Článek

Jiří Paroubek se vysmál hlavě Jaroslava Foldyny

 
Expremiér Jiří Paroubek si tropí žerty z poslance ČSSD Jaroslava Foldyny, který povede krajskou kandidátku v letošních volbách v Ústeckém kraji. Než vypustí pár slov do rádia, měl by si prý tento krajský lídr uvědomit, co říká. Jinak totiž lidé přijdou na to, že je to možná v jádru dobrý muž, ale na počty má velmi špatnou hlavou.
14.04.2016 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků)
Podobné články

Paroubek si rýpl do Foldyny: Za to, co říká, mohou rány do hlavy

 
Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek se na svém webu VašeVěc.cz pustil do svého bývalého kolegy z ČSSD Jaroslava Foldyny, který jej obvinil, že za to, že prošly církevní restituce, mohou on a Jiří Šlégr. Podle Paroubka už Foldynovi nezabírá lék lexaurin.
20.07.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků) , Jiří Šlégr (399 článků) , Jiří Šlégr (400 článků) , Jaroslav Foldyna (341 článků)

Přídavky na čtyři děti a dost! Foldyna přišel s radikálním návrhem a toto následovalo

 
ANKETA Sociálně demokratický poslanec Jaroslav Foldyna přišel s návrhem, který odmítli nejen jeho spolustraníci, ale i pravicoví politici. Navrhuje totiž, aby bylo možné čerpat přídavky maximálně na čtyři potomky. „Podle mne je tento nápad strašně hloupý a to zvláště v dnešní době, kdy Evropa vymírá,“ reagoval na nápad Foldyny pro ParlamentníListy.cz senátor Jiří Čunek. „Návrh Foldyny je mimořádné polovičatý,“ přispěl názorem i poslanec Tomio Okamura, kterého navíc pohoršilo jedno včerejší „ano“ od vlády.
10.03.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (497 článků) , Tomio Okamura (1562 článků) , Jaroslav Foldyna (341 článků)

Bakala platí štědře TOP 09, ale jinde závazky moc vážně neplní. Paroubek se vysmál kapitalistům, kteří mu naletěli

 
Privatizovat zisky a socializovat ztráty, to je, oč v Bakalově případě běží, píše Jiří Paroubek, expremiér a předseda strany LEV 21 v rubrice Politici voličům serveru ParlamentníListy.cz. Paroubek si také všímá rolí, které v podnikatelském příběhu Zdeňka Bakaly hráli exministři financí Bohuslav Sobotka (ČSSD) a Miroslav Kalousek (TOP 09).
04.07.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků) , Bohuslav Sobotka (8227 článků) , Miroslav Kalousek (5961 článků)

Paroubek se vysmál české pravdě a lásce. Má prý neobyčejně povedeného vlajkonoše

 
Někdejší premiér české republiky Jiří Paroubek ukazuje prstem na střet zájmů. V roce 2004 se totiž uskutečnil prodej menšinového podílu státu OKD, a to za tehdejšího ministra financí Bohuslava Sobotky (ČSSD). Majetek přešel pod Zdeňka Bakalu, pro něhož pracoval dlouholetý Sobotkův přítel, advokát Radek Pokorný. Paroubek svůj komentář na ParlamentníchListech.cz nazval „Podařený vlajkonoš sil pravdy a lásky Z. Bakala“ a tvrdí, že podnikatel byl na odhalení busty Václava Havla v Kongresu USA a tudíž, že to mohl být důvod, proč Česká televize vystřihla negativní zmínku o něm v projevu prezidenta Zemana.
12.12.2014 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Jiří Paroubek (3167 článků) , Jiří Havel (304 článků) , Jiří Zeman (796 článků) , Jiří Havel (304 článků) , Jiří Pokorný (25 článků)

Byl jsem šokován, vzpomíná Paroubek a odhaluje, co před lety zařídil kvůli Bakalovi a OKD

