Článek

Jehovisté se topili v Praze: Pokřtít se nechal i Elmar

 
Obléknout si plavky, bílé triko, pak vlézt do bazénku, nadechnout se a zcela ponořit. »Topením« křtili nové »zvěstovatele víry« svědků Jehovových.
12.07.2015 07:00 |

podobné články

Podobné články

Justin Bieber se nechal pokřtít ve vaně, aby smyl hříchy

 
Justin Bieber dvakrát krátce po sobě zpytoval svědomí kvůli rasistickým vtipům, které pronesl před čtyřmi respektive pěti roky. Jenže dvacetiletý zpěvák chce dát světu najevo, aspoň tomu povrchně důvěřivému, že to s kajícností myslí vážně. Američtí křesťané musejí tleskat. Kanaďan Bieber se nechal pokřtít ve vaně, aby smyl hříchy. A o všem náležitě zpravuje média.
13.06.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1365 článků)

Tři muže z Brna usmrtil oxid uhelnatý, topili si provizorními kamny

 
Tři muži, které našli policisté ve čtvrtek v bytě v Brně-Komárově mrtvé, se podle výsledků pitvy otrávili oxidem uhelnatým. Topili si propanbutanovým přímotopem. Mužům se tak stalo osudným přitápění si provizorními kamny a nahromadění oxidu uhelnatého v nedostatečně odvětraných prostorách, řekla dnes mluvčí policie Petra Vedrová. 
27.01.2014 11:55 |

podobné články

Zuzana Kajnarová Říčařová bojovala o život: Půl hodiny ji topili!

 
Boj o holý život! Tak tohle zažila Zuzana Kajnarová Říčařová (32), která si v nedělním dílu nejsledovanějšího seriálu Policie Modrava zahrála zavražděnou učitelku. Před kamerou ji půl hodiny doopravdy topili ve vaně. Herečka prožívala to, co utopenec před smrtí.
11.05.2015 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Kajnarová (15 článků)

Dva lidé se topili v Moravskoslezském kraji: Jejich stav je kritický

 
Dva lidé skončili o víkendu v kritickém stavu poté, co se topili ve vodních nádržích v Moravskoslezském kraji. Dvaašedesátiletý muž z Polska tonul v sobotu v Ostravě-Antošovicích, pětašedesátiletá žena se topila ve Stříbrném jezeře v Opavě. ČTK o tom dnes informovali mluvčí policie Gabriela Holčáková a mluvčí moravskoslezských záchranářů Bohdan Jančata.
06.07.2015 19:35 |

podobné články

Colin Farrell byl v Krakově pokřtít syna

 
Herec Colin Farrell byl v Polsku se svou přítelkyní Alicjou Bachledou pokřtít syna Henryho, který se jim narodil v říjnu letošního roku. Katolička Alicja vyslechla přísně věřící rodiče a přivedla chlapcova otce do krakovského kostela 28. prosince. Den před tím však byli účastníky svatby Colinova gay bratra Eamona, jenž si bral svého dlouholetého přítele.
01.01.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (101 článků) , Colin Farrell (100 článků)

Belohorcové odmítli pokřtít dítě!

 
Ač by to do ní nikdo neřekl, moderátorka Zuzana Belohorcová (34) přísně dbá na tradice. Proto byla nemile překvapena, když rozhodnutí nechat pokřtít dceru nebylo ve většině kostelů v Čechách ani na Slovensku vyslyšeno.
20.07.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Belohorcová (362 článků)

Partyšová nechala pokřtít syna

 
Moderátorka společenského magazínu na Primě Top Star Gábina Partyšová (31) nechala pokřtít syna. V kostele sv. Václava v Lanškrouně pochopitelně nechyběl ani její manžel, otec syna Kristiána Josef Kokta (51).
28.08.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (844 článků)

Partyšová nechala pokřtít dvouapůlletého syna

 
Gábina Partyšová s manželem Josefem Koktou nechali pokřtít dvouletého syna Kristiána. Svěcenou vodou ho křtil v kostele v Lanškrouně stejný farář, který oddal první svatbu Lucie Bílé s hudebníkem Stanislavem Penkem.
30.08.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2230 článků) , Josef Kokta (844 článků)

Pokřtít tygří trojčata přišlo do liberecké zoo kolem 3000 lidí

 
Kolem 3000 lidí přišlo dnes do liberecké zoo pokřtít tygří trojčata. Část z nich si kvůli vzácným bílým tygrům oblékla trička s černými a bílými pruhy. Uvedl to dnes mluvčí zoologické zahrady Ivan Langr.
08.09.2012 19:25 |

podobné články

William a Kate vybrali pro křtiny prince George fotografa hvězd

 
Vévoda a vévodkyně z Cambridge ve středu 23. října nechají pokřtít svého prvorozeného syna prince George. O oficiální snímky se postará známý fotograf hollywoodských hvězd a rockových hudebníků Jason Bell. Další články k tématu: Princ George řve jako lev, „postěžoval“ si tatínek William Prince George pokřtíme 23. října, oznámili William a Kate OBRAZEM: Kate a další krásky, které byly štíhlé pár týdnů po porodu Vévodkyně Kate si od malého prince odskočila na nákupy Vévodkyně Kate rodila jedenáct hodin, léky proti bolesti nechtěla Královské dítě: Kate připomínala Dianu, pravnuka už viděla Alžběta II. Vévodkyně Kate porodila chlapce, budoucího britského krále William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů Cvalík George a unavení William a Kate na prvním oficiálním portrétu
22.10.2013 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Alžběta II (224 článků) , William Prince (43 článků) , George Bell (2 články)

