Článek

Jako od Michelangela! Fotka silvestrovského opilce pobláznila internet

 
Fotky opilců z ulic světových metropolí jsou na Silvestra obzvláště vypečené. A jak už bývá zvykem, jedna z nich se internetům obzvláště zalíbila.
02.01.2016 07:20 |

podobné články

Podobné články

Šílený Japonec už utratil téměř tři miliony korun za to, aby vypadal jako Michelangelův David. Moc se mu to nedaří…

 
Líbí se vám socha Davida od Michelangela? Určitě ne tolik jako dvacetiletému "Japonci":http://www.extra.cz/tema/japonec Alanovi, který už utratil v přepočtu téměř tři miliony korun za to, aby se mu co nejvíce podobal.
03.04.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Alan David (8 článků)

Michelangelův David se rozpadá kvůli naprasklým kotníkům

 
Světově i historicky proslulé Michelangelově soše Davida, která je vnímána jako ideál mužské krásy nejen z doby italské renesanci, kdy vznikla, hrozí zhroucení pod vlastní vahou. Originál tohoto sochařského skvostu Michelangela Buonarottiho je uložen v italské Florencii v Gallerii dell'Accademia. 
06.05.2014 14:45 |

podobné články

Nové knihy - Mathias Enard, Daniela Mičanová, Jo Nesbø, Riccardo Burchielli a Brian Wood

 
Nově vycházející tituly nabízejí například pohled francouzského prozaika Mathiase Enarda na život Michelangela, připomínají příběh britského historika a spisovatele Simona Sebaga Montefioreho z Ruska carského i stalinského. Mezi upíry míří domácí autorka Daniela Mičanová. Se svou knihou přichází americký prozaik věnující se hororům Dan Wells. Zábavný bestseller nejúspěšnějšího norského spisovatele Jo Nesbøa patří nyní dětem, podobně jako pokračování fantasy příběhu Američana Michaela Austina Stackpolea.
10.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Wells (1 článek) , Simon Wells (2 články) , Michael Simon (23 článků)

TEST: Jaký jste typ opilce? Nohy jako želé, krok do prázdna nebo snad na Džambulku?

 
S alkoholem to někdy v životě přehnal snad každý. Expertu na alkoholismus, doktoru Nešporovi z Bohnic, by o tom dost mohla a hlavně měla vyprávět Iveta Bartošová. Každý má však „opičku“ jinou. Udělejte si test, který typ opilce jste nedejbože vy…
16.07.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6695 článků)

To zas byla úroda! Sjetý mladík se v Plzni ukájel, strážníci sbírali opilce jako houby

 
Opilce, které nohy neunesly, sbírali po Plzni o víkendu strážníci. Překvapivým »úlovkem« byl i totálně sjetý mladík, který si v centru města stáhnul kalhoty a přes spodní prádlo se uspokojoval. Všichni opilci i feťák skončili na záchytce.
19.02.2018 12:25 |

podobné články

Hlavní cenu na filmovém festivalu v Reykjavíku získal film bez jediného dialogu

 
Hlavní cenu - Zlatého papuchalka - si z filmového festivalu v Reykjavíku RIFF odnáší italský film Čtyřikrát (Le Quattro Volte) režiséra Michelangela Frammartina. Režiséra, který se ceremoniálu nemohl zúčastnit, cena natolik potěšila, že v děkovném vzkazu přislíbil, že hlavním hrdinou jeho příštího filmu bude papuchalek.
05.10.2010 07:35 |

podobné články

Podívejte se na Michelangelův obraz vytvořený z 12 tisíc Rubikových kostek

 
Světových rekordů spojených s Rubikovou kostkou je v Guinnessově knize hned několik a zdá se, že jich bude stále přibývat. Tento týden se k nim připsal další. V kanadském Torontu strávilo jedenáct nadšenců skládáním Rubikových kostek více než 400 hodin, než se jim podařilo vytvořit unikátní reprodukci mistrovského díla Michelangela Buanarroti Stvoření Adama. Na celý unikátní počin se použilo rovných 12 090 těchto populárních hlavolamů.
25.04.2011 15:00 |

podobné články

Drážďany slaví pět set let Sixtinské madony

 
Sixtinská madona, největší poklad Galerie starých mistrů v Drážďanech, je historiky umění považována za ikonu vrcholné renesance. Malíř Rafael Santi v ní spojil dva protiklady: sošný styl Michelangela a poetický pohled na svět Leonarda da Vinci.
26.07.2012 11:25 |

podobné články

Rozlícený cestující vyhodil opilce na chodník!

