Článek

Jiný kraj, jiný mrav. O Velikonocích to platí dvojnásob!

 
Pro většinu české populace jsou Velikonoce především symbolem vítání jara. Pro věřící jsou daleko vážnější oslavou znovuzrození Ježíše Krista. Jak je na tom zbytek Evropy?
22.03.2016 05:10 |

podobné články

Podobné články

Máte rádi nevšední a exotické pochoutky? Vyrazte na gastrovýlet za pečenými psy, krysami, netopýry nebo opicemi do Indonésie!

 
Jiný kraj, jiný mrav – i jiné chutě. A v jihovýchodní Asii to platí dvojnásob. Místní obyvatelé s oblibou konzumují psy, "opice":http://www.extra.cz/zvracena-zabava-v-jakarte-opice-tam-prevlekaji-za-miminka-jaky-to-ma-smysl, netopýry, krysy a dokonce i obrovské hady.
05.03.2014 00:25 |

podobné články

Máte rádi nevšední a exotické pochoutky? Vyražte na gastrovýlet za pečenými psy, krysami, netopýry nebo opicemi do v Indonésie!

 
Jiný kraj, jiný mrav – i jiné chutě. A v jihovýchodní Asii to platí dvojnásob. Místní obyvatelé s oblibou konzumují psy, "opice":http://www.extra.cz/zvracena-zabava-v-jakarte-opice-tam-prevlekaji-za-miminka-jaky-to-ma-smysl, netopýry, krysy a dokonce i obrovské hady.
04.03.2014 21:20 |

podobné články

Příliš vášnivá debata: Hosté se do sebe ve studiu pustili v přímém přenosu a zničili stůl!

 
Jiný kraj, jiný mrav a o Jordánsku to platí hned dvojnásob. Při politické debatě se tam dva novináři rozohnili natolik, že se na sebe vrhli a začali se přetlačovat stolem, který rozebrali na kousíčky. A to v přímém přenosu.
09.05.2014 18:25 |

podobné články

Nahota, zvěř a močení: Divnolidi z australské MHD řádí jako pominutí

 
Jiný kraj, jiný mrav, říká se, což platí o Austrálii hned dvojnásob. V zemi, kde je více druhů jedovatých pavouků než těch neškodných, je možné cokoliv. Ale co se týče MHD, jsou Australané stejní podivíni jako čeští cestující. Jenom jsou potrhlí trochu jinak.
23.11.2015 22:30 |

podobné články

Kraj mého srdce 2015 - polovina hlavních cen pro Jihomoravský kraj

 
Polovina z osmi hlavních cen každoročně vyhlašované ankety Kraj mého srdce za rok 2015 putovala do Jihomoravského kraje. Na letošním 25. veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze ceny převzala ředitelka Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava Zuzana Vojtová. Po jednom prvenství pak získal Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj a Praha. Jihomoravský kraj získal ocenění ve všech kategoriích kromě kategorie Zimní dovolená. Anketu Kraj mého srdce vyhlašuje každoročně vydavatelství KAM po Česku a veletržní společnost Incheba Expo Praha. Pro svůj oblíbený turistický kraj letos v osmi kategoriích hlasovalo celkem 10 745 osob.
22.02.2016 16:55 |

podobné články

Co dělat po Velikonocích s tolika vejci? 5 rychlých a levných receptů

 
Co udělat po Velikonocích s tolika vykoledovanými kraslicemi, když nechcete celý týden jíst klasickou pomazánku? Připravili jsme pro vás pět receptů, které jsou rychlé a především levné. Co udělat po Velikonocích
21.04.2014 13:40 |

podobné články

Maďaři musí souložit ve tmě, Rusové mají zákaz líbání

 
Jiný kraj, jiný mrav, říká známé přísloví. Zdá se, že pro sexuální hrátky to platí obzvlášť. Až pojedete do Ruska, nelíbejte se proto na ulici, do Irska si s sebou vezměte zásobu kondomů a v Číně se raději nekoukejte holkám po nohách, pokud se nechcete dostat do rozporu se zákonem. Jeho neznalost totiž neomlouvá!
19.12.2010 13:45 |

podobné články

Italky se mažou olejem, Američanky si píchají botox

 
Jiný kraj, jiný mrav. To platí i pro péči o tělo. Jak to, že Asiatky mají tak čistou, hladkou pleť, Brazilky sexy pevná stehna a Indky zdravé, husté vlasy? Blesk.cz shromáždil zkrášlující tipy z celého světa.
30.05.2011 07:35 |

podobné články

Famadihana: Tanec s mrtvým

 
Říká se jiný kraj, jiný mrav. To platí i na Madagaskaru, kde nebožtíci tancují
16.04.2012 00:35 |

podobné články

Exotika v posteli: s černochem nebo Asiatem?

