Článek

Je to chudák. A brouk Pytlík. Takhle se těžko pracuje... Babiš dnes nebyl ve Sněmovně a přišel výprask

 
Dnešní jednací den Poslanecké sněmovny skončil předčasně, trval asi hodinu. Důvodem byla nepřítomnost ministra financí Andreje Babiše (ANO), jenž měl v závěrečném schvalovacím kole uvést šest předloh. A kritické ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat.
27.05.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12394 článků)
Podobné články

Pane Sobotko, tohle je výprask, udeřil po volbách známý novinář

 
V evropských volbách dostal premiér Bohuslav Sobotka a jeho sociální demokracie pěkný výprask. Napsal to novinář Ondřej Neff v článku „Výprask pro Sobotku". Jinde v Evropě ale lidé dali nespokojenost najevo podpořením nacionalistických stran. V porovnání s tím dopadlo Česko poměrně dobře.
26.05.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků) , Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Volkswagen Beetle 2.0 TSI Sport – Je to o emocích…

 
Volkswagen Brouk je ve světě automobilů bezesporu jednou z největších ikon v celé jeho historii. Auto, jehož vznik si vysnil Adolf Hitler, auto které mělo jezdit po dokonalých nacistických dálnicích a mělo postavit svět na kola levněji než kterékoli jiné. Ne všechna přání se Hitlerovi splnila, nicméně faktem zůstává jedno - něco nám tento levičácký tyran přeci jen dal. Brouk se zaryl do srdcí statisíců a vznikl kolem něho celý globální kult. V roce 1938 vyjel na silnice první kus a dnes tu máme třetí generaci.
19.04.2012 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (649 článků)

Sobotka: Koalice se chová jako brouk Pytlík. Chybí jí kompetence

 
Daňové mičurinství vládní koalice může skončit ještě hlubšími deficity veřejných rozpočtů, než zažíváme dnes.
10.03.2011 20:25 |

podobné články

Brouk je zpátky! Brouk je zpátky!

 
Hned na třech místech světa najednou měl svou premiéru Volkswagen Beetle. Nová generace slibuje fantastické věci.
19.04.2011 10:25 |

podobné články

Speciálně upravený VW Brouk svou rychlostí strčí do kapsy i Bugatti Veyron

 
Vznikl z legendárního auta Volkswagen Brouk z roku 1965 a ze starého mlékárenského vozíku. Přesto tento elektrikou poháněný závodní vůz umí zrychlit z nuly na sto za 1,6 vteřiny. Jeho tvůrci mu říkají Black Current (Černý proud) a lámou s ním rekordy.
07.06.2011 13:05 |

podobné články

Brouk brzdí miliardáře Bakalu: Páchník hnědý stojí v cestě těžbě

 
Těžařská společnost OKD, kterou v roce 2004 koupila firma RPG INDUSTRIES miliardáře Zdeňka Bakaly, chce těžit uhlí v Karviné. Bránit jí v tom nebudou jen tamní obyvatelé, ale také ochránci životního prostředí, jelikož v těchto místech žije vzácný brouk – páchník hnědý.
14.05.2012 16:15 |

podobné články

Brouk brzdí miliardáře Bakalu: Páchník hnědý stojí v cestě těžbě

 
Těžařská společnost OKD, kterou v roce 2004 koupila firma RPG INDUSTRIES miliardáře Zdeňka Bakaly, chce těžit uhlí v Karviné. Bránit jí v tom nebudou jen tamní obyvatelé, ale také ochránci životního prostředí, jelikož v těchto místech žije vzácný brouk – páchník hnědý.
14.05.2012 16:20 |

podobné články

Tohle byste doma najít nechtěli: Největší brouk na světě vypadá jak příšera z vesmíru

 
Říká se mu titán a je to největší brouk na světě. Titanus giganteus dorůstá průměrně sedmi centimetrů a byl dokonce nalezen i exemplář, který měl 16,7 cm. Je to jeden z nejzáhadnějších a nejvzácnějších tvorů na světě, jeho kusadla jsou tak silná, že překousnou obyčejnou tužku napůl.
23.07.2013 21:10 |

podobné články

Zloději kovu si pro tento Volkswagen Brouk dolezli na vrchol a ukradli ho

 
Zloděje kovu snad nezastaví vůbec nic. V autobazaru u vesnice Minice si dokonce dovolili ukrást i reklamní poutač, kterým byl krásný žlutý Volkswagen Brouk.
24.07.2013 12:00 |

podobné články

Brouk Paul McCartney: Trávu jsem přestal kouřit kvůli vnoučatům

 
Dvaasedmdesátiletý Brouk Paul McCartney se netají tím, že vždycky holdoval marihuaně. Drogu už ale poslední roky nekouří, protože mu to zakazují děti. Nechtějí, aby dělal špatný dojem na svá vnoučata. Britský hudebník se cítí ve skvělé kondici díky cvičení a veganství, takže si prý občas trávu mohl dopřát. Jenže to nedělá dobrý dojem v roli dědečka.
01.06.2015 21:05 |

podobné články

SMRT JAKO VYSVOBOZENÍ: Dívku kousl neznámý brouk. Teď si nepřeje nic jiného než zemřít

