Článek

Je lehkovážný a ohrožuje kamarády, stěžoval si podnikatel Kyselý na Langra

 
Vlivný olomoucký podnikatel a údajný šéf tamní rozsáhlé klientelistické sítě Ivan Kyselý měl opakovaně kritizovat svého dlouholetého parťáka a někdejšího ministra vnitra za ODS Ivana Langra. A to za přílišnou lehkovážnost, která měla celou skupinu ohrožovat. Vyplývá to ze soudního příkazu k domovní prohlídce u Langra doma, kterou má Právo k dispozici.
22.10.2015 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (901 článků)
Podobné články

Langrův přítel Kyselý je venku z vazby. Vyšetřování olomoucké kauzy pokračuje

 
Podnikatel Ivan Kyselý obviněný v olomoucké korupční kauze Vidkun byl propuštěn z vazby, uplynula totiž tříměsíční lhůta. Řekl to státní zástupce z olomouckého vrchního státního zastupitelství Petr Šereda. Zbývající obvinění, vysoce postavení olomoučtí policisté Karel Kadlec a Radek Petrůj by jej měli následovat v nejbližší době, žalobci přijali jejich návrh na kauci. Kyselý je přítelem exministra vnitra Ivana Langra (ODS).
13.01.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (181 článků) , Ivan Ivan (901 článků)

Podnikatel Kyselý, sebraný s Langrem, byl propuštěn. Ištvan využil lhůtu maximálně

 
Podnikatel Ivan Kyselý obviněný v olomoucké korupční kauze Vidkun byl propuštěn z vazby. Rozhodnutí dnes vydali žalobci, uplynula totiž tříměsíční lhůta jeho koluzní vazby. ČTK to dnes řekl státní zástupce z olomouckého vrchního státního zastupitelství Petr Šereda.
13.01.2016 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (901 článků)

V údajné korupční kauze týkající se Olomouce byli obviněni 4 lidé

 
V olomoucké korupční kauze byli obviněni čtyři lidé, u tří z nich je podán návrh na vazbu, řekl dnes ČTK mluvčí Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Pavel Hanták. Podle informací ČTK jde o náměstka ředitele olomouckého krajského policejního ředitelství Karla Kadlece, šéfa tamního odboru hospodářské kriminality Radka Petrůje, obviněn je také vlivný olomoucký podnikatel a blízký přítel Ivana Langra Ivan Kyselý a olomoucký hejtman Jiří Rozbořil z ČSSD.
15.10.2015 10:26 |

podobné články

Osobnosti: Petr Konečný (5 článků)

Sobotka bude jednat se šéfem GIBS Bílkem o tzv. olomoucké kauze

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) se dnes sejde se šéfem Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Ivanem Bílkem a očekává, že dostane bližší informace týkající se olomoucké kauzy údajné korupce. V ní čelí obvinění olomoucký hejtman Jiří Rozbořil (ČSSD), šéf odboru olomoucké hospodářské kriminality Radek Petrůj, náměstek olomouckého policejního ředitele Karel Kadlec a podnikatel Ivan Kyselý, který je blízkým přítelem exministra vnitra Ivana Langra.
23.10.2015 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9474 článků) , Jiří Bílek (17 článků) , Radek Bílek (5 článků) , Ivan Ivan (901 článků)

Poslanci vyslechli ex-detektiva Tichého, vyzvali Langra k odchodu

 
Bezpečnostní výbor sněmovny v úterý vyzval místopředsedu ODS a exministra vnitra Ivana Langra, aby v souvislosti s policejním spisem Krakatice zvážil své postavení ve veřejném životě. ODS to pokládá za politickou věc. Sociální demokraté byli přítomní čtyři, občanští demokraté dva. Ve výboru mají obě strany po sedmi členech.
23.03.2010 13:20 |

podobné články

Nezasahujte do policejního vyšetřování, vyzval výbor Langra

 
Poslanci sněmovního výboru pro bezpečnost, zejména hlasy poslanců ČSSD, v úterý vyzvali svého kolegu a exministra vnitra Ivana Langra (ODS), aby nezasahoval do vyšetřování trestné činnosti.
23.03.2010 13:25 |

podobné články

Místopředseda VV podal trestní oznámení na Langra a Pospíšila

 
Místopředseda VV Tomáš Jarolím rozšířil počet trestních oznámení, která na sebe podávají členové vládní koalice. Oznámení podal na ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila a exministra vnitra Ivana Langra (ODS). Podání se týkají mimo jiné zneužití pravomoci úředního činitele.
21.06.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1832 článků) , Jiří Pospíšil (1832 článků)

Felcman (Zelení): S odchodem Ivana Langra z klubu Změny pro Liberec nesouhlasím

 
Vyjádření předsedy Strany zelených v Liberci k odchodu Ivana Langra z klubu Změny pro Liberec
24.10.2017 08:40 |

podobné články

Právník: Babiš má cestu, jak se vyhnout Zemanovu požadavku na lustraci

 
Prezident Zeman avizoval, že bude trvat na negativním lustračním osvědčení u všech ministrů nové vlády. Server Českápozice.cz se zeptal na názor ústavního experta Jana Kysely, zda je jeho požadavek namístě. Podle Kysely je však tentokrát požadavek hlavy státu zcela logický. Kysela ale upozornil na to, že z tohoto pravidla existuje výjimka.
06.11.2013 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (317 článků)

Renč nasadil kyselý obličej: Jeho Sanitka 2 dostala anticenu Zlatý citrón!

