Článek

Jakubisková, která zabila chodce na přechodu: Soud zamítl její stížnost

 
Herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková (57) neuspěla s ústavní stížností. Za usmrcení chodce na přechodu jí Obvodní soud pro Prahu 2 uložil 2,5 roku vězení se čtyřletou zkušební dobou. Dostala také čtyřletý zákaz řízení, pozůstalým musí uhradit zhruba milion korun.
15.06.2015 09:55 |

podobné články

Podobné články

Jakubisková dostala za usmrcení chodce na přechodu podmínku

 
Herečka a producentka Deana Horváthová-Jakubisková dostala za dopravní nehodu, při níž v roce 2011 na přechodu usmrtila chodce, třicetiměsíční podmínku. Čtyři roky nesmí řídit a pozůstalým má zaplatit odškodné přes milion korun. Jakubisková vinu odmítá a odvolala se. Další články k tématu: Policie navrhla obžalovat Jakubiskovou, za nehodu jí hrozí šest let Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
10.09.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Po transplantaci srdce je klidnější, říká Jakubisková o svém muži

 
Režisér Juraj Jakubisko je nejstarším mužem s transplantovaným srdcem v Česku. Jeho tělo se s tím vyrovnalo dobře. Vděčí prý za to i svému věku a životu s herečkou, jak uvedl v rozhovoru pro Magazín DNES. Další články k tématu: Juraj se po operaci cítí dobře, řekla Deana Horváthová-Jakubisková Jakubisko podstoupil transplantaci srdce, zřejmě jako nejstarší pacient Policie navrhla obžalovat Jakubiskovou, za nehodu jí hrozí šest let Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel Zaplaťte směnku na 54 milionů korun, nařídil soud Jakubiskovým
21.03.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (139 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec

 
Policie obvinila herečku a producentku Deanu Horváthovou-Jakubiskovou kvůli říjnové dopravní nehodě, při které srazila na přechodu pro chodce staršího muže. Ten na místě zemřel. Za trestný čin usmrcení z nedbalosti může jít Jakubisková až na šest let do vězení. Další články k tématu: VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
16.01.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková je vinná! Za smrt chodce dostala podmínku a musí zaplatit milion!

 
Soud uznal herečka Deana Horváthovou-Jakubiskovou (55), která čelila obžalobě z usmrcení z nedbalosti, kdy srazila na přechodu chodce, vinnou! Roztřesená Jakubisková se u soudu rozplakala a svou vinu popírala, nebylo jí to ale nic platné. Dostala podmínku a musí pozůstalým zaplatit přes milion korun.
10.09.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková dostala za smrt chodce jen podmínku!

 
Obvodní soud pro Prahu 2 dnes udělil herečce a producentce Deaně Horváthové-Jakubiskové, obžalované z usmrcení chodce z nedbalosti, třicetiměsíční podmíněný trest a zákaz řízení na čtyři roky. Pozůstalým má navíc zaplatit přes milion korun. Jakubisková vinu odmítá, na místě se odvolala. Podle soudu ale dostatečně nesledovala provoz na silnici a nedala dvaašedesátiletému muži na přechodu přednost. 
10.09.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Vinná! Jakubisková si u soudu vybrečela podmínku. Za smrt chodce zaplatí MILION

 
Obvodní soud pro Prahu 2 dnes udělil herečce Deaně Horváthové-Jakubiskové, obžalované z usmrcení chodce z nedbalosti, třicetiměsíční podmíněný trest a zákaz řízení na čtyři roky. Pozůstalým má navíc zaplatit přes milion korun. Verdikt je nepravomocný. Jakubisková vinu odmítá. Podle státního zástupce ale dvaašedesátiletému muži na přechodu nedala přednost a sražený svým zraněním na místě podlehl.
10.09.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková srazila chodce. Ten na místě zemřel. Čeká ji osud Rolins?

 
Řidičkou terénního vozu, který v pondělí dopoledne srazil v Praze 4 na přechodu pro chodce dvaašedesátiletého muže, byla herečka Deana Horváthová-Jakubisková.
19.10.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel

 
Herečka Deana Horváthová-Jakubisková v pondělí dopoledne srazila v Praze 4 na přechodu pro chodce dvaašedesátiletého muže. Ten na místě zemřel. Manželka režiséra Juraje Jakubiska jela v terénním autě a před jízdou prý nepila.
19.10.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (139 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Policie navrhla obžalovat Jakubiskovou, za nehodu jí hrozí šest let

 
Policie navrhla obžalovat herečku a producentku Deanu Horváthovou-Jakubiskovou kvůli říjnové dopravní nehodě, při které srazila na přechodu pro chodce staršího muže. Ten na místě zemřel. Za trestný čin usmrcení z nedbalosti může jít manželka režiséra Juraje Jakubiska až na šest let do vězení. Další články k tématu: Policie obvinila herečku Jakubiskovou za nehodu, při níž zemřel chodec VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel
17.09.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (139 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Zdrcená Jakubisková si vyslechla rozsudek za smrt chodce: Je vinna!

