Článek

Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek přistižena v Praze. Víme, co tady chystá

 
Do Prahy po delší pauze dorazila ze svého druhého domova v New Yorku Linda Vojtová  (30) . Super.cz byl u toho, když topmodelku na Letišti Václava Havla vítala maminka Taťjána a dědeček s babičkou.
22.11.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4860 článků) , Linda Vojtová (129 článků) , Linda York (9 článků)
Podobné články

Peštová se obarvila na fialovo sama doma v koupelně. Nejdřív odstín testovala na své dvanáctileté dceři

 
V očích velké části veřejnosti má Daniela Peštová nálepku „ledové královny“. Vrstvy sněhu a ledu jsou ale prý jen mylným dojmem. Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek je ve skutečnosti úplně jiná. Jedním z projevů její veselé rebelské povahy byla skutečnost, že si před několika týdny obarvila vlasy na fialovo. „Baví mě se bavit a tohle je jedna forma, jak si člověk může pohrát,“ nechala se slyšet Peštová na finále mezinárodní kadeřnické soutěže o nejlepší změnu image Aichi, kde zasedla jako porotkyně.
28.10.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (350 článků)

Poznáte v téhle kouzelné holčičce jednu z nejslavnějších topmodelek světa?

 
Dnes je považována za jednu z největších módních ikon a na výsluní modelingu se pohybuje již přes 20 let. Jako jedna z mála topmodelek slavné éry 90. let dostává i dnes lukrativní zakázky, díky kterým byla například ještě v roce 2007 druhou nejvíce vydělávající modelkou vůbec. Tato dnes blonďatá kráska je rovněž múzou řady návrhářů i fotografů. Řeč není samozřejmě o nikom jiném, než o britské modelce Kate Moss  (37) , jež koncem roku zaujala například akty, které nafotila pro prestižní kalendář Pirelli.
04.01.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Topmodelka Linda Vojtová vydělává milióny dolarů a investuje do nemovitostí

 
Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Linda Vojtová přiletěla na skok do Prahy. Točila reklamu na světovou vlasovou kosmetiku. Novinkám Vojtová, které se ve světě kvůli podobnosti s nejbohatší modelkou světa Gisele Bündchenovou, přezdívá Baby Gisele, poskytla rozhovor.
15.05.2010 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Gisele Bündchen (288 článků) , Linda Vojtová (129 článků)

Už není k mání: Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek se po devíti letech zasnoubila

 
Kdo si počká, ten se dočká. Linda Vojtová chodila neuvěřitelných devět let s přítelem Jamisonem Ernestem, a až nyní ji její partner požádal o ruku. „Na deváté výročí se se mnou přítel zasnoubil," svěřila se nám s čerstvou novinkou topmodelka.
22.02.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (129 článků)

Nejkrásnější českou topmodelku by chtěli snad všichni muži. Její partner si ale dává se svatbou na čas

 
Po devíti letech chození se Linda Vojtová  (28) konečně dočkala - její přítel Jamison Ernest ji požádal o roku. Zasnoubení sice proběhlo už před nějakou dobou, plány na svatbu jsou ale zatím v nedohlednu. Rozhodně to nevypadá, že by se jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek ve světě dostala do roka a do dne od zasnoubení pod čepec.
06.05.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Linda Vojtová (129 článků)

Česká topmodelka Karolína Kurková porodila druhé dítě

 
Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Karolína Kurková  (31) je dvojnásobnou maminkou. S manželem Archiem Drurym přivítali na svět druhého syna. Jméno chlapečka zatím nezveřejnili.
12.11.2015 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (374 článků)

Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek vzpomínala na chvíle, kdy kolem ní její kolegyně omdlévaly

 
V minulosti se v Čechách kvůli své práci objevovala jen výjimečně, nyní ale topmodelka Eva Poloniová dokončuje studia na vysoké škole v Olomouci, a tak je po období intenzivně stráveném v New Yorku na nějaký čas v Česku. Snad i z toho důvodu se mohla zúčastnit finále soutěže Czechoslovak TopModel, kde jsme ji vyzpovídali.
31.12.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Poloniová (1 článek)

Česká topmodelka, která hrála ve ‚vodních‘ šatech ve známé reklamě, se těší na dalšího potomka

 
Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Hana Soukupová (30), provdaná Aaron Soukupová, je opět těhotná. Radostnou novinu sdělila fanouškům na sociální síti, kde také nyní prozradila pohlaví miminka.
02.02.2016 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (40 článků)

Problémy s dýcháním. Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek současnosti musela pod kudlu a takto dopadla

 
Její tvář nejčastěji vídáme na lesklých obálkách světových mutací módních časopisů. Bylo proto velmi šokující vidět topmodelku Denisu Dvořákovou po operaci na nemocničním lůžku.
13.02.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Denisa Dvořáková (37 článků)

Víme o největší hvězdné návštěvě dnešních Lvů! Jé, to je ale smůla, že tajemství uteklo zrovna k nám...

