Článek

Je to lidský experiment na národech Evropy. Dopadne to příšeně, píší ve Švýcarsku o politice EU

 
Mnoho teroristů se může ukrývat mezi migranty přicházejícími do Řecka a Itálie, míní šéfredaktor švýcarského týdeníku Die Weltwoche Roger Köppel a poukazuje na varování Europolu z února letošního roku, podle kterého až 5000 džihádistů z Islámského státu mohlo touto cestou proniknout na kontinent.
11.04.2016 13:41 |

podobné články

Podobné články

(Ne)chutný experiment: Žena jedla šest dní jen psí žrádlo a zhubla!

 
Nechutný experiment? Ale kdeže! Šest dní se Američanka Anne Kadet neživila ničím jiným, než psími granulemi a konzervami. Zjistila totiž, že strava jejího psího miláčka je stejně kvalitní jako ta její, ale o dost levnější. Experiment pak přinesl zajímavé výsledky...
04.11.2014 21:00 |

podobné články

Ján Ďurovčík: Jde nám o emocemi nabitý lidský příběh

 
Ján Ďurovčík uvádí muzikál osmý světadíl na hudbu skupiny Elán. "Pozor, nelze zaměňovat hit muzikál s písničkálem, kde nejde o příběh, jen zřetězení písniček. Takové karaoke by mě lidsky ani umělecky nebavilo. Nám jde o emocemi nabitý lidský příběh," řekl v rozhovoru pro Právo Ďurovčík.
08.09.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ján Ďurovčík (32 článků)

ANO, šéfe! Pohlreich se žení ve Švýcarsku, ale šetří každou korunu

 
Zdeněk Pohlreich (54) bude opět v chomoutu. V sobotu ve Švýcarsku u Bodamského jezera mu řekne ANO, šéfe! jeho partnerka Zdeňka (39). „Ano, bereme se,“ přiznal Pohlreich. Celý obřad a následná hostina však mají proběhnout v uzavřeném areálu jeho restaurace bez účasti médií. „I proto jsem se rozhodl oženit ve Švýcarsku a ne v Česku,“ dodal drsný kuchař, který ale na veselce šetří každou korunu.
15.10.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (461 článků)

Jak žije ve Švýcarsku sestra Ivety Bartošové? Víme, proč sekla se zpíváním a čím se vlastě živí

 
O tom, proč vlastně žije sestra Ivety Bartošové  (✝48) , její dvojče Ivana, ve Švýcarsku, existuje pouze matné povědomí, že se rozhodla odpoutat od slavnější sestry, s níž na začátku její kariéry vystupovala. Ale o tom, co vlastně ve Švýcarsku dělá teď, se ví jen máloco.
19.10.2014 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků) , Ivana Bartošová (38 článků)

Chcete vědět, jak dopadne turecká telenovela 1000 a jedna noc?

 
Chcete si ušetřit čas a místo sledování televize podnikat něco lepšího? Turecké velvyslanectví prozradilo, jak dopadne telenovela 1000 a jedna noc Na Hitrádiu Apollo v jejich zábavném pořadu Eduard Kachlička, důchodce, který nikdy nespí, zavolali na turecké velvyslanectví, aby se dozvěděli, jestli má cenu se na telenovelu dívat a jak to dopadne. Jestli vás to [...]
14.02.2011 05:35 |

podobné články

Do kin míří závěrečný díl Hunger Games: Síla vzdoru. Jak dopadne revoluce?

 
Více než otázka, jak dopadne samotná revoluce, zajímá diváky to, jak dopadne milostný trojúhelník tři hlavních postav. Podaří se Katniss zabít prezidenta Snowa a vrátit Panemu mír? Navíc čtenáři knižní předlohy vědí, že nás čeká ještě pár dějových zvratů.
13.11.2015 17:35 |

podobné články

Kvůli migrační politice žádali lidé v Havlíčkově Brodě demisi vlády

 
Přibližně stovka lidí se dnes na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě zúčastnila ohlášené demonstrace proti politice EU, české vládě a imigrační politice. Podle organizátora Jiřího Černohorského, jenž původně počítal s několikanásobně větším počtem se proto setkání změnilo v mítink, kde několik řečníků požadovalo kvůli migrační politice demisi vlády, kritizovalo přístup médií a požadovalo sjednocení protestních akcí.
19.09.2015 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Černohorský (5 článků)

Pravou Česko Slovenskou SuperStar je Miro Šmajda

 
Přestože podle bookmakerů má v dnešním finále největší šanci zvítězit český zpěvák Martin Chodúr (20), Česko Slovenskou SuperStar by se měl stát zpěvák, který má kořeny v obou národech. A tím je právě Chodúrův sok Miro Šmajda (21).
20.12.2009 02:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (439 článků)

Zásadní otázka: Je v létě lepší sex?

