Článek

Je tu další protest proti Merkelové. Tentokrát před Lichtenštejnským palácem

 
Před Lichtenštejnským palácem v Praze se scházejí demonstranti proti německé kancléřce Angele Merkelové, kterou tam čeká večeře s premiérem Bohuslavem Sobotkou a se členy vlády a Parlamentu. Zprávu přináší ČTK.
25.08.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2017 článků) , Bohuslav Sobotka (9409 článků)
Podobné články

Úřad vlády otevřel v centru Prahy výstavu Můj stát na Kampě

 
Výstava představující státní symboly republiky bude volně přístupná veřejnosti před Lichtenštejnským palácem od 25. září do 18. října 2015.
25.09.2015 15:16 |

podobné články

Podívejte se na průchod Buckinghamským palácem v ZombiU

 
Tentokrát žádný trailer nebo vývojářský deníček, ale rovnou záběry z hraní části mise v Buckinghamském paláci. Aneb jak by taky mohl vypadat běžný průchod jednou úrovní v ZombiU. Tenhle ten průchod palácem se ukazoval novinářům před pár týdny na gamescomu, ale teď ho Ubisoft vydal pro širokou veřejnost. Kromě klasické pomalé a lekací hororové hratelnosti, kterou...
31.08.2012 14:15 |

podobné články

Načo máme prezidenta, zaútočili Slováci na Prezidentský palác

 
POHLED JINAM Slováci v pátek potřetí vyšli do ulic na protest proti údajné korupci v politice. Shromáždění v centru Bratislavy ale tentokráte přilákalo mnohem méně lidí než před týdnem, kdy pochod ulicemi metropole vyvrcholil potyčkou části demonstrantů s policii. Dnešní protest podpořili hackeři ze skupiny Anonymous, kteří vyřadili z provozu vybrané internetové stránky. Před Prezidentským palácem zasahovali těžkooděnci.
10.02.2012 19:55 |

podobné články

Před královským palácem se sešlo 13 Britek převlečených za Kate

 
Přesně 100 dní před netrpělivě očekávanou královskou svatbou v Británii se 13 mladých dívek rozhodlo zvýraznit blížící se událost, když se oblečené do kopií šatů Kate Middletonové shromáždily před královským palácem v Londýně.
20.01.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (890 článků)

Kritička islámu a Merkelové porodila a strana hlásá: „Migranti? Nové Němce si uděláme sami“

 
Jsou proti migrantům a islámu. A spřádali smělé plány na sesazení kancléřky Angely Merkelové. Alternativu pro Německo do voleb nakonec možná poněkud překvapivě netáhla její lídryně Frauke Petryová. I když o překvapení šlo jen na první pohled. Kritička Merkelové v květnu porodila a má syna. Novopečená matka však své dítě neváhala vtáhnout do kampaně, při které AfD do Merkelové ostře šila. Mimo jiné kvůli uprchlíkům.
24.09.2017 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2017 článků)

Olympijský závod cyklistů bude mít start i cíl před Buckinghamským palácem

 
Olympijský závod cyklistů s hromadným startem v roce 2012 v Londýně bude mít start i cíl před Buckinghamským palácem.
10.02.2011 15:05 |

podobné články

Královnin strážce si před Buckinghamským palácem střihl ve službě několik piruet

 
Příslušníci královské stráže před Buckinghamským palácem jsou známí svou kamennou tváří. Strážníkovi na tomto videu patrně přišla služba příliš jednotvárná, a proto si pochodování ozvláštnil tanečními kreacemi včetně několika piruet. Nyní po něm pátrá britské ministerstvo obrany.
04.09.2014 08:30 |

podobné články

Lidé před Arcibiskupským palácem vzpomínali na sametovou revoluci. Dostali k tomu koláče a svařák

 
Revoluční atmosféru listopadu 1989 si dnes na Hradčanském náměstí připomněly stovky Pražanů i věřících, kteří se účastnili slavnostní bohoslužby ke cti svaté Anežky České v nedaleké katedrále sv. Víta. Arcibiskupství pražské odpoledne uspořádalo před svým palácem zhruba dvouhodinovou akci, na které zazněla mimo jiné i píseň Modlitba pro Martu, organizátoři rozdávali koláče a svařené víno.
15.11.2014 18:46 |

podobné články

Dílo slavného čínského disidenta v Praze: Před Veletržním palácem stojí Zvěrokruh

