Článek

Jan Urbach: O Lewinské mluvit nebudu, napsal Trump

 
"Chci vyhrát volby předložením politických kroků pro budoucnost naší země a nikoli připomínáním minulosti Billa Clintona,“ napsal včera Donald Trump v mailu redakci "The New York Post“. Někteří stoupenci republikánského kandidáta totiž připomínají nevěru Clintona s Monikou Lewinskou. Druhá denata prezidentských kandidátů se uskuteční v neděli večer.
07.10.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků) , Donald Trump (3647 článků)
Podobné články

Chcete zaujmout? Vydražte si negližé bývalé milenky Billa Clintona Moniky Lewinské

 
Osobní věci bývalé stážistky z Bílého domu Moniky Lewinské, včetně svůdného černého negližé, jsou teď na prodej. Na internetu je v dražbě nabízí společnost Nate D. Sanders Auctions.
27.06.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků)

Muzeum v Las Vegas chce za šílený majlant koupit šaty Lewinské se stopami Clintonova spermatu

 
Erotické muzeum Harryho Mohneyho v Las Vegas nabídlo Monice Lewinské jeden milión dolarů za její koktejlky. Samozřejmě nemůže bývalá stážistka z Bílého domu vytáhnout ze své skříně jakékoli šaty. Muzeum má zájem o ty, které použila jako důkaz proti bývalému americkému prezidentovi Billu Clintonovi ve slavném sexuálním skandálu z devadesátých let. A je za ně ochotno zaplatit v přepočtu více než čtyřiadvacet miliónů korun.
11.05.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků)

Jak se hraje za ženskou asasínku - dojmy z AC III: Liberation

 
Nesmí se mluvit o příběhu. Nesmí se mluvit o velikosti týmu. Nesmí se mluvit o budoucnosti hry. Nesmí se mluvit o spojení s Assassin's Creed III. Nesmí se mluvit o multiplayeru. O čem se může mluvit? O Assassin's Creed III: Liberation na PS Vita. Ale, nezapomeňte, nesmí se mluvit o... Producent Martin Capel působí skromně. Nesměle naznačuje, že by se chtěl bavit o hře, o...
22.12.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Jan Urbach: Hollande? Problém vyřešen. Nekandiduje

 
Francouzský socialistický prezident Francois Hollande dnes večer oznámil, že se nebude v prezidentských volbách příští rok ucházet o znovuzvolení. „Rozhodl jsem se, že nebudu kandidátem v prezidentských volbách a nebudu se ucházet o prodloužení mého mandátu,“ řekl nynější prezident. Je to od roku 1958 první případ, kdy prezident přijal takové rozhodnutí.
02.12.2016 09:25 |

podobné články

Ondřej Neff: Rusko je asijská mocnost, ne evropská. Trump bude mluvit o raketovém štítu, a pak se teprve ukáže

 
ROZHOVOR Až Trump zvedne projekt protiraketového štítu, to bude teprve zkouška! Spisovatel a publicista Ondřej Neff se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz věnuje situaci po amerických volbách a doufá, že se Donald Trump „zklidní, přestane plácat nesmysly“ a dojde ke konstruktivnímu postoji v zahraniční politice. A proč právě Trump? Vulgarita, nad kterou se všichni pozastavují, je podle Neffa jádro věci. U nás s řečí od plic boduje vicepremiér Andrej Babiš. „Když slyšíte Sobotku, máte pocit, že vidíte úhoře, jak se svíjí,“ poznamenal. Jenže pohrdání tradičními strukturami může být i rizikovým faktorem vývoje společnosti.
14.11.2016 12:17 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (196 článků) , Andrej Babiš (12397 článků) , Donald Trump (3647 článků)

Melania Trump nebude žít v Bílém domě: Zůstane v luxusní Trump Tower i se synem

 
Nová první dáma Melania Trump (46) se ani po inauguraci manžela nepřestěhuje do Bílého domu. Naopak chce zůstat i se synem Barronem (10) v Trump Tower. Donald Trump (70) chce také trávit co nejvíce času v New Yorku.
20.11.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3647 článků)

Světoznámý filmař: Je mi líto, ale Donald Trump volby vyhraje

 
„Je mi líto, že musím být poslem špatných zpráv, ale Donald J. Trump se stane vítězem listopadových voleb. Tento ubohý, nebezpečný a ignorantský klaun a naprostý sociopat bude naším příštím prezidentem. Prezident Trump. Zvykněte si na tato slova, budete je totiž muset vyslovovat další čtyři roky: ‚Prezident Trump‘,“ napsal na svou internetovou stránku známý americký dokumentarista Michael Moore a přidal hned pět důvodů, proč k tomu dojde.
27.07.2016 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Moore (13 článků) , Donald Trump (3647 článků) , Michael Moore (10 článků) , Michael Moore (10 článků)

