Jednokolový závod v Lillehameru vyhrál Freund, Koudelka byl osmý

Pouze jedno kolo měl závod skokanů na lyžích v norském Lillehameru, který byl kvůli silnému větru přeložen z velkého můstku na střední. Ze svého devatenáctého vítězství ve Světovém poháru se radoval Němec Severin Freund, Roman Koudelka skončil na dělené osmé příčce. Bodoval i sedmnáctý Jakub Janda.
05.12.2015 20:00 |

Osobnosti: Jakub Janda (337 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

V Rusku triumfoval Freund, Koudelka si dolétl pro 14. místo

Němec Severin Freund vyhrál závod v ruském Nižním Tagilu a upevnil si pozici lídra celkového pořadí Světového poháru ve skocích na lyžích. Z českých závodníků byl nejlepší Roman Koudelka, který se umístil na 14. místě. Bodovali také Jakub Janda, Lukáš Hlava a Jan Matura.
12.12.2015 18:35 |

Osobnosti: Jakub Janda (337 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

První závod Turné čtyř můstků vyhrál Freund, Češi až ve třetí desítce

Úvodní závod Turné čtyř můstků v německém Oberstdorfu ovládl domácí závodník Severin Freund. Z českých reprezentantů si vedl nejlépe Jakub Janda, který obsadil 22. příčku. O dvě místa za ním skončil jeho krajan Roman Koudelka.
29.12.2015 21:40 |

Tři čeští letci na bodech, vyhrál suverénní Freund

Nepříznivými povětrnostními podmínkami poznamenaný závod v letech na lyžích v Bad Mittendorfu vyhrál Němec Severin Freund. Roman Koudelka obsadil desáté místo. Na bodovaném umístění skončili i další dva Češi Jan Matura a Antonín Hájek.
10.01.2015 17:36 |

Osobnosti: Antonín Hájek (14 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Antonín Hájek (14 článků)

Koudelka si v Trondheimu zlepšil chuť. Byl sedmý

Český skokan Roman Koudelka si po nejhorších výsledcích v sezóně v Lahti a Kuopiu vylepšil chuť v norském Trondheimu, kde si doskočil pro sedmé místo (126,5 a 128 metrů). Závod vyhrál Němec Severin Freund (135 a 139 metrů) a je tak v čele celkového pořadí Světového poháru. Koudelka je v průběžném pořadí pátý.
13.03.2015 10:15 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Ammann vyhrál jednokolový závod v Ga-Pa, Koudelka byl 17.

Švýcarský skokan na lyžích Simon Ammann vyhrál druhý závod Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu.
01.01.2011 16:30 |

Osobnosti: Simon Ammann (8 článků)

Ve Willingenu bodovali tři čeští skokani na lyžích, nejlepší byl čtrnáctý Koudelka

Závod Světového poháru skokanů na lyžích v německém Willingenu vyhrál domácí Severin Freund. Nejlepší z českých reprezentantů byl Roman Koudelka na 14. místě.
30.01.2011 18:35 |

Ve Val di Fiemme bodovali tři čeští skokani. Nejlepší byl osmý Koudelka

Rakušan Gregor Schlierenzauer s obrovským náskokem triumfoval v závodě Světového poháru v italském zimním středisku Val di Fiemme. Druhý Němec Severin Freund za ním zaostal o více než patnáct bodů, Roman Koudelka nakonec obsadil konečné osmé místo.
04.02.2012 18:35 |

Osobnosti: Gregor Schlierenzauer (18 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Nováková si v Lillehameru vyjela životní výsledek, ve skiatlonu skončila šestá

Životním úspěchem skončil pro běžkyni na lyžích Petru Novákovou skiatlon v norském Lillehameru. Dvaadvacetiletá Češka v závodu vybojovala šesté místo, což je jejím nejlepším umístěním ve Světovém poháru v kariéře.  Suverénně vyhrála Norka Therese Johaugová.
05.12.2015 11:45 |

Osobnosti: Petra Nováková (18 článků) , Therese Johaugová (9 článků)