 
Režisér Filip Renč (48), který je zvyklý sbírat jedno filmové ocenění za druhým, na vlastní kůži poznal, že život umí být někdy pořádně kyselý. Pokračování jeho legendárního seriálu Sanitka 2 bylo totiž oceněno jako totální propadák. Renč si za něj odnesl cenu Zlatý citrón.
21.01.2014 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (567 článků)

V 'kauze Langer' padla obvinění. Stíhán je Kyselý, olomoucký hejtman a policejní důstojníci

 
Po rozsáhlé razii v Praze a Olomouci policie ve čtvrtek vznesla první obvinění a to proti olomouckému sociálnědemokratickému hejtmanovi Jiřímu Rozbořilovi, ná městkovi ředitele olomouckého krajského policejního ředitelství Karlu Kadlecovi, šéfovi tamního odboru hospodářské kriminality Radkovi Petrůjovi a vlivnému olomouckému podnikateli Ivan Kyselý, blízkému příteli Ivana Langera.  Rozbořil je podezřelý z podplácení a jako jediný bude stíhán na svobodě. 
15.10.2015 09:41 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Odhalení: Vlivný podnikatel prý nadával svému příteli Ivanu Langerovi

 
Vlivný olomoucký podnikatel Ivan Kyselý, jenž se v současné době nachází ve vazbě, kam ho dostala rozsáhlá akce protikorupčního útvaru Roberta Šlachty, měl opakovaně kritizovat svého dlouholetého parťáka a někdejšího ministra vnitra za ODS Ivana Langera. Upozornil na to deník Právo, který má k dispozici soudní příkaz k domovní prohlídce expolitika.
22.10.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Miliardář Tykač si stěžoval u Ústavního soudu. Neuspěl

 
Miliardář Pavel Tykač si stěžoval na soudy, které se rozhodly nadále jej stíhat v kauze vytunelovaných CS fondů. Z těch měla v devadesátých letech zmizet miliarda korun. Podnikatel podal stížnost k Ústavnímu soudu, ten ji však zamítl.
03.08.2013 20:35 |

podobné články

Zběsilá automobilová honička, mladý řidič ujížděl policii v protisměru

 
Amatérské video ukazuje okamžik, kdy se lehkovážný mladík za volantem snažil uniknout policii. Ze hry na kočku a na myš, která se odehrála minulý měsíc v Anglii, vyšel mladý řidič jako vítěz.
07.07.2011 12:10 |

podobné články

Jaromír Jágr: Stanley Cup? Nechci! Tohle řekl ve 20 letech...

 
Jaký to býval kdysi neomalený, lehkovážný kluk. Kdo taky byl ve 20 letech jiný, že… Jaromír Jágr (39) na prahu své zářné hokejové kariéry mluvil v Americe tak, že z toho musely na lidi z jeho okolí jít mdloby.
20.09.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Eva Kantůrková: Zjednodušení otázek o selhání čelím příběhem

 
Eva Kantůrková vydala nový román nazvaný Nečekej, až zajde slunce! "K napsání knihy mě nabudil lehkovážný způsob posuzování těžkého morálního problému selhání před Státní bezpečností, jaký se projevuje zákonem o zločinnosti komunistického režimu, zákonem o tom, kdo bude a nebude odměněn za odboj či odpor," řekla v rozhovoru pro Právo Kantůrková.
29.12.2011 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Eva Kantůrková (23 článků)

Nic neděláte, jen se cpete čokoládou. Izraelský expert rozebral, co všechno udělali Belgičané kolem teroristů špatně

 
Izraelští představitelé kritizují belgické úřady za lehkovážný přístup k radikálním muslimům. Chyba však nejspíš nebude jen v policii a soudech. Jak ukazují dvě ožehavé situace z pietních akcí v Bruselu, nepochopitelně pasivní jsou i samotní občané Belgie.
26.03.2016 16:11 |

podobné články

Velký erotický horoskop na léto: Kdo zažije bezva flirt a kdo se vážně zamiluje?

 
Jaké pro vás bude to letošní léto? Zažijete jen lehkovážný flirt? Nebo se bláznivě zamilujete? A nebo někdo z vás potká toho pravého partnera, se kterým založí rodinu? Pojďme se podívat, co vás tyto horké měsíce čeká.
06.06.2016 10:35 |

podobné články

Otrava ruského exšpiona v Anglii: Zasažený policista se probral a už může mluvit

 
Britský policista zasažený nervovým plynem, který v Británii o víkendu neznámý útočník použil proti bývalému ruskému tajnému agentovi a jeho dceři, je schopen mluvit, ale jeho stav zůstává vážný. Řekla to ve čtvrtek britská ministryně vnitra Amber Ruddová v rozhovoru s rozhlasovou stanicí BBC. Později v parlamentu uvedla, že použití nervového plynu na území Spojeného království je „bezostyšný a lehkovážný“ čin. Britové ale musejí přestat spekulovat, kdo za ním stojí, dodala.
08.03.2018 15:10 |

podobné články