 
Známá klišé tradující se o jednotlivých národech, podle kterých mají častější a kvalitnější sex jižní národy díky slunečnému počasí, se...
21.05.2010 16:35 |

podobné články

Postup do finále MS, nebo sex? Němci by si vybrali to první

 
Blížící se fotbalové mistrovství světa v Jihoafrické republice prozrazuje zajímavé informace o jednotilivých národech.
28.05.2010 11:55 |

podobné články

Svoboda (KDU-ČSL): PaNaPr aneb o jistém papíru z Kyjeva

 
O toaletních papírech a evropských národech.
07.03.2015 17:26 |

podobné články

Ve frontě na lístky do kina se strhla hromadná rvačka

 
O jižních národech se říká, že mají horké hlavy. Stačí škrtnout a oheň je na střeše. A přesně to se stalo ve frontě na lístky do kina v brazilském Sao Paulu. To, co vypadalo nejdřív jako malé nedorozumění, nakonec vyústilo v hromadnou bitku, napsal server televize The Nine News.
23.04.2015 07:50 |

podobné články

Historik Charvát o minulosti i současnosti, manipulacích a národech, jdoucích za svými vůdci do propastí nebytí

 
70 LET OD KONCE 2. SVĚTOVÉ VÁLKY Druhá světová válka znamenala nejobludnější zneužití ideologií 19. století. Tehdejší režim kalkulovat se zánikem celých společenství. To tvrdí historik Petr Charvát a dodává, že se jednalo o největší masakr lidských dějin. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedl, že k manipulaci historie dochází a vždy docházelo, objektivní historie podle něj neexistuje.
27.04.2015 20:46 |

podobné články

Historik Charvát o minulosti, současnosti, manipulacích a národech, jdoucích za svými vůdci do propastí nebytí

 
70 LET OD KONCE 2. SVĚTOVÉ VÁLKY Druhá světová válka znamenala nejobludnější zneužití ideologií 19. století. Tehdejší režim kalkulovat se zánikem celých společenství. To tvrdí historik Petr Charvát a dodává, že se jednalo o největší masakr lidských dějin. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedl, že k manipulaci historie dochází a vždy docházelo, objektivní historie podle něj neexistuje.
27.04.2015 20:51 |

podobné články

David Beckham se rozplakal na veřejnosti. Proč?!

 
David Beckham si teď získal obdiv, když jako věrný ochránce a manžel odváděl svou opilou ženu Victorii z oslavy výročí založení jejího módního domu. Ve středu 23. září se oblékl do jiné, společensky vážnější role – vyslance dobré vůle při OSN. Hovořil o obětech tajfunu na Filipínách. Při své řeči ve Spojených národech se dokonce rozplakal.
29.09.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1012 článků)

Jovanovič (BPP): NATO a obrana naší vlasti? Ne, musíme spoléhat hlavně sami na sebe

 
Při obraně vlasti, se musíme spoléhat hlavně sami na sebe, NE na NATO. Spojence musíme hledat v našich sousedech a dlouhodobě přátelských národech, NE daleko za oceánem.
13.10.2015 22:46 |

podobné články

Koskuba: Člověka mrazí. Neviditelní a skutečně mocní v pozadí rozhodují o státech a národech. Čeká nás pád. Nenávist a zloba fanoušků knížete a zadnice USA...

 
ROZHOVOR Poslanec ČSSD Jiří Koskuba říká, že dochází k něčemu, jako byl konec Říše římské. Nesmiřitelnost tábora poražených v prezidentské volbě mnohdy hraničí s nenávistí, vulgaritou a zlobou. Kdo chce, může rozpor mezi slovy a činy firmy ANO vidět. Pouze přelézt ze zadnice SSSR do jiné, stejně veliké, mu připadá nejen krajně nevhodné, ale přímo ubohé. Popřál, aby lebka, přilba, meč sv. Václava i svatováclavská koruna císaře Karla IV. byly nadále váženým a lidmi ctěným symbolem jejich stále existujícího českého státu.
13.11.2015 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Koskuba (205 článků)

Jen u nás: Jiří Menzel přijel do Petrohradu. Řekl, že se bojí Ruska, pohovořil o národech a filmu a šel se vyčurat

 
„Nechci fušovat do dějepisectví, ale v tradici tohoto národa je být poddaným. Rusové vždy žili s tím, že nad nimi je patriarcha, nad ním car a mezi tím nic. To je můj obraz Ruska. Přijde mi, že Rusové jako občané jsou málo samostatní,“ nešetřil při své návštěvě Petrohradu ruské studenty režisér Jiří Menzel.
26.09.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (332 článků)

Libor Rouček: Jsem pro, aby se děti v českých školách učily o cizích kulturách a náboženstvích. To ale neznamená, že tu ty kultury budeme mít

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Naprosté středověké tmářství. Takovým přístupem nevyřešíme žádný problém,“ ostře odpovídá bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček na aktuální reakce aktivisty Hynka Charouse v souvislosti s teroristickým útokem v Manchesteru. Charous je iniciátorem skupiny Rodiče proti indoktrinaci školáků. Rouček přitom vychází ze zkušeností se vzděláváním v jiných zemích a myslí si, že je v našem zájmu o jiných národech a kulturách něco vědět: „Ve školách, ať je to ve Francii nebo v Británii, výchova probíhá tak, aby děti, žáci odmala poznali jiné kultury,“ říká.
27.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (206 článků)