 
Producentka Deana Jakubisková dnes byla odsouzena za usmrcení z nedbalosti, kterého se měla dopustit před dvěma lety, když svým vozem srazila na přechodu chodce, jenž svým zraněním podlehl.
10.09.2013 13:05 |

podobné články

Jakubisková zabila autem chodce. Skončí jako Rolins?

 
DEANA JAKUBISKOVÁ zavinila AUTEM SMRT chodce!
19.10.2011 09:45 |

podobné články

Deana Jakubisková dostala za smrt chodce jen podmínku! I to se jí zdá moc…

 
Obvodní soud pro Prahu 2 dnes udělil herečce Deaně Horváthové-Jakubiskové, obžalované z usmrcení chodce z nedbalosti, třicetiměsíční podmíněný trest a zákaz řízení na čtyři roky. Pozůstalým má navíc zaplatit přes milion korun. Verdikt je nepravomocný. Jakubisková navíc vinu úplně odmítá.
10.09.2013 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková se vyhýbá trestu! Tvrdí pozůstalí chodce, kterého přejela na přechodě

 
Soud, který měl dnes projednávat odvolání Deany Jakubiskové (56) proti podmíněnému trestu za usmrcení chodce z nedbalosti, byl opět odročen! Jakubisková se totiž nedostavila, jelikož ji prý postihl akutní zápal plic. Rodina zesnulého muže běsní. Na Jakubiskovou jsou naštvaní, protože se podle nich vyhýbá trestu.
25.03.2014 10:15 |

podobné články

ZLOM! Za ohrožení na přechodu až 8 let vězení! Bojí se i Jakubisková!

 
Až osm let za mřížemi může strávit řidič za bezohlednou jízdu na přechodu. Rozhodl o tom nejvyšší soud s tím, že se jedná o zvlášť závažné a nebezpečné porušení silničního zákona. Obavy tak může mít i Deana Jakubisková, jejíž nehoda z roku 2011 stále nebyla uzavřena.
28.03.2014 15:05 |

podobné články

Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil

 
Rok 2011 mohl některým znamým osobnostem připomínat jízdu na horské dráze. V tom pozitivním i negativním smyslu. Asi nejvíc se osud vyřádil na Daře Rolins, jíž bral i dával. A pozadu není ani Iveta Bartošová či Jiří Pomeje, kteří si pády a vzestupy rozdělili rovným dílem. Další články k tématu: VIDEO: Jdi se léčit, odejdi ze showbyznysu, vzkazují Bartošové kolegové Rozhlasák roku Jiří Pomeje: Kvůli rádiu mi v noci strádá přítelkyně Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas Rolins čeká soud, státní zastupitelství zamítlo stížnost jejího právníka Češi a Slováci poslali do Vegas tanečníka z Kyrgyzstánu Herečka Jakubisková srazila autem chodce, ten na místě zemřel VIDEO: Jakubisková muže srazila až za přechodem, tvrdí svědci
12.07.2010 11:24 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2147 článků) , Jiří Pomeje (1373 článků) , Iveta Bartošová (6675 článků) , Carrie Underwood (13 článků) , Jiří David (96 článků)

Jakubisková usmrtila autem chodce. Bude patrně osvobozena, tvrdí obhájce

 
Advokát herečky Deany Horváthové-Jakubiskové, která 10. září stane před soudem kvůli obvinění z usmrcení chodce z nedbalosti, se domnívá, že by měla být žena obžaloby zproštěna. Své tvrzení obhájce opírá o závěry revizního znaleckého posudku, řekl. Žena podle policie srazila předloni v říjnu na přechodu dvaašedesátiletého chodce, ten svým zraněním na místě podlehl. Herečce hrozí v případě odsouzení až šestileté vězení. 
22.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Jakubisková: Za smrtelnou nehodu může jít sedět

 
Deana Jakubisková (53) je další celebritou, kterou bude přízrak smrtelné nehody pronásledovat do konce života. A zdaleka také není první, která odmítá vinu na tragické události. Stejně jako Dara Rolins, která srazila a usmrtila svým vozem motorkáře, také Jakubisková odmítá, že by za smrtelnou nehodu měla nést odpovědnost.
24.01.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2147 článků)

Manželka Juraje Jakubiska: Srazila na přechodu chodce!

 
Deana Horváthová Jakubisková (53) má na svědomí lidský život. Na kapotě půjčeného terénního mercedesu, který řídila, skončil život chodce (†62). Herečka a producentka srazila na přechodu člověka. „Nevím, jak k tomu mohlo dojít,“ řekla v slzách Deana. „Jela jsem po hlavní, rozhlédla se na všechny strany a najednou tam ten člověk byl.“
19.10.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Juraj Jakubisko (139 článků) , Deana Horváthová-Jakubisková (42 článků)

Deana Jakubisková exkluzivně o smrtelné nehodě: Děsím se každého chodce!

 
Už uplynulo 29 měsíců od nehody, kdy Deana Jakubisková (56) srazila na Praze 4 chodce (†62). Ten srážku nepřežil. Producentka poskytla Blesku exkluzivní rozhovor o sobě i o následcích smutné nehody.
13.04.2014 20:10 |

podobné články