Článek

Jaromír Soukup se stal stoprocentním vlastníkem mediálního zastoupení Media Master

 
Jaromír Soukup se stal oficiálně stoprocentním vlastníkem mediálního zastoupení Media Master, které na českém trhu nakupuje reklamní prostor pro třetí největší mediální koncern na českém trhu Empresa Media. Tuto změnu v nejbližší době zapíše obchodní rejstřík.
09.06.2016 15:36 |

podobné články

Podobné články

ČEZ se stal stoprocentním vlastníkem polské elektrárny Elcho

 
Energetická společnost ČEZ koupila 24,8 procenta akcií polské elektrárenské společnosti Elektrocieplownia Elcho a stala se jejím stoprocentním vlastníkem.
26.08.2010 15:40 |

podobné články

Advokát Kalvoda prolomil mlčení: Šťáva je stále vlastníkem Diag Human

 
Tak to je gól. Právní zástupce společnosti Diag Human Jan Kalvoda potvrdil, že vlastníkem Diagu je stále Josef Šťáva. Jenže ten předloni v květnu obeslal téměř všechna média tvrzením, že v této společnosti nadobro skončil. „Stoprocentním vlastníkem je i nadále Josef Šťáva,“ uvedl ale nyní Kalvoda v rozhovoru pro server peníze.cz. s tím, že firma nyní jedná o majetkové účasti se dvěma významnými hedgeovými fondy.
18.03.2013 18:00 |

podobné články

Babišovo vydavatelství AGF Media zvýší kapitál o 50 milionů Kč, na 52 milionů

 
Akciová společnost AGF Media miliardáře Andreje Babiše, která vydává nový zpravodajský týdeník 5+2 dny, plánuje zvýšit základní kapitál z nynějších 2 milionů korun na 52 milionů korun. Akcie budou nabídnuty k úpisu Babišově firmě Agrofert Holding, která je stoprocentním vlastníkem AGF Media. Vyplývá to z dokumentů, které má ČTK k dispozici.
21.08.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12393 článků)

Distribuci Warner Bros. Entertainment loni v Česku klesly tržby i zisk

 
Filmové distribuční společnosti Warner Bros. Entertainment loni v Česku klesly tržby z 111 milionů Kč v roce 2010 na 86 milionů Kč. Firmě se snížil také zisk, a to z 12,6 milionu Kč v roce 2010 na 6,9 milionu Kč. ČTK informaci získala z účetní závěrky Warner Bros. Entertainment, jejímž stoprocentním vlastníkem je stejnojmenné americké filmové studio patřící do mediálního kolosu Time Warner.
09.07.2012 12:05 |

podobné články

Český rozhlas si začíná prodávat reklamu i sám, Media Master neplní objemy

 
Český rozhlas péčí svého nově založeného oddělení obchodu začíná nabízet inzerentům reklamní čas napřímo sám, smlouva s dlouholetým mediálním zastupitelstvím Media Master už není exkluzivní. Na dnešní schůzi kontrolní Rady Českého rozhlasu to oznámil Ladislav Musil, náměstek generálního ředitele pro správu a provoz.
22.08.2012 14:55 |

podobné články

Jaromír Soukup koupil televizi Barrandov, šéfem představenstva bývalý obchodní ředitel ČT Kvapil

 
Vydavatelská společnost Empresa Media mediálního podnikatel Jaromíra Soukupa odkoupila 99,7 % akcií společnosti Barrandov Televizní Studio, provozovatele celoplošné televize televize Barrandov, kterou doposud vlastnila skupina Moravia Steel v čele s Tomášem Chrenkem. Oznámila to výkonná ředitelka Empresa Media Kateřina Jelínková.
12.09.2012 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Kvapil (3 články)

Soukup: Nebudu dál podporovat jakousi lobbistickou organizaci

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (Demokratická strana zelených) překvapil svoji stranickou kolegyni Olgu Zubovou, když zarazil tok dalších financí pro její kampaň do sněmovních voleb. V rozhovoru pro Právo vyjádřil jisté pochybnosti ohledně jejího programu, díky němuž je na volitelném pátém místě pražské kandidátky ČSSD. S Demokratickou stranou zelených se však Soukup nerozchází, musí ale najít svůj smysl existence.
14.09.2009 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Olga Zubová (45 článků)

Kde ti lidé tu zprávu OLAF vzali, rozčilovala se u Soukupa ministryně Schillerová. Pak slíbila, že zruší EET na dýško

 
Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup přivítal v pořadu Duel současnou ministryni financí Alenu Schillerovou. Její předchůdce ve funkci Andrej Babiš (ANO) upletl na podnikatele povinnost v podobě EET. Co na ně chystá Schiilerová? Soukup dámě položil i takovouto otázku. Dozvěděl se toho od ní hodně. I díky „nástěnce“, kterou si Soukup znovu připravil.
04.01.2018 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12393 článků)

