Článek

Jeden z nejhorších vrahů Česka: Smrt v base!

 
Bezcitně vraždil, teď se sám zabil! Na doživotí odsouzený vězeň Lumír Moric (†44) spáchal ve věznici ve Valdicích sebevraždu. Trest si odpykával za zabití manželského páru Jarmily (†58) a Zbigniewa (†66) z Bohumína.
01.09.2016 05:10 |

podobné články

Podobné články

Tejc chce odhalit tváře dětských vrahů. Které zabijáky zákon dosud chrání?

 
Skupina poslanců v čele s Jeronýmem Tejcem (ČSSD) dokončuje návrh zákona, který by zpřísnil trestání dětských vrahů. Kromě vyšších trestů by měl vyřešit také problematickou anonymitu vrahů, kde na jedné straně stojí možnost znovu se začlenit do společnosti, na druhé bezpečí pachatelova okolí. Připomeňte si případy, kdy jména a obličeje pachatelů znalo jen minimum lidí.
23.04.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (657 článků)

Mrazivý pohled do tváře brutálních vrahů: V české věznici čekají na smrt

 
Jedenáct vrahů, jedenáct mužů odsouzených k čekání na smrt za mřížemi valdické věznice. Autorem projektu je fotograf Radek Kalhous. Některé z tváří přiřadil k podobně vypadajícím známým osobnostem. Projekt se zakládá na myšlence, že lidé si jsou podobní, odlišuje nás to, co máme uvnitř.
04.01.2015 05:56 |

podobné články

Děsivé video: Muži skáčou jen tak z newyorského mrakodrapu!

 
Na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube se množí videa zachycující tzv. "base jumping":http://www.extra.cz/tema/base-jumping, což je adrenalinový sport, při kterém se skáče z neobvyklých míst, kde to na první pohled vypadá, že se stoprocentně musíte zabít. Base jumpeři se ale nebojí zkoušet skákat z výškových budov, z mostů nebo ze skal a doufat, že padák se jim o nic nezachytí a oni to přežijí.
28.03.2014 07:55 |

podobné články

Zatčen jeden z nejhorších vrahů současnosti: 1 500 mrtvých

 
Mexická policie zatkla mafiána přezdívaného El Diego, který je přímo odpovědný za smrt 1 500 lidí. El Diego zřejmě stojí i za nedávnou smrtí americké diplomatky a jejího manžela.
02.08.2011 00:10 |

podobné články

Dáte si? Restaurace servíruje poslední večeři masových vrahů

 
Otevřít si restauraci nebo kavárnu je v dnešní době, v době velké konkurence, skutečně těžké. To ví i majitelé nového londýnského podniku, kteří přišli se vskutku netradičním nápadem - servírovat budou poslední večeře sériových vrahů odsouzených na smrt.
21.09.2014 22:10 |

podobné články

Žhář z Frenštátu se zařadil mezi nejhorší vrahy Česka! VELKÝ PŘEHLED

 
Antonín Blažek nechal ve Frenštátě vyletět do povětří dům plný lidí. Celkem pět lidí včetně něj samotného explozi nepřežilo, jeden člověk je stále pohřešovaný. Svým činem se zařadil do společnosti nejhorších českých vrahů.
18.02.2013 16:30 |

podobné články

FOTO ze života Petřiných vrahů: Michal se fotil s podprsenkou, pak mučil a zabíjel

 
Podívejte se na dosud nepublikované fotky Michala Kisiova a Tomáše Zavřela. Jeden se ukazuje dokonce v podprsence. Jaký byl život a dospívání vrahů patnáctileté Petry Vondrákové?
02.04.2013 11:15 |

podobné články

Dívku (†17) hromadně znásilnili a pak jí rozpárali břicho: Jeden z vrahů dostal doživotí!

 
Byl jedním z mužů, kteří ji znásilnili, rozpárali jí břicho a nechali napospas svému osudu. Nebohá Jihoafričanka Anene Booysen (†17) děsivým zraněním podlehla. Jednoho z vrahů se podařilo usvědčit, soud ho poslal za mříže na doživotí.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Tetování vrahů z Yakuzy: umění, varování i odznak hodnosti

