Jenson Button se zasnoubil s modelkou Playboye

Bývalý závodník F1 Jenson Button (38) se tři roky po rozvodu zasnoubil. O ruku požádal bývalou Playmate Brittny Wardovou (27). Chodí spolu dva roky.
13.06.2018 14:25 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků)

Hugh Hefner se zasnoubil

Zakladatel Playboye Hugh Hefner se ve svých čtyřiaosmdesáti letech zasnoubil. Nikoho jistě nepřekvapí, že jeho partnerkou je mladá, pohledná modelka… Zakladatel Playboye Hugh Hefner (84) se během Vánoc zasnoubil. Jeho snoubenkou je o šedesát let mladší playmate Crystal Harris (24). Zasnoubení prý bylo velmi romantické, Hugh totiž darovaly Crystal zásnubní prsten jako vánoční dárek. Dvojice [...]
26.12.2010 19:00 |

Bývalý šampión F1 vyměnil exotickou manželku za zajíčka z Playboye

Britský jezdec Formule 1 a mistr světa z roku 2009 Jenson Button (36) nemrhá časem. I když teprve v prosinci ohlásil rozchod s manželkou Jessicou Michibatou (31), už má po svém boku jinou krasotinku, a to přímo z Playboye.
10.03.2016 18:00 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Jessica Michibata (6 článků)

Nafingoval v Riu přepadení, teď ho čeká svatba: Ryan Lochte se zasnoubil s dívkou z Playboye!

Problémový chlapec z Ria, Američan Ryan Lochte se zasnoubil se svou přítelkyní. A nebyla to holka ledajaká. Kayla Rae Reid je totiž modelkou, která fotila i pro Playboy!
14.10.2016 10:45 |

Osobnosti: Ryan Lochte (21 článků)

Brawn GP ovládlo VC Španělska. Vyhrál Button před Barrichellem

Úvodní závod F1 na evropském kontinentu, v němž zvítězil Jenson Button před Rubensem Barrichellem a Markem Webberem, jsem vám přinesli v ON-LINE reportáži.
10.05.2009 14:05 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Mark Webber (209 článků) , Rubens Barrichello (25 článků) , Mark Webber (204 článků)

VC Španělska: Button počtvrté vítězí, triumf Brawn GP podtrhl Barrichello

Britský pilot stáje Brawn GP Jenson Button vyhrál v Barceloně Velkou cenu Španělska v MS F1 před stájovým kolegou Rubensem Barrichellem. Třetí místo vybojoval Mark Webber na voze stáje Red Bull.
10.05.2009 16:40 |

Button vymění formuli za plavky, kolo a běžecké boty. Zúčastní se triatlonu

Lídr mistrovství světa F1 Jenson Button je jedním z jedenácti tisíc sportovců, kteří plánují postavit se na start Londýnského triatlonu.
14.05.2009 16:35 |

Kvalifikaci v Monaku opanoval lídr šampionátu Button

Velmi dramatickou kvalifikaci, ve které měl nehodu Lewis Hamilton, vyhrál před Räikkönenem na ferrari a Barrichellem z BrawnGP Jenson Button.
23.05.2009 15:35 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Lewis Hamilton (501 článků)

ON-LINE: Velkou cenu Monaka ovládla stáj BrawnGP. Vyhrál opět Button

Velkou cenu Monaka vyhrál největší favorit Jenson Button. Druhý dojel týmový kolega Rubens Barrichello. Třetí a čtvrté místo patří Ferrari.
24.05.2009 14:10 |

Osobnosti: Jenson Button (192 článků) , Rubens Barrichello (25 článků)

Nadvláda BrawnGP pokračuje: Button vyhrál v Monaku před Barrichellem

Brit Jenson Button stylem start-cíl opanoval městskou cenu v monackém knížectví. Räikkönen na ferrari, který startoval z druhého místa, skončil celkově třetí před stájovým kolegou Massou.
24.05.2009 16:05 |

Button je naštvaný, ale ne zklamaný. Ví, proč nevyhrál

Jenson Button nechápal, jaktože tolik ztratil
23.06.2009 09:55 |

F1: V brazilské kvalifikaci dominoval Barrichello, Button vyhořel

Nedělní Velká cena Brazílie slibuje velké drama. Jenson Button (BrawnGP) pokazil kvalifikaci a odstartuje až ze 14. pozice, naopak jeho poslední vážný konkurent v cestě za titulem, stájový kolega Rubens Barrichello, si vybojoval pole position.
17.10.2009 22:20 |

F1 ON-LINE: Button je mistrem světa F1!

Britský pilot ze stáje BrawnGP Jenson Button dnes na okruhu Interlagos skončil na pátém místě a to mu zajistilo v předstihu titul mistra světa.
18.10.2009 17:35 |

Konec pohádky. Button: Je to úžasné. A chválil Brawna

Jenson Button se stal novým mistrem světa F1
19.10.2009 08:50 |

Button velebí Brawna, ale neví, zda u něj zůstane

"Ross Brawn si zaslouží medaili,“ tvrdí novopečený mistr světa F1 Jenson Button, který si triumf zajistil pátým místem při VC Brazílie.
19.10.2009 16:50 |

VC Brazílie vyhrál Webber, mistrem světa je Button

Brit Jenson Button ze stáje Brawn je mistrem světa vozů formule 1. K celkovému triumfu mu stačila v nedělní Velké ceně Brazílie, předposledním závodu šampionátu, pátá pozice.
19.10.2009 19:50 |

Brawn šetřil i na hvězdě. Button si letenky platil sám

Jenson Button si za letenky platil sám
21.10.2009 11:55 |

Mistr světa F1 Button: Rukama mu prošlo víc "zadečků" než trofejí

Je to bezesporu mistr. Jenson Button po deseti letech v F1 dokázal, že je skutečným šampionem. Navíc nejen na trati.
22.10.2009 14:45 |

Potvrzeno: Král letošní F1 Button se upsal McLarenu

Jenson Button odchází z týmu Brawn do McLarenu
18.11.2009 14:15 |

Button přestupuje do McLarenu, bude ve dvojici s Hamiltonem

Úřadující mistr světa vozů F1 Jenson Button podepsal tříletou smlouvu s McLarenem.
18.11.2009 14:35 |