TEST Renault Master: modernizace práce

 
Když budete chtít převážet spousty nákladu, tak si koupíte nějakou dodávku. Jak velkou? To je už na vás. Zvlášť u Renaultu Master.
02.12.2010 03:27 |

podobné články

Warlock: Master of the Arcane - recenze

 
Warlock: Master of the Arcane lze laikovi nejlépe popsat jako Civilizaci, která je překlopená do fantasy světa Ardanie, známého především ze série Majesty. Na první pohled je vše dost podobné – na hexové mapě, viděné z ptačí perspektivy, se rýsují pláně, pouště, džungle a sem tam nějaké to městečko, které postaví vaši nebo nepřátelští osadníci. Pod širým...
13.12.2010 17:50 |

podobné články

Master Chief a koule v gameplay traileru na Halo 4

 
Velkými hrami nabité měsíce rozhodně nekončí a dalším z očekávaných titulů, které se pomalu blíží svému vydání je Halo 4. Musím říci, že tento trailer je skutečně fascinován sférickými objekty. Master Chief kouli zkoumá, uhýbá před ní, střílí po ní a řeže do ní. Skoro je to až monotematické. Naštěstí tuhle monotematičnost (vážně nejde natočit trailer...
23.12.2010 20:20 |

podobné články

Startovní trailer na Halo 4 je o příběhu Master Chiefa

 
Halo 4 sice vyjde až za necelý měsíc, ale Microsoft nelení a už teď přispěchal se startovním trailerem pro svou nejúspěšnější herní značku. Trailer šikovně kombinuje živé herce a scény s těmi rozpohybovanými na počítači a překvapivě není ani moc akční. To mu ale nebere nic na působnosti a nakonec se i té akce dočkáme. V hlavní roli je Master Chief, kterého kočíruje...
19.10.2012 09:40 |

podobné články

Vzdělávací institut CEMI nově otevřel studium Corporate Master of Laws

 
Vzdělávací institut CEMI (Central European Management Institut), přední český specialista na manažerské vzdělávací programy s celoevropskou působností, nově otevřel obor Corporate Master of Laws (LLM) pro právníky i všechny, kdo si chtějí prohloubit právní vzdělání.
27.02.2014 15:05 |

podobné články

Halo: The Master Chief Collection – Sbírka těch nejlepších stříleček na dlouhé zimní večery!

 
Halo je živoucí legenda. Poutavý sci-fi příběh, vizuální nádhera, arzenál devastujících zbraní i originální ovladatelná vozidla. Na poli stříleček z první osoby nic lepšího nenajdete. A teď se hlavní protagonista série Master Chief vrátil, aby nám připomněl své největší boje se Smečkou, společenstvím mimozemských ras. Ale byť mají všechny čtyři hry stále co říct, potýká se celá kolekce s enormním množstvím technických chyb.
09.11.2014 19:25 |

podobné články

His Master´s Voice Band předvádí nejdokonalejší hudební nástroj

 
Výborná vokální formace z jihočeského Tábora His Master´s Voice Band, jejíž členové vystupují zpravidla a capella, tedy bez instrumentálního doprovodu, vystoupí v přímém přenosu v Českém rozhlase České Budějovice ve středu 26. listopadu od 20 hodin.
24.11.2014 18:21 |

podobné články

Master´s Hammer se po 25 letech vrací na podia. Blackmetalová legenda vystoupí na na Brutal Assaultu

 
Na festivalu Brutal Assault, který se koná 9. až 12. srpna v areálu josefovské pevnosti na Náchodsku, se příští rok představí například tuzemská formace Master´s Hammer. Skupina se na koncertní podia vrací po 25 letech, uvádějí na webu pořadatelé.
31.12.2016 10:40 |

podobné články

Kdepak, Zeman pravidla mediálního světa dodržovat nebude. Odborník rozebral, jak se prezident „poučil" ze slavných Hovorů

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Prezident Miloš Zeman měl během třídenní návštěvy Moravskoslezského kraje postaráno o zájem sdělovacích prostředků, které se snažily apelovat především na mladé, aby proti němu přišli protestovat. Hlava státu je podle mediálního odborníka Jiřího Bystřického ve složité situaci, protože nehodlá přijmout pravidla mediálního světa, ani pravidla určitého typu elit, které si Miloše Zemana za prezidenta nepřály.
14.11.2014 08:31 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20454 článků)

Majitel Teplic: Změňte poměry, nebo odejdeme z fotbalu!

 
Společnost AGC Flat Glass Czech, která je stoprocentním vlastníkem FK Teplice, nevylučuje svůj odchod z českého fotbalu, pokud neshledá výsledky čtvrteční valné hromady Fotbalové asociace České republiky (FA ČR) ze svého hlediska jako pozitivní.
15.11.2011 23:20 |

podobné články

Melker Deals odkoupila od Martina Talaváška zbývající podíl ve Skrz.cz

 
Stoprocentním vlastníkem předního tuzemského vyhledávače slevových nabídek Skrz.cz se stala společnost Melker Deals se sídlem v Praze, která v těchto dnech od bývalého majitele Martina Talaváška odkoupila zbývající 26% podíl v tomto portálu. ČTK to dnes sdělil ředitel Skrz.cz Petr Kováčik, cenu transakce ale nezveřejnil.
24.01.2012 15:20 |

podobné články