 
Drsný útok na opilého mladíka v nočním autobusu řeší brněnští policisté. Ty přivolal do Hybešovy ulice řidič (27) poté, co zvracejícího opilce vyhodil jeden z cestujících na chodník.
21.06.2009 17:10 |

podobné články

Opilce v Praze srazila tramvaj. Jiná zranila chodce v Brně

 
Dopoledne zranila opilce tramvaj v Praze. Brzy ráno došlo ke střetu tramvaje a dvou chodců v Brně.
07.11.2009 14:25 |

podobné články

Pozor na opilce, varuje nová rumunská dopravní značka

 
Rumunské městečko Pecica ležící jen 20 kilometrů od maďarských hranic má díky svému starostovi o jeden typ dopravního značení více. Hned v deseti exemplářích nechal starosta Peter Antal rozmístit značku nesoucí název "Pozor na opilce". Rozhodl se tak učinit poté, co ve městečku došlo v uplynulých dvou letech k mnoha nehodám, za které opilí chodci zaplatili i životem.
09.03.2010 20:55 |

podobné články

Mladá Boleslav: Sluníčko láká ven opilce

 
Teplé počasí láká ven opilce, kteří se pak povalují na veřejných prostranstvích Mladé Boleslavi. Své o to vědí hlavně městští strážníci.
22.04.2011 18:55 |

podobné články

Řidič tramvaje přejel dva opilce sedící v kolejišti. Dostal podmínku

 
Roční trest vězení s tříletým podmíněným odkladem na 30 měsíců vyměřil v úterý Obvodní soud pro Prahu 2 řidiči tramvaje číslo 22 Tomáši Balogovi, který letos v květnu u Pražského hradu přejel dva mladé opilce, kteří se usadili v kolejišti. Jeden z nich následkům zranění podlehl.
20.12.2011 12:50 |

podobné články

Krádež v přímém přenosu: Za bílého dne okradli opilce

 
Krádež v přímém přenosu sledovali díky kamerovému systému strážníci v Kroměříži. Dva muži tam za bílého dne okradli opilce. Původně to přitom vypadalo, že mu chtějí jen pomoci.
18.10.2012 17:30 |

podobné články

Neřvali jsme OPICE, ale OPILČE, řekli rasisté. LŽOU! Máme důkaz

 
Rasisti, kteří na hokeji v Chomutově uráželi Wayna Simmondse, tvrdí, že neskandovali slovo OPICE, ale OPILČE. TN.cz má ale důkazy, že je to nesmysl. Z odporného chování se usvědčil přímo jeden z fanoušků.
14.11.2012 16:45 |

podobné články

Necita Putin: Muže po mrtvici označil za opilce!

 
Ruský prezident Vladimir Putin (62) sice silnými výroky bránil skomírající ruskou ekonomiku zuby nehty, ve stejnou chvíli se zase před celým světem pořádně ztrapnil. Na tiskové konferenci totiž nemocného novináře označil za opilce!
20.12.2014 19:02 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3034 článků)

Hovado katolický... Hermanův pracovník, který označil Zemana za dementního opilce, se dočkal tvrdé odplaty

 
Významný úředník z Ministerstva kultury označil prezidenta Zemana za „dementního opilce. Na twitteru to napsal Petr Kukal, který vede oficiální ministerský twitterový účet. Netrvalo dlouho a za svůj ostrý výlev to ještě ostřeji schytal. „Katolický hovado, karikatura následovníků Ježíše,“ napsal na sociální síti analytik a komentátor Štěpán Kotrba.
25.07.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kukal (5 článků)

Ewa Farna a Karel Gott spolu: Mám boky jako skříň a chci být stále mlád, komentují snímek fanoušci

 
Zpěvačka Ewa Farna (22) ulovila selfie s Karlem Gottem (77)! Umělci se potkali při natáčení společného dílu do pořadu Chart Show, kterou moderuje Libor Bouček. A jejich společná fotka doslova pobláznila fanoušky.
07.02.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4654 článků) , Libor Bouček (406 článků) , Ewa Farna (1082 článků)

Svatební fotka roku: Je to drama! První fotka už má pořádný náskok

 
Soutěž Ahaonline.cz Svatební fotka roku se začíná měnit ve velké drama. Doženete obří náskok první fotky? Nic není ztraceno!
18.08.2011 18:20 |

podobné články