Koudelka skončil v Ga-Pa osmý, vedení na Turné se ujal Prevc

Druhý závod Turné čtyř můstků v německém Garmisch-Partenkirchenu vyhrál lídr Světového poháru Slovinec Peter Prevc, který se tak ujal průběžného vedení i na tomto tradičním podniku. Z českých skokanů se vyznamenal především Roman Koudelka, který skončil na osmém místě. Bodovali i Lukáš Hlava, Jakub Janda a Jan Matura.
01.01.2016 16:30 |

V Harrachově se kvůli větru nelétalo. Koudelka zůstal šestý

Třetí a čtvrté kolo dnešního individuálního závodu na mistrovství světa v letech na lyžích bylo v Harrachově zrušeno, platí výsledky z pátku. Mistrem světa je Němec Severin Freund, nejlepším Čechem byl na šestém místě Roman Koudelka, který v pátek předvedl vůbec nejdelší skok druhého kola 197 metrů.
15.03.2014 19:05 |

Větrnou loterii ve Willingenu ovládli Němci, čeští skokané skončili pátí

Čeští skokani na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka skončili pátí v závodu družstev Světového poháru ve Willingenu. Jednokolový závod, který značně ovlivnilo nepříznivé počasí, vyhráli domácí Němci.
09.01.2016 20:15 |

Koudelka páté místo neudržel, v Lahti skončil dvanáctý

1. Ammann, 2. Kofler, 3. Freund, ...12. Koudelka
13.03.2011 18:30 |

Letec Koudelka má šanci na bednu. Po prvním dnu MS je šestý!

Skokan Roman Koudelka je díky nejdelšímu pokusu z druhého kola šestý v polovině mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově. V sobotu může na mamutím můstku na Čertově hoře útočit na medaile. V čele je po dvou dnešních kolech Němec Severin Freund.
14.03.2014 19:15 |

Skvělý Koudelka znovu na pódiu! Ve Willingenu skončil třetí

Posedmé v letošní sezoně Světového poháru stál skokan na lyžích Roman Koudelka na stupních vítězů. V německém Willingenu předvedl dva vydařené skoky, po kterých skončil třetí. Triumf slaví domácí Severin Freund.
01.02.2015 20:17 |

Fantastický Koudelka! Český skokan ovládl závod Světového poháru ve Wisle

Český skokan na lyžích Roman Koudelka vyhrál popáté v kariéře závod Světového poháru. O bod druhý skončil v polské Wisle Nor Kenneth Gangnes, třetí místo obsadil nestárnoucí Japonec Noriaki Kasai. Až pátý byl suverénní vládce letošní sezony Peter Prevc.
04.03.2016 23:10 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Noriaki Kasai (4 články) , Peter Prevc (1 článek)

Vítr povolil ve Wisle jen jedno kolo, Koudelka skončil 12.

Další závod Světového poháru skokanů na lyžích ve Wisle ovlivnil silný vítr. Ten nakonec povolil pouze první kolo, ve kterém si Roman Koudelka doskočil pro 12. místo. Druhý Čech na startu Lukáš Hlava skončil až na konci páté desítky. Zkrácený závod vyhrál vítěz Turné čtyř můstků Rakušan Stefan Kraft.
15.01.2015 21:02 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Němec Werner Freund (79): Svačí s vlky!

Kevin Kostner (58) s vlky tančí, ovšem Werner Freund (79) s nimi i svačí! Normálního smrtelníka by šelmy sežrali, tento Němec má ale mezi nimi stejný respekt jako ostatní členové smečky.
29.01.2013 05:05 |

Rakušané vyhráli úvodní závod družstev ve skocích na lyžích, Češi skončili šestí

Rakušané vyhráli v neděli v finském Kuusamu úvodní jednokolový závod Světového poháru ve skoku na lyžích s víc než stobodovým náskokem na tým Japonska, třetí skončili Rusové.
27.11.2011 11:45 |

Závod LOUDA CUP si již získal své příznivce, další termín na konci ledna

Zimní jízdy vlastním vozem po závodním okruhu mosteckého autodromu The Most Winter Challenge pokračují i po Novém roce. Poprvé se zájemci mohou svézt v sobotu 14. ledna, dalším lednovým termínem je sobota 28. Právě na konci ledna zpestří kroužení po dráze také jednokolový, odlehčeně pojatý závod LOUDA CUP.
10.01.2017 12:05 |