 
Máte zálusk na nějakého exotičtějšího cizince? Třeba Číňana nebo Afričana? Pak počítejte s tím, že milování s nimi nebude stejné, jako s bílým partnerem. I v posteli totiž platí: jiný kraj, jiný mrav.
08.02.2013 10:10 |

podobné články

Roman Janoušek a Oskar Pistorius: Najdete 333 rozdílů?!

 
Rozdíly? 333 dní na svobodě! Jiný kraj, jiný mrav - tohle přísloví platí. Zatímco hvězdný beznohý atlet Oskar Pistorius skončil před soudem jen pár hodin po vykonání vraždy, český lobbyista Roman Janoušek si 333 dní poté, co se pokusil o vraždu, běhá na svobodě.
19.02.2013 16:45 |

podobné články

Dobrůtky po čínsku: Dáte si tarantuli, švába, nebo kočku?

 
Jiný kraj, jiný mrav. To platí nejenom v módě, kosmetice, nebo filozofii, ale i v jídle. Že je to pravda, tak o tom se sami můžete předsvědčit především z fotek čínského tržiště.
28.02.2013 06:05 |

podobné články

Triky na hubnutí ze světa: Japonci hubnou spánkem, Maďaři kyselou okurkou

 
Jiný kraj, jiný mrav, to platí i v hubnutí. Inspirujte se hubnoucími triky Brazilek, Němek nebo žen z Jižní Afriky.
19.09.2013 12:45 |

podobné články

Oraz po těžké dřině v práci: V Japonsku mají z focení opilých byznysmenů nový hit!

 
Jiný kraj, jiný mrav, což platí o Japonsku více, než o jakékoliv jiné zemi na celém světě. Čím se teď baví Japonci nejvíc? Nejnovějším hitem v zemi vycházejícího slunce je focení opilých byznysmenů v oblecích. No vážně, jen se mrkněte.
12.06.2014 16:00 |

podobné články

Takhle se kalí v Rusku: Opilcovi chytla od chlastu hruď!

 
Jiný kraj, jiný mrav – to je přísloví, které, co se konzumace alkoholu týče, platí nejvíce pro Rusko a další východní země. V chladných částech zeměkoule se místní často posilňují alkoholem, aby se obrnili proti děsivému mrazu. Někdy to ale může skončit zatraceně žhavě.
29.10.2015 10:25 |

podobné články

OBRAZEM: Styl uklízečky i pohádkové šaty. Není princezna jako princezna

 
Současné členky královských rodů nevypadají jako princezny z pohádek. Většinou se oblékají módně, vkusně a stylově. I u nich ale platí rčení jiný kraj, jiný mrav. Například styl thajské princezny okouzlí méně než outfity evropských princezen.
26.05.2016 16:25 |

podobné články

Mapa ohrožení: Evropa se bojí terorismu - kde hrozí nebezpečí?

 
Jiný kraj, jiný mrav… nebo spíš jiný strach. Na úterní bruselské krveprolití reagovaly vlády evropských států různě. Některé cítí vysoké ohrožení, jiné asi doufají, že se teroristé jejich zemi vyhnou. Český kabinet vyhlásil první stupeň ohrožení ze čtyř.
24.03.2016 05:15 |

podobné články

Vysokoškoláci, pracovat je nutnost! Není praxe, nebude práce...

 
Trh práce je bojiště. Zvítězí na něm jen ti připravení. A dvojnásob to platí u čerstvých vysokoškoláků. Kdo během studia kašle na praxi, musí se po získání diplomu snažit dvojnásob.
19.04.2013 15:20 |

podobné články

Jiný kraj, jiný mrav - a také jiná snídaně

 
Skladba snídaní se liší po celém světě, stát od státu. Co vás může potkat při vašem cestování?
22.01.2010 20:55 |

podobné články