Článek

Je to pro mě výzva, říká nový kouč Komety Hadamczik

 
Konec spekulacím. Alois Hadamczik se opravdu stal novým trenérem hokejistů brněnské Komety. Bývalý reprezentační kouč podepsal dvouletý kontrakt.
07.05.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)
Podobné články

Kouč Hadamczik se rozhodl: Sobotku nahradí Erat!

 
Trenér Alois Hadamczik se konečně rozhodl. Zraněného Vladimíra Sobotku nahradí v nominaci pro olympijské hry v Soči Martin Erat. Kouč národního týmu to řekl v rozhovoru pro Radiožurnál.
04.02.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Erat (62 článků) , Alois Hadamczik (315 článků) , Vladimír Sobotka (92 článků)

Kouč hokejistů Alois Hadamczik: Spletl si bráchy Kováře!

 
Když kouč hokejového nároďáku Alois Hadamczik tvořil nominaci pro Švédské hry, chtěl si ověřit, jak je na tom českobudějovický brankář Jakub Kovář (23), který nedochytal zápas.
08.02.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků) , Jakub Kovář (38 článků)

Parfém podle komety páchne jako kočičí moč a shnilá vejce

 
Komety mají svou vůni. Tvrdí astronomové. Ovšem pro laiky je takové eufemistické slovo naprosto nepřijatelné. Komety totiž většinou páchnou. Až na výjimky, které voní po lihu či malinách, obsahují aromatické uhlovodíky, které se uvolňují z hnijících organických materiálů. Sonda Rosetta vyslaná ke kometě 67P/Čurjumov-Gerasimenko provedla analýzu této vlasatice a vědci podle ní vytvořili parfém připomínající pach, který za sebou šíří. Připomíná směs kočičí moči a shnilých vajec.
29.06.2016 11:05 |

podobné články

Bývalý kouč reprezentace Hadamczik: Nevím, co jsme od Štěpánka mohli čekat více

 
Hostem ON-LINE rozhovoru na tn.cz byl bývalý kouč českého národního týmu Alois Hadamczik.
08.05.2009 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Kouč Hadamczik: První výhra!

 
Tohle vítězství je malé, přesto potěší. Kouč reprezentace Alois Hadamczik (58) má zatím na velké triumfy smůlu. Má stříbro z MS, z extraligy s Vítkovicemi i s Třincem, bronz z olympiády a MS dvacítek.
26.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

JÁGR SLAVÍ 40: Ať má chuť na holky i na potomka, směje se kouč Hadamczik

 
Hvězdnému hokejistovi Jaromíru Jágrovi je přesně ve středu 40 let. Kouč národního mužstva Alois Hadamczik v žertu naznačil, že už netrpělivě vyhlíží jeho nástupce.
15.02.2012 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2450 článků) , Alois Hadamczik (315 článků)

Kouč Hadamczik: Milenka rýžuje státní peníze!

 
Kouč hokejové reprezentace Alois Hadamczik (59) vydělal během svého podnikání stamiliony korun. Na byznys se nyní vrhla i jeho milenka Lucie Placzková (22), s níž trenéra deník Aha! loni vyfotil.
01.03.2012 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Hadamczik chce ještě Milana Michálka a Fleischmanna

 
Kouč českých hokejistů Alois Hadamczik chce zařadit do nominace na mistrovství světa ve Švédsku a Finsku útočníky Milana Michálka z Ottawy a Tomáše Fleischmanna z Floridy, kterým ve čtvrtek skončila sezona NHL po vyřazení z play off. Naopak u obránce Filipa Kuby, Michálkova klubového spoluhráče, vidí kouč mizivé šance na start.
27.04.2012 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Kuba (22 článků) , Alois Hadamczik (315 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Tomáš Fleischmann (63 článků)

Kouč hokejového nároďáku Alois Hadamczik: Pole za 2 miliardy?!

 
Písek za dvě miliardy. Tak tahle hromada sypkého pokladu se schovává vpolích kolem obce Bělá na Opavsku. O pozemky se soudí restituentka Ludmila Gallusová (84), jenže v pozadí akce má stát kouč hokejového nároďáku Alois Hadamczik (60). Ten se na realitním trhu pohybuje s bravurou provazochodce.
02.11.2012 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Za 7 let u hokejového nároďáku shrábl miliony: Kolik stál Hadamczik?

