEO: Čvančarová ukázala dcerku Elenu Emilii, jméno má po babičce Jitka Čvančarová je maminkou, porodila holčičku Nevěstou roku je Jitka Čvančarová, rozhodli čtenáři iDNES.cz Těhotná Čvančarová ještě před svatbou nafotila sexy snímky Je to fuška, říká o těhotenství zakulacená Jitka Čvančarová Těhotná Jitka Čvančarová si vzala tanečníka Petra Čadka
13.04.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků) , Petr Čadek (190 článků)

Vypadá krásně: Jitka Čvančarová vítá jaro v červené a s motýlem na prsou

 
Herečka Jitka Čvančarová  (38) přijala pozvání z trojské botanické zahrady, aby vypuštěním motýlů do skleníku Fata Morgana zahájila výstavu s názvem Lehkost motýlích křídel. Účast Čvančarové byla nabíledni - patronem výstavy je charitativní organizace Debra, která se zabývá nemocí motýlích křídel a se kterou je Jitka už léta úzce spojena. Druhým hostem, který byl Čvančarové v otevírání výstavy nápomocen, byl fotograf Robert Vano.
07.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků) , Robert Vano (122 článků)

Maminka Olinky (†30), kterou zabila nemoc motýlích křídel: Čvančarová jí nahrazuje dceru!

 
Druhou mámu získala Jitka Čvančarová (38). Není jí nikdo jiný než Olga Joklová (65), maminka nejznámější české pacientky s nemocí motýlích křídel Olinky (†30). Stýkat se nepřestaly ani po její smrti.
27.10.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Jak pomoct dětem s nemocí motýlích křídel. Chatujte s primářkou kožní kliniky

 
O jedné z nejnepříjemnějších nemocí – nemoci motýlích křídel – bude 10. listopadu od 10:00 chatovat se čtenáři Blesku Hana Bučková, primářka Kožního oddělení Pediatrické kliniky FN Brno, zakladatelka a odborný garant sdružení DEBRA ČR. Právě této organizaci se deník Blesk věnuje celý listopad v rámci projektu Srdce pro vás. Téma je tedy onemocnění kůže Epideromolysis bullosa congenita, kterou lidé znají spíše pod názvem nemoc motýlích křídel.
02.11.2015 11:40 |

podobné články

Olinku (†30) zabila nemoc motýlích křídel: Dojemný vzkaz do nebe od Evy Holubové

 
Smrt Olgy Joklové, která v neděli ve věku 30 let podlehla nevyléčitelné nemoci, projevující se rozkladem kůže zvaným odborně epidermolysis bullosa dystrophica – nemoci motýlích křídel, dohnala k slzám nejenom její blízké, ale i celebrity, které s nadací, jež postižené touto nemocí podporuje, spolupracují. Zatímco patronka Debry Jitka Čvančarová (37) se obrnila hradbou mlčení, Eva Holubová (56) napsala na Facebook dojemnou kondolenci.
18.08.2015 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (215 článků) , Jitka Čvančarová (701 článků)

Těhotná Čvančarová ještě před svatbou nafotila sexy snímky

 
Třiatřicetiletá herečka Jitka Čvančarová v únoru porodí Petru Čadkovi dítě. Ještě před svatbou a už těhotná se ale stihla svléct pro jubilejní kalendář Stock 2012. Své ladné křivky vystavila na odiv jen v luxusním spodním prádle. Další články k tématu: Těhotná Jitka Čvančarová si vzala tanečníka Petra Čadka Jitka Čvančarová: Feminismus je extremismus. Vše extrémní je podle mě nezdravé Jitka Čvančarová: po sexy kalendáři čte i erotiku Čvančarová ve vlastním kalendáři jako sexy hraběnka. Podívejte se Moje dieta se jmenuje Max, říká svůdná Simona Krainová Sexy Kubelková se zahalila jen do saténu a krajky Zeťová si z Řecka odskočila domů, aby nafotila lechtivé snímky
26.11.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1893 článků) , Jitka Čvančarová (701 článků) , Petr Čadek (190 článků)

Červené šaty trochu jinak: Jitka Čvančarová na titulní straně kalendáře

 
Herečka Jitka Čvančarová  (37) před pár dny pokřtila kalendář s názvem 12 plus 12 organizace DebRA, jež podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Nafotit se do něj nechalo dvanáct známých osobností plus Jitka Čvančarová na titulce v červených šatech se sukní z explodujícího červeného skla.
18.11.2015 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Lenka trpící nemocí motýlích křídel: Dostane peníze! Díky Jitce Čvančarové!

