Článek

Je to nějaké divné. Exministr promluvil k videu, které zavání policejní provokací

 
Skupina maskovaných pravicových extremistů napadla průvod levicových aktivistů mířících na Hrad. A policie jen přihlíží. Video ze sobotní demonstrace, na němž je patrný střet extremistů s aktivisty a zvláštní taktika policie, vyvolalo řadu reakcí. Ze záběru je totiž navíc patrné, že akci pravicových radikálů koordinuje muž v hnědé bundě. Okamžitě se tak rozhořely spekulace, že muž i radikálové jsou přestrojení policisté.
08.02.2016 09:40 |

podobné články

Podobné články

Tohle trochu zavání: Sámerovy holky si půjčují propocené triko!

 
Tak tohle trochu zavání. A to doslova. Když jsme potkali Sámera Issu  (27) před vernisáží fotografa Jakuba Ludvíka, kde měl vystoupení, doprovázela ho půvabná tanečnice. Zaujala nás svým outfitem. Krásná brunetka si oblékla velmi výrazné tílko, které doplnila psaníčkem se stejným motivem.
08.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (596 článků)

Rektor u Dobeše na koberečku? To zavání totalitou, stěžují si akademici

 
Ministr školství Josef Dobeš (VV) pozval rektora Univerzity Karlovy Václava Hampla, aby mu sdělil, proč vystupuje proti zákonu o vysokých školách. Dobeš tvrdí, že Hampl svým jednáním provokuje sociální nepokoje. Akademický senát zase osočil Dobeše, že pozvání Hampla zavání totalitními mechanikami.
20.01.2012 22:25 |

podobné články

Vích (SPD): Nákup pásových obrněných transportérů pro armádu zavání korupcí

 
Cena 250 milionu za jedno pásové vozidlo pro již tak podfinancovanou armádu je zarážející a zavání korupčním jednáním.
26.06.2016 16:15 |

podobné články

5. srpen 1989: To léto je nějaké divné...

 
Letos si to musí říct každý: Léto je takové divné. Pořád se nemůže rozhodnout, jestli bude tropické nebo podzimně dešťové a větrné. Před dvaceti lety to ale vypadalo dost podobně.
05.08.2009 05:05 |

podobné články

Na motorce přes dvojitou plnou čáru: Hazard nebo normálka?

 
Motorkáře, který způsobile čeká v koloně, potkáte dnes na silnici stejně tak často jako policejní hlídku řídit křižovatku. Dá se to pochopit na dvouproudé zacpané městské silnici, ale manévry které můžete vidět na videu, už docela zavání průserem.
25.07.2014 13:05 |

podobné články

Ukrajinská armáda viní separatisty z provokací u Mariupolu. Čas pro stažení zbraní prý proto ještě nenastal

 
Z vyvolávání provokací u přístavu Mariupol obvinila ukrajinská armáda proruské separatisty. Podle ukrajinského velení kvůli pokračujícím útokům separatistů tak ještě nenastaly podmínky pro stažení těžkých zbraní z fronty. Mariupol je posledním velkým městem na jihovýchodě Ukrajiny, které dosud zůstává pod kontrolou kyjevské vlády.
23.02.2015 11:26 |

podobné články

Lavrov označil vyhoštění ruských špiónů z Česka za "další provokaci"

 
Kvůli podezření ze špionáže ve prospěch Moskvy vyhostila Česká republika dva zaměstnance ruského velvyslanectví v Praze. Právu to potvrdil zdroj z tajných služeb. Vyhoštění označil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov za "další provokaci". Český premiér Jan Fischer odmítl k informaci o vyhoštění na pondělní tiskové konferenci cokoli sdělit. Obdobné kroky doprovázejí většinou odvetná opatření z druhé strany a signalizují napětí v diplomatických vztazích.
17.08.2009 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1728 článků)

Tlustý: Moroz mě chtěl zničit provokací. Stál za tím Kalousek

 
Akce exnáměstka ministra vnitra Michala Moroze, který měl požadovat před pěti lety úplatek pro to někdejšího ministra financí za ODS Vlastimila Tlustého, byl řízenou provokací. Uvedl sám to sám Tlustý v pátek na tiskové konferenci. Také nepřímo naznačil, že by oním objednatelem mohl být současný ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).
29.04.2011 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (176 článků) , Miroslav Kalousek (5804 článků)

Policie vyšetřuje šedesát let starou provokaci StB

 
Policie začala vyšetřovat šedesát let starou provokaci komunistické Státní bezpečnosti (StB). Ta krátce po puči v roce 1948 chytala politické uprchlíky do pasti, kterou nazvala krycím jménem "Kameny".
08.08.2012 06:20 |

podobné články

Vše nejlepší, Cristiano! Fotbalová megastar musela skousnout provokaci

 
Cristiano Ronaldo rozděluje fotbalový svět, jedni ho velebí, druzí nenávidí. Jedno je ale jasné, skvělý fotbalista. Dnes slaví 28 let. Při příjezdu na sraz národního týmu Portugalska ale musel skousnout provokaci fanoušků.
05.02.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (436 článků)

