Článek

Jednu dobu ho bylo všude plno a pak najednou ticho po pěšině: Co frontman Kabátů celé léto dělal?

 
O Josefu Vojtkovi  (50) jsme docela dlouhou dobu vůbec neslyšeli. S Kabáty si sice jel koncerty, ale neukázal se na žádném velkém letním večírku. Narazili jsme na něj až první školní den v Praze v areálu Gutovka, kde byl hvězdou programu zahájení nového školního roku. Tou druhou byl Vilém Čok.
11.09.2015 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (546 článků) , Vilém Čok (90 článků)
Podobné články

Znepokojivé mediální ticho kolem Babišova Agrotecu

 
Firma prvního místopředsedy vlády a ministra financí Andreje Babiše, který svoji politickou kariéru postavil na rétorickém boji proti korupci a proti rozkrádání státu, jde před soud kvůli manipulaci se státní zakázkou.  A… Ticho po pěšině. To mediální ticho děsí, píše Hlídacípes.org .
17.06.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8317 článků)

Dcera Miloše Zemana zmizela z Česka! Kam se ztratila krásná Kate?

 
Kate Zemanové bylo jednu dobu všude plno, pak najednou ticho. Ani po tatínkově podivném úrazu, jehož původ Hrad už několikrát změnil, se prezidentova dcera neozvala. Kam zmizela a proč ta radikální změna image?
13.11.2013 11:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (16414 článků)

Pepa Vojtek se zlobí na špatné revivaly Kabátů: Przní naše písničky a mají hned vyděláno

 
Rocker a frontman kapely Kabát Pepa Vojtek  (47) nemá rád, když revivaly Kabátů przní jejich songy. Vojtek se v pořadu hudební stanice Óčko Limuzína s Mírou Hejdou setkal nejen se svým vlasatým dvojníkem , ale rozpovídal se i o svém vztahu k revivalům Kabátů.
06.09.2012 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (546 článků) , Míra Hejda (97 článků)

Pepa Vojtek se zlobí na špatné revivaly Kabátů: Przní naše písničky a mají hned vyděláno

 
Rocker a frontman kapely Kabát Pepa Vojtek  (47) nemá rád, když revivaly Kabátů przní jejich songy. Vojtek se v pořadu hudební stanice Óčko Limuzína s Mírou Hejdou setkal nejen se svým vlasatým dvojníkem , ale rozpovídal se i o svém vztahu k revivalům Kabátů.
06.09.2012 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (546 článků) , Míra Hejda (97 článků)

Agáta a Jakub den po svatbě: První manželské urážky!

 
Agáta je pověstná tím, že všechno komentuje, ke každému konání si zve novináře, využije pro reklamu každou příležitost. V případě vlastní svatby nic, ticho po pěšině. A kdyby ticho, padly dokonce urážky.
22.04.2013 05:10 |

podobné články

Havlová (VV): Ticho po pěšině D47. Byl Kočica u Žáka na koberečku?

 
Musím se přiznat, že ticho kolem odvolání šéfky Úseku kontroly kvality staveb ŘSD Dr. Miloslavy Pošvářové mě opravdu rozčiluje.
22.01.2014 13:40 |

podobné články

Chystá se velký návrat skupiny Lunetic

 
Ke konci devadesátých let způsobila v České republice masový poprask chlapecká skupina Lunetic. Čtveřice pohledných mladíků uhranula na několik let srdce tehdy pubertálních dívek, pak bylo dlouhou dobu ticho po pěšině, a teď zřejmě dojde ke znovuobnovení legendární partičky!
09.09.2010 17:05 |

podobné články

Rodiče Ornelly Štikové: Beze stopy zmizeli před exekutory!

 
Byla jich plná média, a teď je najednou ticho po pěšině. Rodina Štikových zmizela z luxusního domu za Prahou jako pára nad hrncem!
14.01.2014 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (973 článků)

Žalkovský (STAN): Populismus nebo neschopnost? Proč poslouchat kydy ministra Ťoka?

 
Ať jsou u moci leví nebo praví, stále se opakuje jedna situace, jako podle šablony. V případě mimořádné události vystupují ministři, náměstci a jiní šéfové rozhodně a nekompromisně. Nesmí se to opakovat, zavedeme přísný režim, nové zákony, nové úřady, kontroly atd. Kecá se týden, druhý týden a najednou ticho po pěšině. A nic.
01.08.2015 18:56 |

podobné články

Tajemství změněného příjmení milence Bílé: Zpěvačka konečně promluvila!

