Článek

Janeček (KSČM): Silnice jsou v žalostném stavu

 
Poslanci nedávno schválili navýšení rychlosti ze 130 km/h až na 150 km/h po vybraných úsecích českých dálnic.
08.05.2015 22:00 |

podobné články

Podobné články

Šéf ČT Janeček končí ve funkci. Je zřejmě vážně nemocný

 
AKTUALIZOVÁNO. Generální ředitel České televize (ČT) Jiří Janeček k 31. srpnu odstoupí z funkce. K tomuto kroku se rozhodl ze zdravotních důvodů. Janeček to ve středu oznámil Radě České televize. Janeček je zřejmě vážně nemocný.
08.06.2011 14:45 |

podobné články

Kaneček Janeček ostrouhal: Zlatokopka Doleželová mu sbalila kufry a odmítla být součástí jeho harému. Co na to miliardář řekl?

 
Lékárnice "Jana Doleželová":http://www.extra.cz/tema/jana-dolezelova (32) toho má dost. Po tom, co ji její nový milenec miliardář "Karel Janeček":http://www.extra.cz/tema/karel-janecek (40) "veřejně ztrapnil před kamerou":http://www.extra.cz/nocni-mura-zlatokopky-dolezelove-miliardarsky-milenec-janecek-v-televizi-priznal-ze-soulozi-jeste-s-dalsi-zenou-lekarnici-malem-trefil-slak a přiznal další milenecký vztah, mu modelka sbalila kufr a vyrazila ho ze svého hotelového apartmánu ve Špindlerově Mlýně, kde pár společně pobýval.
30.12.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Doleželová (343 článků)

Polygamní miliardář Karel Janeček šokuje! Přestoupil snad na islám?

 
Co se děje kolem zbohatlíka Karla Janečka, ví jen jeho nejbližší okolí, které kolem jeho osoby udržuje informační vakuum. Přesto se ale na veřejnosti dostalo, že Karel Janeček už není obyčejný Karel Janeček, nýbrž Karel Mhadhbi Janeček.
20.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (228 článků)

Oprava i stavba nových úseků silnic v kraji pokračuje

 
Další silnice v našem regionu se v příštích dvou letech dočkají rekonstrukce, přibude i nový úsek cesty. Krajští zastupitelé schválili vyhlášení veřejných zakázek na rekonstrukci úseku silnice II/464 v Bílovci, silnice ve Frýdku-Místku (silnice III/4848 a silnice II/473) i výstavbu nového úseku ulice Mostní (spojnice průmyslové zóny v Hrabové a ulice Frýdecké ve Vratimově).
23.09.2016 17:50 |

podobné články

Silnice jsou v bídném stavu, počet nehod kvůli tomu vzrostl o 30 procent

 
To, že české silnice jsou ve špatném stavu, zjišťují řidiči dennodenně. Za pravdu jim dává i statistika, kterou ve čtvrtek uveřejnil Ústřední automotoklub (ÚAMK) ve spolupráci s policií. Počet nehod, k nimž došlo kvůli špatnému stavu vozovky, meziročně narostl o 29 procent.
12.05.2011 14:50 |

podobné články

Kupka (ODS): Ve Středočeském kraji chceme konečně silnice, ne tankodromy

 
Úroveň silnic a dopravy vůbec ve Středočeském kraji patří mezi vůbec nejhorší v republice, a to dlouhodobě. Není žádným tajemstvím, že silnice a mosty v našem kraji jsou v dezolátním stavu, přičemž desítky mostů jsou dokonce ve stavu kritickém. Navzdory prázdným politickým slibům s tím vláda ČSSD a KSČM za posledních osm let nedokázala udělat vůbec nic. Ba naopak: Vlastní investice do dopravní infrastruktury trvale klesají a hejtman Miloš Petera opakovaně ukazuje svoji neschopnost. Problémy neřeší, a když už o nějakém řešení mluví, je to většinou pět minut po dvanácté.
09.09.2016 17:15 |

podobné články

Slovenské železárny patřily mezi špičky oboru: Zrodil se tu i slavný most pro Budapešť! Teď chátrají

 
Železárny v Drnavě byly pýchou Slovenska. Vyrábělo se v nich železo tak kvalitní, že bylo dokonce použito pro stavbu prvního mostu přes řeku Dunaj v Budapešti. Jenže zatímco Széchenyiho řetězový most (Lánchíd) je dodnes chloubou maďarské metropole, železárny v Drnavě jsou už přes 100 let opuštěné a v žalostném stavu.
15.04.2017 22:50 |

podobné články

Silnice pokryl sníh a náledí, komplikují dopravu

 
Nový sníh a náledí zkomplikovaly ve středu ráno silniční dopravu. Problémy jsou zejména v horských a podhorských oblastech. Opět byla uzavřena silnice mezi Ostravicí a Bílou v Moravskoslezském kraji. Neprůjezdná je nadále zatopená silnice mezi Bohuslavicemi a Lukavicemi v Olomouckém kraji. Další silnice jsou zatím sjízdné, ale řidiči musejí jet velmi opatrně. V platnosti zůstává i výstraha meteorologů před tvorbou náledí.
24.02.2016 08:20 |