Nečas: Dotyčné fotky jsem považoval za provokaci bulváru

 
Premiér Nečas se ani návštěvě Polska nevyhnul otázkám na aktuální politické situaci. Během kratičké tiskové konference například potvrdil, že inkriminované fotografie své ženy opravdu viděl, ale považoval je pouze za provokaci bulváru.
16.06.2013 20:50 |

podobné články

Někdo si udělal hodně divnou srandu z Martina Bursíka. Podívejte se

 
Někdejší předseda Strany zelených Martin Bursík zřejmě čelí šikovné provokaci. Česká média v noci obdržela e-mail, podle kterého bývalý vicepremiér zakládá novou politickou stranu s názvem "Čtvrtá strana". Mail odkazuje na webové stránky, na kterých zpoza Bursíkova obličeje nevykukuje nikdo jiný než Marek Dalík. Martin Bursík Novinkám.cz sdělil, že jde o "primitivní provokaci" vůči jeho osobě.
26.08.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Bursík (283 článků) , Marek Dalík (241 článků)

Rusko nevěří OSN a tvrdí, že chemický útok v Sýrii byl provokací

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes opět tvrdil, že Moskva má závažné důvody se domnívat, že srpnový chemický útok u syrského Damašku byl provokací. Informovala o tom agentura Reuters.
19.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2485 článků)

Západ žádá odhalit Němcovovy vrahy, Kreml hovoří o provokaci

 
Politická vražda na zakázku je jednou z hypotéz ruských kriminalistů, kteří vyšetřují páteční vraždu bývalého vicepremiéra a pozdějšího předáka ruské opozice, pětapadesátiletého Borise Němcova. Žádné podezřelé se podle médií dosud dopadnout nepodařilo. Kreml označil vraždu spáchanou jen pár kroků od sídla státní moci za provokaci. Opozice a Západ se dožadují odhalení a potrestání vrahů známého kritika režimu.
01.03.2015 08:26 |

podobné články

Trenýrky nad Hradem jsou uměleckou provokací. Společnost ji musí unést, tvrdí právník

 
Vlající červené trenýrky nad Pražským hradem jsou uměleckou provokací vyjadřující silný politický názor, tvrdí v rozhovoru pro deník Právo Jan Wintr, odborník na ústavní právo. Rozhodně to podle jeho názoru není ani krádež, ani výtržnictví. Současně připomíná, že trestní zákoník už urážku majestátu neobsahuje a trestný čin hanobení prezidenta republiky byl zrušen v 90. letech.
22.09.2015 02:50 |

podobné články

Poslankyně Černochová: Jízda Nočních vlků je propagandistickou akcí i provokací Putinova režimu s imperiálními choutkami. Netvrdím, že NATO nemá své chyby, ale…

 
VÝROČÍ KONCE DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY První místopředsedkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová míní, že jízda Nočních vlků je jednak propagandistickou akcí Putinova režimu a také provokací. „Noční vlci v symbolické rovině souvisí s imperiálními choutkami putinovského režimu a s reminiscencí na staré předrevoluční časy,“ vysvětluje. Současně je ale proti tomu, aby se přepisovaly dějiny, abychom si méně připomínali, že východ republiky osvobodila Rudá armáda a západ zase Američané.
06.05.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (286 článků)

Nová úchylná móda: Podívejte se do FOTOGALERIE, jak lidé navlékají kočky

 
Tohle vypadá opravdu divně a trochu to zavání trápením zvířat. Někteří lidé asi chtějí mít doma zajímavější tvory než jsou obyčejné kočky domácí, a tak vymysleli něco nového.
05.11.2013 23:15 |

podobné články

17 jmen, která jsou různě po světě zakázaná: Nesmíte mít doma Toma ani Zavináč!

 
"Vybrat vhodné jméno pro svého potomka":http://www.extra.cz/prehled-8-silenych-jmen-potomku-slavnych-v-hollywoodu-pribylo-dalsi-divne-pojmenovane-dite-kdo-je-tim-ubozatkem-tentokrat je někdy pořádná fuška a i když se zdá, že máte během vymýšlení volnou ruku a vaší fantazii se meze nekladou, není to tak úplně pravda. Ne všude totiž mají pochopení pro vaše divné choutky, smysl pro humor nebo jednoduše mají problémy s "použitím takřka běžných křestních jmen":http://www.extra.cz/jake-je-nejcastejsi-jmeno-ktere-se-dava-v-anglii-miminkum-budete-prekvapeni.
02.12.2014 16:56 |

podobné články

Útěk z místa činu třikrát jinak na videu z Dishonored

 
Nazvěme čtvrtek 26. července dnem interaktivních videí. Po Crysis 3 videu, kde vás tvůrci nechali vybírat mezi stealth a all guns blazing přístupem, se o slovo hlásí vývojáři ze studia Arkane, kteří vás na videu z Dishonored nechají zvolit tři různé způsoby útěku z místa činu. I když, volit si vlastně nemusíte, protože když necháte video běžet dál, tak se přehrají...
26.07.2012 17:20 |

podobné články