Nebudu a nebudu a nebudu. Snad mě neupálí, vtipkoval Zimola v rádiu

 
V úterní Kauze dne na Rádiu Impuls usedl jihočeský hejtman Jiří Zimola. Budete kandidovat do vedení ČSSD na březnovém sjezdu? Ptala se mimo jiné moderátorka. Zimola na otázku jasně odpověděl. Krátce poté doplnil, že snad nebude za své názory upálen.
10.01.2017 18:40 |

podobné články

Návrhář Tom Ford dal košem Melanii Trump: Tu oblékat nebudu, nemá na to

 
Melania Trump se příští rok stane první dámou USA. Její manžel Donald vyhrál prezidentské volby a jako úspěšný podnikatel má rozhodně na to, aby své ženě koupil nejdražší šaty planety. Jenže u Toma Forda nepochodí zřejmě ani s astronomickou nabídkou. Designér a režisér v jedné osobě teď totiž během rozhovoru přiznal, že Trump nefandí a oblíkat ji nebude. Je pro ni příliš drahý.
07.12.2016 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Tom Ford (28 článků) , Tom Ford (21 článků) , Tom Ford (21 článků) , Tom Ford (21 článků) , Tom Ford (21 článků) , Donald Trump (3647 článků)

Jan Urbach: Politika intervencí a chaosu musí podle Trumpa skončit

 
„Přestaneme se hnát za svrháváním zahraničních režimů, o kterých nic nevíme,“ řekl v úterý budoucí americký prezident Donald Trump ve městě Fayetteville v Severní Karolíně, vedle něhož se nachází vojenská základna Fort Bragg, jejíž osazenstvo působilo v devadesáti státech světa. „Musíme se soustředit na poražení terorismu a zničení Islámského státu, to také budeme dělat,“ dodal Trump.
08.12.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3647 článků)

Jan Urbach: Trump dodržel slovo

 
V souvislosti s inauguračním projevem Donalda Trumpa se již předem říkalo, že bude krátký a i tím se bude lišit od obou projevů jeho předchůdce Baracka Obamy. Trump slovo dodržel a jeho vystoupení se stalo druhým nejkratším po Jimmy Carterovi.
23.01.2017 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Carter (23 článků) , Donald Trump (3647 článků) , Barack Obama (2407 článků)

Jan Urbach: Trump o sledování svých lidí

 
Prezident Spojených států Donald Trump na Twitteru kritizuje americká média za to, že ignorují skutečnost, že speciální služby sledovaly jeho tým před volbami za vlády administrativy Baracka Obamy, a koncentrují se na jeho údajné vztahy s Ruskem.
02.04.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3647 článků) , Barack Obama (2407 článků)

Jan Urbach: Trump ironicky o globálním oteplování

 
Americký prezident Donald Trump reagoval na mrazivé počasí těchto dnů na severovýchodě reagoval slovy: „Snad bychom mohli trochu využít to staré dobré globální oteplování“.
29.12.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3647 článků)

Jan Urbach: Trump pozval Putina do Bílého domu

 
Americký prezident Donald Trump v průběhu nedávného telefonického rozhovoru s ruským prezidentem Vladimirem Putinem pozval ruského vůdce do Bílého domu.
21.04.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3033 článků) , Donald Trump (3647 článků)

Clintonová si v Egyptě užila: Házeli po ní rajčata i boty

 
VIDEO. Nečekaně nevlídné přivítání dnes čekalo americkou ministryni zahraničí Hillary Clintonovou při příjezdu do egyptské Alexandrie, kde slavnostně otevřela konzulát Spojených států. Dav rozhořčených Egypťanů ji uvítal skandováním "Monica, Monica" v narážce na sexuální skandál kolem stážistky Moniky Lewinské, který manželaClintonové koncem 90. let stál málem prezidentské křeslo.
16.07.2012 13:00 |

podobné články

Prezidentská milenka Monica Lewinská: Clinton to chtěl ve třech!

 
Téměř 12 milionů dolarů, v přepočtu 230 milionů korun, nabídli Monice Lewinské (39) za sepsání nejšťavnatějších detailů jejího mileneckého vztahu s někdejším americkým prezidentem Billem Clintonem (66). A některé pikantérie už pronikly ven!
21.09.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků)

FOTO: Černé negližé Moniky Lewinské je v dražbě na internetu

 
V nabídce jsou i další pikantní kousky.
25.06.2013 21:45 |

podobné články

Muzeum sexu nabídlo Lewinské za potřísněné šaty milion dolarů

 
Monica Lewinská (41) dostala od muzea sexu v Las Vegas zajímavou nabídku. Za modré šaty proslavené aférou s Billem Clintonem jí nabídli milion dolarů. Na šatech je DNA bývalého amerického prezidenta, která ho usvědčila, že měl se stážistkou poměr.
11.05.2015 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků)

Bývalý agent Clintonovy ochranky: Oválná pracovna? Billův bordel!

 
Sexuální skandál někdejšího prezidenta USA Billa Clintona (69) a jeho stážistky Moniky Lewinské (42) patří dodnes k největším aférám v dějinách USA. A v propadlišti dějin jen tak nezmizí! Že jde pořád o žhavé téma (samozřejmě, že hlavně kvůli prezidentské kandidařuře jeho ženy Hillary...) dokazuje i kniha s názvem Krize charakteru, která v USA právě vychází.
23.06.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (224 článků)