 
Předseda LEV 21 Jiří Paroubek prozradil v rozhovoru pro časopis Týden některé okolnosti ohledně smlouvy o prodeji OKD včetně bytů. Podle něj chtěl Paroubek přimět Zdeňka Bakalu, aby splnil sliby, které dostali nájemníci. Bakala prý na oplátku investoval miliony, aby se Paroubek premiérem nestal. Paroubek také říká, že byl šokován z analýzy privatizace OKD, kterou si v roce 2009 nechal zpracovat právničkou Hanou Marvanovou.
22.04.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků) , Andrej Babiš (8309 článků)

Když ČSSD diskutovala o Hradu, znělo často Zemanovo jméno

 
Jméno bývalého premiéra a předsedy ČSSD Miloše Zemana často padalo v diskusi k nominaci na prezidenta, kterou od rána vedli účastníci zasedání širšího vedení ČSSD. Podle ústeckého sociálního demokrata a poslance Jaroslava Foldyny by se mohl stát oficiálním kandidátem ČSSD, i když má vlastní stranu. Nakonec však byl navržen pouze senátor Jiří Dienstbier.
19.05.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků) , Miloš Zeman (16404 článků)

Exsenátor ČSSD: Hochštapler Bělobrádek, inkvizitor Herman. Odmítám lidovce ve vládě, Zemanovo zdržování mi nevadí

 
Bývalý senátor za ČSSD Jiří Vyvadil se ostře vymezil vůči vznikající vládě sociálních demokratů, lidovců a babišovců. Jednoznačně odmítá církevní restituce a získal i podporu poslance Jaroslava Foldyny.
09.01.2014 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (796 článků)

Jiří Paroubek se vyjádřil k poklesu hospodářského růstu. A vysmál se „ekonomickým beletristům" z pravice

 
Česká ekonomika oproti optimistickým předpokladům v květnu zpomalila svůj růst na dvě a půl procenta. Kdyby nebylo automobilového průmyslu, tradičního tahouna tuzemské ekonomiky, čísla by byla ještě o poznání červenější. Šéf strany Lev 21 – Národní socialisté a někdejší premiér Jiří Paroubek ve svém článku uveřejněném v rubrice Politici voličům na serveru ParlamentniListy.cz výkon české ekonomiky okomentoval. Při té příležitosti si neodpustil rýpnutí do politické pravice.
07.07.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků)

Jiří Paroubek se rozloučil

 
Jiří Paroubek se rozloučil s veřejností a spolustraníky na webu ČSSD. Prozradil, že je v pondělí naposledy ve své kanceláři v Lidovém domě jako předseda ČSSD. Ráno Paroubek absolvoval poslední tradiční poradu předsedy. Tentokrát ale šlo spíše o neformální setkání se spolupracovníky. Paroubek ve volební sobotu 29. května oznámil, že do sedmi až deseti dnů rezignuje na pozici šéfa ČSSD. Později v pondělí vpodvečer také podepsal odchod z postu předsedy soc. dem.
07.06.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků)

Jiří Paroubek vysvětlil, jak se potkal s podnikatelem Savovem, který se schovává v Londýně: Jednou moje dcera chtěla do zoo...

 
Expremiér Jiří Paroubek také poznamenal pár slov na adresu Františka Savova, podnikatele stíhaného v Česku pro krácení daní. Paroubek prozradil, že se při své poslední návštěvě Londýna, kde dnes zmíněný podnikatel pobývá, s ním neviděl. Klade si však otázku, kde investigativní novináři berou informace o tom, s kým se Savov vídal. Paroubek zmiňuje českou rozvědku a Andreje Babiše (ANO).
23.06.2015 21:46 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků) , Andrej Babiš (8309 článků)