podobné články

Exšéf ČT Janeček prý povídal o politických tlacích. Tvrdě se distancuji, říká

 
Mezi zaměstnanci České televize koluje text, podle kterého bývalý generální ředitel ČT Jiří Janeček přiznal, že veřejnoprávní televize byla za jeho vedení pod velkým tlakem politických stran. Jsou v něm uvedena i konkrétní jména vlivných lidí. Jiří Janeček se však od výroků v textu v exkluzivním vyjádření pro ParlamentníListy.cz tvrdě distancuje.
09.05.2012 10:10 |

podobné články

Protikorupčník Janeček chystá převratnou věc. Politici se jí prý bojí

 
Zlojedi jsou s dechem u konce. Takové poselství vysílá veřejnosti finančník a zakladatel Nadačního fondu proti korupci (NFPK) Karel Janeček. Utvrzují jej v tom události posledních týdnů. Češi prý prožívají po dvaceti letech cosi jako národní obrození. A Janeček k němu chce přispět svou troškou do mlýna. Na podzim se chystá zahájit revoluci v oblasti volebního systému. Inspirací je pro něj dění na Islandu.
22.07.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (228 článků)

Holčička (2 měsíce) krvácela do mozku: Mučil ji otec?

 
Z ohavného činu, týrání teprve dvouměsíčního děvčátka, podezřívají policisté mladého muže z Pelhřimovska. V sobotu večer si z jeho domu, který obývá s manželkou, odvezli záchranáři dítě v žalostném stavu. Bylo v bezvědomí, mělo křeče a zástavu dechu.
02.12.2010 06:05 |

podobné články

Oranžoví nedovolí pronájem krajské nemocnice v Novém Jičíně na 20 let

 
Předseda sociálních demokratů se rozjel do Nového Jičína, aby zjistil, proč se krajská nemocnice ocitla v tak žalostném finančním stavu, že je ji třeba pronajmout. Celkový dluh nemocnice v novém Jičíně činí přes 250 milionů korun. Podle Sobotkova prohlášení však finanční propad nemocnice způsobila Občanská demokratická strana (ODS), a nikoli ČSSD.
29.06.2011 20:55 |

podobné články

Srážku v brněnském tunelu zavinil kamion

 
AKTUALIZOVÁNO. V Husovickém tunelu v Brně se dnes ráno srazilo šest osobních a jedno nákladní auto. Nikdo nebyl zraněn. Kamion narazil do řady před ním stojících aut. Podle jeho řidiče prý vozidlo náhle přestalo brzdit. Následná prohlídka kamionu ukázala, že je v žalostném technickém stavu, řekl mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb.
21.02.2012 09:20 |

podobné články

Bohdalová (ČSSD): Zářijová inventura školství

 
Sto dnů hájení ministrovi školství prof. Fialovi skončilo a za pár dnů začne nový školní rok. Je tedy vhodná chvíle podívat se, jak si tento mezinárodně uznávaný politolog vedl v čele resortu, který zdědil po Josefu Dobešovi neblahé paměti ve značně žalostném stavu. A nutno říci, že výsledky příliš pozitivní nejsou – jako by Dobeš odešel, ale jeho duch resortu škodil dál.
29.08.2012 09:30 |

podobné články

Stavba unikátu na Klínovci pokračuje: Rozhledna už má 1. patro!

 
Symbol Krušný hor, rozhledna na Klínovci, nevymizí z turistické mapy. Více jak staletou rozhlednu, která byla v žalostném stavu, už dělníci kámen po kameni rozebrali a nyní staví její repliku.
14.06.2013 07:35 |

podobné články

Rychtář přiznal: Ano, Iveta odešla počůraná!

 
Jen málokdo poznal v této trosce trojnásobnou Zlatou slavici. Zpěvačka Iveta Bartošová (47) opouštěla dům v Uhříněvsi v žalostném stavu. Sotva šla, Zdeněk Macura (39) ji musel držet za ruku, podpírat a utěšovat. V hysterii prchla kamsi pryč.
07.07.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)

Zbídačená Bartošová poslala děsivý vzkaz: »Nejsem…ho*no«…

 
Iveta Bartošová konečně zkontaktovala Josefa Rychtáře a chtěla jej kontaktovat o své situaci. Bohužel byla v tak žalostném stavu, že jí bylo rozumět jen pár nesouvisejících slov.
07.07.2013 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)

Zbídačená Bartošová poslala ze svého úkrytu děsivý vzkaz: »Nejsem…ho*no«…

 
Iveta Bartošová konečně zkontaktovala Josefa Rychtáře a chtěla jej kontaktovat o své situaci. Bohužel byla v tak žalostném stavu, že jí bylo rozumět jen pár nesouvisejících slov.
07.07.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)

Zoufalý telefonát Ivety Rychtářovi: Přijeď pro mě, drží mě ve vězení.

 
AUDIO: Tento telefonát znamená naprostý zvrat v kauze Ivety unesené do Itálie. V žalostném stavu se ozvala Josefu Rychtářovi, aby pro ni přijel. "Přijeď pro mě. Oni mě nechtějí pustit," říká Bartošová v nesouvislých větách Rychtářovi.
12.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6627 článků)