Článek

Jiří Všetečka chodí světem a rozumí mu

 
Fotograf Jiří Všetečka se ve své nové knize ...chodec s objektivem vydává proti proudu času po vlastních stopách. Profesních, historických i osobních. Těch 280 stran publikace je vlastně svébytně pojatý deník. Tvůrce samotného, ale i Československa jako takového.
24.10.2015 15:45 |

podobné články

Podobné články

Nové knihy: Jack Du Brul, Will Adams, Simon Scarrow a Robert Low, Všetečka i Nezval

 
Nabídku tohoto týdne zahájíme thrillery amerických autorů Jacka Du Brula a Willa Adamse a pokračujeme dalšími díly britských autorů historických románů Simona Scarrowa a Roberta Lowa. Dnes už klasik české fotografie Jiří Všetečka doprovodí verše Vítězslava Nezvala. Nechybí výbor dobrých amerických detektivek a na závěr komiks amerického autora Briana K. Vaughana a kanadské výtvarnice, která se jmenuje Pia Guerra.
21.10.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Nezval (10 článků) , Robert Adams (2 články) , Simon Adams (1 článek) , Jack Low (1 článek) , Robert Adams (2 články)

Láska v Ordinaci: Písařík a Zahradnická spolu chodí?!

 
Mezi herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 to jiskří. Martin Písařík (30) alias doktor Všetečka a Lenka Zahradnická (24) neboli zdravotní sestřička přezdívaná Veverka se scházejí i mimo kameru a jejich vztah zdaleka nevypadá jako kamarádský.
04.03.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Zahradnická (51 článků) , Martin Písařík (146 článků)

Kongo: Znásilnění jako hra!

 
Český fotograf Jiří Všetečka (72) strávil 14 dní v odlehlých oblastech Konga, v nichž proti sobě bojují domorodé kmeny. Byl šokován tím, jak tu děti předvádějí znásilnění svých matek jako hru, a jak v nemocnici končí dvanáctileté znásilněné dívky. Zachytil to vše na fotografie.
19.07.2009 05:05 |

podobné články

Advokáti se poprvé předvedli v nových talárech

 
Trochu jako na módní přehlídce to vypadalo o přestávce jednání Ústavního soudu v Brně. Zatímco se plénum odešlo poradit o projednávané stížnosti na platnost komunálních voleb, stali se dva přítomní advokáti Petr Toman a Jiří Všetečka centrem pozornosti kamer a fotoaparátů. Bylo to díky novým talárům, v nichž se zástupci české advokacie představili vůbec poprvé.
04.05.2011 12:55 |

podobné články

Strejček (ODS): Užitečná kůrovcová lekce

 
To, zda si vybereme mezi světem utopistických chimér a vnucených žebříčků hodnot nebo světem aktivním a pozitivním – světem svobodné lidské aktivity, je pouze a jenom na nás.
09.08.2011 17:25 |

podobné články

Písařík z Ordinace: Objímačka s nahotinami!

 
Populární doktor Všetečka z Ordinace v růžové zahradě Martin Písařík (29) nemá o fanynky nouzi. Na jedné akci se natolik zalíbil hosteskám, kterým kus látky zakrýval jen to nejnutnější, že se na něj vrhly a svými vnadami ho téměř umačkaly.
11.06.2009 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (146 článků)

Valentýnský večírek Ordinace v růžové zahradě - Doktor Všetečka se předváděl

 
Svátek zamilovaných a úspěšnou atestaci MUDr. Oskara Všetečky oslavili protagonisté televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě na valentýnském večírku v pražské restauraci La Galerie.
12.02.2010 02:10 |

podobné články

Martin Písařík alias doktor Všetečka z Ordinace: Seriálový Oskar je lepší než já!

 
V »nováckém« seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje herec Martin Písařík tak trochu směšného doktora Oskara Všetečku, který to v osobním životě a hlavně ve vztahu se ženami neměl nikdy jednoduché. Milostných problémů nezůstal ušetřen ani jako čerstvý ženáč a maléry se mu nevyhýbají ani na pracovišti. Jaký je však jeho představitel Martin Písařík (30) ve skutečnosti? Jak to má s něžným pohlavím a co má společného se svým seriálovým hrdinou? To vše prozradil čtenářům Nedělního Aha!.
28.02.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (146 článků)

Ordinace v růžové zahradě 2 (204) - Kominíci nosí štěstí

 
Nemocnicí vládne strach. Nový ředitel rozdává výpovědi, jednu si odnáší i Oskar Všetečka. Eduard ředitele obviní, že nechce nemocnici zachránit, ale zlikvidovat.
24.06.2010 12:05 |

podobné články

Horváth na Filla: Trenky dolů!