 
Když bylo Britce Kirsty Keep (23) jedenáct let, kousl ji na zahradě neznámý brouk. Od té doby má velké zdravotní problémy a šílené křeče. Rozvinula se u ní totiž neznámá nemoc. Její jediné přání je zemřít.
17.05.2016 12:40 |

podobné články

Krásný mikulášský dárek: Pytlík plný gumiček zdarma pouze v dnešním Blesku!

 
Tak takovýhle mikulášský dárek vám zdarma nikdo jen tak nedá... Omyl, dá, ale pouze dnes! V deníku Blesk naleznete zdarma úžasný pytlík plný barevných gumiček. Tak pro něj upalujte, dokud je ještě k mání!
05.12.2014 05:05 |

podobné články

Mňoukající pytlík ohrožuje děti, varuje ČOI. Můžou vdechnout baterie

 
Česká obchodní inspekce (ČOI) nařídila stáhnout z trhu hračku s označením Mini Kitty Bag, která může ohrozit zdraví nejmenších dětí. Jde o mňoukající pytlík, který svými parametry neodpovídá technickým normám. Obsahuje snadno přístupné baterie, které může dítě spolknout či vdechnout. ČTK to dnes oznámil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.
01.02.2018 10:45 |

podobné články

Lionel Messi: Brouk Pytlík!

 
Je to muž mnoha tváří a zájmů! Můžete si ho splést s transvestitou, krotitelem delfínů, pilotem formule 1 nebo brankářem. Tím vším je nejlepší fotbalista planety Lionel Messi (24).
15.03.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (394 článků)

Moderátorka Terezie Kašparovská je práce všeho druhu

 
Terezie Kašparovská (33) je brouk Pytlík v sukních. Moderátorce Zpráv na TV Prima žádná práce není cizí, i když jí ne každá voní. Ale při ryze chlapské robotě jako je práce v lomu, si křehká brunetka libovala.
12.07.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (73 článků)

Kalousek si vodí medvěda a Babišův novinář by volil lidovce. Žertovná debata lídrů na severu

 
REPORTÁŽ Liberecký krajský parlament mladých si v pátek pozval k debatě sedm představitelů stran, které kandují do parlamentních voleb. Jako nejvtipnější a nejvýřečnější se ukázal bývalý novinář a jediný přespolní Martin Komárek z ANO. „Nejsem brouk Pytlík jako můj novinářský předchůdce v politice Radek John,“ pobavil například mladými lidmi zaplněný zasedací sál libereckého krajského úřadu.
20.09.2013 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Zkáza, Ištvan jako brouk Pytlík. Informovaný novinář a právníci o obvinění Petra Nečase

 
Otázka, kde končí politický obchod a začíná korupce, se vrátila jako bumerang s obviněním expremiéra Petra Nečase. A opět se názory různí. Část odborníků i veřejnosti tleská olomouckému vrchnímu státnímu zástupci Ivo Ištvanovi, část politiků, právníků i politických komentátorů považují jeho kroky jen za kriminalizaci politiky a poškozování demokracie.
13.02.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

Zwyrtek (Nezávislí): Marek Benda? Dodnes těžce nepoužitelné dítě

 
Nesouhlasím, že Marek Benda je nepoužitelný poslanec, jak byl někým po svém nehorázném výroku o dětech z dětských domovů označen. Je to těžce nepoužitelné dítě bez ohledu na svůj věk, protože nikdy nedospěl. Neměl kde! Zkrátka takový Brouk Pytlík.
04.08.2014 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Benda (500 článků)

Senátor Antl: Nejsem žádný Brouk „Mirek“ Pytlík

 
OBHAJOBA SENÁTNÍHO MANDÁTU Miroslav Antl, senátorský nestraník za ČSSD, pro ParlamentníListy.cz podrobně rozebral nejen svou činnost v horní komoře Parlamentu, ale i smysl této instituce.
16.08.2014 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Antl (114 článků)