 
Přemýšlíte, jestli se dnes večer dívat na předávání Českých lvů? Měli byste, protože se tam chystá velká návštěva. Víme kdo, víme kdy a víme víc, než si myslí ti, kteří vědí, že něco víme, ale myslí si, že my si myslíme, že oni si nemyslí, že my bychom věděli. Aha!
21.02.2015 19:46 |

podobné články

Těhotná Kurková: Zásnuby na vrcholu hory!

 
Jedna z nejúspěšnějších topmodelek Karolína Kurková, která je v současnosti v šestém měsíci těhotenství, se zasnoubila se svým přítelem Archiem Drurym.
18.07.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (374 článků)

Božská topmodelka Vodianova: Koukněte na její fotky v plavkách a tipněte si její věk! Neuvěříte, jak je stará!

 
Ruská kráska "Natalia Vodianova":http://www.extra.cz/tema/natalia-vodianova, jedna z nejúspěšnějších topmodelek poslední éry, nafotila pro jednu známou značku novou kolekci plavek na jaro a léto 2013.
03.04.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Natalia Vodianova (23 článků)

Hříčka přírody? Topmodelka Schottertová vypadá na dvacet, ale syna už má v pubertě. Koukněte na obě její krásné děti

 
Právě probíhající módní událost Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend zdobí jedna z nejúspěšnějších slovenských topmodelek Viera Schottertová (31).
21.09.2013 19:00 |

podobné články

Tomu se říká charita: Slovenská topmodelka ukázala Čechům božský hrudník i tetování v intimní oblasti

 
Jedna z nejúspěšnějších slovenských topmodelek Viera Schottertová se nám nedávno svěřila s tím, že s klidným svědomím opouští kariéru. Místo vrcholného modelingu si šetří síly na péči o své dvě děti a podnikání. „Teď už se raději dívám. Modelingovou kariéru dělám šestnáct let, mám už hodně odpracovaného," nechala se slyšet topmodelka.
02.12.2013 20:00 |

podobné články

Obrovský úspěch české krásy: Takhle dráždí v kampani pro Victoria’s Secret jedna z našich nejúspěšnějších modelek

 
Česká krása nějaký čas neměla u líhně nejlepších topmodelek světa Victoria‘s Secret zastoupení, to se nyní změnilo. Značka totiž objevila Hanu Jiříčkovou. Dvaadvacetiletá rodačka z Brna odstartovala kariéru v roce 2007, kdy jako šestnáctiletá vyhrála soutěž Kenvelo Elite Model Look. Následovalo stěhování se za prací do Paříže a později do New Yorku, kde v současnosti žije se svým manželem. Jiříčková měla možnost pracovat pro mnoho věhlasných módních domů, ale Victoria’s Secret je stále trochu jiné kafe...
05.02.2014 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Jiříčková (17 článků) , Elite (2 články)

Jedna z nejúspěšnějších domácích topmodelek konečně v Čechách: Veronika Vařeková oslňovala svou krásou

 
Patří bezesporu mezi nejkrásnější ženy, které tato země stvořila. V české společnosti se ale Veronika Vařeková, v zahraničních médiích známá jako Veronica Varekova, příliš neobjevuje. Kvůli koktejl party organizované magazínem Proč ne?! ale udělala výjimku. Závěrečný přehlídkový blok Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a následný večírek spojený s dražbou unikátních předmětů se totiž konal pod záštitou nadace Terezy Maxové, která je Veroničinou dlouholetou kamarádkou.
27.03.2016 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (417 článků) , Veronika Vařeková (22 článků)

Díky dětem si zlepšuji češtinu, přiznala Hana Soukupová

 
Jedna z nejúspěšnějších topmodelek Hana Soukupová (31) žije už několik let hlavně v zahraničí. Občas zavítá i do Čech a nedávno byla hlavní hvězdou módní přehlídky. Dvojnásobná maminka prozradila, že si díky dětem zdokonaluje češtinu.
30.10.2017 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Soukupová (40 článků)

Kráska Michaela Kociánová: Chytá bronz v Ománu!

 
Dlouhé nohy, útlý pas a sexy dekolt!  To vše teď jedna z nejúspěšnějších slovenských topmodelek Michaela Kociánová (29) vystavuje v krajině z Tisíce a jedné noci.
18.01.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kociánová (100 článků)

Kráska Michaela Kociánová: Chytá bronz v Ománu!

 
Dlouhé nohy, útlý pas a sexy dekolt!  To vše teď jedna z nejúspěšnějších slovenských topmodelek Michaela Kociánová (29) vystavuje v krajině z Tisíce a jedné noci.
22.01.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kociánová (100 článků)