Jaroslav Kulhavý je novým mistrem Evropy!

Český reprezentant v kategorii horských kol Jaroslav Kulhavý poprvé v kariéře vyhrál titul mistra Evropy v maratonu. Pro Kulhavého byl evropský titul v této disciplíně posledním velkým podnikem, který mu chyběl do sbírky.
10.05.2015 15:40 |

Osobnosti: Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Biker Kulhavý dosáhl na historický úspěch, je mistrem Evropy

Český jezdec Jaroslav Kulhavý se stal mistrem Evropy v cross country na horských kolech. Historický úspěch v pátek vybojoval v Haifě s pohodlným náskokem 40 sekund. Druhý skončil Švýcar Lukas Flückiger a třetí dojel Ital Marco Aurelio Fontana.
09.07.2010 14:05 |

Bikerským mistrem republiky je Škarnitzl, superfavorit Kulhavý měl defekt

Mistrem České republiky v závodu na horských kolech se stal v sobotu v Teplicích Jan Škarnitzl. Do cíle nedojel největší favorit a lídr Světového poháru Jaroslav Kulhavý, který kvůli defektu musel odstoupit.
16.07.2011 21:10 |

BRAVO! Biker Kulhavý je opět mistrem Evropy

Jaroslav Kulhavý obhájil na mistrovství Evropy v cross country horských kol ve slovenských Dohňanech loňské zlato.
07.08.2011 16:20 |

STŘÍBRNÁ TEČKA! Kulhavý získal pro Česko desátou medaili

Biker Jaroslav Kulhavý si v olympijském závodě cross country dojel pro stříbrnou medaili. Obhájce zlata dlouho sváděl boj o první místo s Nino Schurterem, v předposledním kole se však Švýcar vydal do trháku, postupně navyšoval svůj odstup a do cíle dojel se skoro minutovým náskokem na českého reprezentanta. Kulhavý si však bez problémů pohlídal druhé místo a pro Českou republiku vybojoval poslední, desátou medaili na hrách v Riu.
21.08.2016 19:25 |

Cyklisté Kulhavý a Prokop mistry světa: Česká show!

Tak to byla smršť! Čeští cyklisté na horských kolech vládnou světu. Michal Prokop (30) se stal ve švýcarském Champéry potřetí v kariéře mistrem světa ve fourcrossu, aby jej vzápětí napodobil biker Jaroslav Kulhavý (26)!
04.09.2011 12:05 |

Osobnosti: Michal Prokop (55 článků) , Michal Prokop (55 článků) , Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Biker Jaroslav Kulhavý: Rozebraný šampion!

Pokud zítra skončí v Novém Městě na Moravě biker Jaroslav Kulhavý (26) v první desítce před Švýcarem Nino Schurterem, oslaví celkový triumf ve Světovém poháru horských kol.
13.08.2011 12:05 |

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál doma a je celkovým vítězem SP! Járo, jsi král!

Je králem horských cyklistů! Teď mu jen zbývá potvrdit výsostné postavení na MS ve švýcarském Champéry na přelomu srpna a září. Biker Jaroslav Kulhavý (26) včera na Vysočině deklasoval svého největšího konkurenta Nina Schurtera a s předstihem si zajistil celkový triumf ve Světovém poháru.
15.08.2011 12:10 |

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál olympijský závod: Zlatá tečka!

Letos ho sesadili z pozice lídra, trápil se v závodech Světového poháru. „V Londýně to bude jiné,“ slíbil biker Jaroslav Kulhavý (27) před odletem do Anglie. Nekecal, nevymlouval se, zvýšil tréninkové dávky a v prachu trati horských kol napsal zlatou tečku za úspěšnou českou olympiádou!
13.08.2012 12:15 |

Zlatý biker Jaroslav Kulhavý je doma: V holínkách dostavím dům!

Ve finiši za to vzal a postavil na nohy celé Česko. Biker Jaroslav Kulhavý (27) zakulatil českou sbírku olympijských medailí na deset. Užívá si chvíle slávy, ale čeká ho další dřina – na stavbě.
17.08.2012 19:35 |

Biker Jaroslav Kulhavý na MS: Spadl z trůnu!

Ani na zlatém kole neobhájil Jaroslav Kulhavý (27) titul mistra světa na horských kolech, spadl z trůnu. Na šampionátu v Rakousku dojel třináctý…
09.09.2012 12:05 |

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal jak skvěle umí vyladit formu a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:10 |

ČESKO V EUFORII: Cyklista Jaroslav Kulhavý urval v Riu stříbro a celkově desátou medaili pro naši zemi!

Velkou parádu přinesl poslední olympijský den v Riu pro české barvy. Jaroslav Kulhavý opět ukázal, jak skvěle umí vyladit formu, a urval v individuálním závodu v horských kolech stříbrnou medaili!
21.08.2016 19:20 |

Biker Kulhavý dnes na Slovensku obhajuje evropské zlato

Biker Jaroslav Kulhavý bude dnes na Slovensku obhajovat titul mistra Evropy.
11.08.2011 13:35 |

Biker Kulhavý už nechal sezonu snů za sebou, začal trénovat na Londýn

Biker Jaroslav Kulhavý tuší, že si výjimečnou předolympijskou sezonou na sebe upletl bič, a už se znovu ponořil do přípravy. Mistr světa i Evropy a vítěz Světového poháru v cross country horských kol o tom mluvil v pátek v Praze u příležitosti přijetí úspěšných armádních sportovců ministrem obrany.
21.10.2011 16:45 |

Armádním sportovcem roku je biker Kulhavý

Absolutní vládce sezony na horských kolech Jaroslav Kulhavý se stal poprvé v kariéře nejlepším armádním sportovcem roku. Mistr světa, Evropy a celkový vítěz Světového poháru vyhrál hlasování se součtem 1071 bodů před veslařským vicemistrem světa Ondřejem Synkem (842) a narušil tak nadvládu obhájkyně vítězství rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, která se letos nedostala ani do nejlepší desítky.
26.10.2011 21:20 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (413 článků) , Ondřej Synek (135 článků) , Jaroslav Kulhavý (92 článků)

Biker Kulhavý znovu zářil v závodě Světového poháru

Jaroslav Kulhavý obsadil druhé místo v dnešním závodu SP v cross country ve švýcarském Champéry a postaral se o nejlepší český výsledek v historii. V kategorii žen byla Kateřina Nashová pátá.
25.07.2010 17:40 |

Biker Kulhavý potvrdil letošní skvělou formu, na MS vybojoval stříbro

Jaroslav Kulhavý získal na MS v kanadském Mont-Sainte-Anne stříbro v cross country. Nestačil pouze na Španěla Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
04.09.2010 23:10 |

Biker Kulhavý je vicemistrem světa v cross country

Český biker Jaroslav Kulhavý nestačil v kanadském Mont-Sainte-Anne pouze na Španěla Hermidu.
05.09.2010 10:20 |

Český biker Jaroslav Kulhavý se stal v kanadském Mont-Sainte-Anne vicemistrem světa v cross country. Nestačil dnes pouze na Španěla Josého Antonia Hermidu, na kterého ztratil 29 vteřin. Pro bronz si dojel Burry Stander z Jihoafrické republiky.
05.09.2010 12:35 |