Článek

Je jako Voldemort! A koženou bundu má ze štěňat německého ovčáka! Utahují si z šéfa řecké kasy

 
Stal se hlavní postavou řeckého dramatu kolem obřích dluhů. Charismatický řecký ministr Varufakis se proto těší velké pozornosti. Díky oblíbené kožené bundě připomíná holohlavý politik Bruce Willise, jenže svou mimikou také filmového záporáka z Harryho Pottera – Voldemorta. Do Varufakise se proto v Německu strefují ve zdařilé parodii. Podívejte se!
04.03.2015 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (317 článků) , Harry Potter (1232 článků)
Podobné články

Nechal jsem si vyčistit koženou bundu a zůstala mi na ní „vyžraná“ skvrna – odpovídá čistírna za škodu?

 
Bohužel nástrahy na nás číhají i tehdy, pokud si dáme vyčistit např. svou oblíbenou koženou bundu do čistírny. Koho by napadlo, že místo vyčištěného oděvu se Vám bunda vrátí ještě v mnohem horším stavu, než byla. Jaká práva v takovém případě máte? Jak správně postupovat při reklamaci v čistírně?
11.10.2010 00:15 |

podobné články

Devět štěňat: Zachraňte je, jinak zemřou...

 
Devět opuštěných štěňat německého ovčáka zachránil před smrtí Libor Kurnický (42) z Ostravy-Kunčic. V útulku je prý odmítli vzít, a tak mu zůstala na krku. Muž je po vážné operaci mozku a žije jen ze sociální podpory.
03.06.2009 05:45 |

podobné články

Lord Voldemort z Harryho Pottera nosil podvazkový pás!

 
Lord Voldemort je skrytý transvestita. Odhalil to jeho představitel Ralph Fiennes, jehož známe z bondovky Spectre jako M. Britský herec teď prozradil, že při natáčení filmů o Harrym Potterovi jeho postava nosila pod pláštěm podvazkový pás a dámské punčochy nad kolena.
11.01.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ralph Fiennes (15 článků) , Harry Potter (1232 článků) , Lord Voldemort (8 článků)

Trailer: Poslední dobrodružství Harryho Pottera

 
Když Harry (Daniel Radcliffe) dosáhne 17let, a stane v čarodejnickém světě dospělým, ztratí se ochrana, kterou mu poskytoval dům Dursleyovců. Fénixův řád se ho proto rozhodne přemístit na jiné místo, což se jim s nemalými problémy podaří. Harry se spolu s Ronem (Rupert Grint) a Hermionou (Emma Watson) rozhodne odejít ze školy, ve které se novým ředitelem stal Snape (Alan Rickman), a pokračuje v hledání Horcruxa. Lord Voldemort (Ralph Fiennes) však též nelení a postupně si podmaňuje celý čarodejnický svět. Vytváří policejní stát, ve kterém člověk už nemůže věřit nikomu. Voldemort pokračuje v tom, co kdysi začal a znovu začíná v pronásledování „humusáků“, „zradců krve“ a muklů. Jediný kdo to může zastavit je Harry Potter.
07.07.2010 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1232 článků) , Lord Voldemort (8 článků)

Donald Trump je větší zlo než Voldemort. Autorka Harryho Pottera kritizuje protimuslimský projev

 
"Je to strašné. Voldemort nebyl zdaleka tak zlý," řekla na adresu Donalda Trumpa.
09.12.2015 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3547 článků) , Harry Potter (1232 článků)

Donald Trump je horší než Voldemort, varuje autorka Harryho Pottera

 
Autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová se vypořádala s republikánským kandidátem na prezidenta Donaldem Trumpem. Po tom, co slovně zaútočil na muslimy, slavná spisovatelka napsala, že je tento politik horší než Lord Voldemort. Připomeňme, že jde o postavu ztělesňující všechno zlo ve vymyšleném kouzelnickém světě.
13.12.2015 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3547 článků) , Harry Potter (1232 článků) , Lord Voldemort (8 článků)

Nakrmila jsem poslední a první mělo zase hlad, říká ošetřovatelka 17 štěňat

 
Fena rhodéského ridgebacka porodila v německém Ebereschenhofu 17 štěňat. Všechna přežila, především díky péči jejich majitelky. Ta mláďata po několik týdnů krmila, protože čtyřletá fena se nedokázala o tolik štěňat postarat, uvedla dnes agentura AP.
20.12.2010 20:40 |

podobné články

To je zázrak: Lidská stvůra odhodila miminko v igelitce do křoví, zachránila ho fenka německého ovčáka

 
Když šel Roger Wilday (68) venčit "fenku":http://www.extra.cz/dojemne-tento-pes-denne-zachranuje-sve-male-majitelce-zivot německého ovčáka Jade v parku v Birminghamu, jeho psí miláček zbystřil a za něčím utíkal do křoví. Lehl si tam a odmítal se vrátit ke svému majiteli.
08.11.2013 09:51 |

podobné články

Štěně německého ovčáka vyhodili od policie: Pak dostalo job snů!

