Článek

Jde ve stopách Lenky Kořínkové? Další pestrobarevná herečka skončila ve škarpě, je v tom ale nevinně

 
Při pohledu na záběry z nejnovějšího dílu Přístavu si nelze nevybavit legendární alkoholový dýchánek Lenky Kořínkové, která se u silnice rozhodla splynout s přírodou. Kateřina Kaira Hrachovcová  (41) se do podobné situace dostala kvůli scénáři, který jí nařizoval adrenalinovou akci.
24.03.2016 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků) , Kateřina Hrachovcová (206 článků)
Podobné články

Z Lenky Kořínkové je šedesátnice: Takhle v mládí zářila před kamerou pozdější bohémka s pekelným vkusem

 
Když se pestrobarevná umělkyně ohlédne za svou minulostí, má určitě na co vzpomínat. Právě dnes šedesátiletá Lenka Kořínková má za sebou slušně rozjetou hereckou kariéru, hudební ambice, emigraci do Austrálie, období věnované dietám i boj s alkoholem, kvůli němuž skončila ve škarpě.
02.03.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Podvod Kořínkové ve VIP PROSTŘENU: Dezert si nechala upéct!

 
Na večeři u rýpalky Lenky Kořínkové byli všichni zvědaví. S čím se předvede hostitelka, která kvůli zálibě v dělené stravě odmítala pokrmy druhých?
18.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Podvod Kořínkové ve VIP PROSTŘENU: Dezert si nechala upéct! +VIDEO

 
Na večeři u rýpalky Lenky Kořínkové byli všichni zvědaví. S čím se předvede hostitelka, která kvůli zálibě v dělené stravě odmítala pokrmy druhých?
18.07.2012 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Nablýskaná čínská show Pestrobarevná země v pražské Státní opeře

 
Státní opera Praha hostila program Pestrobarevná země v podání Národního souboru lidových písní a tanců Čínské lidové republiky.
08.10.2009 13:50 |

podobné články

Napadlo 60 cm sněhu: Kamiony i autobus skončily ve škarpě!

 
Aprílová sněhová nadílka zaskočila hlavně řidiče kamionů. Na Bruntálsku napadlo až 60 centimetrů sněhu. A řada šoférů skončila ve škarpě.
20.04.2017 05:05 |

podobné články

Alkoholové pokušení přemohla, ale stále neúspěšně bojuje s nevkusem: 5 nejhorších fotek bohémské Lenky Kořínkové

 
Renesanční bytost Lenka Kořínková (59) má za sebou zkušenosti jako herečka, zpěvačka, spisovatelka, výživová poradkyně i učitelka angličtiny. Její bohatá tvůrčí činnost však zůstala ve stínu alkoholových skandálů a bizarních outfitů, v nichž by dnešní oslavenkyně mohla vyrazit rovnou na maškarní ples.
02.03.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Další gastronomický výstřelek dietářky Noskové: Do čeho se pustila po hladovce?

 
Asi žádná osobnost včetně Lenky Kořínkové a Daniela Hůlky neexperimentuje s dietami a trendy ve stravování tak jako Míša Nosková  (31) . Co se týká jídla, tak je zpěvačka velkou kaskadérkou. Míša držela snad všechny existující diety a neváhá držet hladovky. V současnosti podlehla kultu syrové stravy.
19.04.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Aha! se vydává po stopách kultovního seriálu: Jeden den v převleku za majora Zemana!

 
Na televizních obrazovkách se budeme od úterka opět setkávat s populárním majorem Zemanem. Ten seriál je kultovní a takřka všichni ho znají. Přesto jsme se rozhodli najít ještě neznámé skutečnosti a vyrazili jsme ve stopách nejslavnějšího kriminalisty v zemi. Jak a kde se natáčelo? Vybaví si pamětníci detaily z natáčení? Jaké souvislosti se roky po natáčení znovu objevují? V Nedělním Aha! začíná rozsáhlý seriálový projekt po stopách majora Zemana. Další kapitoly budete sledovat nejen v neděli ale i ve všední den v deníku Aha!
02.02.2014 12:10 |

podobné články

Tyto fotky by nejraději vymazala ze světa: Připomeňte si legendární alkoholový dýchánek Lenky Kořínkové

 
Na kontě má desítky filmových rolí, knihy o zdravém stravování, ale také spoustu vypitého alkoholu, který ji přivedl na dno. Lenka Kořínková (58) už má naštěstí svá nejhorší léta za sebou, ale snímky dokazující její úpadek jsou pro ni stále varováním.
23.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Inspirovala se alkoholovým dýchánkem Lenky Kořínkové? Známá zpěvačka si také ustlala u silnice

 
Co spojuje Lenku Kořínkovou s americkou popovou hvězdou Keshou? O fanoušky se nejspíš tyto dámy neperou, ale obě moc neřeší to, kde si zrovna dají šlofíka.
02.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

Tajemství Lenky Kořínkové: Trpěla bulimií! Trápila se kvůli vlastnímu otci!

