Článek

Jana Altmannová z Babovřesk: Měla hrát babičku v...!

 
To se jen tak nevidí. Postavu babičky v oscarovém filmu Kolja měla původně hrát Jana Altmannová (71). Jenže tahle babča z Troškových Babovřesek přenechala roli kolegyni.
19.04.2016 09:20 |

podobné články

Podobné články

Bába z Babovřesk: Dům jsme si postavili z trámů z mostu

 
Když se řekne Jana Altmanová, každému se vybaví herečka, která zazářila v komedii Zdeňka Trošky Babovřesky. Jak babka z Babovřesk Jana Altmannová  se svým mužem žijí a kde vzali na dům? Stropy mají z trámů z bývalého mostu a z  "bezcenného" materiálu staví pořád.
15.07.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Altmanová (1 článek)

Drbna z Troškových Babovřesek Jana Altmannová (71): Přišla o Oscara!

 
To se jen tak nevidí. Postavu babičky v oscarovém filmu Kolja měla původně hrát Jana Altmannová (71). Jenže tahle babča z Troškových Babovřesek přenechala roli kolegyni.
19.04.2016 05:15 |

podobné články

Studenti dokončili nový film ve 3D. Hraje v něm Altmannová, Dolinová nebo Doreck

 
Studenti dokončili krátký film ve 3D na motivy básně Psychopompos amerického spisovatele H. P. Lovercrafta. Na place byl po celou dobu se studenty jeden z předních českých odborníků na 3D technologii Petr Kašpar. Hlavní mužské role se ujal herec Jared Doreck, člen Prague Shakespeare Company. Dále se ve snímku představí také herečky Jana Altmannová, Michaela Dolinová nebo Jana Kremanová. Projekt podpořila společnost TWIN STAR.
12.04.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Dolinová (149 článků) , Jan Kašpar (44 článků) , Jan Kašpar (44 článků) , Michael Petr (68 článků)

Studentka Aneta: Pražská voda mi otrávila babičku a dvě kamarádky!

 
Z vodovodů na Praze 6 od pátku teče jen kontaminovaná voda, která lidem po požití způsobuje těžké průjmy a zvracení. Obrovskou starost o svoji 85letou babičku má i Aneta Charouzová (20) z Prahy 6. Jí se naštěstí střevní problémy vyhnuly, protože už roky pije pouze balenou vodu, její babičku ale musela odvézt záchranka do nemocnice!
27.05.2015 12:06 |

podobné články

Josífek (BPP): Potkal jsem dnes čísi babičku

 
Potkal jsem dnes na Svoboďáku čísi babičku, vypadala jako moje teta. Babičku už žádnou nemám a moje teta je naštěstí v pohodě. Tahle cizí babička byla oblečena úplně normálně, jako každá babička, jen neměla v očích štěstí jako kdejaká babička.
27.02.2016 09:15 |

podobné články

Kubjátová (ČSSD): Aktivity seniorů podporujeme dlouhodobě. Nyní zvolíme Babičku kraje

 
Poprvé ve své historii bude mít Olomoucký kraj babičku s velkým B. Její volbu připravuje Krajská rada seniorů Olomouckého kraje v rámci oslav Dne seniorů. Babičku regionu vybere odborná porota 29. září 2016.
16.08.2016 22:40 |

podobné články

Rodina strčila živou babičku do márnice. Už má na kahánku, tvrdila

 
Carmen Pilar (69) strávila noc v márnici bolívijského hlavního města La Paz. Zaměstnanci márnice už byli připraveni nadopovat babičku formaldehydem. Zlom nastal, když babičku slyšeli plakat uvnitř boxu.
09.08.2017 13:15 |

podobné články

Herečka Jana Brejchová je v nemocnici

 
Třiasedmdesátiletou Janu Brejchovou v pondělí odpoledne odvezla sanitka. Herečku, do jejíhož bytu se záchranářům podařilo dostat až s pomocí policie, převezli do vinohradské nemocnice. Skončila na interním oddělení. Další články k tématu: Jana Brejchová, hvězda se vším všudy Přijde si Jana Brejchová pro Českého lva? Dva z nominovaných už se omluvili Jana Brejchová bude hrát komunistku Jana Brejchová hraje v seriálu a zkouší novou roli Jana Brejchová: Roli už jsem nečekala Jana Brejchová: Příběh mého života
02.12.2009 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1373 článků) , Iveta Bartošová (6675 článků) , Jana Brejchová (266 článků)

Šafránková načte Babičku na CD

 
Herečka Libuše Šafránková se chystá načíst nejslavnější knihu Boženy Němcové, Babičku. Dvě CD s vyprávěním vzniknou v režii Jana Jiráně.
04.05.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Božena Němcová (81 článků) , Libuše Šafránková (203 článků) , Jana Němcová (85 článků)

