Je srovnáno. Jestřábi z Chicaga vydřeli výhru nad Tampou

Předpovědi, že finále Stanley Cupu bude vyrovnané, se naplňují. Chicago nedovolilo jít Tampě do trháku a po vítězství 2:1 vyrovnalo stav série na 2:2. Zatím všechna utkání skončila rozdílem jediné branky.
11.06.2015 07:40 |

Hokejisté Finska vydřeli na MS těsnou výhru nad Německem 1:0

Hokejisté Finska vydřeli ve druhém utkání v základní skupině D na mistrovství světa těsnou výhru nad domácím Německem 1:0 a získali první body na šampionátu. Zápas rozhodl jediným gólem Jarkko Immonen.
11.05.2010 09:35 |

Hokejisté vydřeli na úvod MS výhru nad Lotyši, rozhodl Havlát

Čeští hokejisté vydřeli v prvním zápase na mistrovství světa v Bratislavě výhru nad Lotyšskem 4:2. Úřadující světoví šampioni v zápase základní skupiny D dvakrát prohrávali, ale v poslední třetině dokonali obrat.
30.04.2011 23:00 |

Gólman Neuwirth dovedl Washington k výhře nad Tampou

Český brankář Michal Neuvirth přispěl v nedělním utkání NHL osmadvaceti zásahy k vítězství Washingtonu 4:2 nad Tampou Bay a stal se druhou hvězdou zápasu. Dvěma trefami se na čtvrté výhře Capitals v řadě podílel i Alexandr Ovečkin, který se v tabulce kanonýrů letošního ročníku vyrovnal vedoucímu Stevenu Stamkosovi.
08.04.2013 08:25 |

Osobnosti: Alexandr Ovečkin (66 článků) , Steven Stamkos (28 článků) , Michal Neuvirth (104 článků)

Jágr nahrál na dva góly! Pomohl Devils k vítězství nad Tampou

Jaromír Jágr přispěl v sobotním utkání NHL dvěma gólovými přihrávkami k výhře New Jersey nad Tampou Bay 3:0 a s 28 body vede produktivitu českých hráčů v soutěži.
15.12.2013 07:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2246 článků)

Havlát pečetil výhru Chicaga, Pittsburgh otočil sérii s Washingtonem

Jestřábi zvítězili na ledě Vancouveru 4:2 a Tučňáci gólem Malkina v prodloužení udolali Ovečkina a spol. 4:3.
10.05.2009 09:00 |

Boston i díky Krejčímu srovnal stav série s Tampou

Hokejisté Bostonu zvítězili v 2. utkání finále Východní konference NHL nad Tampou 6:5 a srovnali stav série na 1:1. Jedním gólem přispěl k výhře Bruins i český útočník David Krejčí, který ve 23. minutě dostal svůj tým poprvé v utkání do vedení 3:2.
18.05.2011 09:05 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků)

Restituce prosazují lidovečtí jestřábi z topky, zlobí se bojovník proti hazardu

Za církevními restitucemi stojí lidovečtí jestřábi, kteří dlouhodobě prosazovali rozvoj hazardu a zasloužili se o hlubokou devastaci společnosti. Ve svém projevu ve sněmovně to řekl poslanec za VV Josef Novotný.
14.07.2012 19:05 |

Osobnosti: Josef Novotný (169 článků) , Josef Novotný (169 článků)

A bude jasno! V Premier League zavládne "jestřábí oko"

Anglická Premier League bude první! Jedna z nejsledovanějších evropských soutěží se od nové sezony stane první fotbalovou ligou, která bude využívat systém na určení, zda míč přešel brankovou čáru, tzv. jestřábí oko.
08.08.2013 18:50 |

Odvážná Kvitová! Vzala si jestřábí oko při mečbolu, a VYHRÁLA!