 
Již ve středu se ve speciálním díle VIP Prostřeno! představí Lenka Holas Kořínková (56) se svou dělenou stravou. Tou je doslova proslulá a vydala o ní nespočet knih. Jenže nikdo netuší, že Lenku k této dietě přivedlo její celoživotní trauma, které začalo filmem Holky z porcelánu.
17.07.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Kořínková (67 článků)

VIP PROSTŘENO: Nenávist mezi Heidi Janků a Lenkou Kořínkovou!

 
Večeře u trapnomága Richarda Nedvěda je pro hosty velkou neznámou. Budou jeho kouzla stačit na dusnou atmosféru? Heidi Janků už má připomínek Lenky Kořínkové plné zuby a rozhodně nebude mlčet...
19.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků) , Lenka Kořínková (67 článků) , Richard Nedvěd (23 článků)

Kořínková je na mizině a bez chlapa: Zničily ji Holky z porcelánu

 
Mladá štíhlá blondýnka s bujným poprsím se do povědomí diváků zapsala rolí Marušky ve filmu Juraje Herze Holky z porcelánu natočenou v roce 1974. I když to byla Lenky Holas Kořínkové (56) teprve druhá role, z povědomí diváků jí už nikdo nikdy nevymaže. Na tuto roli nikdy nevzpomínala v dobrém.
19.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Herz (158 článků) , Lenka Kořínková (67 článků)

Nenávist ve VIP Prostřeno! Heidi už nemůže Kořínkovou ani cítit

 
Dusná atmosféra, vyhrocené vztahy. Věčné připomínky a nemístné poznámky dietářky Lenky Kořínkové jindy klidnou zěvačku Heidi Janků vytočily. Od plic jí řekla, co si o ní myslí. A nebrala si "servítky".
20.07.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (478 článků) , Lenka Kořínková (67 článků)

Z Češky Lenky (34) se stala bangladéšská princezna, ale jen na pár dní

 
Láska Lenky Šlemínové (34) a Arifa (31) překonala tisícikilometrovou vzdálenost, roční odloučení a obrovské kulturní rozdíly. Nakonec vyvrcholila svatbou a z Lenky se na pár dnů stala bangladéšská princezna.
03.05.2016 23:45 |

podobné články

S Aventadorem po stopách slavných býků

 
Frank Markus se vydal s nejnovějším Lamborghini po stopách tradic starobylých býčích zápasů a po stopách slavných býků, jejichž jména nesou téměř všechna Lamborghini. Cestou projíždí nejvyšší horský průsmyk v Evropě, navštěvuje býčí zápasy ve Francii, navštíví španělskou farmu, kde se objevovali nejobávanější býci, a svou cestu končí ta, že s Aventadorem dorazí do arény, která přinesla jeho živému jmenovci smrt v říjnu roku 1993.
21.10.2012 12:55 |

podobné články

Co se stalo s hvězdami Třech oříšků pro Popelku? Jedna tragédie za druhou!

 
Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!  hhhCo se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení uplynulo už 37 let? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/53233/princ-pavel-travnicek-denik-aha-ho-doprovazel-do-nemecka-tady-jsem-tocil-popelku.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
24.12.2015 10:35 |

podobné články

Zdrcený otec Lenky (†36), která zemřela po útoku v Egyptě: Jela podruhé k moři, teď čekáme na její tělo

 
Byla to bohužel jen otázka času… Srdce Lenky (†36), která ležela po útoku Egypťana v nemocnici v Káhiře ve stavu klinické smrti, se zastavilo. Zemřela v noci ze středy na čtvrtek. „Jsme z toho v šoku,“ říká zdrcený otec Lenky. Rodině teď nezbývá než čekat na přepravu těla.
28.07.2017 05:05 |

podobné články

Sanitka v Čísovicích skončila na boku a přerazila sloup elektrického vedení

 
K nehodě došlo ve středu odpoledne v obci Čísovice na Praze-západ. Sanitka tu v zatáčce skončila ve škarpě a na boku. Přitom přerazila betonový sloup elektrického vedení.
30.03.2016 17:55 |

podobné články