Rodiny s dětmi mohou získat náhradní babičku na hlídání

 
Rodiny s malými dětmi mohou díky projektu Evropské unie získat pro své ratolesti náhradní babičku, zatímco seniorky jim mohou pomoci s hlídáním "náhradních" vnoučat. Projekt, který se inspiroval modelem fungujícím v Rakousku, v pondělí představila Jana Loukotová z projektu Trojlístek - sblížení tří generací.
14.05.2012 12:45 |

podobné články

Partnerovi jsem zaplatila pivo a byla jsem jeho, říká Jana Kirschner

 
Slovenská zpěvačka Jana Kirschner má s britským producentem Eddiem Stevensem téměř tříletou dceru. Zatím se nevzali, přestože ji o ruku požádal, a to ve chvíli, když viděl výsledky těhotenského testu. Zpěvačce se to ale nezdálo moc romantické. Další články k tématu: RECENZE: Jana Kirschner se odstřihla od světa popu a začala čarovat Jana Kirschner při nahrávání nové desky sní o Sophii Lorenové Zpěvačka Jana Kirschner se stala maminkou, porodila holčičku Těhotná Jana Kirschner se zakulacuje, bříško ukázala na Slavíkovi Jana Kirschner zdraví publikum ze země za zrcadlem
29.11.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (112 článků) , Sophia Loren (90 článků)

Drbna Horáčková z Babovřesk: Ve filmu je za šílenou bábu, v civilu ale okouzluje šarmem

 
Herečka Jana Synková, která v prvním i právě natáčeném druhém díle úspěšné letní komedie Babovřesky hraje hlavní hrdinku, drbnu Horáčkovou, se od své postavy hodně liší. Nepůsobí vyšinutě, je laskavá a milá, navíc na všechny zapůsobí její šarm. Podívejte se na video s herečkou, která oslnila už dříve v rolích psychologa Kudlákové nebo tety Kateřiny v Saturninovi !
30.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Synková (25 článků)

Mladá Britka nabídla v internetové aukci svou babičku

 
Desetiletá Britka chtěla z legrace nechat na internetovém aukčním portálu eBay vydražit svou babičku. Zoe Pembertonová z východoanglického Clactonu jednašedesátiletou prarodičku Marion popsala jako nervní, ale jinak milou dámu. Portál však nabídku ze stránek stáhnul.
30.09.2009 16:25 |

podobné články

Mladík zavraždil babičku kvůli penězům

 
Sedmadvacetiletý muž v noci na neděli údajně zabil v obci Březůvky na Zlínsku svou pětasedmdesátiletou babičku.
05.10.2009 11:45 |

podobné články

Vnuk (27) zabil svou babičku. Pro peníze!

 
Sedmadvacetiletý muž v noci na neděli zabil v obci Březůvky na Zlínsku svou pětasedmdesátiletou babičku. Zaútočil na ni sekerou kvůli penězům!
05.10.2009 12:45 |

podobné články

Náklaďák ve Zlíně přejel chlapce (†3) a babičku (66)

 
Na sídlišti Jižní svahy ve Zlíně došlo krátce před polednem k neštěstí. Nákladní automobil značky Iveco, který vezl zásobování, srazil při couvání babičku s tříletým chlapcem.
16.03.2010 13:10 |

podobné články

Eliška Balzerová: Udělali z ní nudnou, prošedivělou babičku!

 
Zatímco ve snímku Ženy v pokušení se Eliška Balzerová (60) předvedla jako sexuchtivá šťabajzna, v připravovaném pohádkovém příběhu režiséra F. A. Brabce V peřinách si zahraje babičku.
21.05.2010 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Balzerová (163 článků)

Rodina z Krásné Hory: Hledáme babičku a dědečka!

 
Zdravotní sestra Martina Chalupecká (45) má za sebou velká životní zklamání. Z nevydařených vztahů vzešlo nejen pět krásných a hodných dětí, ale také velké dluhy, bezmoc a obavy z budoucnosti. Ve své tíživé situaci se proto žena obrátila na naši redakci s prosbou o pomoc. Nežádala peníze. Ráda by jen pro své děti našla hodného dědečka a babičku.
14.07.2010 10:15 |

podobné články

Mladík z Ostravy týral babičku, skončil ve vězení

 
Šestasedmdesátiletou babičku, se kterou žil v jednom bytě, podle policie dlouhodobě týral mladík z Ostravy-Poruby. Kvůli ublížení na zdraví, nebezpečnému vyhrožování a týrání skončil v cele.
22.12.2010 10:05 |

podobné články