 
Na milence Lucie Bílé (50) Radka Filipiho (33) praskla informace, že si změnil příjmení. Co ho k tomu vedlo, však už svalnatý mladík prozradit nechtěl. A i když bylo nějakou dobu ticho po pěšině, k informaci se vyjádřila zpěvačka Lucie Bílá.
13.03.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2079 článků)

7 důvodů, proč Bartošová nedostane Slavíka: Ani píseň Léto, léto mý nepomůže

 
Léto, léto mý, jenom jednou jsem to léto na pláži ležela! Kdyby Iveta Bartošová aktualizovala slova ke své slavné písni, je možné, že by šanci na Slavíka měla. Letošní léto ji málem zabilo a ona na zpěv neměla ani pomyšlení. Není divu, že není v nejužší nominaci na Slavíky. Má holt jiné starosti, než boj o cenu! Kdyby nebyl za zpěv, ale za show, naděje na vítězství by tu však byla. Za jaký svůj kousek by ho mohla získat?
08.11.2013 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6593 článků)

6 jednoduchých fíglů, jak zařídit, aby mu po vás bylo opravdu smutno!

 
Znáte ten pocit, kdy zažijete naprosto skvělé rande, vášnivou noc nebo krásný rozhovor nad skleničkou vína... A pak nastane ticho po pěšině? Možná, že váš protějšek ohýbá situaci ve svůj prospěch. Buďte proto chytřejší!
22.11.2016 07:05 |

podobné články

Silvestr na horách? Zapomeňte! Všude je plno

 
Stále ještě nevíte, kde strávíte konec roku a oslavíte příchod toho nového? Tak jednu variantu si už můžete klidně vyškrtnout. Hotely, penziony i chaty na horách mají totiž silvestrovské pobyty v naprosté většině beznadějně plno. A to i přesto, že právě v tomto termínu na horách většinou zaplatíte i dvojnásobek běžné ceny. Poslední volné pokoje jsou na vánoční svátky.
26.11.2013 19:22 |

podobné články

Nejvyšší česká hlasatelka vystavila své extra dlouhé nohy letnímu slunci: Víme, co teď Viola Ottová dělá

 
Po někdejší hlasatelce České televize Viole Ottové jako by se, navzdory její výšce téměř metr devadesát, zem slehla. Poté, co musela opustit hlasatelský post, jsme ji ještě měli možnost vidět v seriálu Ošklivka Katka, kde si zahrála Andulu. Pak ale ticho po pěšině.
31.07.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Viola Ottová (8 článků)

Kdy uvidíme střílečky Overstrike a proč nebyla na E3?

 
Insomniac Games oznámili na loňské E3 svůj první multiplatformní titul, stylovou akční střílečku Overstrike. Jenže od té doby bylo ticho po pěšině a tak se zraky hráčů upíraly na letošní E3. Tam jsme se ale nedočkali ničeho a pesimisté už hře prorokovali smrt. Naštěstí se na E3 ozval alespoň Frank Gibeau z EA Labels a ujistil nás, že Overstrike pořád existuje. Na...
13.12.2010 11:20 |

podobné články

ODS dráždí Kubkovu komoru: Odboráři, přijdete o moc

 
Přestože bylo nějaký čas ticho po pěšině, zdá se, že Česká lékařská komora vyhráno nemá. ODS jí chce jít po krku a rozhodně hodlá řešit její kompetence i dosud povinné členství lékařů. Strana se přitom opírá o dohodu vzniklou při vyjednávání koalice. Jak to ale vypadá, nebude moci strana čítat s podporou Věcí veřejných. Její poslanci se k dohodě už nehlásí.
31.03.2011 07:15 |

podobné články

Nejdřív se svlékla Dara a teď Rytmus! Mrkněte na to tělo, Rolins má doma horu svalů

 
Před nějakým časem dal Patrik Rytmus Vrbovský  (35) slib, že zapracuje na své postavě. A ačkoli se už tehdy pyšnil skvělou figurou, on sám se svým tělem spokojený nebyl. Od té doby ale bylo ticho po pěšině. Na slib však očividně nezapomněl a nyní předkládá výsledek svého snažení.
15.08.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2071 článků)

Nová šance pro Leoše Mareše: Dostal velký moderátorský kšeft

 
Co se Leoše Mareše  (36) a velkých moderátorských příležitostí týče, bylo delší čas ticho po pěšině. Dokonce se objevily zvěsti, že už po něm neštěkne ani pes. Sám moderátor nám to vyvracel s tím, že má rozjednanou spoustu kšeftů a je jen otázkou času, kdy to vyjde ve všeobecnou známost. Konečně se objevil první.
18.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2769 článků)

Herečka s nejbujnějším dekoltem a její kolega s největšími svaly poprvé přistiženi jako milenci

 
Z hollywoodské šuškandy už před dvěma týdny prosáklo do médií, že Sofia Vergara a Joe Manganiello to dali dohromady . Ač bylo pár dní ticho po pěšině a ani jeden se k rozvíjejícímu se románku nechtěl vyjadřovat, teď už ani nemusí. Páreček dal všem najevo, o co tu běží, během společné procházky po ulicích Los Angeles.
21.07.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Sofia Vergara (62 článků) , Joe Manganiello (36 článků)