 
Královská odměna za tu bídu, kterou během sedmi lety jako kouč české reprezentace odvedl trenér Alois Hadamczik (61). Hokejový národ sice spílá, nicméně on se může smát. Coby kouč si přišel na více než 20 milionů korun!
25.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Přijde Hadamczik do Komety? Hrůza, děsí se fanoušci

 
Stává se to pomalu veřejným tajemstvím. Kometa Brno hledá nového investora a na světě už jsou informace, že hokejový klub koupí bývalý trenér české reprezentace Alois Hadamczik. A fanoušci klubu se začínají bouřit.
05.03.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Hadamczik zůstává trenérem reprezentace

 
Hokejovou reprezentaci i nadále povede jako hlavní trenér Alois Hadamczik. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje podle očekávání na dnešním jednání, na němž Hadamczik předložil analýzu neúspěšného vystoupení národního týmu na mistrovství světa, o jeho odvolání nehlasoval. 
22.05.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Hadamczik zůstává u kormidla reprezentace. O jeho odvolání se nehlasovalo

 
Hokejovou reprezentaci i nadále povede jako hlavní trenér Alois Hadamczik. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) podle očekávání na jednání, na němž Hadamczik předložil analýzu neúspěšného vystoupení národního týmu na mistrovství světa, o jeho odvolání ani nehlasoval.
22.05.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Nový kouč Komety Venera: Lákala mě skvělá atmosféra

 
Zdeněk Venera se stal v pondělí koučem extraligových hokejistů Komety Brno, které naposledy vedl Ladislav Lubina.
02.05.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Venera (7 článků) , Ladislav Lubina (12 článků)

Výzva 21 – recenze

 
Předně je důležité si vysvětlit, co to vůbec Výzva 21 je. Jedná se o program lidem pevně odhodlaným změnit svůj životní styl k lepšímu tím, že se začnou zdravě stravovat a pravidelně cvičit. Nejde pouze o cvičení, ale postupně získávané informace a znalost, jak je v praxi využít. Nechybí motivační část, což je velmi důležité. Hodně lidí začne a také rychle skončí. První týden je zcela zdarma, aby si každý člověk mohl vyzkoušet a osahat, jak to zhruba funguje a poznat blíže zakladatele Tomáše. Ten je pro ty úspěšnější, kteří to nevzdají a Výzvu 21 absolvují vždy k ruce, pokud potřebujete jakoukoliv radu ohledně cvičení či jídelníčku. Co vše se ve Výzvě 21 naučíte Naučíte se udělat si cvičební plán a ten dodržovat. Což je klíčové, protože pokud nemáte předem jasno a naplánováno – nelze se čeho chytat a jen těžko si vytvoříte návyk. Určitě po vás nikdo nechce, abyste ze dne na den zrušili knedlíky a začali chroupat mrkev. Vše jde postupně a nenásilně. Výzva 21 se skládá ze 4 modulů po 21 dnech. V každé fázi se dozvíte něco nového a postupně se zvedá i náročnost cvičení. Sama momentálně končím třetí modul a mám překvapující výsledky. Osobně jsem nepotřebovala ani tak moc hubnout, jako spíš vytvořit návyk a dozvědět se spoustu informací. Dobrá rada nad zlato Možná odvětíte, ale ty dnes najdete kdekoliv na internetu. To je bezpochyby pravda, ale musíte vědět, co přesně hledáte. Samu od sebe by mě určitě nenapadlo hledat informace, jak si změřit rychlost metabolismu, co dělat, když je zpomalený. Proč je důležitá detoxikace u likvidace nejspodněji uložených tuků, jak aplikovat do stravy sacharidové vlny a mnoho dalších věcí. Program je sestaven důmyslně s nejčastěji kladenými otázky a zaměřením na nejčastější problémy všech smrtelníků. U nás holek je to většinou i při nízké váze spodní bříško a zbavit se... Čtěte více Příspěvek Výzva 21 – recenze pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.05.2016 03:15 |

podobné články

Venerův konec? "Teď to nemá cenu rozebírat," uvedl kouč Komety

 
Hokejisté Komety prohráli poosmé v posledních devíti zápasech a začíná se spekulovat o odvolání kouče Venery.
11.12.2011 23:30 |

podobné články

Šťastný trenér Hadamczik: Plekanec s Kaberlem budou volní!

 
Kouč hokejové reprezentace Alois Hadamczik (59) je na inspekční cestě v zámoří, shání posily pro mistrovství světa ve Finsku a Švédsku. „Polovinu týmu bych chtěl z NHL,“ řekl trenér před odletem.
07.03.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)

Jágr chce na olympiádu, zjistil Hadamczik v zámoří

 
S dobrými pocity se vrátil z inspekční cesty v zámoří kouč hokejové reprezentace Alois Hadamczik, před nímž stojí úkol postavit tým pro olympijský turnaj v Soči. Hvězdný útočník Jaromír Jágr z New Jersey mu potvrdil svou chuť na olympiádě hrát. Trenér očekává, že při konečném výběru ze 67 hráčů budou mít hokejisté z NHL výrazně větší zastoupení oproti reprezentantům z Evropy. 
09.12.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2450 článků) , Alois Hadamczik (315 článků)

LOJZA to položil! Kouč Hadamczik skončil u české hokejové reprezentace

 
Trenér českých hokejistů Alois Hadamczik končí u národního týmu a nepovede ho už ani na mistrovství světa v Bělorusku. Řekl to v rozhovoru pro Hitrádio Orion.
24.02.2014 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Alois Hadamczik (315 článků)