Článek

Ještě že může jen sázet stromy, opřel se do Zemana šéfredaktor Balšínek

 
Do české hlavy státu Miloše Zemana se pustili novináři Dalibor Balšínek a Ján Simkanič. Důvodem je dnešní příjezd čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a Zemanova slova pro čínskou televizi.
28.03.2016 19:11 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20450 článků)
Podobné články

Šéfredaktor Lidových novin Balšínek odchází ze své funkce

 
Šéfredaktor Lidových novin Dalibor Balšínek ke konci roku odejde z vydavatelství Mafra, kde zároveň působí jako člen představenstva. Potvrdil to serveru Mediaguru.cz s tím, že další pracovní kroky zatím zvažuje. Balšínek ČTK řekl, že jej nyní čeká jednání s vedením společnosti o konkrétní podobě a termínu jeho odchodu. 
03.11.2013 15:56 |

podobné články

Dalibor Balšínek: Zeman vykřikuje jak vyholené lebky. Je mi trapně. Debata o uprchlících je cvičením primitivů vedeným agresivními pudy

 
Dalibor Balšínek, šéfredaktor týdeníku Echo, se v neděli na svém Facebooku velmi rozhořčeně rozepsal o všech, kteří vystupují proti imigrantům, včetně prezidenta Zemana. Balšínek prý rozhodně není žádný „sluníčkový človíček“, ale za tyto lidi se stydí.
03.08.2015 07:56 |

podobné články

Dalibor Balšínek: Zeman vykřikuje jak vyholené lebky. Je mi trapně. Debata o uprchlících je cvičením primitivů vedených agresivními pudy

 
Dalibor Balšínek, šéfredaktor týdeníku Echo, se v neděli na svém Facebooku velmi rozhořčeně rozepsal o všech, kteří vystupují proti imigrantům, včetně prezidenta Zemana. Balšínek prý rozhodně není žádný „sluníčkový človíček“, ale za tyto lidi se stydí.
03.08.2015 08:01 |

podobné články

Šéfredaktor Lidových novin Balšínek skončil, list povede Veselin Vačkov

 
Šéfredaktor Lidových novin a člen představenstva vydavatelství Mafra Dalibor Balšínek dnes po dohodě s vedením ve funkcích skončil. Řízením redakce Lidových novin byl pověřen jejich někdejší šéfredaktor Veselin Vačkov. Sdělila to dnes Mafra. Majitel vydavatelství Andrej Babiš plánuje jméno nového šéfredaktora Lidových novin oznámit příští týden. A už do pátku 15. listopadu by mělo být známo i jméno nového šéfredaktora Mladé fronty DNES. 
13.11.2013 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků)

Balšínek se raduje nad písní Jarka Nohavici: Vytočil pražské vzteklé intouše. Zvláště toho licoměrného Rejžka

 
Novinář Dalibor Balšínek se vyjádřil k nové písničce Jarka Nohavici Arab mi šahá na babu. Podle jeho slov mu přijde popěvek mimořádně povedený. „Hlavně v tom, že Nohavica tím kouzelně mate, jak to vlastně myslí,“ podotýká Balšínek.
21.08.2016 15:35 |

podobné články

Pane Bakalo, nahráváte pademokratickým silám, zoufá si Balšínek z Echa

 
Vydavatel a šéfredaktor Echo24.cz Dalibor Balšínek se na svém serveru zamyslel nad odpovědností Zdeňka Bakaly.
29.05.2016 21:56 |

podobné články

Dalibor Balšínek: Zeman je odpudivý. Čím naší zemi vlastně prospívá?

 
Nad kauzou Jiřího Bradyho a rolí, kterou v ní hrál prezident Miloš Zeman, se na serveru Echo24 zamýšlí jeho šéfredaktor Dalibor Balšínek.
26.10.2016 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20450 článků)

Dalibor Balšínek: Sobotka to vzdal. Ví, že Zeman a Babiš ho sežerou. Češi jsou stejní pitomci jako ti, co volili Gottwalda. Teď je zblbne uřvaný hokynář, kterého nechtěli ani na Slovensku

 
Šéfredaktor týdeníku Echo Dalibor Balšínek rozebral úterní demisi premiéra Bohuslava Sobotky v kontextu změněných politických zákonitostí, které nás stále více vzdalují od liberální demokracie.
03.05.2017 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Svině. Zemanovy průsery hodili na Jindru Forejta, kterého já znám dlouho, naříká Dalibor Balšínek a dodává další zajímavosti

 
Český novinář Dalibor Balšínek se rozepsal o současné kauze kolem hradního protokoláře Jindřicha Forejta. Stahují se nad ním mračna, neboť se objevilo kompromitující video s drogami.
06.12.2016 07:25 |

podobné články

Šéfredaktor Lidových novin: Volím Schwarzenberga

 
Český tisk nezůstává před prezidentskými volbami zcela nestranný. Šéfredaktoři velkých deníků doporučují voličům, kterému z kandidátů dát svůj hlas, nebo alespoň otevřeně vyjadřují svůj názor. Nejinak jsou na tom Lidové noviny, jejichž šéfredaktor Dalibor Balšínek ve svém sloupku „Dobrý prezident" vyjadřuje podporu Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09).
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Tuneláři a bílý kůň, řádil Babiš na tiskovce. Víme, co jste zač, ozvalo se od novináře ozvěnou

