Článek

Je tu nová šance zkusit si montáž sádrokartonu na vlastní kůži

 
Společnost Rigips pořádá další ročník akademie Škola suché výstavby. Již podruhé je součástí doprovodného programu FOR ARCH od 20. do 23. září 2016 na výstavišti PVA v pražských Letňanech.
05.09.2016 00:05 |

podobné články

Podobné články

Domov jako pevnost – stěny ze sádrokartonu, které vydrží vše

 
Stavby ze sádrokartonu zažívají v poslední době nefalšovaný boom, spojují totiž mnoho výhodných vlastností, jako je rychlá montáž, nízká hmotnost, minimální tloušťka stěn, hygienická nezávadnost a rozumná cena. Na trhu se vyskytují různé druhy sádrokartonu a při jeho výběru byste měli vědět, co od něj očekáváte. Zda má mít odolnost proti ohni, vlhku, nárazu nebo zvukově izolovat či unést těžké předměty.
29.10.2013 00:15 |

podobné články

Sleva 50 % na kuchyně? Tak to je bomba! Kuchyně za polovinu a montáž za korunu

 
Sleva 50 % na kuchyně a montáž za 1 korunu? Tato jedinečná šance čeká do 4. října v obchodních domech kika. Zaměření kuchyně, její plánování a montáž. Světlé barvy a lesklé plochy. Široký výběr vestavěných spotřebičů a 3D plánování kuchyní zdarma. Kuchyně propracované do posledního detailu. Sporák tam, kde ho chcete právě vy, lednice po ruce či prostorný dřez. Staňte se králem své kuchyně!
28.09.2015 15:05 |

podobné články

Vřídlo o páté: Almodóvar, Malkovich a kůže tohoto světa

 
Kůže je krátké a poeticky zvučné slovo. Můžeme mít hroší nebo husí kůži, můžeme si něco vyzkoušet na vlastní kůži, nést kůži na trh, být kost a kůže, někdy si musíme zachránit kůži a jindy zase nejsme ve své kůži. A v podání slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara se z kůže stane prokletí.
07.07.2011 17:50 |

podobné články

Vondrovo ministerstvo zadalo zakázku na montáž radiostanic za 28 milionů

 
Ministerstvo obrany objednalo u firmy MEDTEC-VOP zakázku na montáž radiostanic a GPS přijímačů do obrněných vozidel Iveco. Hodnota zakázky činí více než 28 milionů korun.
04.08.2012 15:40 |

podobné články

ČOI: I nesprávně provedená montáž oken podléhá reklamaci

 
Nejen výběr kvalitních oken, ale i správně provedená instalace a montáž oken je důležitým prvkem proti nebezpečným vlivům podnebí a jiných přírodních katastrof.
06.10.2016 20:00 |

podobné články

SuperStar: Bena pronásledují fanynky! Chovají se k němu jako k megastar!

 
Finalista Ben Cristovao si může na vlastní kůži zkusit, jaké to je, když před hotelem, v němž bydlí, na něj číhá dav fanoušků. On se ze zájmu příznivců těší a zažívá něco, co poznaly na své kůži skutečné celebrity!
04.11.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (408 článků)

Ona si prostě nedá pokoj. Faltýnová opět ukázala svoji božskou kůži pod kůží

 
Petra Faltýnová  (36) šla opět s kůží na trh, a to doslova. Na přehlídce návrhářky Natali Ruden předvedla několik modelů z vykrájené kůže. Rafinovaně řešené šaty daly nahlédnout na skutečnou kůži modelky.
09.05.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (698 článků)

Ze sádrokartonu máte příčku ZA CHVILIČKU!

 
Potřebujete udělat z jednoho velkého pokoje dva menší? Nebo vybudovat další místnosti v dosud nevyužitém podkroví? Se sádrokartonem není nic jednoduššího. A hlavně – lehce to zvládnete sami!
14.05.2010 05:20 |

podobné články

Vsetín: Když budete svědky černé skládky, volejte!

 
Pytle plné vybouraných sádrokartonů a směsného komunálního odpadu ležely po dva týdny vedle kontejnerů v areálu Kotovo.
29.06.2011 10:35 |

podobné články

Vážný problém televize: VyVolení chtějí z vily pryč a kašlou už i na výhru!

 
Zcela nečekaný problém řeší televize pořádající reality show VyVolení. Místo toho, aby se osazenstvo vily rvalo o to, kdo v mezi příčkami ze sádrokartonu vydrží nejdéle, snaží se co nejrychleji zmizet. Soutěž už tak přišla o dva soutěžící, kteří štábu po svém vzkázali: Už nás to nebaví, jdeme domů a vy si dělejte, co chcete…
12.09.2013 12:15 |

podobné články

Velkoprostorový neVyVolený Jafar o Vladkovi: Přirovnal ho ke krtečkovi, výhru přeje někomu jinému!