 
Před pražským Veletržním palácem je od neděle sousoší světově známého čínského umělce a kritika tamního režimu Aj Wej-weje (58) nazvané Zvěrokruh. Instalaci, která je mimo jiné kritikou evropské válečné intervence v Číně v 19. století i současného uměleckého trhu, přijede autor koncem příštího týdne do Prahy představit.
31.01.2016 15:15 |

podobné články

Zeman šil do Merkelové. Politolog: „Zvládneme to“ je lepší, než „jsme v háji“

 
Co ukázala návštěva Angely Merkelové v Praze? Pro část Čechů včetně řady politiků je oblíbeným terčem, Němce děsí, že je v Česku méně oblíbená než Vladimir Putin. Patrně tomu tak bude i u prezidenta Miloše Zemana, který Merkelové otevřeně vyčetl, že pozvala uprchlíky. Řekl to aspoň na rovinu, reaguje politolog Lukáš Jelínek. Jenže vychází ze špatného předpokladu, že migrace se nás netýká. A přístup Merkelové má dle něj něco do sebe.
26.08.2016 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2928 článků) , Angela Merkelová (2017 článků) , Miloš Zeman (19182 článků)

William a Kate budou ve svém londýnském paláci na Halloweena děsit turisty

 
Chcete se projít Kensingtonským palácem, v němž pobývala princezna Diana a teď tam bydlí se svojí manželkou její syn princ William  (29) ? A chcete se u toho pekelně bát? Pak vyrazte do Londýna ve dnech 28. až 31. října a jděte na prohlídku palácem. Bude otevřen veřejnosti a jeho salony, chodby a haly budou navíc vyzdobeny děsivými halloweenskými příšerami. Možná potkáte i ducha královny Marie.
30.08.2011 18:55 |

podobné články

Vostrá (KSČM): ČSSD není náš velký bratr. Hašek se mýlí

 
Michal Hašek se o víkendu zasnil a viděl vlát svoji oranžovou šálu nad Strakovou akademií, palácem Smiřických či Valdštejnským palácem a vůbec nad všemi aristokratickými domy, kde nyní sídlí volení zástupci lidu. U toho to ale skončí, o úspěchu Roberta Fica si ČSSD může jen nechat zdát.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2300 článků) , Robert Fico (736 článků)

Slováci opět vyšli do ulic na protest proti korupci v politice

 
Slováci dnes potřetí vyšli do ulic na protest proti údajné korupci v politice. Shromáždění v centru Bratislavy ale tentokráte přilákalo mnohem méně lidí než před týdnem, kdy pochod ulicemi metropole vyvrcholil potyčkou části demonstrantů s policii. Dnešní protest podpořili hackeři ze skupiny Anonymous, kteří vyřadili z provozu vybrané internetové stránky.
10.02.2012 17:50 |

podobné články

Fiasko českého vzdoru proti Merkelové: Víc policistů než demonstrantů

 
Vyrazili protestovat na pražskou Kampu proti otevřené imigrační politice německé kancléřky Angely Merkelové, ale i české vládě. Protest „Bota pro Merkelovou“ však dopadl fiaskem. Přišly na něj zhruba dvě desítky lidí. Nebylo však o co stát. Na pódiu je čekal Miroslav Sládek se svými řečmi o „přivandrovalcích“.
31.03.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2017 článků) , Miroslav Sládek (130 článků)

Protest proti migrační politice Merkelové: Poslankyně odchází ze strany

 
Poslankyně Spolkového sněmu Erika Steinbachová po více než 40 letech odchází z Křesťanskodemokratické unie (CDU). Protestuje tak proti přístupu kancléřky Angely Merkelové k migrantům, informovala dnes agentura DPA. Třiasedmdesátiletá Steinbachová kancléřčinu politiku kritizuje už delší dobu.
14.01.2017 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2017 článků)

Neradi trápíme příznivce Angely Merkelové. Ale toto se o ní teď píše v Německu

 
Debakl CDU v Meklenbursku – Předním Pomořansku stále rezonuje německými médii. Pozice kancléřky Angely Merkelové byla značně oslabena a využívají toho k její kritice mnozí další politici. Kromě Seehofera také místopředseda SPD Ralf Stegner a dále také straničtí kolegové Merkelové.
06.09.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2017 článků)

Olomouc i Liberec by měly mít dnes v Evropské lize snadnou práci

 
Sigma bude na svém hřišti v odvetě 3. předkola evropského poháru hájit vítězství 5:1 na půdě Aberdeenu. Liberec výhru 1:0 s lichtenštejnským Vadúzem.
06.08.2009 07:40 |

podobné články

Hašek (ČSSD): Setkání s lichtenštejnským vicepremiérem Martinem Meyerem

 
Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek se dnes, v úterý 4. října 2011, setkal s delegací Lichtenštejnského knížectví, vedenou vicepremiérem Martinem Meyerem. Vicepremiér Meyer nabídl firmám v Jihomoravském kraji účast na Lichtenštejnském projektu investičního trhu. „Podstatou tohoto projektu je, že se v něm mohou setkat podnikatelé hledající kapitál s podnikateli, kteří naopak finance potřebují."
04.10.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2300 článků) , Martin Hašek (96 článků)

Hejtman Hašek jednal s lichtenštejnským premiérem Haslerem

 
V úterý 10. září 2013 se ve Valticích uskutečnilo setkání jihomoravského hejtmana Michala Haška a lichtenštejnského premiéra Adriana Haslera.
11.09.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2300 článků)