Byla to odvaha! Petra Kvitová proměnila mečbol proti Agieszce Radwaňské hodně neobvyklým způsobem. Svůj úvodní duel na Turnaji mistryň v Istanbulu česká tenistka v úterý ukončila poté, co přerušila výměnu a vzala si jestřábí oko. Nebyla si přitom ale jistá, že míč z rakety polské soupeřky skutečně skončil až za základní čarou.
23.10.2013 12:00 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1455 článků)

Američtí 'jestřábi' maří mírová jednání o Ukrajině

Zatímco americký prezident Barack Obama podporuje mírová snažení normandské dvojky – německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Francoise Hollanda, američtí "jestřábi" naopak situaci vyhrocují a snahu diplomatů podkopávají, napsal německý časopis Der Spiegel.
08.03.2015 11:51 |

Osobnosti: Angela Merkelová (1739 článků) , Barack Obama (2367 článků)

Konec nadějí. Jágrova Florida prohrála s Tampou a dveře do play off se zavřely

Je definitivně rozhodnuto. Jaromír Jágr si Stanley Cup nezahraje. Jeho Florida totiž prohrála s Tampou 0:4 a už neexistuje ani teoretická možnost na proklouznutí do play off.
05.04.2015 10:46 |

Srovnáno! Berdych vydřel vítězství nad Zverevem

Čeští tenisté hrají v 1. kole Davisova poháru v Německu po dvou pětisetových bitvách nerozhodně 1:1 na zápasy. Vyrovnání zařídil sedmý hráč světa Tomáš Berdych, který ve druhé dvouhře v Hannoveru vydřel po více než čtyřech hodinách výhru nad osmnáctiletým daviscupovým debutantem Alexandrem Zverevem 7:6, 1:6, 4:6, 7:6 a 6:4. V prvním duelu podlehl Lukáš Rosol domácí jedničce Philippu Kohlschreiberovi 6:3, 3:6, 4:6, 6:2, 3:6.
04.03.2016 16:40 |

Osobnosti: Philipp Kohlschreiber (22 článků) , Lukáš Rosol (557 článků)

Chicago uteklo z nejhoršího. Pomohla mu i střela Rozsívala

Hokejisté Chicaga i podruhé doma vyhráli nad St. Louis a srovnali stav série na 2:2. Blackhawks vydřeli vítězství 4:3 až v prodloužení a nadále mohou pomýšlet na obhajobu Stanley Cupu.
24.04.2014 08:30 |

Sparta se trápila v Příbrami. Výhru jí vystřelil z penalty Lafata

Fotbalisté Sparty ve 20. kole první ligy vydřeli výhru 1:0 na hřišti Příbrami. O jediný gól se deset minut před koncem postaral z penalty kapitán týmu David Lafata.
15.03.2014 22:30 |

Osobnosti: David Lafata (117 článků)

Ani Stanley Cup neujde letištní kontrole

Dokonce ani slavný Stanlyeho pohár neunikne přísným pravidlům na letišti. Při cestě do Chicaga před šestým finále play off NHL, ve kterém si Blackhawsk pojistili výhrou nad Tampou Bay 2:0 celkový triumf, musel projet rentgenem stejně jako jakékoli jiné zavazadlo.
17.06.2015 10:41 |

Basketbalisté Chicaga míří za prvenstvím ve Východní konferenci

Basketbalisté Chicaga si připsali již patnáctou výhru z posledních 17 zápasů a opět se přiblížili svému snu vyhrát Východní konferenci NBA. V sobotním duelu porazili 113:106 Toronto a ústřední postavou domácích byl opět Derrick Rose.
03.04.2011 11:55 |

Osobnosti: Derrick Rose (8 článků)

Čeští junioři VYDŘELI výhru nad slabým Norskem

Česká hokejová reprezentace do 20 let zahájila v Kanadě šampionát výhrou 2:0 nad
28.12.2010 07:45 |

Slavní Los Angeles Lakers vydřeli v NBA v závěru výhru nad New Orleans Hornets

Slavní Los Angeles Lakers vyhráli NBA nad New Orleans Hornets 88:85, o výhře rozhodli až v závěru.
01.04.2012 09:05 |

Los Angeles Lakers vydřeli výhru nad Oklahomou v prodloužení

Basketbalisté Los Angeles Lakers vyhráli v noci na pondělí po velké bitvě nad týmem Oklahoma City Thunder 114:106 po prodloužení. Po třetí čtvrtině už Lakers prohrávali o šestnáct bodů, nakonec ale dovedli duel do prodloužení, kde rozhodli o svém vítězství.
23.04.2012 08:00 |