Paroubek a Škárka se v Plzni smáli na všechny strany. Důvod měli spíš k pláči

 
Předseda Národních socialistů – LEV 21 Jiří Paroubek vyrazil se svojí suitou, včetně nové akvizice strany, poslance Jaroslava Škárky na návštěvu Plzeňského kraje, údajně za účelem mapování problémů, které region trápí, aby je pak mohla strana promítnout do svého volebního programu pro krajské volby. Při sestavování programu budou asi socialisté nuceni vařit z vody, protože sám Paroubek byl nucen připustit, že během návštěvy žádné výrazné problémy nezaznamenal.
23.02.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3167 článků) , Jaroslav Škárka (520 článků)

Foldyna (ČSSD): ČSSD si publikum neplatila a ČRo to sám uznal

 
Ohrazení Jaroslava Foldyny proti dezinterpretaci jeho výroku.
07.05.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (341 článků)

U dramatické schůze děčínské ČSSD asistovala policie

 
Dramatický průběh měla schůze ČSSD v Děčíně, která se konala v úterý večer. Průběh rokování se podle šéfa děčínské okresní soc. dem. Jaroslava Foldyny snažil neúspěšně ovlivnit severočeský podnikatel Tomáš Horáček, který už asistoval u několika pokusů o hromadný nábor do řad oranžových. Za vyhrocené situace byl Foldyna nucen požádat městskou policii o pomoc.
21.04.2011 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (341 článků)

Foldyna o korupci: Malým zlodějům sekáme ruce, velkým jen nehty

 
Podle socialisty Jaroslava Foldyny má současné Česko k demokracii a svobodě daleko. Krade se tu ve velkém a nikdo s tím nic nedělá.
31.05.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (341 článků)

Bezpečnost na Šluknovsku by měl řešit Kubice, píše senátor

 
Podle senátora za ČSSD Jaroslava Foldyny by měl situaci na Šluknovsku řešit sám ministr vnitra Jan Kubice. Připojil se k němu i starosta Rumburku, kde došlo k rasově motivované rvačce.
22.08.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (678 článků)

Investujme do Šluknovska, žádá Foldyna. Lidi tu potřebují práci

 
Sociální rozbroje mezi lidmi na Šluknovsku způsobuje podle poslance ČSSD Jaroslava Foldyny nedostatek práce a s tím související hospodářská nestabilita. Na sever Čech se tak musejí vrátit investoři, musejí dávat lidem práci a situace se uklidní.
27.01.2012 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (341 článků)

Lidé mají hlad. Nedostali dávky, nutí je to krást, pálí do vlády Foldyna

 
ROZHOVOR Podle poslance Jaroslava Foldyny (ČSSD) se kvůli novému systému vyplácení dávek v hmotné nouzi na severu Čech lidé dostali do situace téměř na hranici života a smrti. Kvůli nedostatku financí jsou tak nuceni krást, aby vůbec měli co do úst.
01.02.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (341 článků)

Zaorálek: Zeman? Tak to je pasé

 
Návrh poslance Jaroslava Foldyny na kandidaturu Miloše Zemana za ČSSD není ničím novým a zřejmě se neujme. „O Miloši Zemnaovi politické grémium minulý týden také jednalo. Kolega Foldyna se vlamuje do otevřených dveří,“ uvedl pro ParlamentníListy.cz první místopředseda oranžové strany Michal Hašek.
23.02.2012 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2257 článků) , Miloš Zeman (16404 článků) , Jaroslav Zaorálek (33 článků) , Jaroslav Hašek (86 článků) , Jaroslav Hašek (86 článků) , Jaroslav Foldyna (341 článků)

Poslanec Foldyna: Havel podporoval vraždy nevinných Srbů

 
Před velvyslanectvím Republiky Srbsko si v sobotu desítky lidí připomínali oběti bombardování bývalého území Jugoslávie. Pietní akt upořádalo sdružení "Přátelé Srbů na Kosovu" sociálně demokratického poslance Jaroslava Foldyny, který ve svém projevu kritizoval ministra zahraničí Karla Schwarzenberga a podporu útoku na civilní oběti ze strany exprezidenta Václava Havla.
26.03.2012 21:14 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Karel Schwarzenberg (3584 článků) , Jaroslav Foldyna (341 článků)