 
Novinář Dalibor Balšínek, šéfredaktor zpravodajského serveru Echo24.cz a do sklonku uplynulého roku šéfredaktor Lidových novin, které vloni koupil spolu s vydavatelským domem MAFRA podnikatel a politik Andrej Babiš, se dnes na stránkách zmíněného serveru ostře ohradil proti vyjádření ministra financí Andreje Babiše na adresu Echa24.
25.03.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12390 článků)

Totální špína na prezidenta Zemana. Mlátil matku i manželku, syn kvůli němu chtěl spáchat sebevraždu. A kdyby to chtěl někdo zveřejnit, podal by si ho prý Šlouf

 
Kauza navrženého, ale nakonec prezidentem neoceněného strýce ministra Daniela Hermana začíná opět výrazně aktivizovat sympatizanty i odpůrce Miloše Zemana. Šéfredaktor týdeníku Echo Dalibor Balšínek přispěl do debaty velmi rozčíleným komentářem na sociální síti, kde s prezidentem zúčtoval i na poměry současné veřejné debaty velmi brutálně.
22.10.2016 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20450 článků) , Daniel Herman (1053 článků)

Akademie věd: Mizí staré stromy a s nimi i přírodní rozmanitost

 
Zelení veteráni jsou domovem stovek ohrožených druhů ptáků, netopýrů, hmyzu, hub, lišejníků a mechů. Vědci z Ostravské univerzity a Biologického centra AV ČR zmapovali staré stromy v Moravské Amazonii a porovnali je s historickými údaji ze starých leteckých snímků. Zjistili, že nejcennější staré stromy jsou už jen pozůstatky dřívějších řídkých lesů. V hustém lese stromy umírají mnohem rychleji.
18.11.2017 18:30 |

podobné články

Hezounek Ryan Reynolds sází stromy, aby jeho dcera vyrůstala v lepším světě

 
Když Ryana Reynoldse spatříte s rýčem sázet stromy, není to jen proto, že se chce dělat lepším před fanoušky. Hollywoodský hezoun se péči o životní prostředí věnuje už od střední školy. Ale v posledních letech přeci jen přitlačil. Kvůli dceři James, kterou má s manželkou Blake Lively. Aby mohla žít v lepším a zdravějším světě.
13.11.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (164 článků) , Blake Lively (94 článků) , Ryan Reynolds (75 článků) , James Reynolds (22 článků) , Al Reynolds (2 články)

Prezidentovi muži Nejedlý a Mynář mají problémy, hlásí Balšínkův web

 
Spolupracovníci prezidenta Miloše Zemana zažívají těžké časy. Jeho kancléř Vratislav Mynář stále čeká, a možná ještě řadu měsíců čekat bude, na výsledek bezpečnostní prověrky. Firma prezidentova ekonomického poradce Martina Nejedlého zřejmě bude čelit žalobě kvůli nezaplacené pokutě od státu. Informoval o tom server Echo24.cz, který založil bývalý šéfredaktor Lidových novin Dalibor Balšínek.
22.04.2014 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20450 článků) , Vratislav Mynář (923 článků)

Dávejte pozor! Z MRAZU PRASKAJÍ stromy

 
Už nejméně dva stromy popraskaly vlivem mrazů v rožnovském parku. Nebezpečné stromy nyní musí město pokácet. Prasklé stromy totiž hrozí spadnutím.
09.02.2012 18:20 |

podobné články

Šéf Lidových novin, který volil knížete: Pán Bůh s námi

 
Šéfredaktor Lidových novin Dalibor Balšínek otevřeně podporoval Karla Schwarzenberga (TOP 09) v jeho cestě na Hrad. Není se tedy čemu divit, že po vítězství Miloše Zemana (SPOZ) mu zůstala hořká pachuť na jazyku. Tu také dává patřičně najevo i ve svém komentáři pro server Lidovky.cz.
27.01.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miloš Zeman (20450 článků)

Dohra seznamáckého ,,boje s dezinformacemi": Překvapivý zásah veterána českých médií. A Sobotkův muž volal po tvrdosti

 
Společnost Seznam se chystá blokovat zobrazování své proklikové reklamy na tzv. dezinformačních webech . Zatímco premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) tento krok vítá, mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček varuje před nastupující cenzurou. Bývalý šéfredaktor Týdne či Lidových novin, nyní šéf týdeníku a webu Echo Dalibor Balšínek si položil otázku, kdo vlastně stanoví, jak se pozná dezinformační web? Odpovědi se Balšínkovi dostalo např. od advokáta Radka Pokorného, o němž je známo, že má blízko právě k předsedovi vlády
06.08.2017 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Jiří Zeman (1091 článků) , Jiří Pokorný (37 článků)

Zeman zapřáhne hejtmany: Na Vysočině budou sázet stromy!

 
Prezident Miloš Zeman musí být opravdu zarytým milovníkem Vysočiny. Nechá vysázet nové stromy okolo rybníka v Novém Veselí, kde má chalupu. Nepostará se o to ale žádná profesionální firma, nýbrž hejtmani!
13.03.2013 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20450 článků)