 
Jafar byl jedním ze soutěžících, kteří Vilou proletěli velkou rychlostí. Štáb ho tam dosadil později než ostatní a on dříve než ostatní vypadl. Přesto si překvapivě právě jeho lidé nejspíš budou alespoň chvíli pamatovat. Teď, s jistým odstupem ohodnotil, co se mezi příčkami ze sádrokartonu děje.
15.11.2013 12:16 |

podobné články

Velkoprostorový neVyVolený Jafar o Vladkovi: Přirovnal ho ke krtečkovi, výhru přeje někomu jinému!

 
Jafar byl jedním ze soutěžících, kteří Vilou proletěli velkou rychlostí. Štáb ho tam dosadil později než ostatní a on dříve než ostatní vypadl. Přesto si překvapivě právě jeho lidé nejspíš budou alespoň chvíli pamatovat. Teď, s jistým odstupem ohodnotil, co se mezi příčkami ze sádrokartonu děje.
15.11.2013 17:46 |

podobné články

Rekonstrukce bytu svépomocí? Jde to!

 
Martin koupil byt 3+kk v původním stavu a rozhodl se realizovat celou rekonstrukci SVÉPOMOCÍ. Vyboural všechny vnitřní příčky a postavil je znovu ze sádrokartonu. A k tomu z úplně nové super pevné a odolné desky HABITO od firmy Rigips.
30.09.2016 10:10 |

podobné články

Nová DVD - Nákaza, Kmotr, Love Story a V cizí kůži

 
Tento týden vycházejí mimo jiné dva slavné starší tituly: Coppolův Kmotr s Marlonem Brandem v titulní roli mafiánské ságy a jedno z nejromantičtějších dramat - Love Story, o lásce bohatého mladíka a chudé studentky. Z novějších filmů pak například Soderberghův thriller Nákaza s Mattem Damonem, Marion Cotillardovou, Kate Winsletovou a dalšími hvězdami a film V cizí kůži, komedie o tom, co se stane, když si vyměníte kůži s někým jiným.
21.02.2012 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Winslet (235 článků) , Matt Damon (168 článků) , Marlon Brando (30 článků) , Marion Cotillard (56 článků)

Mobil odhalí rakovinu kůže z pouhé fotky

 
Nová aplikace SkinVision má pomoci lidem, kteří váhají před návštěvou dermatologa, zda mají na kůži nebezpečný nádor, či neškodné znaménko. Ačkoli v žádném případě nenahrazuje diagnostiku odborného lékaře, pomáhá včas odhalit s přesností třiaosmdesát procent nebezpečné bujení v kůži. Stačí mobilem útvar v kůži vyfotit a nahrát do aplikace. Ta snímek posoudí a vyhodnotí riziko karcinomu.
20.11.2015 11:05 |

podobné články

Ženy by neměly zapomenout vzít na dovolenou antikoncepční pilulky

 
Antikoncepční pilulky by si ženy, které je užívají, měly přibalit i do zavazadla na dovolenou. Pokud se ocitnou bez pilulek v cizině, mohou je podle gynekologa Jaroslava Jeníčka zkusit koupit v lékárně, pokud se v dané zemi dají pilulky koupit volně. Mohou také zkusit získat recept od tamního lékaře. To ale může být problém, a tak nejschůdnější bývá koupit v cizině kondomy.
04.07.2010 11:40 |

podobné články

Oblečte si svoji kočičku: Co zkusit model ,chytrá horákyně´?

 
Už vás trochu nudí stereotyp ve vašem sexuálním životě? V takovém případě sexuologové radí zpříjemnit si vzájemně intimní chvíle něčím neobvyklým. Co takhle zkusit obléknou svou partnerku do něčeho opravdu rajcovního? Máme pro vás několik tipů a sami budete překvapeni, že vás tenhle špás přijde jenom na pár stovek…
13.08.2012 13:50 |

podobné články

Nemůžete se dočkat iPhone 5? Můžete zkusit GooPhone i5, ale nedoporučujeme

 
Do představení iPhonu 5 od Applu zbývají dny. Pokud patříte k těm největším nadšencům, už se nemůžete dočkat a chcete se vytahovat s něčím, co vypadá jako chystaný telefon, můžete zkusit GooPhone i5, designersky vykradený telefon z Číny.
08.09.2012 11:20 |

podobné články

Tajemství zakázaného ovoce jménem Swingers party: Proč ji aspoň jednou zkusit a co vás tam čeká

 
Pokud budete pátrat, najdete několik swingers klubů i v Česku, není to jen výsada laciných pornofilmů a německého pohraničí. Navíc je swingers party sofistikovaná zábava. Nejde tam o bezhlavou soulož s co nejvíce ženštinami, je to životní styl a druhá dimenze sexu. Swingers totiž dokáže léčit i partnerskou nevěru a posiluje vztah. Swingers by měl aspoň jednou zkusit každý z vás.
05.05.2013 22:55 |

podobné články