 
Slavné tetování vrahů z Yakuzy vypadá úžasně. Je ale symbolem pro schopnosti svých nositelů...
16.10.2010 11:05 |

podobné články

Němci zadrželi dalšího komplice neonacistických vrahů

 
Německé zásahové komando v neděli v Sasku zadrželo 36letého Matthiase D., který byl komplic vrahů z neonacistické organizace Národněsocialistické podzemí (NSU). Informuje o tom server deníku Die Welt.
11.12.2011 11:15 |

podobné články

Přežila jsem útok vrahů: Škrtili ji kvůli penězům, každý si odsedí 18 let

 
 Paní Ivana (46) ze Zlínska se loni podruhé narodila. Její dva známí (32, 26) se proměnili ve vraždící monstra, aby získali její peníze. Útok vrahů naštěstí přežila a krajský soud včera každému napařil 18 let ve věznici se zvýšenou ostrahou. Ivana promluvila exkluzivně pro Blesk!
26.01.2013 05:35 |

podobné články

Náhle zemřel psycholog Hubálek (†65): Známý expert, který zpovídal desítky vrahů a deviantů

 
Tahle zpráva přišla jako blesk z čistého nebe. V Praze dnes zemřel uznávaný psycholog a "zpovědník" vrahů a nejrůznějších deviantů Slavomil Hubálek. Za svou kariéru vyslechl desítky obviněných. Příčinou Hubálkovy smrti je patrně zástava srdce. Do pražské restaurace si prý ještě stihl kolem půl druhé zavolat záchranku, že ho bolí na prsou...
12.03.2013 17:10 |

podobné články

Zemřel psycholog Slavomil Hubálek: Zpovědník vrahů a deviantů!

 
Známý psycholog Slavomil Hubálek (†65) je po smrti! Soudní znalec, který se ve své praxi setkal s více než stovkou vrahů a sexuálních deviantů, zemřel včera odpoledne, podle všeho na zástavu srdce.
13.03.2013 11:50 |

podobné články

Zemřel psycholog Slavomil Hubálek: Zpovědník vrahů a deviantů!

 
Známý psycholog Slavomil Hubálek (†65) je po smrti! Soudní znalec, který se ve své praxi setkal s více než stovkou vrahů a sexuálních deviantů, zemřel včera odpoledne, podle všeho na zástavu srdce.
15.03.2013 14:55 |

podobné články

Poslední rozloučení se zpovědníkem vrahů Hubálkem (†65): Truchlící stáli na pohřeb frontu

 
V zaplněném kostele za mše vedené Tomášem Halíkem proběhlo poslední rozloučení s uznávaným českých psychologem Slavomilem Hubálkem (†65). Muž, kterému se zpovídaly desítky vrahů, zemřel náhle minulé úterý, pravděpodobně na infarkt.
18.03.2013 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků)

Víme první! Dejdar promluvil z USA o vraždícím švagrovi: S jeho bandou zločinců nechci nic mít! Co nám ještě řekl o nenáviděném příbuzném?

 
Herec "Martin Dejdar":http://www.extra.cz/tema/martin-dejdar (48) čelí v USA nepříjemnostem ohledně "organizované bandy vrahů":http://www.extra.cz/vime-prvni-jednim-z-petice-obvinenych-vrahu-podnikatele-petra-vlacha-je-svagr-martina-dejdara, v jejímž středu je, jak včera jako první informoval portál eXtra.cz, jeho švagr "Michael Šváb":http://www.extra.cz/tema/michael-svab (45).
05.04.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (430 článků)

Jak probíhal TELEFONÁT SMRTI mezi Kisiovem a Zavřelem? Matka jednoho z vrahů to popsala

 
Telefonát, ve kterém se vrazi Petry domlouvali na likvidaci dívky, slyšela přítelkyně Tomáše Zavřela. Tvrdí to alespoň matka druhého z vrahů.
09.04.2013 08:00 |

podobné články

Strach v ulicích: Po Praze chodí několik tajemných vrahů

 
Směsice vrahů, po kterých policisté pátrají, je opravdu pestrá. Aktuálně jde přinejmenším po čtyřech zabijácích. A hned dva z nich si patrně mohou připsat i přívlastek "sériový".
12.07.2014 07:25 |

podobné články

Aleš Brichta: Otevřít si půjčovnu vrahů by byl skvělý byznys

 
Písnička  Půjčovna vrahů  z nového alba Papírovej drak Aleše Brichty zpěvákovi prý evokuje ukolébavku  Halí, belí. Proto zvolil poněkud kontroverzní text, aby s melodií kontrastoval. Nahrávka obsahuje dvanáct líbivých songů a zní jako z doby, kdy bývalý frontman Arakainu začínal.  "Vrátili jsme se k základu, napsali jsme obyčené písničky. Ty jsem dělal naposledy na prvních dvou albech,"  říká v rozhovoru Brichta.
12.08.2014 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Brichta (161 článků)