William a Kate nechali pokřtít princeznu Charlotte vodou z Jordánu

 
Britský princ William s manželkou Kate nechali pokřtít svoji dceru princeznu Charlotte, která se narodila 2. května. Obřad proběhl v kostele St. Mary Magdalene v Sandringhamu, kde měla v roce 1961 křest i princezna Diana. Nechyběli prababička Alžběta II. či dědeček Charles s manželkou a rodina Kate.
05.07.2015 17:46 |

podobné články

Osobnosti: Kate Mara (69 článků) , Mary Mara (317 článků)

Snoubenka prince Harryho: Kvůli svatbě se Meghan nechala pokřtít!

 
Byla vychována v katolické víře, což ale nezapadalo do víry britské monarchie. Královna Alžběta II. je totiž hlavou anglikánské církve. Navíc je snoubenka prince Harryho (33) Meghan Markle (36) rozvedená. Proto se rozhodla nechat se pokřtít a oficiálně přijmout anglikánskou víru.
08.03.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (201 článků)

Europoslanci chtějí, aby se rychle prověřil vznik Rusnokovy vlády

 
Místopředseda Evropského parlamentu Othmar Karas a šéf tamního zahraničního výboru Elmar Brok chtějí, aby Evropská komise "rychle prověřila", zda vznik vlády v České republice neodporuje unijním hodnotám. Dnes o tom informovala agentura APA.
16.07.2013 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Elmar Brok (5 článků) , Othmar Karas (4 články)

Europoslanci chtějí rychle nechat prověřit vznik české vlády

 
Místopředseda europarlamentu Othmar Karas a šéf zahraničního výboru Elmar Brok chtějí nechat Evropskou komisi prověřit, zda vznik české vlády neodporuje unijním hodnotám. Podle prezidenta Miloše Zemana se oba politici snaží zviditelnit.
16.07.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Elmar Brok (5 článků) , Othmar Karas (4 články) , Miloš Zeman (20121 článků)

Europoslanci chtějí "rychle prověřit" vznik české vlády. Odporuje prý unijním hodnotám

 
Místopředseda Evropského parlamentu Othmar Karas a šéf tamního zahraničního výboru Elmar Brok chtějí, aby Evropská komise "rychle prověřila", zda vznik vlády v České republice neodporuje unijním hodnotám. Uvedli to dnes v tiskovém prohlášení vydaném jménem největší frakce v EP - Evropské lidové strany. Prezident Miloš Zeman jim vzkázal, že by se měli nejprve seznámit s českou ústavou. Evropská komise vývoj v ČR sleduje, ale nechce zatím celou věc komentovat.
16.07.2013 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Elmar Brok (5 článků) , Othmar Karas (4 články) , Miloš Zeman (20121 článků)

Příbuzní obětí pádu letadla Germanwings odmítli odškodné, je prý moc nízké

 
Odškodné 25 tisíc eur (675 tisíc Kč) považují někteří pozůstalí po obětech pádu letadla německé společnosti Germanwings za smrt blízkého za nedostatečné a odmítli ho. Za zřícení stroje, které způsobil podle vyšetřovatelů psychicky labilní druhý pilot Andreas Lubitz požadují přinejmenším šestimístnou částku, uvedl jejich právní zástupce Elmar Giemulla.
19.07.2015 09:51 |

podobné články

Referendum o Brexitu: Z Bruselu právě přišel šokující ohlas

 
K pochybovačům o britském referendu se přidal i šéf zahraničního výboru Evropského parlamentu Elmar Brok. Jako mnoho dalších totiž vystoupil s názorem, že výsledek referenda není závazný a rozhodnutí o vystoupení z EU je tedy na britské vládě. Informuje Týden.cz.
05.07.2016 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Elmar Brok (5 článků)

Iveta v ohrožení: Jdou po ní jehovisté. Odolá jim?

 
Její přátelé jsou členy Svědků Jehovových
23.02.2011 11:15 |

podobné články

Jehovisté o Ivetě Bartošové: Zničila nám život!

 
Není to tak dávno, kdy se pěnice Iveta Bartošová (45) dala dohromady s manželskou dvojicí Peterem a Danielou Mihálikovými. Jenže pak se v novinách objevilo, že jsou oba velmi aktivními členy jehovistů. A problematická popová princezna s nimi udělala krátký proces.
01.05.2011 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6674 článků)