 
Jeho osud byl předurčen od narození. Hned, jak štěně německého ovčáka odstavili od maminky, putovalo k policii, kde se z něj po měsících výcviku měl stát policejní parťák. Jenomže Gavel měl, co se kariéry týče, jiné plány.
10.06.2017 10:35 |

podobné články

ÚZSVM: Kříženec německého ovčáka Fido našel nový domov

 
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ve Svitavách získal z dědictví mimo jiné psa Fida, sedmiletého křížence německého ovčáka. Nyní má nový domov.
15.03.2018 20:40 |

podobné články

Blesk pomohl: První štěně už má svůj pelíšek

 
Redakci Blesku doslova bombardují čtenáři, kterým není lhostejný osud devíti štěňat německého ovčáka. Jejich máma se ztratila a hladová štěňata zůstala na krku Liboru Kurnickému, který musí prodávat své věci, aby je nakrmil.
04.06.2009 05:10 |

podobné články

Štěňata majitele v zoufalé situaci už mají nový domov

 
Nový domov už našlo osm opuštěných štěňat německého ovčáka, které zachránil Libor Kurnický (42) z Ostravy-Kunčiček. Zůstal mu jen jediný Matýsek, kterého si odnesl domů do pelíšku.
05.06.2009 16:25 |

podobné články

Řekli mu, ať štěňata utratí. On radši prodává věci, aby je nakrmil

 
Dvaačtyřicetiletý Libor Kurnický z Ostravy žije jen z dávek, i přesto se rozhodl postarat o devět štěňat německého ovčáka. Musí kvůli tomu prodávat osobní věci a vybavení bytu.
07.06.2009 08:20 |

podobné články

Princ William zuří: Popravili mu pejsky!

 
Tak z tohoto byl milovník zvířat prince William (31) hodně zklamaný. Bez jeho svolení mu vojáci zabili dva psy – belgického ovčáka Bruse (†7) a německého ovčáka pojmenovaného Blade (†7,5).
03.10.2013 14:25 |

podobné články

Smutek prince Williama: Popravili mu pejsky!

 
Tak z tohoto byl milovník zvířat prince William (31) hodně zklamaný. Bez jeho svolení mu vojáci zabili dva psy – belgického ovčáka Bruse (†7) a německého ovčáka pojmenovaného Blade (†7,5).
03.10.2013 14:10 |

podobné články

Zrůda hodila novorozenou holčičku do křoví, zachránila ji fenka ovčáka

 
Matka nacpala svou novorozenou dceru do igelitky a schovala ji do křoví v parku. Objevila ji tam fenka německého ovčáka a odmítala se hnout, dokud k dítěti nepřilákala páníčka.
07.11.2013 12:20 |

podobné články

Psa si pořídil, jen aby ho týral: Mladé feně ovčáka hrozí amputace

 
Jak neuvěřitelně krutí dokáží ještě lidé být? Mladá fena německého ovčáka si za svůj zatím krátký život prošla peklem. Její páníček se v hospodě dokonce chlubil, že ji „přetáhl lopatou a ona to přežila“. Dál žije jen díky dobrým lidem a veterinářům. Stále jí ale hrozí amputace.
22.08.2016 15:35 |

podobné články

Navštívili jsme jezírko z Pelíšků, kde vznikla legendární scéna s mužem na motocyklu. Co nám o ní řekl režisér Hřebejk?

 
"Dostali jsme rozkaz zlikvidovat diverzanta na motorce. Muže s koženou brašnou na zádech..." Každý si vzpomene na scénu z Hřebejkových Pelíšků, kdy se příslušník StB podrobí prosbám studentů střední školy a začne vyprávět historku o muži s koženou brašnou. Navštívili jsme místo, kde se tato scéna natáčela. Poznáte jezírko, kde se vykoupal rozstřílený pošťák?
15.07.2017 07:35 |

podobné články

Kate Moss s dcerou: Chodí stejně oblékaná jako máma!

 
Jako vejce vejci! Dcera britské topmodelky Kate Moss (38) Lila Grace (9) se čím dál více začíná podobat krásou své slavné mamince. Obě holky si vyšly na procházku společně s manželem a nevlastním tátou rockerem Jamiem Hincem. Aby se Lila co nejvíce podobala mamince, oblékla stejné pruhované tričko a koženou bundu. Byla tak její malou kopií.
11.04.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)