 
Jaká škoda, tedy aspoň pro dámy, že tyhle snímky plzeňská Viktoria nezařadí do svého kalendáře či na plakáty. Když se fotbalisté ligového lídra fotili pro klubové potřeby, jako vždy řádil všetečka Pavel Horváth (35) a nabídl fotografům opravdu pikantní scény.
01.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Horváth (156 článků)

Módní ikona Beckham šokuje! Dcera (2) mi radí, co si mám obléct

 
I když svět Victorii Beckham (39) "pasoval" na módní ikonou a navíc je stále uznávanější módní návrhářkou, oblečení jí schvaluje její dvouletá dcera, roztomilá všetečka Harper Seven.
24.09.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (736 článků)

Slavné michelinské restaurace jsou sterilní jak nemocnice, já hledám punk, říká kreativní šéfkuchař

 
Jan Všetečka působí jako kreativní šéfkuchař sítě restaurací Ambiente. Vymýšlí nová jídla a hledá způsob, jak posunout českou gastronomii výš.
10.06.2016 09:10 |

podobné články

Jiří Suchý po rozvodu: Mám teď čtyři čtvrtmanželky

 
V jednaosmdesáti letech se Jiří Suchý rozvedl. S bývalou manželkou prý zůstal v přátelském vztahu a mají se stejně rádi jako během manželství. Na nedostatek žen ve svém životě si ale stěžovat nemůže. Má dokonce čtyři a jednou z nich je Jitka Molavcová. Další články k tématu: Markéta Suchá: Krizi jsme měli jen jednu Jiří Suchý: Svatba není cár papíru Šéf Semaforu Jiří Suchý se oženil Jiří Suchý bude číst z dopisů, které si psal s Werichem i politiky AUDIO: Renesanční Jiří Suchý vydá první audioknihu se svými povídkami Jiří Suchý oslavil osmdesátku. Vysloužil si potlesk vestoje Semafor možná skončí, obává se Jiří Suchý
06.06.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (192 článků) , Jitka Molavcová (49 článků)

Simona Krainová: Vyhrnutá sukně!

 
PRAHA – Modelka Simona Krainová (35) podle svých slov módě rozumí. Výsledkem je prapodivná kombinace křiklavě růžových šatů a asymetrického lesknoucího se saka. Tak znova: vážně módě rozumí?
21.05.2009 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1705 článků)

Fenka rozumí více než 1000 slovům, je chytrá jako malé dítě

 
Zvládnutí příkazů "sedni, lehni a dej pac" u psa neznamená nějakou výjimečnou inteligenci. To šestiletá americká fenka Chaser rozumí zhruba 1000 slovům a soupeří tak s leckterým tříletým dítětem. Ne nadarmo je také mnohými označována za nejchytřejšího psa na světě.
07.01.2011 08:50 |

podobné články

Terence Blanchard: George Lucas je člověk, který rozumí věci

 
V Praze natáčel americký trumpetista Terence Blanchard. "Spolu s producenty Georgem Lucasem a Rickem McCallumem jsme tu od neděle do pondělí do noci natáčeli v Rudolfinu moji hudbu k filmu Red Tails. Česká filmharmonie byla výborná a spolupráce skvělá, jsem z ní nadšen. Lucas rozumí věci, dává prostor svým spolupracovníkům, a já jen doufám, že jsem ho nezklamal," řekl v rozhovoru pro Právo Blanchard.
09.06.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Terence Blanchard (2 články) , George Lucas (38 článků)

Miminka rozumí cizím jazykům, řídí se tónem hlasu

 
Neuvěřitelné! Psychologové prokázali, že matka může na kojence mluvit jakoukoliv cizí řečí. Přesto jí pokaždé rozumí.
11.01.2012 07:40 |

podobné články

Komentář Františky: Titán Okamura rozumí všemu, ale módě ne

 
Podnikatel, spisovatel, bloger, v Tokiu narozený Titán Tomio Okamura, jenž rozumí všemu a ničemu, se stal senátorem, což jej utvrdilo v dojmu, že by měl být i prezidentem. Pokud to myslí vážně, měl by značně zapracovat na své image včetně šatníku. To, co předvedl na party jisté značky elektronických cigaret, je důkazem.
01.11.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (1522 článků)

Rusko vždy rozumělo a rozumí jen síle, míní kněz Halík

 
Rusko vždy rozumělo a rozumí jen síle, míní kněz a filosof Tomáš Halík, který nedávno jako první Čech získal Templetonovu cenu. V rozhovoru pro ČT popsal, proč je podle něj dobře, že je Česká republika v NATO.
14.03.2014 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (331 článků)