 
To je pomoc! Herečka Jitka Čvančarová (33) se ani v osmém měsíci těhotenství nebojí práce! Na několik hodin se změnila v prodavačku a vrhla se na dobročinný prodej pečiva a cukroví. Pro organizaci Debra, která se stará o lidi s nemocí motýlích křídel, tak hravě vydělala 28 000 korun. Peníze pomohou i těžce postižené Lence Marténkové (21)!
31.12.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Popel Olinky jsem rozsypala na útesu, jak si to přála, svěřila se maminka ženy, která bojovala s nemocí motýlích křídel

 
Večer plný emocí prožila Jitka Čvančarová, která už pošesté vyzvala dvanáct osobností, aby se zapojili do kampaně na pomoc lidem s nemocí motýlích křídel. Na pódiu se vystřídali hosté, kteří měli jedno společné – vzpomínali na v srpnu zesnulou Olinku Joklovou (†30), které maminka splnila její poslední přání…
13.11.2015 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Nemoc »motýlích křídel«: Na pomoc čeká i Markétka (6)!

 
Markétka Svobodová (6) z Tuhaně u Mělníka trpí od narození vzácnou nevyléčitelnou nemocí kůže Epidermolysis bullosa (»nemoc motýlích křídel«).
03.06.2011 12:15 |

podobné články

Markétu a Samuela ničí nemoc motýlích křídel, pomozte prosím!

 
Markétka z Tuhaně u Mělníka a Samuel z Heřmánek u moravských Oder sice bydlí od sebe na stovky kilometrů daleko, ale přesto mají jedno společné. Velkou bolest. Oba totiž trápí epidermolýza, což je puchýřnaté genetické onemocnění kůže. Kvůli kůži, která se pod dotykem rozpadá, se jí říká také nemoc motýlích křídel.
06.06.2011 18:00 |

podobné články

Nemocí motýlích křídel trpí asi 200 lidí. Doufají v pomoc politiků

 
Šestadvacetiletá Olga z Jihlavy se musí vyrovnávat s bolestí, kterou jí přináší zákeřná nemoc motýlích křídel. Stejně jako mladý David, kterého jsme představili nedávno, také ona má vážné problémy s naším zdravotním systémem.
05.03.2011 22:30 |

podobné články

Neunesla nápor emocí: Blondýna Jitka Čvančarová se na veřejnosti rozplakala jako želva. Co ji dojalo?

 
Ani po sedmi letech spolupráce s nadací DebRA se Jitka Čvančarová  (35) nepřestává dojímat. Během zahájení vernisáže velkoformátových fotografií 12 plus 12 v budově Českého rozhlasu herečku citově zasáhl proslov kamarádky Olgy, která trpí nemocí motýlích křídel. Jitka dala průchod emocím a po tváři se jí kutálely slzy jako hrachy.
03.03.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků)

Herečka Jitka Čvančarová (37): Jak bojuje s nemocí?

 
Nemoc motýlích křídel! Každý si při této diagnóze vybaví Olinku Joklovou (†30), která jí letos v létě podlehla. I kvůli této ženě se znovu postavily před objektivy fotoaparátů herečky Jitka Čvančarová (37) a Tereza Voříšková (26).
20.11.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků) , Tereza Voříšková (239 článků)

Markétka (7) s vzácnou nemocí motýlích křídel: Každý dotyk tak moc bolí!

 
Asi málokdo si umí představit, jaké to je žít s kůží jemnou tak, že i sebemenší dotek a oděrka způsobí nesmírně bolestivé a mokvající puchýře a otevřené rány. Školačka Markétka Svobodová (7) z Tuhaně u Mělníka od narození trpí vzácnou nemocí Epidermolysis bullosa, které se také říká »nemoc motýlích křídel«.
15.10.2012 05:10 |

podobné články

Zemřel velký bojovník s nemocí motýlích křídel: Davidovi bylo 24 let

 
Bojoval s krutou chorobou a ještě se snažil podporovat druhé. Čytřiadvacetiletý David Fibichr ale bohužel nakonec boj s bolestivou nemocí motýlích křídel prohrál. Zemřel v pátek 16. prosince ve věku pouhých 24 let.
19.12.2016 14:00 |

podobné články

Zdravotníci FNUSA účastníky Metrostav handy cyklo maratonu

 
DEBRA ČR vysílá svůj tým cyklistů na Metrostav handy cyklo maraton 2016. Cílem cyklistů je šířit povědomí o nemoci motýlích křídel a získat finanční prostředky na nákladný ošetřovací materiál pro pacienty s touto vzácnou nemocí. Patronkou závodu je pacientka Petra Koudelková, která trpí nemocí motýlích křídel od narození.
01.08.2016 18:45 |

podobné články

Je to fuška, říká o těhotenství zakulacená Jitka Čvančarová

 
Třiatřicetiletá herečka a zpěvačka Jitka Čadek Čvančarová je v sedmém měsíci těhotenství. Procházka růžovou zahradou to prý není, i když jí manžel, tanečník Petr Čadek, pomáhá, jak jen může. Další články k tématu: Těhotná Jitka Čvančarová si vzala tanečníka Petra Čadka Jitka Čvančarová: Ráda cestuji, je to jedna z nejvíc obohacujících činností
23.11.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (701 článků) , Petr Čadek (190 článků)